Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
*grofica* wrote:
hm nista se ne desava u gradu
nema kuca u gradu




Ej Grofo a mogle smo upoznat nase nam drage kuce pa nek se igraju
Po velicini bi bar mogli skupa da raznesu koju loptu  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
25-09-2007 at 19:14 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

gledajuci po velicini ja mislim da bi bilo dlaka na sve strane ovaj moj je ljubomoran na sve sto je priblizno bar njegove visine a o igrackama da ne govorim jedino ako je zenka pa malo da se ganjaju al samo ganjaju jer ne zelim da dobijemo Shreka
ej al fakat nemam pojma kako bi reagovao na tvog kukija jer onog tamo sto je kod cao butika smislit nemoze mislim da se Negro zove a ima i jedna djevojka i jedan momak sto dovedu ovde vucijaka na marakanu e njega voli al ne znam...kako koji valjda miris

25-09-2007 at 19:50 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

Da i ja dovedem svoje seto

25-09-2007 at 20:06 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
*grofica* wrote:
jedino ako je zenka pa malo da se ganjaju al samo ganjaju jer ne zelim da dobijemo Shreka
ej al fakat nemam pojma kako bi reagovao na tvog kukija jer onog tamo sto je kod cao butika smislit nemoze mislim da se Negro zove a ima i jedna djevojka i jedan momak sto dovedu ovde vucijaka na marakanu e njega voli al ne znam...kako koji valjda miris


Pa bona zar ti lici na zenku muskarcina i po a mirise lijepo pa tako da mislim da nece bit problema a taj od cao djed jado pravi, bas mi ga nesh zao, ostario pravo a ne voli ga ba sigurno jer je stariji pa ono hijerarhija tamo ovamo
Moj nije ljubomoran ni sekunde, bas kad smo bili na izlozbi je bio super..ja se namazila drugih cuka a on sav sretan gledao pa i on mazio
 


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
26-09-2007 at 09:15 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
M.G. wrote:


Pa bona zar ti lici na zenku muskarcina i po a mirise lijepo pa tako da mislim da nece bit problema a taj od cao djed jado pravi, bas mi ga nesh zao, ostario pravo a ne voli ga ba sigurno jer je stariji pa ono hijerarhija tamo ovamo
Moj nije ljubomoran ni sekunde, bas kad smo bili na izlozbi je bio super..ja se namazila drugih cuka a on sav sretan gledao pa i on mazio



aaa muskarcinaaa a blama ma nije bitno, bitno je da je lijep i bas sad gledam sliku posto si puno slika njegovih postavila i pravo je lijep, ja obozavam velike rase a one male nesto mi isto one plisane igracke dok ti to ne stisnes uz sebe i dok te ne povuce na ulici nista od toga
i ovaj Zip gore sto sam stavila njegovu sliku ide po izlozbama, pas i po je ja da nemam ogija uzela bi boxera sigurno, predivni psi a navrati nekad sa kukijem dole na marakanu, uvijek imaju Djina, Zip i Ogac, obozavaju se igrat sa drugim psima,sve pitomo do bola na gazde
de bona, nemoj bit skrta, stavi koju sliku
26-09-2007 at 10:24 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
*grofica* wrote:


aaa muskarcinaaa a blama ma nije bitno, bitno je da je lijep i bas sad gledam sliku posto si puno slika njegovih postavila i pravo je lijep, ja obozavam velike rase a one male nesto mi isto one plisane igracke dok ti to ne stisnes uz sebe i dok te ne povuce na ulici nista od toga
i ovaj Zip gore sto sam stavila njegovu sliku ide po izlozbama, pas i po je ja da nemam ogija uzela bi boxera sigurno, predivni psi a navrati nekad sa kukijem dole na marakanu, uvijek imaju Djina, Zip i Ogac, obozavaju se igrat sa drugim psima,sve pitomo do bola na gazde
de bona, nemoj bit skrta, stavi koju sliku


Ma bona kad pricas o tim malim rasama...ma necu da uvrijedim nikog ko ima malo kerinje..al meni je to ko da imam macku a ne cuku ne znam mozda ne znam da cijenim blagodati tih malih rasa jer nikad nisam imalo malo seto, al brate mili sto su glasni malo je rec imam ih par u komsiluku ma ne mozes spavat nocu, laju na sve zivo a onaj moj kako mi svi legnemo tako i on
a najgori su mi oni sto se po torbicama svojih gazdarica nosaju meni se cini da oni zaborave hodat
Zivjeli nasi momci od po 50 i vise kila  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
26-09-2007 at 14:02 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

Evo jos koja




Pravi se malo vazan pa pozira  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
26-09-2007 at 14:11 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

taaako brate da vidimo lava kako bog zapovjeda
prelijep je ja obozavam fino odrzavane pse a ovaj mi bas tako izgleda al mrsko mi bilo trazit pa da te pitam kako se pas zove
joj kad ti spomenu to lajanje maloh djukelica pa covjece, ne zatvaraju klapne a kod meen Ogi jedva da lane preko dana a i ako lane to je jer je popio vodu pa treba nasut a inace mu je jako mrsko lajat kod mene kona ima pudlu neku malo je rec da nervira Ogija i imam osjecaj da ce je jednom otrest onako kroz brnjicu zbog lajavog jezika a komsija bas sad uvodi labradora u zgradu, 6 mjesecu mu, pa me izlizao po rukama i cim sam usla u stan Ogi prenjsio i ruke i torbu naljutio se i nece ni da pridje toliko oo ljubomori
koliko je star pujdica

26-09-2007 at 15:40 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
Rodjeni wrote:
Da i ja dovedem svoje seto


pa zapocetak mogao bi da postavis fotografiju svog ljubimca cini mi se da spada u srednje veliku rasu pa mozda bi se i svidio
26-09-2007 at 15:44 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FOTO KUTAK - Moj ljubimac

citat:
*grofica* wrote:
taaako brate da vidimo lava kako bog zapovjeda
prelijep je ja obozavam fino odrzavane pse a ovaj mi bas tako izgleda al mrsko mi bilo trazit pa da te pitam kako se pas zove
joj kad ti spomenu to lajanje maloh djukelica pa covjece, ne zatvaraju klapne a kod meen Ogi jedva da lane preko dana a i ako lane to je jer je popio vodu pa treba nasut a inace mu je jako mrsko lajat kod mene kona ima pudlu neku malo je rec da nervira Ogija i imam osjecaj da ce je jednom otrest onako kroz brnjicu zbog lajavog jezika a komsija bas sad uvodi labradora u zgradu, 6 mjesecu mu, pa me izlizao po rukama i cim sam usla u stan Ogi prenjsio i ruke i torbu naljutio se i nece ni da pridje toliko oo ljubomori
koliko je star pujdica


Zove se Tango
A odrzavan jest, suti bona samo najbolje je dovoljno dobro za njega mama ga gotivi vise nego mene i sestru, kaze zamjena joj za djecu kad su bila mala..maza je ogromna i cim krenes da ga mazis prvo sjedne, pa legne pa onda izvrne sve cetiri a najsladji je kad ga probudim, eh onda izadje iz kucice i sjedne pored mene, osloni se na moje noge i ja ispruzim ruke i on to koristi ko jastuk, samo spusti glavu
Joj a labradori i retriveri su mi pravoo medeni umiljato do bola!
A bona poznato mi to nesto sto nece da zna za tebe kad ga varas moj je takav kad ga ruzis il ne povedes sa sobom, kad ostane sam kod kuce, tako da znam kak je dobit crveni karton.
JOj bona a ti mali haj da oni samo laju...nego to grize ko ludo, pravo agresivno, haman da imaju komplex manje vrijednosti pa da se dokazu jadni (sto li boze )
E a Tango ima 2 godine i 5 mjeseci ma pubertetlija ba ;hanka
Koliko je Ogiju? jesul generacija  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
26-09-2007 at 17:14 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : FOTO KUTAK - Moj ljubimac New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice