Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Razglabanja o autima..
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
statebriga wrote:


vala... od ovoga sto si nabrojao, meni se jedino volvo ne gadi... ostalo su mi prava auta sa jasnim "pecatom", al' necu plaho da objasnjavam, jer ce se naci uvrijedjeni, pa da ne bude haosa

a, za fiata mi ne zakacaj... 6 godina i slusa kao prvi dan... nema kud me nije vozio i nema sta se u njemu nije nosilo... mogla bih ti napisati cijelu jednu pricu o mom fiatu (u stvari, pisala sam je jednom, na nekom drugom forumu)... zaljubio bi se i ti u njega...

a necu auto koje je staro, pa ni 3 godine... novo auto, da znam da sam ja prva u njega sjela...


bolji je tri godine star recimo BMW petica (koji je presao 50-60-70 hiljada) od bilo kojeg najnovijeg i najboljeg Fiata...

svabo je to i to pravi -a za te pare novo- mozes samo kupovati kantice,nedo bog da te sta klepi zavrsila bi u cevapima

Fiat dok je nov funkcionise dobro ali za tri godine pocinju problemi.I onda kad se to procuje nece niko da ga kupi te gubi na vrijednosti nenormalno,moras za dzabe da ga prodas.Tu logiku je imao Ford kada su ga pitali koji je najbolji auto?on je rekao da je najbolji nov.i zbog toga ford je prop'o jer ipak nije to malo para dati za novo a poslije 3-4 godine imas kantu koju niko nece vec moras da je krpis i tako vozis do odpada.kada kupis tri godine star BMW i poslije tri godine dobices za njega ne puno manju sumu novca,a vozis se u carstvu tisine i sigurnosti,ne osjetis velike brzine imas kvalitet samo takav
20-08-2009 at 11:38 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

ma, fiat je najbolji

20-08-2009 at 15:02 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

Ovu bi temu trebalo preimenovati umjesto "razglabanja o autima" u "glabanja u autima" i prebacit na sex  


<br /><br /><br /><br />

20-08-2009 at 18:59 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
yugi wrote:
Ovu bi temu trebalo preimenovati umjesto "razglabanja o autima" u "glabanja u autima" i prebacit na sex

sto, svega ti... nidje veze... zove se razglabanja o autima, mi razglabamo... ja dadoh svoje misljenje, vejsil provocira ( )...

u cemu je, yugine moj, problem... de ti svojoj halasi reci cime ti na snjeznicu ides i volis li vise BeMWena ili, pak, renoLa...

21-08-2009 at 09:23 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
statebriga wrote:

sto, svega ti... nidje veze... zove se razglabanja o autima, mi razglabamo... ja dadoh svoje misljenje, vejsil provocira ( )...

u cemu je, yugine moj, problem... de ti svojoj halasi reci cime ti na snjeznicu ides i volis li vise BeMWena ili, pak, renoLa...




usle mu u krv vulgarnosti iz jazbine

... i onda kad ja kazem onoj cici - pici sat je dobro za zdravlje ,ona mene naziva matorim prostakom - a ne smeta joj glabanje po jazbinama
21-08-2009 at 09:50 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

Fix It Again Tomorrow...

21-08-2009 at 21:02 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

da mi nisi, inspektore, drag kao sto jesi, nesto bih ti drugo napisala...

ovako cu ti samo poslati sliku tog sto mislis da ga treba popravljati... kuc-kuc u drvo, do sada samo redovni servisi i promjena potrosnih dijelova... 6.5 godina... 160.000 km, prva ruka - MOJA!



21-08-2009 at 21:25 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Razglabanja o autima..

moj licni izbor auta je sve drugo, nego ekoloski. u nasim krajevima je rijetkost - a citam i apsurdnost - da se zensko bavi motosportom, i iz tog razloga svoje svakodnevno auto bira gledajuci na sportske performanse, kao i konjazu. zensko za volanom nekog sportaka, zavodi/reflektuje. zensko za volanom - daje nekom hobby-psihologu povod ocjenjivanja.

familijarno smo dosta vezani za motorna vozila. otac je nekoc uveo prvog sa rotacionim motorom u kucu RX-7 savana (prvi pravi konkurent porscheu u to doba).

njegovim korakom sam krenula sa prvom mazdom RX-8.



godinu dana kasnije dozivim totalku. (primjedba: udes prouzrokovan tudjom krivicom)

nakon dugog boravka u bolnicama, rehabilitacije i rekonstrukcije. odbijem zelju za jacim automobilom od 100 ks, i odlucim se za astru h. no i ovdje sam izabrala sportsku opremu, alu felge, alu unutrasnjost, 6-cd changer, itd.



redovnom voznjom - pa i po kisnom vremenu (pod kakvim se udes odigrao) kao da sam sebe terapirala. tako se krajem godine 2007 ponovo uselila mazda RX-8 u garazu.

tokom godine sam lagano dosta detalja na njoj izmjenila. malo na motoru, malo na izgledu. kao i sa autima prije nje, sam isla
na shine & show takmicenja. samo sto sam prije se vrtila pre po njemackoj i austrijskoj sceni.



dobivala sam ponude za otkup. krajem prosle godine sam ugovorila sa novim sponzorima i planirala za ovu sezonu druge radove na automobilu. no ponuda, kao i novi automobil na evropskom trzistu ove godine su razbili sve planove. mazdu sam prodala i po malo visoj cijeni, nego sto sam je kupila. tako da tu ponudu nisam htjela odbiti, jer poznato je da automobili cim izadju iz autokuce vec gube na vrijednosti. a pogotovo automobili sa egzoticnim motorom kao sto je wankel.

kad je covjek dosao do svojih ciljeva, koje je u mladosti sebi zacrtao.. u godinama ima vremena i za druge hobije. sad se radujem iducoj godini i velikom bratu od ovoga..



nekima je automobil vece konjaze, s time i vise cijene - kurcenje. zensko za volanom istog - jadno. sto takvim autom mora da zavodi muskarce. simbol statusa su za mene automobili marke BMW (5ica pa dalje), Mercedes S, E, ML pa dalje, Porsche. moj posao nije da ikoga u sta drugo ubjedjujem. dok oni razglabaju - ja uzivam.

22-08-2009 at 03:17 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

'Opako' izgleda ova Mazda gore skroz...

A, ovaj izbor automobila kao statusih simbola - potpisujem .... ...nice choice...

22-08-2009 at 08:54 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Razglabanja o autima..





ML 500 V58 iz Tuning kuce Väth
10x22" Felge sa 295/30 gumama
435 PS, 620 Nm kod 3.900 rp/m
265 km/h topspeed



[Edited by Aykira on 22-08-2009 at 09:20 GMT]

22-08-2009 at 09:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Muški minder : Razglabanja o autima.. New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice