Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : DIJETA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Ane
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-10-2005
Lokacija: Tuzla draga
Odgovori: 15087
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Re: Re: DIJETA

citat:
Tanitha wrote:
citat:
karburator wrote:
citat:
Tanitha wrote:
koliko je tebi sine godina?

i meni je tako bilo do 20-te...pa kad se onda razvalih... al poslije sam se vratila u normalu


Sceri moja masio sam tridest
Ma iso sam kod Krajine da pregleda leptir al nije haman su mi se dizne procepile pa malo vise trosim al slabije idem

[Edited by karburator on 24-11-2005 at 22:06 GMT]

[Edited by karburator on 24-11-2005 at 22:07 GMT]






neznam je li ti mjerio kompresiju
u svakom slucaju bi trebao otici pa puhnut kroz pipu  


25-11-2005 at 21:51 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Moderator podforuma
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Ja mislim da konekcija nije uredu !? Ako se poslije 17:00 cesto konektujes na frizider ... samo ti se kaze

25-11-2005 at 22:05 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: DIJETA

citat:
gucci wrote:
Hvala na prjedlogu Dalila , ali sam se malo pogresno razjasnila, nije sad da ne jedem nista jedem ja voce ko manita, onda sve gledam da jedem ni masno ni previse tjestenine i tako to, sve u svemu se jako zdravo hranim, ali ako dodje vikend i ja pojedem malo vise to se odma naljepi i onda naravno moram se citavu sedmicu borit sama sa sobom da jedem salate i jabike i sta ja znam , a cak idem u Trening 3 put sedmicno i idem joggat sa cukom i svasta nesto, al sam izgleda geneticki sklona debljanju.




Eh to sam i mislila! Vidis, da bi imala metabolizam koji sagorijeva vise kalorija, moras imati misice. Ne govorim sad ala Vin Diesel , ali moras imati neku masu misica. A za misice moras jesti za svaki obrok bar malo proteina ( nemasno meso, mlijeko, niskomasni sir, jaja, itd..) i zdravih zitarica ( neljustene rize, ovasa" oats". itd). Jer mada je voce zdravo, nije dobro da ga jedes samo za jedan obrok , jer tijelo postaje katabolicno i sagorijeva misice, sto ti drasticno usporava matabolizam. I kad ga onda tako preko vikenda sokiras obilnim obrokom ( cima) tijelo "misli" bolje da ja ovo pohranim za ubuducem i sve to ode u salo..

Probaj jedna mjesec jesti samo proteina i zitarica za svaki ( 4 oboroka) osim zadnjeg kad jedes samo protein ( naravno voce i povrce koliko i kad hoces), i vidjeces znatnu razliku. Ja sam bila takva, a sad stvarno mogu jesti koliko hocu i kad ne treniram po 2-3 sedmice, ne udebljam se sekundu jednu. Meni je ishrana za bodibildere, fitness, sports etc hobi, slobodno mi se je javi na PP ili email ako ti treba informacija.
26-11-2005 at 05:10 | Ukljuèi u odgovor
Amelina
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2001
Odgovori: 78
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

U poslijednje vrijeme pokusavam da izbacim pojedine namirnice iz ishrane, ili bar da konzumaciju istih svedem na neke normalnije razine. Primjera radi: da pojedem jednu-dvije kasike Nutelle, a ne citav sadrzaj tegle odjednom.
Medjutim, nesto mi bas i ne polazi za rukom, skroz sam slaba na cokoladu i cokoladne potrepstine, tako da im uvijek popustim.

Ali danas sam zakljucila idealan nacin da to korigujem, i mislim da ce kod mene da ima efekta, pa rekoh da podijelim i s vama.
Naime, ukoliko osjetite potrebu za jelom te vrste, a rekla bih i opcenito. Slobodno procitajte po neki Cupin topic tipa Kacavenda i co., ili pak morbidluke da pogledate - apetit biva kao rukom odnesen.  


When you lose, don't lose the lesson!
23-05-2006 at 16:12 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Gucci,amelina...nije los savjet! Patil se puno?

PS KUPUJEM URG. ODRASLU PANTLJICARU DO 1000 eura...javiti na pp. unaprijed hvala

23-05-2006 at 16:56 | Ukljuèi u odgovor
Amelina
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2001
Odgovori: 78
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

A dok pantljicara ne stigne samo malo rastabiri Cupine postove, garantujem ti efikasnost.  


When you lose, don't lose the lesson!
23-05-2006 at 17:19 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: DIJETA

Drage zene i cure...evo savjet kako je moja hanuma smrsavila, a da nije ni zeljela.

Otisla kod zubara...imala problema sa nekim kutnjakom...
Uglavnom, nije zezanje, nije mogla da jede na jednoj strani zbog zubobolje, a na drugoj je jedva zvakala zbog desni. Male kolicine hrane, s vremena na vrijeme, uvijek gladna, nikad sita...I tako mjesec dana.

Ali, evo je sada, tri kila manje, izgleda pravo dobro. Mada mi je nekako zao, prebrzo se sve odigralo, pa je sada samo nutkam hranom...i trazim po stanu

23-05-2006 at 23:06 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
sretno dijete wrote:
Drage zene i cure...evo savjet kako je moja hanuma smrsavila, a da nije ni zeljela.

Otisla kod zubara...imala problema sa nekim kutnjakom...
Uglavnom, nije zezanje, nije mogla da jede na jednoj strani zbog zubobolje, a na drugoj je jedva zvakala zbog desni. Male kolicine hrane, s vremena na vrijeme, uvijek gladna, nikad sita...I tako mjesec dana.

Ali, evo je sada, tri kila manje, izgleda pravo dobro. Mada mi je nekako zao, prebrzo se sve odigralo, pa je sada samo nutkam hranom...i trazim po stanu



Otisla Mostarka kod zubara i covjek joj nakon popravke rekao da ne jede nista na desnoj strani.
Ona ode na lijevu i pojede burek.... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
23-05-2006 at 23:08 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Mene je bio strefio neki stomacki virus pa me onda mucio zeludac i smrsala sam 4 kg i bas mi je zao jer se ja tesko debljam i plakacu za svakim gramom koju sam izgubila hocu svega mi .


Inace neki dan sam pisala jednoj forumasici pa probajte i vi, to znam iz tudjeg iskustva, dio koju zelite stesati zamotajte u najlon pa onda u sto toplije, neki sal, sorc od trenerke i sl. samo da se moze dobro znojiti i radite po kuci ili sjedite za racunar ,salo se topi ko ludo.

27-05-2006 at 16:23 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
sunce wrote:
Mene je bio strefio neki stomacki virus pa me onda mucio zeludac i smrsala sam 4 kg i bas mi je zao jer se ja tesko debljam i plakacu za svakim gramom koju sam izgubila hocu svega mi .


Inace neki dan sam pisala jednoj forumasici pa probajte i vi, to znam iz tudjeg iskustva, dio koju zelite stesati zamotajte u najlon pa onda u sto toplije, neki sal, sorc od trenerke i sl. samo da se moze dobro znojiti i radite po kuci ili sjedite za racunar ,salo se topi ko ludo.

blago tebi Sunce sto tesko debljas i ja sam tako govorila...a sad da mi je da se vratim u taj period...
nece me ni gastrointestinalni virusi...ma nema nista nego smanjiti drasticno kolicinu hrane, zaboraviti sve stoje slatko i baviti se fizickim aktivnostima...niko se od have nije udebljo...
28-05-2006 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Zdravlje : DIJETA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice