Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Samo da ti kazem, onaj baksuz kako to ti kazes, A.I. nije imao pretenzije na teritorije tudjih drzava, s toga kakav god da je bio u negativnom smislu, ne moze se ni pod tackom razno trpati u isti kos sa F.T. i S.M.

Meni je jasno da su mnogi jos uvijek nostalgicni za Jugoslaviom, ali nek se za taj problem obrate baksuzima kao sto su S.M, R.K, B.P, R.M, itd da ne nabrajam.

Najlakse je sve strpati u isti kos. E nece moci nikako, neka svako stoji iza sopstvenih djela.

[Edited by Putnik on 29-05-2011 at 15:41 GMT]


Putnik, sto bolan editova moj post tako sto si izbrisao prethodni post na koji se moj odnosio? Mogao si komotno izbrisati onda i moj, jer ovako sam za sebe nema bas nekog velikog smisla, zar ne?
29-05-2011 at 15:46 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:


Putnik, sto bolan editova moj post tako sto si izbrisao prethodni post na koji se moj odnosio? Mogao si komotno izbrisati onda i moj, jer ovako sam za sebe nema bas nekog velikog smisla, zar ne?


Nije problem...ako zelis izbrisat cu i tvoj post...ali ubuduce, ko u isti kos stavi pokojnog Slobodana Milosevica i rahmetli Aliju Izetbegovica bit ce automatski brisan. Iako je poznato da nisam Alijin pobornik, UPOREDITI covjeka koji je samo stao u odbranu svoje zemlje, svog naroda sa covjekom koji je pocinio toliko zla na prostorima bivse yugoslavije je bolesno pa bez razlike od koga to dolazilo. A oni koji to zele imaju dosta komsijskih foruma i tamo se mogu prikljuciti istomisljenicima i pljuvati do besvijesti, ovdje nece...red je da se i ovdje malo reda zavede......jebo vise demokratiju kad svaki papak moze pljuvati po onima koji svoje zivote dadose da mi danas bezbrizno sjedimo u svojim udobnim stolicicama...a zahvaljujemo im se na taj nacin sto ih pljujemo...
29-05-2011 at 15:51 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Masovni UBOJICA je 16 godina setao slobodno zemljom. Zasto onda EU zeli nagraditi Srbiju?

TUŽITELJSTVO za ratne zloèine i istražni sudac naèelno su suglasni s molbom Ratka Mladiæa da posjeti grob svoje kæerke, ali æe konaènu odluku donijeti kad nadležne službe procjene sigurnosni rizik odlaska na groblje, prenosi agencija Tanjug.

Mladiæeve želje kao zapovijed: Dobio jagode, knjige, televizor...

Mladiæeva kæerka je poèinila samoubojstvo 1994. godine, a procjenjuje se da bi mu molbu možda mogli i odbiti, jer zahtijeva ogromni angažman sigurnosnih službi.

Zamjenik tužitelja Bruno Vekariæ upozorio je da se Mladiæu dosad uslišila skoro svaka želja: dobio je televizor koji je tražio, dobio je jagode, a knjige s ruskim klasicima Dostojevskim, Gogoljem i Turgenjevom donijet æu mu obitelj.

Politika prenosi i što se dogaða na relaciji Vekariæ-Mladiæ. Ratni zloèinac je tužitelju tijekom saslušanja poruèio da æe svima u Haagu reæi da je Vekariæ "dobar i fin èovjek".

Vekariæu poruèio: Ti si simpatièan, oprosti što sam na tebe išao džonom...

"Oprosti što sam na tebe išao džonom, ti si godište kao i moj Darko i baš si simpatièan", rekao je Mladiæ.

Njegovim likom i djelom iscrpno se bave i njemaèki mediji, koji opažaju da izgleda "kao srpski seljak".

"Kakva razlika u odnosu na Radovana Karadžiæa! Ovaj je pod imenom Dragan Dabiæ živio u Novom Beogradu, sa svojom dugom i sijedom kosom je izgledao kao indijski guru. Mladiæ izgleda kao srpski seljak", prenosi Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Zašto Europa slavi Srbiju? Za 16 godina Mladiæeve slobodne šetnje. Die Welt u komentaru navodi da hapšenje Mladiæa nije automatska ulaznica Srbije za EU. "Dugogodišnji pritisak iz Bruxellesa je napokon urodio plodom, ali zašto je veæ druga njihova reèenica bila da je Srbija napravila veliki korak prema EU? Toèno, puna suradnja s Haagom je prva stavka za približavanje EU, ali zašto nagraditi zemlju koja je dozvolila da masovni ubojica 16 godina slobodno šeta zemljom", pitaju u uglednom njemaèkom listu. Zakljuèuju, ipak, da Mladiæevo uhiæenje pokazuje da više nigdje na svijetu ne postoji sigurno mjesto za ubojice i da je 26. svibnja sretan dan i za Balkan i za Europu.

29-05-2011 at 16:06 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Anketa Kalinovik



29-05-2011 at 16:48 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!



29-05-2011 at 16:52 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Pale

29-05-2011 at 16:54 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
cupo wrote:





O budale zene. Haman neka zarazna bolest stigla i u svecku.
29-05-2011 at 16:56 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Višegrad






Dan poslije bila dzenaza zrtvama genocida i obiljezena godisnjica ubistva 3.000 civila iz Visegrada...




[Edited by cupo on 29-05-2011 at 16:58 GMT]

29-05-2011 at 16:57 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
cupo wrote:
Pale




Pogledajte samo strukturu ovih ljudi. Pa to su mladi ljudi, 20tih godina, nove generacije - ko je njih odgajao ovako.
29-05-2011 at 17:03 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:





ono se odnosilo na nju...a upuceno tebi

jeli ti vec uputila PP?
29-05-2011 at 17:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice