Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Najbolji ljudi svih vremena
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

iz naslova bi se reklo da žene nisu ljudi ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
14-09-2009 at 20:09 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

...to sad na vas red da ispravljate zadace?
...hajd neka, mora i to neko...


Ok, hocete da promjenim, nema problema ? ...mada je svima jasno znacenje Znate, ja se izvinjavam , al ne pisem prvo na papir sta cu poslije napisat bez greske...ja ovdje "PRICAM" ono sto mi momentalno padne na pamet pa se zalomi i kakva greska...
"Nabolji ljudi svih vremena" ?
" Najbolji M i Z svih vremena " ?
" Najbolji "chovjeci" svih vremena ? (moram u pluralu jer ih ima mnogo )

ah...i ko ono napisa? Aida ja mislim... Ne mora biti 20. vijek...rekoh li ja "svih vremena"?
...i pri tom dodajem najgenijalnijeg od svih genija - LEONARDO DA VINCI

Mene recimo zanima...STA je to sto "neke izabrane" ljude tjera da posvete zivot inovacijama, altruizmu , prosperitetu covjecanstva...sto npr. mene ne pochera ?

15-09-2009 at 02:49 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Tani, sta kazes za Esmu Redzepovu?

15-09-2009 at 05:16 | Ukljuèi u odgovor
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

Moja svekrva i mama

15-09-2009 at 08:53 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

sta se palis k'o hepo kockica... evo obrisat cu ja oba svoja posta gdje skrenuh paznju, al' ne skrenuh je zbog tebe, nego generalno... ima ovdje svijeta koji i uci pisat, pa da ne nauce odmah pogresno - mada, neke je nemoguce obuciti... ona odmah konta da je na njenu adresu! nije ba, generalno! greska - ljudi su i muskarci i zene, oni sto zene odvajaju od pojma ljudi su malo neobrazovani, a ti ne bi trebala bit' jedna od takvih! et... ajd sad...

citat:
Tanitha wrote:STA je to sto "neke izabrane" ljude tjera da posvete zivot inovacijama, altruizmu , prosperitetu covjecanstva...sto npr. mene ne pochera ?

zato sto nisi duhovno osvjestena u tom smislu, jer ti se nije desilo nesto u zivotu sto bi te navelo da zaboravis na sebe i svoje "sebicne zelje", nego da sve sto imas i sto mozes das drugima... nisi to samo ti, nego 99% svijeta... tj. ako iskljucimo bogate koji to rade radi odbitka poreza i ona saka sto rade zato sto osjecaju da trebaju nesto da urade... covjeka, na ovakve stvari, nagna krivnja, strah, bol, patnja... sve one emocije koje su jake i koje je tesko izdrzati ponekad, emocije koje nas "preokrenu"... ljudi koji imaju obican zivot (kad kazem obican, mislim da je prosjecan, posao-kuca-hobi-djeca...), oni su precesto zaokupljeni svojim obavezanam da bi imali vremena da misle na neke druge... kad nesto uzdrma tu jednolicnost covjekovog zivota, onda se on okrece ekstremu i radi nesto sto ce mu dati mir...

zato majka tereza moze, a dajana (po meni) ne moze u ovu kategoriju... (prva je to uradila iz poriva, druga iz obaveze - njoj je bio posao da obilazi u ime kraljevske porodice, mada ne kazem da je bila pure evil u isto vrijeme, al' krenula je iz obaveze, pa poslije postala bolja, da banaliziramo to tako)

et... trebas biti poseban covjek, u stvari, ta neka posebnost u tebi (a svako je ima u sebi) treba biti pokrenuta nekim spoljnim uticajem i onda se to tako desi i ti postanes dobar...
15-09-2009 at 09:35 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
Aidatuzla wrote:



oni su samo radili jedino sto su mogli i znali (ili morali) u tom trenutku. naravno, Bog im je dao dovoljno pameti, hrabrosti i dobrote za sve te stvari.

ja u svakodnevnom zivotu srecem ljude koji daju koliko god mogu za dobrobit drugih. za njih mozda nece cuti citav svijet, ali zar je to toliko bitno?




15-09-2009 at 10:29 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
Aidatuzla wrote:

ja u svakodnevnom zivotu srecem ljude koji daju koliko god mogu za dobrobit drugih. za njih mozda nece cuti citav svijet, ali zar je to toliko bitno?



Èupo is the best fuck the rest !!
15-09-2009 at 10:39 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
Aidatuzla wrote:



Cupo i njegova ekipa




Podržavam inicijativu, i pozivam vas da mi svi pošaljete po 10 eura da mu nešto kupimo za sva njegova zalaganja, ali neæemo ništa skupo, on je skroman, do 7,5 Eura
15-09-2009 at 14:33 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

ljudi srca i duse kao cupo ne traze zahvalu i poklon! njima je djeciji osmjeh i zahvalnost iz ociju dovoljna...

cupo

15-09-2009 at 14:40 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najbolji ljudi/zene svih vremena

citat:
besmir wrote:


Podržavam inicijativu, i pozivam vas da mi svi pošaljete po 10 eura da mu nešto kupimo za sva njegova zalaganja, ali neæemo ništa skupo, on je skroman, do 7,5 Eura


Ma ne morate, on se raduje cevapima od tebe, za Bajram
15-09-2009 at 20:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 12
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: AlKapone, danica, Elko85, gvilotic, J.L.Zbunjenog, mesa95, Zazi
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Najbolji ljudi svih vremena New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING