Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

´odza rice nad Gluhom Bukovicom

zaudara zemlja pedofilijom



´ebote Njegos bi mi pozavidio

25-02-2009 at 09:14 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

koji licemjeri

nesretna djevojcica je,izmedju ostalog, i zrtva vase prljave politicke kampanje ...

25-02-2009 at 09:44 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:
koji licemjeri

nesretna djevojcica je,izmedju ostalog, i zrtva vase prljave politicke kampanje ...





Koji si ti xxxxxxx i xxxxxxxx. Djevojcica ce imati traume citav zivot, a ti i dalje branis jebenog bolesnika-hodzu i reisa (KOSovca).Po tebi, treba cutiti i davati svoju djecu pedofilima (pogotovo ako su vjerski sluzbenici) jer bi mogli, a-man-jarabi, baciti kakve sihre-cini i slicna sranja. Cccccc. Jos ce na kraju ispasti da je ona i svi oni kroi su protiv pedofilije krivi.

[Edited by yugi on 25-02-2009 at 12:00 GMT]
25-02-2009 at 11:33 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:



Koji si ti "mahalas" i bolesnik. Djevojcica ce imati traume citav zivot, a ti i dalje branis jebenog bolesnika-hodzu i reisa (KOSovca).Po tebi, treba cutiti i davati svoju djecu pedofilima (pogotovo ako su vjerski sluzbenici) jer bi mogli, a-man-jarabi, baciti kakve sihre-cini i slicna sranja. Cccccc. Jos ce na kraju ispasti da je ona i svi oni kroi su protiv pedofilije krivi.


Udbas po stoti put!BEZ LICNOG VRIJEDJANJA,izvrtanja teza,linca i stavljanja svojih rijeci u moja usta! Nismo na sarajevo-x

Citaj dobro sta sam napisao ,a to sto ti pises su ipak samo tvoje rijeci

I na zalost,djevojcica ce zaista imati posljedice cijelog zivota,izmedju ostalih i zbog takvih kao ti, koji njen nesretni slucaj koriste za prljavu politicku kampanju a ne zato sto su iskreni borci protiv pedofilije!



[Edited by Vejsil on 25-02-2009 at 11:52 GMT]
25-02-2009 at 11:50 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ne vidim zaista potrebu za liènim uvredama i pozivam sve uèesnike diskusije na nešto što nazivamo kulturom dijaloga.Dakle svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje o ovoj emisiji, reisu, Bakiru etc etc ali nema pravo zbog mimoilaženja u razmišljanju nekoga nazivati pogrdnim imenima. 


<br /><br /><br /><br />

25-02-2009 at 12:05 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


Udbas po stoti put!BEZ LICNOG VRIJEDJANJA,izvrtanja teza,linca i stavljanja svojih rijeci u moja usta! Nismo na sarajevo-x

Citaj dobro sta sam napisao ,a to sto ti pises su ipak samo tvoje rijeci

I na zalost,djevojcica ce zaista imati posljedice cijelog zivota,izmedju ostalih i zbog takvih kao ti, koji njen nesretni slucaj koriste za prljavu politicku kampanju a ne zato sto su iskreni borci protiv pedofilije!



[Edited by Vejsil on 25-02-2009 at 11:52 GMT]


Zalosno je citati takve bolesne stvari koje si napisao. Neka i tebi meni meni Bog sudi. Tako ce biti najpravednije.
25-02-2009 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


Udbas po stoti put!BEZ LICNOG VRIJEDJANJA,izvrtanja teza,linca i stavljanja svojih rijeci u moja usta! Nismo na sarajevo-x

Citaj dobro sta sam napisao ,a to sto ti pises su ipak samo tvoje rijeci

I na zalost,djevojcica ce zaista imati posljedice cijelog zivota,izmedju ostalih i zbog takvih kao ti, koji njen nesretni slucaj koriste za prljavu politicku kampanju a ne zato sto su iskreni borci protiv pedofilije!



[Edited by Vejsil on 25-02-2009 at 11:52 GMT]


Zalosno je citati takve bolesne stvari koje si napisao. Neka i tebi i meni Bog sudi. Tako ce biti najpravednije. Kakav si, ti bi i na Boziju presudu imao zamjerku.cccccc...
25-02-2009 at 14:05 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:


Zalosno je citati takve bolesne stvari koje si napisao. Neka i tebi i meni Bog sudi. Tako ce biti najpravednije. Kakav si, ti bi i na Boziju presudu imao zamjerku.cccccc...



God is busy, may I help you? I´m sorry but off topic again ...

Glede bolesti da ne ulazimo ponovo u te stvari ali djecace iznenadjuje me tvoja iznenadna sklonost ka rekigiji i vjerovanju u postojanje Stvoritelja?Jes da je i ovo off topic,ali prosto ne mogu da odolim a da se ne zapitam kako si dosao do spoznaje da bog postoji?

Znamo,kako nauka tumaci nas materijalni svjet,znamo da je ogromna kolicina tog materijalnog svijeta nama totalna nepoznanica,takzv: "misticna crna energija" a znamo i sta je rekao Karl Marks,a rekao je da je "religija opijum za mase"

Dakle ako hoces da dalje diskutujemo,onda me prvo moras ubjediti kako si dosao do spoznaje Stvoritelja?

a)kroz tekst (ono kako nam je Poslanik savjetovao da se bavimo naukom)

b) dozivio si "otvaranje oka" pa vidis nevidljivi svjet skriven za nas obicne smrtnike (u Islamu poznati kao "vec umrli")

c) Dozivio si objavu u snu

d) rek´o ti Bakir na 60 minuta



25-02-2009 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
249955
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-12-2006
Odgovori: 572
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:



God is busy, may I help you? I´m sorry but off topic again ...

Glede bolesti da ne ulazimo ponovo u te stvari ali djecace iznenadjuje me tvoja iznenadna sklonost ka rekigiji i vjerovanju u postojanje Stvoritelja?Jes da je i ovo off topic,ali prosto ne mogu da odolim a da se ne zapitam kako si dosao do spoznaje da bog postoji?

Znamo,kako nauka tumaci nas materijalni svjet,znamo da je ogromna kolicina tog materijalnog svijeta nama totalna nepoznanica,takzv: "misticna crna energija" a znamo i sta je rekao Karl Marks,a rekao je da je "religija opijum za mase"

Dakle ako hoces da dalje diskutujemo,onda me prvo moras ubjediti kako si dosao do spoznaje Stvoritelja?

a)kroz tekst (ono kako nam je Poslanik savjetovao da se bavimo naukom)

b) dozivio si "otvaranje oka" pa vidis nevidljivi svjet skriven za nas obicne smrtnike (u Islamu poznati kao "vec umrli")

c) Dozivio si objavu u snu

d) rek´o ti Bakir na 60 minuta







WTF?
26-02-2009 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:



God is busy, may I help you? I´m sorry but off topic again ...

Glede bolesti da ne ulazimo ponovo u te stvari ali djecace iznenadjuje me tvoja iznenadna sklonost ka rekigiji i vjerovanju u postojanje Stvoritelja?Jes da je i ovo off topic,ali prosto ne mogu da odolim a da se ne zapitam kako si dosao do spoznaje da bog postoji?

Znamo,kako nauka tumaci nas materijalni svjet,znamo da je ogromna kolicina tog materijalnog svijeta nama totalna nepoznanica,takzv: "misticna crna energija" a znamo i sta je rekao Karl Marks,a rekao je da je "religija opijum za mase"

Dakle ako hoces da dalje diskutujemo,onda me prvo moras ubjediti kako si dosao do spoznaje Stvoritelja?

a)kroz tekst (ono kako nam je Poslanik savjetovao da se bavimo naukom)

b) dozivio si "otvaranje oka" pa vidis nevidljivi svjet skriven za nas obicne smrtnike (u Islamu poznati kao "vec umrli")

c) Dozivio si objavu u snu

d) rek´o ti Bakir na 60 minuta





odakle ti crpiš ove stvari koje nemaju veze s vezom i koji je razlog da se ti pozivaš i koristiš obilježja islama da bi ti potkrijepio neka svoja mišljenja koja izazivaju revolt prema neèemu što je sveto i što je daleko od toga što ti znaš i misliš
26-02-2009 at 11:49 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice