Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Pogledaj snimak sa Pala. Zaboli me za Srbijom,mene brinu bosanci iz RS koji misle identicno kao Mladic.

Griješiš, treba te interesovati Sbija, jer ti sa Pala æe misliti onako kako im kažu da treba misliti ovi iz Srbije.
30-05-2011 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
racionalna manjina wrote:

Griješiš, treba te interesovati Sbija, jer ti sa Pala æe misliti onako kako im kažu da treba misliti ovi iz Srbije.

Ma nije valjda. Hajmo opet kriviti nekog drugog. Sto ti ne mislis onako kako ti neko drugi kaze, nego mislis onako kako zelis i u srcu osjecas. E tako i ti sa Pala.
30-05-2011 at 14:25 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Ma nije valjda. Hajmo opet kriviti nekog drugog. Sto ti ne mislis onako kako ti neko drugi kaze, nego mislis onako kako zelis i u srcu osjecas. E tako i ti sa Pala.


Ako ne kriviš druge, onda prihvataš da je u BiH bio graðanski rat.
30-05-2011 at 14:33 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
racionalna manjina wrote:


Ako ne kriviš druge, onda prihvataš da je u BiH bio graðanski rat.

Mozes se ti frljacati terminologijom do mile volje. U BIH nije bio gradjanski rat, nego krvozedni rat zapocet od domacih krvozdera i potpomognut sa komslilukom.
30-05-2011 at 14:40 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Mozes se ti frljacati terminologijom do mile volje. U BIH nije bio gradjanski rat, nego krvozedni rat zapocet od domacih krvozdera i potpomognut sa komslilukom.


Pazi, ako kažeš da je zapoèet od strane domaæih krvoždera, onda potvrðuješ da je u BiH bio graðanski rat. Ja ipak mislim da je ovaj rat planiran izvan BiH, i da je nalog za njegov poèetak dat iz vana.
30-05-2011 at 14:47 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
racionalna manjina wrote:


Pazi, ako kažeš da je zapoèet od strane domaæih krvoždera, onda potvrðuješ da je u BiH bio graðanski rat. Ja ipak mislim da je ovaj rat planiran izvan BiH, i da je nalog za njegov poèetak dat iz vana.

Jest, jest - krivi vanzemaljci, da nije njih u BIH i YU cvjetala ljubav. Sram ih bilo, mamu im vanzemaljsku sto nacerase cete da se na brda popnu i snajperima gadjaju one s kojima su do jucer zivjeli u sreci i zadovoljstvu, sto dan i noc srucise onolike granate, itd, itd. ebem im mamu vanzemaljsku - oni su za sve krivi. da nije vanzemaljaca bilo, ne bi ni cetnika. je li tako. tako je. ne sumnjam da ce doci vrijeme kad ce se svi uhvatiti u jedno i petokraka opet postati zajednicka zastava. sve se vrti u krug i istorija se ponavlja. meni je svejedno, ono sto znam je da se nije moj caca popeo na Ozren i Majevicu da gadja Tuzlu. a da kojim slucajem jeste, ja bih bila prva koja bih javno sudila svog cacu.

I ziv bio, postedi me te price kako su svi krivi - jer nisu. Tu pricu ti mozes svojoj djeci prostirati, ali meni ne.
30-05-2011 at 14:55 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Jest, jest - krivi vanzemaljci, da nije njih u BIH i YU cvjetala ljubav. Sram ih bilo, mamu im vanzemaljsku sto nacerase cete da se na brda popnu i snajperima gadjaju one s kojima su do jucer zivjeli u sreci i zadovoljstvu, sto dan i noc srucise onolike granate, itd, itd. ebem im mamu vanzemaljsku - oni su za sve krivi. da nije vanzemaljaca bilo, ne bi ni cetnika. je li tako. tako je. ne sumnjam da ce doci vrijeme kad ce se svi uhvatiti u jedno i petokraka opet postati zajednicka zastava. sve se vrti u krug i istorija se ponavlja. meni je svejedno, ono sto znam je da se nije moj caca popeo na Ozren i Majevicu da gadja Tuzlu. a da kojim slucajem jeste, ja bih bila prva koja bih javno sudila svog cacu.

I ziv bio, postedi me te price kako su svi krivi - jer nisu. Tu pricu ti mozes svojoj djeci prostirati, ali meni ne.


Ti si mene pogrešno razumjela, kad sam rekao da je rat u BiH planiran izvan BiH nisam mislio da su ga vanzemaljci planirali
30-05-2011 at 15:01 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
racionalna manjina wrote:


Ti si mene pogrešno razumjela, kad sam rekao da je rat u BiH planiran izvan BiH nisam mislio da su ga vanzemaljci planirali


Ne zacatavaj. Tema je Mladic, pa ili imas sta lijepo reci o njemu i izaci na demonstracije ili nemas nista lijepo reci o njemu. Ali ti bi da kazes kao nesto ruzno protiv njega, ali u paraleli da podvuces kako su svi podjednako krivi za rat. E nisu, i nece nikada ni biti. Uzaludan ti trud Raco, ma koliko duhovit da si.
30-05-2011 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

U pravu si, tema je Mladiæ, pa da ne zaèatavamo više

30-05-2011 at 15:13 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
MelMel wrote:

Jest, jest - krivi vanzemaljci, da nije njih u BIH i YU cvjetala ljubav. Sram ih bilo, mamu im vanzemaljsku sto nacerase cete da se na brda popnu i snajperima gadjaju one s kojima su do jucer zivjeli u sreci i zadovoljstvu, sto dan i noc srucise onolike granate, itd, itd. ebem im mamu vanzemaljsku - oni su za sve krivi. da nije vanzemaljaca bilo, ne bi ni cetnika. je li tako. tako je. ne sumnjam da ce doci vrijeme kad ce se svi uhvatiti u jedno i petokraka opet postati zajednicka zastava. sve se vrti u krug i istorija se ponavlja. meni je svejedno, ono sto znam je da se nije moj caca popeo na Ozren i Majevicu da gadja Tuzlu. a da kojim slucajem jeste, ja bih bila prva koja bih javno sudila svog cacu.

I ziv bio, postedi me te price kako su svi krivi - jer nisu. Tu pricu ti mozes svojoj djeci prostirati, ali meni ne.


Mozda vanzemaljci nisu krivi, ali znam da je ovo mentor svog zla koje se dogadjalo na teritoriji bivse SFRJ, i da je z pomoc svjih istomisljenika pokusao ostvariti svoj i njihov san. Nazalost, ni dan danas ne prestaje. On je zajedno s Mladicem trebao u Haag.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256804/Cosic-Amerikanci-su-nudili-Srbima-trecinu-Kosova-i-Metohije
30-05-2011 at 16:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Alora, bh.zmaj, crveni baron, Hari, JaSoN, Komsija, lbosankic, LeaM, leny, Lepida, rooky, savara, Senko 11, septembar, sitni_terorist, suncokret, toti, yigigcelik, _Username_
FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice