Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima

FORUM : Kafi `Sunce : Dozvolite da se naalimo :D
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se naalimo :D

Kupa se Haso kad mu u kupatilo uleti sin pa ga upita:
Babo, ta ti je to dole?
Kio, sine!
Tad Fata doviknu iz kuhinje:
Reci detetu i prezime!

07-07-2012 at 03:56 | Ukljui u odgovor
tuba

Otili Srbin, Hrvat i Bosanac kod UN-a na razgovor. Prvi ue Srbin i pitaju njega to bi on volio. Kae im on da bi volio u Srbiju jer tamo ive svi Srbi i tamo mu je familija. Ue Hrvat i njega isto pitaju. On im kae, da bi elio ii u Hrvatsku, tamo su Hrvati i cijela familija. I ue Bosanac i njega opet isto pitaju. A on kae da bi on volio otii u Srbiju. Zaueni UN-ovci pitaju ga, pa zato to. Kae im on: "Pa tamo mi je sve: namjetaj, ve-maina, auto..."

07-07-2012 at 03:57 | Ukljui u odgovor
tuba

Dolazi ovjek u policijsku stanicu i poinje na sav glas govoriti kako su policajci glupi. Skupili se svi prisutni policajci oko njega i jedan od njih kae da to nije tono.

- E tono je i ja u vam to dokazati tako to u vam postavljati pitanja, a vi ete odgovarati. - kae ovjek.

I tako pone ispitivanje.

- to je to malo crveno na drvetu?

Policajci se onako zbunjeno pogledaju, ali nitko ne zna odgovor.

- Pa to vam je trenja! - sa smjehom e ovjek.
- Daj neto lake! - u glas rekoe policajci.
- OK. to su to dva mala crvena na drvetu?

Policajci se opet zbunjeno pogledaju, ali opet nitko ne zna odgovor.

- Pa to su vam dvije trenje.
- Daj to lake. - opet e policajci.
- Evo neto skroz lagano. Koja ivotinja vue konjska kola?

Mrtva tiina, kad e netko iz grupe:

- Da nisu tri trenje?

07-07-2012 at 04:00 | Ukljui u odgovor
djecko
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Odgovori: 13656

Otila Albanka da se porodi,i pita doktora
-Doktore ,ta e bit?
-"ta ta e bit'? Dijete nee leptir!
-Ama ne to bolan, nego ta e bit?
-"Aha ....pa bie muko ,je l' to misli?
-Nije ba doktore nego ta e bit po naciji?
-"Pa ta ti je mu po nacionalnosti?
-Albanac...
Pa eto bie Albanac-veli doktor.
"E onda je dobro,veli Albanka"
-Kako misli dobro?
-" Pa mu kad je kod kue stalno govori:"Pun mi je vie k**** tih Srba"

07-07-2012 at 12:16 | Ukljui u odgovor
Putnik
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140

ROSKILDE festival 2012...Malo zanimljivosti...

Evo OVDJE......

07-07-2012 at 15:02 | Ukljui u odgovor
Putnik
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140

Nije sala, al et...

Nude seks u kukuruzu za jednu crvenu!

Srbija je dobila novu turistiku destinaciju du Ibarske magistrale kod Lazarevca, gde lokalne prostitutke putnicima namernicima nude seks na eks! I dok se u Amsterdamu, Frankfurtu ili Tajlandu od najstarijeg zanata na svetu ivi kraljevski, prodavaice ljubavi su srpskim seljacima umesto zarade donele samo glavobolju!?

Pored peenjara, kafana i slinih krajputakih atrakcija po kojima je Ibarska postala poznata i van granica Srbije, ova magistrala sada je na glasu i zbog nekoliko javnih kua koje ovde, od jutra do mraka, rade pod otvorenim nebom.
Prodavnica ljubavi na parkingu ispred jezera Oaga otvorena je svaki dan od 17 do 21 sat. Cenovnik je shodno krizi pristupaan radnikom depu, pa tako za oralno zadovoljstvo treba izdvojiti 1.000, za seks 1.500, dok kompletna uslugu kota 3.000 dinara. U cenu su uraunati i kondomi, koji se u toku seksa menjaju po volji klijentele. Za ekstra elje postoji i poseban cenovnik.
I pored toga to su jo u oku zbog ubistva njihove koleginice Milice A., kojoj je pre desetak dana muterija zbog nesporazuma razbila glavu metalnim kljuem, dve devojke koje su elele da ostanu anonimne priznaju da i pored velikog straha ipak redovno dolaze na posao.

- Jo smo u oku, ali mora da se radi. Same smo sebi gazde jer nemamo makroa. Konkurencija je slaba, pa posla ima za sve. Kad je dobar dan, obradimo i po petoricu u toku smene. Policija retko navraa, ali i oni bi ponekad da omaste brke, uglavnom ako moe za dabe - kau one.
Pored ovog jezera, ljubav se moe pazariti i na parkingu ispred spomenika poginulim lanovima SPO, koji su nastradali prilikom neuspelog atentata na Vuka Drakovia. Kad dogovor padne, none dame svoje napaljene muterije odvode u mrak jednim od nekoliko sporednih zemljanih puteva kojima seljaci iz Petake odlaze do svojih njiva pored Kolubare. Od kako je seks turizam u zamahu, njive su prepune automobila i traktora, pa je nekad saobraaj gui nego na magistrali.
- Svega mi je preko glave. Ne moem da odbranim njivu od j...aa, a sad su poeli jo i da se ubijaju. Jedno vreme sam ih jurio, al ne vredi. Sluaj sam prijavljivao kod predsednika optine i lokalnoj policiji, ali nee ni prstom da mrdnu. Da sam naplaivao parking, do sada bih se obogatio - objanjava ovaj novi fenomen R. J., ija se njiva granii sa onom na kojoj je nedavno ubijena Milica A.
Ostoja avo, vlasnik jedine kafane u selu Petki, gde ordiniraju prostitutke, ima savim drugaije miljenje od svog komije.
- Bolje je da se j... nego da se mrze. Ima meu muterijama i naih seljaka, samo se kriju od ena. Sad se u njive ide pevajui. Sve bi bilo u redu samo da je malo jeftinije - na kraju se poalio ovaj ugostitelj.

Milica nije prva rtva prodavnice ljubavi

Prostitutka Milica A. nije prva rtva koja je stradala u javnoj kui pored Ibarske. U februaru prole godine kod kafane Koin, nedaleko od mesta na kome je pronaen le nesrene Milice, nastradao je i Predrag Ostoji, autoprevoznik iz Mionice. Za to ubistvo optuena su trojica mladia i jedna devojka. Tada se prialo da je ova grupa po Ibarskoj magistarli pljakala nesmotrene kamiondije koji su predah pored puta planirali da iskoriste u zagrljaju jedne od devojaka koje ovde nude svoje telo.

I drava bi mogla da uari

I dok se u Srbiji jo vodi polemika oko legalizacije prostitucije, u ovoj se grani sive ekonomije godinje obrne preko pola milijarde evra, to predstavlja ozbiljnu konkurenciju domaoj industriji, koja je na izdisaju. Prema jednom, veoma skromnom istraivanju Republikog zavoda za statistiku obavljenog 2006, Srbija je imala 5.408 prostitutki, koje su od svojih muterija te godine naplatile 300 miliona evra. Pretpostavlja se da ih je danas trostruko vie, tako da se i zarada od prodaje ljubavi znatno uveala. Prostitutke sa ulice rade 260 dana godinje ili pet dana nedeljno, one u agencijama 200, dok su elitne u opticaju oko 110 dana godinje. Cene se kreu od 10 ili 20 evra kod ulinih prostitutki, do 80 i 100 evra na sat u agencijama. Visoka prostitucija je po cenama van ove konkurencije, tako da jedan sat seksa s poznatom manekenkom, voditeljkom ili pevaicom, potencijalnog klijenta moe kotati ak i 500 evropskih novanica. Zagovornici legalizacije tvrde da bi, osim boljeg socijalnog statusa prostitutki i smanjene opasnosti od irenja polnih bolesti i kriminala, ova usluna delatnost donela i solidnu zaradu za dravni budet, koja bi godinje premaila 50 miliona evra.

08-07-2012 at 00:09 | Ukljui u odgovor
tuba

Kako Mujo ispituje da li su mu gae iste ili prljave?
=> Baci ih na zid, pa ako padnu - jo su iste.

08-07-2012 at 03:39 | Ukljui u odgovor
tuba

Izlazi ena iz autobusa i ispala joj jedna sisa, a ovjek koji ulazi u autobus e na to:
- "Pa enska glavo viri ti sisa!"
A ona e:
- "Ahhh majko mila ostalo mi dijete u autobusu!"

08-07-2012 at 03:40 | Ukljui u odgovor
tuba

Otiao Mujo na posao, a Fata brzo iskoristi priliku pa pozove valera. Usput se
Mujo seti da je zaboravio neka dokumenta i vrati se kui. Kada je uhvatio Fatu
sa valerom drekne Mujo:
- "Fato, mar u oak, a i ti isto (obrati se on valeru). Skinite se!"
Fata e:
- "Nemoj Mujo..."
- "ta nemoj, brzo se skidajte."
Oni se skidoe.
- "Sad se poserite!"
Poseru se oni.
- "Sad se zamenite i jedite."
A Fata kae valeru:
- "Volim ja tebe i prebodriemo mi ovo."
A valer kae:
- "Voli ti k**** moj! Da me voli ne bi se ovoliko nasrala!"

09-07-2012 at 04:04 | Ukljui u odgovor
tuba

Doao Haso kod Muje u posjet. Mujo se izvalio u fotelji i lijeno mu je ustati.

- Jao Haso, hoe li biti tako dobar da se popne na kat i donese mi papue, neto sam ti danas boleljiv.

Haso poslua i popne se gore. A gore sretne Mujinu enu Fatu i njihovu kerku od 18 godina.
Fata ree:

- Zdravo Haso, otkud ti ove gore?

Tu Hasi sinu ideja.

- Zdravo Fato, eto ja vas dooh pojebati!
- Jesi' ti normalan! Gdje e jebati mene i kerku, pa Mujo e te ubiti.
- Zna Mujo i nema nita protiv! - ree Haso.
- to to kae? - ree Fata.
- Ozbiljno! Sad e uti.
- Mujo, jel' obje!? - dreknu Haso.
- Obje, obje!! - odgovori mu Mujo.

09-07-2012 at 04:06 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 7
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: chaba, dario, LoveJunkie, semamimi
FORUM : Kafi `Sunce : Dozvolite da se naalimo :D New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net