Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Dozvolite da se našalimo :D
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Kupa se Haso kad mu u kupatilo uleti sin pa ga upita:
• Babo, šta ti je to dole?
• Kiæo, sine!
Tad Fata doviknu iz kuhinje:
• Reci detetu i prezime!

07-07-2012 at 03:56 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Otišli Srbin, Hrvat i Bosanac kod UN-a na razgovor. Prvi uðe Srbin i pitaju njega što bi on volio. Kaže im on da bi volio u Srbiju jer tamo žive svi Srbi i tamo mu je familija. Uðe Hrvat i njega isto pitaju. On im kaže, da bi želio iæi u Hrvatsku, tamo su Hrvati i cijela familija. I uðe Bosanac i njega opet isto pitaju. A on kaže da bi on volio otiæi u Srbiju. Zaèuðeni UN-ovci pitaju ga, pa zašto to. Kaže im on: "Pa tamo mi je sve: namještaj, veš-mašina, auto..."

07-07-2012 at 03:57 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Dolazi èovjek u policijsku stanicu i poèinje na sav glas govoriti kako su policajci glupi. Skupili se svi prisutni policajci oko njega i jedan od njih kaže da to nije toèno.

- E toèno je i ja æu vam to dokazati tako što æu vam postavljati pitanja, a vi æete odgovarati. - kaže èovjek.

I tako poène ispitivanje.

- Što je to malo crveno na drvetu?

Policajci se onako zbunjeno pogledaju, ali nitko ne zna odgovor.

- Pa to vam je trešnja! - sa smjehom æe èovjek.
- Daj nešto lakše! - u glas rekoše policajci.
- OK. Što su to dva mala crvena na drvetu?

Policajci se opet zbunjeno pogledaju, ali opet nitko ne zna odgovor.

- Pa to su vam dvije trešnje.
- Daj što lakše. - opet æe policajci.
- Evo nešto skroz lagano. Koja životinja vuèe konjska kola?

Mrtva tišina, kad æe netko iz grupe:

- Da nisu tri trešnje?

07-07-2012 at 04:00 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Otišla Albanka da se porodi,i pita doktora
-Doktore ,šta æe bit?
-"Šta šta æe bit'? Dijete neæe leptir!
-Ama ne to bolan, nego šta æe bit?
-"Aha ....pa biæe muško ,je l' to misliš?
-Nije ba doktore nego šta æe bit po naciji?
-"Pa šta ti je muž po nacionalnosti?
-Albanac...
Pa eto biæe Albanac-veli doktor.
"E onda je dobro,veli Albanka"
-Kako misliš dobro?
-" Pa muž kad je kod kuæe stalno govori:"Pun mi je više k**** tih Srba"

07-07-2012 at 12:16 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

ROSKILDE festival 2012...Malo zanimljivosti...

Evo OVDJE......

07-07-2012 at 15:02 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Nije sala, al et...

Nude seks u kukuruzu za jednu crvenu!

Srbija je dobila novu turistièku destinaciju duž Ibarske magistrale kod Lazarevca, gde lokalne prostitutke putnicima namernicima nude seks na eks! I dok se u Amsterdamu, Frankfurtu ili Tajlandu od najstarijeg zanata na svetu živi kraljevski, prodavaèice ljubavi su srpskim seljacima umesto zarade donele samo glavobolju!?



Pored peèenjara, kafana i sliènih krajputaških atrakcija po kojima je Ibarska postala poznata i van granica Srbije, ova magistrala sada je na glasu i zbog nekoliko javnih kuæa koje ovde, od jutra do mraka, rade pod otvorenim nebom.
„Prodavnica ljubavi“ na parkingu ispred jezera Oèaga otvorena je svaki dan od 17 do 21 sat. Cenovnik je shodno krizi pristupaèan radnièkom džepu, pa tako za oralno zadovoljstvo treba izdvojiti 1.000, za seks 1.500, dok kompletna uslugu košta 3.000 dinara. U cenu su uraèunati i kondomi, koji se u toku seksa menjaju po volji klijentele. Za ekstra želje postoji i poseban cenovnik.
I pored toga što su još u šoku zbog ubistva njihove koleginice Milice A., kojoj je pre desetak dana mušterija zbog nesporazuma razbila glavu metalnim kljuèem, dve devojke koje su želele da ostanu anonimne priznaju da i pored velikog straha ipak redovno dolaze na posao.


- Još smo u šoku, ali mora da se radi. Same smo sebi gazde jer nemamo makroa. Konkurencija je slaba, pa posla ima za sve. Kad je dobar dan, obradimo i po petoricu u toku smene. Policija retko navraæa, ali i oni bi ponekad da omaste brke, uglavnom ako može za džabe - kažu one.
Pored ovog jezera, ljubav se može pazariti i na parkingu ispred spomenika poginulim èlanovima SPO, koji su nastradali prilikom neuspelog atentata na Vuka Draškoviæa. Kad dogovor padne, noæne dame svoje napaljene mušterije odvode u mrak jednim od nekoliko sporednih zemljanih puteva kojima seljaci iz Petake odlaze do svojih njiva pored Kolubare. Od kako je seks turizam u zamahu, njive su prepune automobila i traktora, pa je nekad saobraæaj gušæi nego na magistrali.
- Svega mi je preko glave. Ne možem da odbranim njivu od j...aèa, a sad su poèeli još i da se ubijaju. Jedno vreme sam ih jurio, al’ ne vredi. Sluèaj sam prijavljivao kod predsednika opštine i lokalnoj policiji, ali neæe ni prstom da mrdnu. Da sam naplaæivao parking, do sada bih se obogatio - objašnjava ovaj novi fenomen R. J., èija se njiva granièi sa onom na kojoj je nedavno ubijena Milica A.
Ostoja Ðavo, vlasnik jedine kafane u selu Petki, gde ordiniraju prostitutke, ima savim drugaèije mišljenje od svog komšije.
- Bolje je da se j... nego da se mrze. Ima meðu mušterijama i naših seljaka, samo se kriju od žena. Sad se u njive ide pevajuæi. Sve bi bilo u redu samo da je malo jeftinije - na kraju se požalio ovaj ugostitelj.


Milica nije prva žrtva „prodavnice ljubavi“

Prostitutka Milica A. nije prva žrtva koja je stradala u javnoj kuæi pored Ibarske. U februaru prošle godine kod kafane „Koèin“, nedaleko od mesta na kome je pronaðen leš nesreæne Milice, nastradao je i Predrag Ostojiæ, autoprevoznik iz Mionice. Za to ubistvo optužena su trojica mladiæa i jedna devojka. Tada se prièalo da je ova grupa po Ibarskoj magistarli pljaèkala nesmotrene kamiondžije koji su predah pored puta planirali da iskoriste u zagrljaju jedne od devojaka koje ovde nude svoje telo.



I država bi mogla da uæari

I dok se u Srbiji još vodi polemika oko legalizacije prostitucije, u ovoj se grani sive ekonomije godišnje obrne preko pola milijarde evra, što predstavlja ozbiljnu konkurenciju domaæoj industriji, koja je na izdisaju. Prema jednom, veoma skromnom istraživanju Republièkog zavoda za statistiku obavljenog 2006, Srbija je imala 5.408 prostitutki, koje su od svojih mušterija te godine naplatile 300 miliona evra. Pretpostavlja se da ih je danas trostruko više, tako da se i zarada od prodaje ljubavi znatno uveæala. Prostitutke sa ulice rade 260 dana godišnje ili pet dana nedeljno, one u agencijama 200, dok su elitne u opticaju oko 110 dana godišnje. Cene se kreæu od 10 ili 20 evra kod uliènih prostitutki, do 80 i 100 evra na sat u agencijama. Visoka prostitucija je po cenama van ove konkurencije, tako da jedan sat seksa s poznatom manekenkom, voditeljkom ili pevaèicom, potencijalnog klijenta može koštati èak i 500 evropskih novèanica. Zagovornici legalizacije tvrde da bi, osim boljeg socijalnog statusa prostitutki i smanjene opasnosti od širenja polnih bolesti i kriminala, ova uslužna delatnost donela i solidnu zaradu za državni budžet, koja bi godišnje premašila 50 miliona evra.

08-07-2012 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Kako Mujo ispituje da li su mu gaæe èiste ili prljave?
=> Baci ih na zid, pa ako padnu - još su èiste.

08-07-2012 at 03:39 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Izlazi žena iz autobusa i ispala joj jedna sisa, a èovjek koji ulazi u autobus æe na to:
- "Pa ženska glavo viri ti sisa!"
A ona æe:
- "Ahhh majko mila ostalo mi dijete u autobusu!"

08-07-2012 at 03:40 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Otišao Mujo na posao, a Fata brzo iskoristi priliku pa pozove švalera. Usput se
Mujo seti da je zaboravio neka dokumenta i vrati se kuæi. Kada je uhvatio Fatu
sa švalerom drekne Mujo:
- "Fato, marš u æošak, a i ti isto (obrati se on švaleru). Skinite se!"
Fata æe:
- "Nemoj Mujo..."
- "Šta nemoj, brzo se skidajte."
Oni se skidoše.
- "Sad se poserite!"
Poseru se oni.
- "Sad se zamenite i jedite."
A Fata kaže švaleru:
- "Volim ja tebe i prebodriæemo mi ovo."
A švaler kaže:
- "Voliš ti k**** moj! Da me voliš ne bi se ovoliko nasrala!"

09-07-2012 at 04:04 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dozvolite da se našalimo :D

Došao Haso kod Muje u posjet. Mujo se izvalio u fotelji i lijeno mu je ustati.

- Jao Haso, hoæeš li biti tako dobar da se popneš na kat i doneseš mi papuèe, nešto sam ti danas boležljiv.

Haso posluša i popne se gore. A gore sretne Mujinu ženu Fatu i njihovu kæerku od 18 godina.
Fata reèe:

- Zdravo Haso, otkud ti ovðe gore?

Tu Hasi sinu ideja.

- Zdravo Fato, eto ja vas doðoh pojebati!
- Jesi' ti normalan! Gdje æeš jebati mene i kæerku, pa Mujo æe te ubiti.
- Zna Mujo i nema ništa protiv! - reèe Haso.
- Što to kažeš? - reèe Fata.
- Ozbiljno! Sad æeš èuti.
- Mujo, jel' obje!? - dreknu Haso.
- Obje, obje!! - odgovori mu Mujo.

09-07-2012 at 04:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Dozvolite da se našalimo :D New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice