Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorkama (samo nemojte pitati kako se prave djeca)


FORUM : Roditelji i djeca : Porod...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
dragec wrote:
Ne znam, da li moze-Bake i dede. Eto, docekah i to, da postanem deda. Nocas, u jedan i pet, dosla unucica. Znaci, od sada, deda Dragec.


deda sretno i zapamti samo keš,nista igraækice
24-02-2012 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
dragec wrote:
Ne znam, da li moze-Bake i dede. Eto, docekah i to, da postanem deda. Nocas, u jedan i pet, dosla unucica. Znaci, od sada, deda Dragec.


Chestitam Dragec
24-02-2012 at 15:29 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Porod...

muskarci o fudbalu-nogometu i vojsci,a zene o porodu i sminki..kud ide ovaj svijet...

24-02-2012 at 16:04 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
dragec wrote:
Ne znam, da li moze-Bake i dede. Eto, docekah i to, da postanem deda. Nocas, u jedan i pet, dosla unucica. Znaci, od sada, deda Dragec.


Cestitam deda Dragec, da vam je ziva i zdrava
24-02-2012 at 16:29 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
dragec wrote:
Ne znam, da li moze-Bake i dede. Eto, docekah i to, da postanem deda. Nocas, u jedan i pet, dosla unucica. Znaci, od sada, deda Dragec.



ovakve vjesti su uvjek najljepse vjesti na ovom forumu
iskrene cestitke povodom dobitka
djedu Dragecu ,
a i sretnim roditeljima i maloj princezi sve najljepse sto se pozeljeti moze ,,
24-02-2012 at 16:29 | Ukljuèi u odgovor
skorpija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-05-2006
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1806
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Porod...

Oba poroda su vrlo kratko trajala,i bila su vrlo slicna, u devetom mjesecu, nekoliko dana prije termina, bez nekih posebnih bolova. U predporoðajnoj sobi na krevetu jedno sat vremena ležala, na stolu 5-10 minuta i porod. U bolnici ostala samo jednu noæ i kuæi.Strije nisam imala, a i stomak mi je odmah poslije poroda ispuhao


[Edited by skorpija on 25-02-2012 at 11:32 GMT]

25-02-2012 at 11:32 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Porod...

Blago vam se svjema. Ni jedna od vas ne dobi strije. Mislim, ja nemam djece pa i ne znam. Ali imam hicme prijateljica sa djecom, i boga mi svaka ima po strijicu. Neke imaju maju, majusnu strijicu, a neke malo vecu, ali eto imaju je.

25-02-2012 at 14:09 | Ukljuèi u odgovor
skorpija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-05-2006
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1806
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
MelMel wrote:
Blago vam se svjema. Ni jedna od vas ne dobi strije. Mislim, ja nemam djece pa i ne znam. Ali imam hicme prijateljica sa djecom, i boga mi svaka ima po strijicu. Neke imaju maju, majusnu strijicu, a neke malo vecu, ali eto imaju je.


Strije nakon trudnoce su najmanje zlo. Ja ih nisam dobila, a i da jesam bila bih jako ponosna na njih Ono sto je najbitnije da sve, koliko moze, protekne kako treba, bez velikih trauma, da bebica bude dobro i zdravo, a naravno i mama
25-02-2012 at 15:18 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
skorpija wrote:


Strije nakon trudnoce su najmanje zlo. Ja ih nisam dobila, a i da jesam bila bih jako ponosna na njih Ono sto je najbitnije da sve, koliko moze, protekne kako treba, bez velikih trauma, da bebica bude dobro i zdravo, a naravno i mama

Ma ja mislim da strije nakon trudnoce nisu zlo uopste. Daleko od toga da bih ih zvala najmanje zlo nakon trudnoce.

A sa svime ostalim se salzem.
25-02-2012 at 15:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Porod...

citat:
skorpija wrote:


Strije nakon trudnoce su najmanje zlo. Ja ih nisam dobila, a i da jesam bila bih jako ponosna na njih Ono sto je najbitnije da sve, koliko moze, protekne kako treba, bez velikih trauma, da bebica bude dobro i zdravo, a naravno i mama



to samo iskompleksiranim skorojeviækama može da bude važno i razlog za panièenje kad ostanu trudne..zaboga miloga kako æe izgledati sa strijama i ragadama na koži,hoæe li im se opustiti grudi...blablabla....na današnjem vremenu postoji vala toliko kozmetièkih i medicinskih preparata za prevenciju protiv strija,pjega,karijesa i svih drugih faktora i vidljivih anomalija koji prate trudnoèu a veæina baš tih skorojeviæki nije spremna da se pridržava savjeta ljekara da se ne prežderava,da ne treba iskorištavati trudnoæu za hirove koji mogu èak i da štete trudnoæi ( pretila ,nagojena trudnica imaæe težak porod i postoji opasnost da prilkom poroda uguši svoje èedo)..ja sam u porodiljskoj sobi ležala sa ženom koja se tokom trudnoæe ugojila 38 kilograma,jer je žderala nekontrolisano,a onda se kao razmažena šiparica durila i vrištala na strije,odbila je da doji bebu tobože zbog grudi i sliène nebuloze...uh kako joj je ders održao ljekar koji je porodio...
26-02-2012 at 01:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Roditelji i djeca : Porod... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice