Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Najbolji ljudi svih vremena
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Car Murat  


<br /><br /><br /><br />

09-09-2009 at 14:54 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
Putnik wrote:
Sandokan i Marijana od inozemnih, a Jastrijeb i Ina od domacih...


Jastreb i Ina svakako kao domaæi
inozemni su mi nekako Esmeralda i Hoze Armando suFtilniji

[Edited by soraya on 09-09-2009 at 23:19 GMT]
09-09-2009 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
soraya wrote:


Esmeralda i Hoze Armando suFtilniji

[Edited by soraya on 09-09-2009 at 23:19 GMT]



09-09-2009 at 23:28 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Pogledajte ovaj Angelinin filmm ako vec niste.

10-09-2009 at 02:10 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
besmir wrote:
Nema. Nina je bolja i od Tite i od umjetne mu noge! Nina je mjau grrr na kvadrat. Nina JESTE mjau grrr!

A što mi izvadiste vaginin nerv sa tom Lejdi Dijanom, da se veæ izrazim medecinski pošto repliciram nakon zdravstvenog radnika.

Hajde se skupite da vam Broj Jedan isprièa prièu jednu koja je, kao i sve ostale prièe Broja Jedan samo i iskljuèivo u povjerenju, jerbo nemojte da se tresemo i mi i predsjedništva susjednih nam država kao Jermenija.

Helem. Jednom davno, na brdovitom Balkanu, živio jedan prevodilac. Bio zgodaaaaaaaaaan, aman, nije u sebe dao gledat. Bio lijeeeeeeeeeeeep, aman, ne smiješ ga duže od 10 sekundi gledat, svima kolektivno naudi. Imo paraaaaaaaaaaa, aman, nije mu se na lopati moglo prinjet. A uza sve to skroman. Èedan. Divnih bijelih zuba, strukla uskog ko japanska èetrnaestogodišnja gimnastièarka, niskog praga tolerancije za glupost i visokih moralnih standarada. Ma koja ga mati ne bi za sinovljevog Dojebnika?

Helem, sjedi taj prevodilac jedan dan, malo se po mošnjama bišæe, malo gleda "Marisol," malo pije kafu, kad telefon zvoni. Ko je? Vlada Ujedinjenog Kraljevstva. Šta hoæe? Da taj prevodilac prevodi za Lejdi Dijanu tokom njene ture po TZ kantonu. Prevodilac kaže "Može, plaæanje je u kešu, 350 bonova za 4,5 sata." Kažu oni "Može."

I, haj. Slijedi on Dijanu slijedi, kad, nakon 4 sata intelektualne masturbacije (zdravstveni radnik je prije mene, pa se prilagoðavam) radnja kulminira i odoše oni da vide te žrtve nagaznih mina u bolnici, jerbo je Dijana, ispred vascijele svjetske zajednice, bila nešto za to zadužena. I uðu oni u sobu, prvo Dijana, pa doktor primarijus Mr. Dr. Sci, pa prevodilac, pa èitava svita.

I priðe Dijana jednom krevetu i pita nekog malog bez noge:
"And what happened to you, little boy?"
"Šta je tebi bilo mali," prevede prevodilac, sve u duhu jezika.
"Pa eto, mi se igrali lopte, ovaj šutno loptu i lopta izetila iz terena, ja za loptom u to neko žbunje, i, et, stanem na nagaznu minu i otkine mi nogu," reèe djeèak.
"Well, that will teach you not to play in the minefield again," reèe Dijana.
"Baš mi je žao što ti se to dogodilo, ja sam ovdje da povedem raèuna da se to više nikad nikome ne dogodi u zemlji Bosni," prevede prevodilac i, hop, udalji se od kreveta da ne bi bilo još kakvih pitanja.

Et.




jeli on nju yebo?
mani lafine
12-09-2009 at 00:18 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
XMRVICAxTZ wrote:


sama si navela slucaj sa Slatine, to su prosjecni ljudi, nisu bili bogatasi pa usvojili...usvoji ti dijete, ja cu ovdje napisat da si ti najbolja zena ja obicnim ljudima skidam kapu.. a za ove sto imaju love, sve je to sminka, da se operu kod svijeta jer ljudi s milionima boluju od toga - da im se ime cuje i da neko kaze WOW a i ne znaju sta ce vise od sebe!...hollywood je vise od 'rijeci grad'...anjelina se samo oprala..al joj slabo ide u zadnje vrijeme... tebi smjesno sto ja kazem zbog para jer kao ona ima para, ne mora kod nje znacit pare, ali znaci 'pranje' ...zna ona sta je radila najbolje...stipu to ba...bolje bi joj bilo da onoj crnkinjici nadje crnackog frizera da dijetu kosu uredi.. i da kupi malo garderobe djeci a ne da nose garderobu jedno od drugog...pare ha? jah!

za mene su takodje humanitarci ljudi sto rade u domu za djecu, za stare....to su humanitarci jer valja s tim radit, zivit, doc kuci i pokusat zivit zivot izvan posla...

ako cemo govorit za forum(al stvarno realno govoreci)...za mene je humanitarac Cupo prosjecan momak koji radi mnogo, koji se bori za nesto dobro, koji pomaze koliko moze a nije bogat....

a svih vremena...necu o tome ni da pisem, jer ne znam nikog licno...ja ne vjerujem medijima, ja ne gledam tv tako da me mediji nemogu zatrovat holivudskim pricama..samo ono sto vidim svojim ocima.

meni su i moji starci humanitarci, kako znam za sebe pomazu koga stignu, doveli su u NYC 29 djece iz Tuzle o svom trosku, pisale su Tuzlarije o tome...

helem nejse...



..ma ne slazem se jbg . Prvo ti "humanitarci" sa Slatine ih nisu usvojili zauvjek nego su ta djeca dodjeljivana "na cuvanje" porodicama da bi koliko-toliko osjetili sta to znaci zivit u porodici na neko odredjeno vrijeme i ne zbog ljubavi prema djeci , nego prema parama koje su dobijali...jer jadan Dedo je stalno visio napolju,zimi i leti prljav a ponekad i gladan a jos mentalno poremecen ...mozda bi mu bilo bolje u nekoj ustanovi nego kod njih.
Usvajanje je druga stvar i podrazumjeva mnogo vise "posla" psihologa, socijalnih radnika itd... jer jednom usvojeno, djete postaje i zakonski tvoje u svim domenima i nit ti neko placa za to jer se podrazumjeva da je djete usvojeno jer u vecini slucajeva ne mozes imati svoje vlastito ...osim eventualnog djecjeg dodatka kao i za porodice s "rodjenom" djecom koji su tezoj ekonomskoj situaciji ...mada se izbjegava davat na usvajanje djece porodicama koje tom istom djetetu ne mogu priustiti bar ono najosnovnije ...i opet se vracamo parama.
Ne znam to za porodicu Pitt, jel im kupuje Armani junior kolekciju svaki drugi dan il to sto kazes ti...Sta je ona radila tako strasno, da bi se sad morala "prat" djecom -ni to ne znam ... kako ti to sve znas dok kazes da "vjerujes samo onom sto vidis vlastitim ocima" ? Ti nama cura krijes svoj identitet ...

Ja , da izvines , nemam namjeru usvajat djecu iz prostog razloga jer jedva i s jednim izlazim na kraj a nemam ja plaho ni zivaca s djecom ... mada mi je to prlazilo krz glavu, kad se i mi ukljucismo u tu organizaciju koja dovodi ovamo djecu iz Cernobila(koji jos uvijek zraci ) i ta djeca dolaze ovamo na bukvalnu "dekontaminaciju" ...poslije 3 mjeseca koliko traje boravak (ljetni raspust) srce ti se lomi kad odlazi , a odlazi tj. vraca se u one tamo njihove domove za napustenu djecu...

Sa svim ostalim se slazem s tobom, samo sto se o ovim VIP ljudima prica a o "obicnim" ljudima ne. Svaka cast tvojim starcima... i dobrim samaritancima sirom svijeta a nije ih malo ... samo sto je tema bila zamisljena vise zbog price o ljudima koji su ucinili nesto ogromno za covjecanstvo npr. oni sto izmislise rx-zrake, penicilin, oni sto spasise hiljade Jevreja , u doba Holokausta stavljajuci vlastiti zvot u pitanje (Schindler nije izmisljena licnost)...za koje svi znamo , na zalost , svakodneni nepoznati heroji takvi i ostanu-nepoznati. Stvarno, na zalost...
Mozda ih ustvari nije ni briga hoce li postati popularni i dobit Nobelovu nagradu ...mozda to rade jednostavno jer ih to ispunjava , jer jos ima dobrih ljudi na ovom svijetu koji ne traze nista za uzvrat, jer to rade za svoju dussu , bezuslovno ...
...hvala tebi sto spomenu i njih ...


[Edited by Tanitha on 12-09-2009 at 04:28 GMT]
12-09-2009 at 04:23 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
soraya wrote:


Jastreb i Ina svakako kao domaæi
inozemni su mi nekako Esmeralda i Hoze Armando suFtilniji

[Edited by soraya on 09-09-2009 at 23:19 GMT]



ma yebte se ba (tebe sam slucajno citirala, nista licno )

Syebaste mi temu...nemoj da ja sad pocnem pricat sta je Maradona uradio za FC Napoli onih godina ...ovdje je on HEROJ jos dan-danas, jer ce im to bit prvi i poljednji put kad , iskljucivo njegovom zaslugom, pobjedise Kup Italije




12-09-2009 at 04:46 | Ukljuèi u odgovor
fudo-d
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-12-2008
Lokacija: nrw-deutschland
Odgovori: 574
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Definitivno mora se uvesti red mora se razgraniciti domaca i inozemna lista i da se zna zasto se ko opredijelo samo da ponovim i dalje sam za TESLU

[Edited by fudo-d on 13-09-2009 at 21:26 GMT]

12-09-2009 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
fudo-d
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-12-2008
Lokacija: nrw-deutschland
Odgovori: 574
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Nije valjda da nema vise dobrih i najboljih na ovom svijetu.Pa netreba se ni cuditi sto nam je ovako lijepo

14-09-2009 at 11:33 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Ne kažem to zato što èovjeka lièno poznajem, ali jest vala ovaj Mensur Aliæ ljudina, stvarno svaka mu èast. Pa mnogi se na njegovom položaju ni po guzici ne podrpaju, ali ne, on bogami sve ispoštuje i svemu zna reda. Stvarno svaka èast, i stvarno je jedan od najboljih ljudi koje ja poznajem!

14-09-2009 at 15:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 61
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Alora, bh.zmaj, crveni baron, Hari, JaSoN, Komsija, lbosankic, LeaM, leny, Lepida, rooky, savara, Senko 11, septembar, sitni_terorist, suncokret, toti, yigigcelik, _Username_
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Najbolji ljudi svih vremena New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice