Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote:
Stanje u drzavi je takvo da nema potrebe za emisijom 60 minuta, jer smo k´o Svicarska, i ako ukinu tu emisiju (kad ce vise!?), odmah ce se popraviti standard gradjana, jer pokvareni politicari (posebno nacionalnih stranaka),kriminal i lose stanje ne postoje, 60 minuta sve laze. Mi zivimo u takvom stanju u kojem zivimo jer su nas zavarali ovi iz 60 minuta, nama je u stvari sve super, to sto oni pricaju toga nema, med i mlijeko teku. Medijska manipulacija, djubrad...Samo smetaju.
U pravu su ovi sto su zapjenili protiv te emisije, a moze se prepoznati i model koji im je uzor: treba, brate, k´o u Kini da mediji funkcionisu, da ti kazu ´kako jeste´, tj da ti je zivot lijep, politicari posteni, da cvjeta hiljadu cvjetova i nemas sta da brines, a ne ovako...




...i da nam Shaja koji je prvi do Alije (nosio mu tabut i kucni prijatelj sa Bakirom Izetbegovicem), nam posalje crnca da nam redovno opci sa zenskom djecom, da nam Gasi i Naser koji zajendo nemaju 8 razreda skole vozaju skupe automobile i utjeruju dugove, da nam se reis voza u skupocjenoim automobilima a govorio o "skromnostri" i "skrusenosti" muslimana, da nam Dodik napravi jos jednu vladu RS-a u Laktasima i to od 500 miliona KM poreskih obveznika, da nam Dragan Covic opet bude predsjednik iako je kriminalac, da se stane u odbranu pedofila, a invalidima ukinu ionako mala primanja, da se dijele poslanicima plate po 5000 KM a raja nek skuplja za donacije djeci koja boluju od leukemije i nekih zanih-neznanih bolesti kako zna i umije, da nam...da nam... da nam...Ma idite u p na kvadrat. Da Boda dao Bog svima po zasugama, pa i meni ako nisam u pravu. I ako su ljudi koji ukazuju na takve stvari gresni (a jesu sigurnu) i ako su oni jedini i stvarni problem u BiH, a mnoge, mnoge stvari nabrojane i nenabrojane nisu - onda mi nismo vrijedni niti ovakvog usranog zivota. Pokazite, recite, ukazite, pronadjite bilo koga ili bilo koju emisiju, osobu koja se bori i radi potiv ovakvog kriminala, a da je bezgresna?
16-02-2009 at 00:40 | Ukljuèi u odgovor
2222
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-10-2008
Odgovori: 32
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

16-02-2009 at 01:12 | Ukljuèi u odgovor
2222
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-10-2008
Odgovori: 32
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
cupo wrote:
Jeste li vidjeli na dnevniku onu djecu u dzamiji kako placu za hodzom pa cujes u pozadini muski glas "jel vam zao hodze" pa sve curice u glas "jeste" uz plac i jecanje ...fuj jadna djeca...



16-02-2009 at 01:16 | Ukljuèi u odgovor
mimaaa
Nivo: Forumski doajen
pouzdana

Registriran(a): 24-12-2008
Lokacija: tu negdje
Odgovori: 1157
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Fuj,fuj,fuj
kakav je ovo uticaj na djecu
da djeca ovoliko plaèu i jecaju..
Zar se roditelji ovako jevtino prodaju..

16-02-2009 at 01:45 | Ukljuèi u odgovor
unbeaten
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 16-01-2009
Odgovori: 93
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
2222 wrote:







jadno, odvratno, primitivno,,,
pa mi smo ZASLUZILI da se patimo u ovoj drzavi kad nam ovakva stoka vodi drustvo,,,ZASLUZILI,,,i sve ce ove gluperde opet izaci na izbore i glasati za jednog tihica, brankovica, reisa, radoncica, gasija,,,smradovi shugavi! u crnu zemlju idite! 


reis Ceric - od vjerskog vodje, preko placenika BBI banke, do clana Radonciceve stranke:<br />

<br />

od hodze,bankara-lihvara,do politicara...<br />

<br />

http://bbibanka.com.ba/web/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=203&lang=ba
16-02-2009 at 02:50 | Ukljuèi u odgovor
jai1
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-04-2008
Odgovori: 454
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
unbeaten wrote:
i sve ce ove gluperde opet izaci na izbore i glasati za jednog tihica, brankovica, reisa, radoncica, gasija,,,smradovi shugavi! u crnu zemlju idite!


Jok,da glasam za Zlaju i kompaniju pa da nas sve pohapse kao "islamske teroriste",a zamjene pederima.

SDP nikada ne smije biti opcija,samo se treba sjetiti "Alijanse za potjere" i sve je ok.
16-02-2009 at 11:49 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Najmanje valjda što je reis Ceriæ mogao i trebao uèiniti je to da se u ime IZ izvine porodici djevojèice koja je bila žrtva ove bitange obuèene u odoru imama!Umjesto toga, izrežiranim okupljanjem naroda ovog sela, te prije svega skandaloznom instrumentalizacijom djece u te svrhe, krenulo se putem oèiglednog pritiska na sudstvo što bi valjda po njihovoj procjeni trebalo rezultirati oslobaðajuæom presudom na višoj sudskoj instanci, a samim tim i skidanjem ljage sa IZ!Èak i da se to desi, što svakako ne treba iskljuèiti kao jednu od moguænosti, jer kao što sam nebrojeno puta napisao OGROMAN JE UTICAJ ISLAMSKE ZAJEDNICE (kao i ostalih vjerskih zajednica u BiH), takav jedan scenario ne da bi skinuo ljagu sa IZ veæ bi je doveo do ruba moralnog sunovrata!!!!
Ono što meni u cijeloj toj prièi smeta, a za što svakako direktnu odgovornost snosi IZ ,je to da se zahvaljujuæi njihovoj režiji koja je evo toliko oèigledna na videu koji je cupo postavio,stvara percepcija o Bošnjacima kao krajnje primitivnom i necivilizovanom narodu! 


<br /><br /><br /><br />

16-02-2009 at 11:49 | Ukljuèi u odgovor
bh.zmaj
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 12-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 62
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
VY Canis Majoris wrote:



Ne mogu da vjerujem koliko covijek samo u par recenica moze da kaze toliko gluposti!

Novinarske slobode prestaju tamo kada novinari postanu miljenici/sluge odredjenih partija i pojedinaca! Tada nastaje podanicko/kriminalno/ahbabsko novinarstvo.

FTV nije u vlasnistvu vladajucih stranaka. FTV bi trebala da bude javni servis svih gradjana, ali ju je Bakir i co. pretvorio u privatnu prciju SDP-a i njegovog vjecnog poglavice i sefa Zlaje. FVT-om upravlja kriminalno-komunisticka oliharhija.

Kako novinar moze biti profesionalan ako se zna da je 100% pristrasan jednoj partiji i jednom covijeku? Pa i sam je prizao da je SDP-ovac.

Bakir ne osipa po svima. Sigurno ne osipa po SDP-u a pogotovo ne po Lagumdziji, jer mu je Zlatko sef i glavni urednik emisije mu. Svi oni koji ne pripadaju Zlatkovom krdu budu uredno lincovani, dok svi oni koji pripadaju Zlatku imaju punu medijsku podrsku Bakira i co. Profesionalizam??

U pravu si. Najbolji dokaz koliko Bakir prica istinu su sudske prsude. Pogledaj malo koliko je ljudi zavrsilo iza resetaka a koje je Bakir "razotkrio"!

Oni koji tvrde da je Bakir posten novinar, vrijedjaju svoju inteligenciju. To bi bilo isto kao kada bi tvrdili da je mjesec kockast a ne okrugao. Zalosno...

P.S. Navedi mi par lica koje je Bakir lincovao a da su u tom momentu bili bliski Lagumdziji??


Saepe fit ut aliorum vitia facilius videamus quam propria.
Si cupias pacem, linguam compesce loquacem.
Latinske poslovice 


Da te volim dusa zna, draga moja

<br />

B I H
16-02-2009 at 12:04 | Ukljuèi u odgovor
nere68
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 12-09-2008
Lokacija: bih
Odgovori: 409
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

ima srece sto mu nije sudio seriatski sud.

jel ono tamo sude cime ucinis krivicno djelo
tako ti sijeku taj dio tijela.

16-02-2009 at 12:14 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ovaj slucaj zorno pokazuje stnje BH društva opcenito kao i stanje duha kod nas Bošnjaka!
Duboko smo podijeljeni po šavovima i pucamo na svakom koraku! Medutim ja licno nikad nisam mislio da ispod naše vanjštine vjernika koji voli i boji se Boga, može biti ova kolicina jada, bijede i bolesti.
Nije ovdje više bitan taj neki Rešad, bitni smo mi kao nacija. Koliko Rešada ima kod nas a koji se guraju pod tepih zarad toga "što niko ne razumije naše selo i obicaje"? Koliko Rešada danas necije dijete tjera u duševni pakao zahvaljujuci prešutnoj podršci zajednice u kojoj djeluje! Kod nas još uvijek vlada "nismo mi takvi, takvi su samo ONI drugi"!
Ovdje ulazimo u jednu novu dimenziju jer je dosad bilo uvriježeno mišljenje da je pedofilija iskljuciva prinadležnost i ucestala pojava unutar Katolicke i Pravoslavne zajednice! No jeli baš tako? Nije jer su nas vladajuca garnitura naše IZ-e uvela u svijet sivog i nedorecenog! Uce nas da treba koketirati sa kriminalcima, da se tolerišu nasilnici, siledžije itd... i onda eto ti i pedofila!
Koliko vidim svi ovi kriticari novinara (jest da ih imaju samo trojica) bacaju akcent samo na to jesu li novinari 60 minuta za SDP kao da je to najvažnije u cijeloj stvari! Boli njih briga i za to dijete i za tu porodicu i staju bok uz bok sa hipnotisanom gomilom koja zapjenjena urla "hodža je naš nedamo hodžu"! I cija je to krivica - novinara koji pišu i izvještavaju o tom slucaju ili pocinitelja ovog gnusnog djela? Ocito krivica je novinarska. Jer oni su zagrebali mirnu površinu septicke jame jednog prosjecnog BH sela. Kako li se osjaæala još neka curica koju je sexualano zlostavljala neka spodoba dok je gledala kako seljani daju podršku bolesniku? Amnestija zlodjela!!! Pa kako slijedeæa djevojèica/djeèak da isprièaju svom roditelju istu prièu i da rizikuju da budu žigosani do kraja života? Zar nije u tradiciji primitivnog društva da peèat nose žrtve a ne krvnici?
Kaže nama ON da se prvo njima obratimo jer nejma potrebe da se nepodobnim obraæamo!
Pogotovu ne novinarima 60 minuta! Možemo Avazu jer Avaz kaže "Osuðen imam na temelju svjedoèanstva JEDNE djevoèice bez ijednog drugog svjedoka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa dokle ide ta pokvarenost i bolest ljudskog uma. Ovo je dno dna! Zar je bitno što je
JEDNO DIJETE zlostavljano! Pa pitam ja tog bilmeza Radonèièevog šta bi bilo da je to JEDNO DIJETE baš njegovo!!!
Kako sada da svjedoèe one tri djevojèice što su takoðer prijavile seksualni napad imama i po èijoj prijavi tužilaštvo vodi istragu?
Po njemu je problem Duško Tomiæ zato što je Duško i što je na strani djeteta!
A za ove partijaše jaiija i ekipu: Šutite kada 60 minuta prave emisiju o pedofilu popu u okolici Zvornika! Pa trebate onda štitit i ovog popa jer ga napada 60 minuta!
Napisa jedan biser forumski "što više napadaju reisa ja sam veæi musliman" i osta živ

slijedeæa vam je izjava vjerovatno " što više napadate Gluhu Bukovicu i imama Rešada ja sam veæi musliman"
Neka nam je na èast i na sramotu ono što ono jadno dijete prolazi danas i što æe sva buduæa djeca prolaziti. Neka nauk bude ovo i nekom polazniku nekog sjemeništa tamo daleko u hercegovini kada ga neki pop spopadne da šuti i trpi! A ako ne mogne trpiti više neka se objesi kao što se objesi i onaj mladi sveštenik što ne možede trpit zlostavljanja nadreðenog mu poponje!
A vi moji sokolovi samo napadajte 60 minuta jer je tu problem.

16-02-2009 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice