Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Nadimak wrote:
Para na paru uš na fukaru

 


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
26-05-2008 at 21:42 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Nadimak wrote:
ma nijeto ajebancija to je ozbiljna stvar da mali tuzlaci hodajiu ušljivi

 


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
26-05-2008 at 21:43 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
emirpasa65 wrote:
Za 1,3 miliona se moze puno uraditi.

kao sta na primjer?
zabraniti vaskama da dolaze? 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
26-05-2008 at 23:30 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
halosvabija wrote:
kao sta na primjer?
zabraniti vaskama da dolaze?


Odmah ovaj prijedlog na BiH Parlament da izglasa zakon o vskama...onda da se vaskama uvedu vize, a ove postojece iz obdanista protjeraju...
26-05-2008 at 23:36 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Putnik wrote:


Odmah ovaj prijedlog na BiH Parlament da izglasa zakon o vskama...onda da se vaskama uvedu vize, a ove postojece iz obdanista protjeraju...


Sad æe da se jave i ovi iz društva za zaštitu životinja-da zaštite vaške naravno  


<br /><br /><br /><br />

26-05-2008 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

ma ja ovo stvarno ne mogu da vjerujem,da se optuzuju vaspitaci(dobro zara,ona JESTE kriva za sve)i da se pravi drama sto djeca imaju vaske....pa stvarno...ccc...
prvo,kao sto sam rekla,svaku generaciju to uhvati.drugo,nek jedno dijete to donese,prosirice se u roku odmah na ostalu djecu,preko zajednicki objesenih jakni,igre,bla,bla....
pa sta onda? pregledas djetetu glavu,ako nema,dobro i jest,ako ima,kupi se samFon protiv vaski,opere se kosa i isceslja gustim cesljem i gotovo.
moj sin ima kosu gustu ko....ne znam sta je jos gusto,pa mi je smor pregledati,jos nije fasovó,a ako bude....boze moj,znam da nije do mene,kupam ga,...pa skoro mjesecno ;hanka
al kod nas se sve mora na crnjak okrenuti,pa ce za vaske jos i jasmin imamovic biti odgovoran...joj,joj,boze dragi,ko ono rece koliko para su dobili,a opet im se vaske pojavile
pa ti je fakat smijesno.... 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
26-05-2008 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
halosvabija wrote:
ma ja ovo stvarno ne mogu da vjerujem,da se optuzuju vaspitaci(dobro zara,ona JESTE kriva za sve)i da se pravi drama sto djeca imaju vaske....pa stvarno...ccc...
prvo,kao sto sam rekla,svaku generaciju to uhvati.drugo,nek jedno dijete to donese,prosirice se u roku odmah na ostalu djecu,preko zajednicki objesenih jakni,igre,bla,bla....
pa sta onda? pregledas djetetu glavu,ako nema,dobro i jest,ako ima,kupi se samFon protiv vaski,opere se kosa i isceslja gustim cesljem i gotovo.
moj sin ima kosu gustu ko....ne znam sta je jos gusto,pa mi je smor pregledati,jos nije fasovó,a ako bude....boze moj,znam da nije do mene,kupam ga,...pa skoro mjesecno ;hanka
al kod nas se sve mora na crnjak okrenuti,pa ce za vaske jos i jasmin imamovic biti odgovoran...joj,joj,boze dragi,ko ono rece koliko para su dobili,a opet im se vaske pojavile
pa ti je fakat smijesno....


Sto se ba nerviras...Gdje si vidjela generaciju da prodje bez vaski. Nasa uciteljica nas muhalicama udarala po glavi...tad nije bilo ovih samFona...
26-05-2008 at 23:51 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Putnik wrote:


Odmah ovaj prijedlog na BiH Parlament da izglasa zakon o vskama...onda da se vaskama uvedu vize, a ove postojece iz obdanista protjeraju...

ja mislim da vec postoji zakon o vaskama....ali mislim da nema zatvor za vaske,pa bi se to moglo da se izglasa,jer dzaba njima zakon kad ga ne postuju
a problema s vaskama zamisli da su se pojavili zohari.... 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
26-05-2008 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Putnik wrote:


Sto se ba nerviras...Gdje si vidjela generaciju da prodje bez vaski. Nasa uciteljica nas muhalicama udarala po glavi...tad nije bilo ovih samFona...

 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
26-05-2008 at 23:53 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: u tuzlanskim školama i obdaništima haraju vaške

citat:
Denci wrote:
I kod nas ovamo svako malo dodje pismo da su se pojavile vaske,i to im je ovdje potpuno normalno


..i ovdje vala... bas u ovom periodu, nista neobicno..a vidi nas bogati...sam da imaju na koga svalit...
Nazalost u svakoj skoli, obdanistu pa i fakultetu (joj ...heej mozda vam je sad doticna doktorica... , elem pukla prica na fakultetu i to medicinskom ... da ima jedna crne duge kose,onako fino ulojene,kazu ima vaske ...a valja sjedit na predavanjima u auli...oko nje punopraznih mjesta...joj reko jadna cura(mislim da nije bila iz Tz i da je stanovala u Studenstskom )...reko nevjerujem ja to,stvarnomi je bilo zao, reko mozda nema ni uslova...jednom ja sjela iza nje i kibicujem odozgo...kad ono stvarno setaju ko sretne + sto ona bijela jaja na crnoj kosi tako lijepo izgledaju...
Eto tako da znate , nije to samo kod nas...ima i zapadnjackih vaski...ovdje samo naljepe na ulazu uputstva za prevenciju, da treba pregledati stalno kosu djeci, obratiti paznju na cesanje i razliku izmedju peruti i jaja od vaske (akokoga interesuje, nije meni tesko opisati) i koliko ima sredstava od prevencije pa do unistavanja ako zatreba.
...cak kazu da im je veci cejf zaljepit se na cistu neg na prljavu kosu...pa eto... glupost
Ja sreca nikad nisam imala tu cast ali zaradi ih moja sestra u obdanistu...joj jes meni bio cejf skidat ona jajasca i pucketat ih izmedju dva nokta...bas ono pukne...

Al djavo odnese salu...jednoj vamo djete fasova u isto vrijeme i vodene ospice i vaske( da napomenem da se te ospice pojavljuju i po glavi, da to uzasno svrbi i da jadna zena nije vise znala sta ce... nit koristit kakvo hemijsko sredstvo za vaske dok ne prodje bar ta faza plikova punih tekucine...pa onda kraste... ..i haj ti objasni djetetu da se ne smije drpat po glavi em zbog toga em zbog vaski...
...aman sto ja mogu pisat ...al ne pricam toliko zacudo...
27-05-2008 at 01:08 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice