Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Ja se izvinjajem ja sam tek sad ovo procito eh ovako je Anna rekla:

Anna wrote:
Cupo
Visok, svijetle kovrdzave kose i svijetlih ociju, sladak. Vesele prirode, mamina maza, voli se zezati i vjerovatno blesi najvise u drustvu. Takode ga je lako povrijediti, ako mu nades "zicu".

A cupex kaze:
Visok da, kosa crna (kratka), oci svijetle ...Itekako vesele prirode, Da maza mamina i babina , volim se i zezat pravo, Sekunde su u pitanju kad se ja vrijedjam....S toga ocjena 9 sve si pogodila sem kovrdzave kose

Eh sad Besmir sto je napiso
Ja mislim da Cupo ima smedje oci i malo duzu smedju kosu i da ima bezobrazan osmjeh, ali onaj ispotiha beobrazni pa ti treba malo da skontas da li ti se smjeska ili ti se podsmijava. Isto tako mislim da ima lijepe ruke i prste, i da kad hoce nesto bitno da kaze da znas ono malo pauzira i pogleda na stranu, pa tek onda kaze. Mislim da puno prica, ali da rijetko od njega mozes da izvuces sta tacno misli jer je onako, stidljiv sto se tice njega. Mislim da se ne smjeska kurtoazno nego da se smije od srca, sto ce reci da se rijetko smije jer ga rijetko sta odusevljava. I, naravno, obozava da bude u centru paznje i sam je sebi omiljena tema tipa "kako bi on..." Jesam li pogodio?

Znaci nemam smedje oci, nemam duzu kosu...
A to za osmijeh si tako dobro opiso 100% tacno ...
Ruke prste ljepota ziva
Puno pricam i to si pogodio, al o sebi rijetko (nisam stidan ni sekunde nego jednostavno ne vjerujem ljudima) i mrzim kad neko prica o meni i daje svoje misljenje jer vrlo malo ljudi me poznaje ono pravo sto se kaze (i mrzim kad neko zasniva misljenje o meni samo kroz moje zajebancije) a to mi je samo jedan od kvaliteta
Smijem se od srca, al me rijetko sta odusevljava i cini sretnim i to si pogodio
Da volim da budem u centru paznje al ne nametljivo i glumom, nego onakav kakav sam

I Besmiru ocjena 9 Super ste ti i Anna to matere mi procjenili

I glavno sam zaboravio, mrzim da lazem i svaka recenica napisana na ovom forumu je u 99% slucajeva istinita, mozda jedino ispoljavenje mrznje tokom rasprave o politici nije u toliko mjeri kako to izgleda na forumu

[Edited by cupo on 29-07-2004 at 00:07 GMT]

29-07-2004 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
cupo wrote:
Ja se izvinjajem ja sam tek sad ovo procito eh ovako je Anna rekla:

Anna wrote:
Cupo
Visok, svijetle kovrdzave kose i svijetlih ociju, sladak. Vesele prirode, mamina maza, voli se zezati i vjerovatno blesi najvise u drustvu. Takode ga je lako povrijediti, ako mu nades "zicu".

A cupex kaze:
Visok da, kosa crna (kratka), oci svijetle ...Itekako vesele prirode, Da maza mamina i babina , volim se i zezat pravo, Sekunde su u pitanju kad se ja vrijedjam....S toga ocjena 9 sve si pogodila sem kovrdzave kose



e ako ti nemas kovrdjavu kosu onda sam ja monika levinski ne prdi samo sto tobas na kosu ulje pa se ne primjeti
29-07-2004 at 00:29 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Bogami ja se ispogadja ovdje!! Yeah me!!!

29-07-2004 at 13:12 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
besmir wrote:
Bogami ja se ispogadja ovdje!! Yeah me!!!


E hajd sad mene, hajd mene!! Mislim opishi! hahahaha

Anna samo da ti kazem , malisha je visoooook, ja mu bez stikle of 12 centi ne bih prilazila!
30-07-2004 at 05:32 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Ti si mala, ljuta i zajebana. Ko je tebe zajebo, zajebo je sam sebe. Imas tamnu kosu i tamniji ten i volis samo jake parfeme. Napokon su ti nokti narasli jer si ih prije grizla pa si sretna i zadovoljna, iako ti i dan danas dodje da ih unistis. Samo jos kad bi bila u formi u kojoj si bila prije deset godina zivot bi ti bio savrsen. Imas pune usne, smijes se glasno, a kad se pocnes smijat ljudi ne znaju isprva jel vristis il se smijes; smjeh ti je zarazan. Citas knjige "spiritualnog" karaktera i pitas se zasto svijet nije sretnije mjesto, Francuzi bi za tebe rekli da si klasican primjer borbe izmedju srca i glave. Eto. :wink

30-07-2004 at 12:52 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
besmir wrote:
Ti si mala, ljuta i zajebana. Ko je tebe zajebo, zajebo je sam sebe. Imas tamnu kosu i tamniji ten i volis samo jake parfeme. Napokon su ti nokti narasli jer si ih prije grizla pa si sretna i zadovoljna, iako ti i dan danas dodje da ih unistis. Samo jos kad bi bila u formi u kojoj si bila prije deset godina zivot bi ti bio savrsen. Imas pune usne, smijes se glasno, a kad se pocnes smijat ljudi ne znaju isprva jel vristis il se smijes; smjeh ti je zarazan. Citas knjige "spiritualnog" karaktera i pitas se zasto svijet nije sretnije mjesto, Francuzi bi za tebe rekli da si klasican primjer borbe izmedju srca i glave. Eto.




Sve potpisujem, samo da dodam na mala, ljuta, zajebana i opicena da opis bude potpuniji
31-07-2004 at 01:29 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

nemoj jer ne izgledam tako. nije da nisam to sto mislis da jesam , ali definitivno ne izgledam tako, nego ono pitom, sladak, ma za vodat za rucicu, za odvest materi da me upozna i tako to

citat:
*grofica* wrote:
citat:
malisa wrote:
a sto mene niko ne zamislja? zar sam toliko fizicki odbojan da je cak i ljudima koji me ne poznaju crnjak zamisljati me? shmrc!!!


hm ja te zamisljam kao glavnog fakera u mahali ,macan i po

 


sto je danas lijep i suncan dan?
31-07-2004 at 02:31 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

sto me bona odajes, j***m li ti... ja tebi sve u povjerenju pokazo a ti tako
a nije da ne volim vidjeti stiklu, voooolim i to pravo

citat:
Dalila wrote:
citat:
besmir wrote:
Bogami ja se ispogadja ovdje!! Yeah me!!!


E hajd sad mene, hajd mene!! Mislim opishi! hahahaha

Anna samo da ti kazem , malisha je visoooook, ja mu bez stikle of 12 centi ne bih prilazila!

 


sto je danas lijep i suncan dan?
31-07-2004 at 02:36 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako zamisljate forumase ?

Uuuuu, znaci vi se neki znate i sa slika, aaaaa . Ja ovo sve iz glave pogadam i opet "ubodem" . Skoro sam sigurna da neke od vas poznajem, ako ne licno, a ono iz videnja po Tuzli.

01-08-2004 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako zamisljate forumase ?

citat:
malisa wrote:
sto me bona odajes, j***m li ti... ja tebi sve u povjerenju pokazo a ti tako
a nije da ne volim vidjeti stiklu, voooolim i to pravo
citat:
Dalila wrote:

Anna samo da ti kazem , malisha je visoooook, ja mu bez stikle of 12 centi ne bih prilazila!




ma nisam nista ni velko ni ruzno rekla! sta je, znas da nase cure vole visoko musko! I jah samo da rascistim - cure nije mi bas SVE ( u povjerenju ) pokazao!

Joj boze nahajr jest me opichaus spopao!
02-08-2004 at 11:04 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako zamisljate forumase ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice