Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
Inspektor wrote:


Mozda vanzemaljci nisu krivi, ali znam da je ovo mentor svog zla koje se dogadjalo na teritoriji bivse SFRJ, i da je z pomoc svjih istomisljenika pokusao ostvariti svoj i njihov san. Nazalost, ni dan danas ne prestaje. On je zajedno s Mladicem trebao u Haag.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256804/Cosic-Amerikanci-su-nudili-Srbima-trecinu-Kosova-i-Metohije

Naravno da vanzemaljci nisu krivi. Pratim politiku, istoriju znam i sve sto mogu reci - moj caca a ni tvoj se nisu popeli na okolna brda i planine da granatiraju svoje sugradjane. Ko god opravdava ovakve ljude i "heroje" daleko mu kuca od moje bila.
30-05-2011 at 16:29 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Dodik podržava skup podrške Ratku Mladiæu

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik saopæio je danas da podržava pravo boraca i graðana RS-a da izraze svoj stav povodom hapšenja generala Ratka Mladiæa i izrazio uvjerenje da æe sva okupljanja proteæi mirno i dostojanstveno, bez najmanjeg incidenta.

U pisanoj izjavi Dodik navodi da „Vojska RS-a predstavljala je izraz volje srpskog naroda u BiH za opstankom i odbranom svojih ognjišta i prava“.

Kao predsjednik Republike Srpske æe, tvrdi, uvijek i na svakom mjestu "èuvati ugled i dostojanstvo Vojske RS-a, kao èasne vojne formacije od najveæeg znaèaja za oèuvanje srpskog naroda u BiH za vrijeme odbrambenootadžbinskog rata".

Podsjeæa na, kako se navodi, poznati i dosljedan stav da svako ko je odgovoran za ratne zloèine mora pred sudom da odgovara i na taj naèin dokaže svoju liènu nevinost ili krivicu, i odluèno „odbacuje svaki pokušaj nametanja kolektivne krivice“.

Dodik je naveo da, "umjesto što u Sarajevu likuju zbog hapšenja Ratka Mladiæa, bilo bi mnogo primjerenije da daju odgovor na brojna zvjerstva nad Srbima za koja niko nije odgovarao, a èije protagoniste bošnjaèki politièari tretiraju kao najzaslužnije graðane“.

Najavljuje i da æe RS, u skladu sa zakljuèkom Narodne skupštine RS-a,formirati fond za pružanje pravne pomoæi osobama koje su optužene u Haškom sudu , a od Vlade RS-a traži da hitno obavi neophodne procedure da bi taj fond bio formiran.

(FENA)

30-05-2011 at 17:43 | Ukljuèi u odgovor
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Zasto i dalje nastojimo ubijediti srbe da zive skupa sa nama u istoj drzavi?? Zasto im jednostavno ne damo komad zemlje i tako ih posaljemo u PM?? Do kada cemo upropastavati svoje zivote i stojati u mjestu a sve radi ovakve gamadi??

Obratite paznu na ovaj link:
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110526027#
Sta mislite koliko bi ovih "junacina" stalo u odbanu BiH ako bi se sutra zapucalo a koliko bi ih cmizdrilo i gledalo da pobjegne preko grane k'o zadnje p*c*e??



[Edited by Black0ut on 30-05-2011 at 19:48 GMT]

30-05-2011 at 19:43 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
Black0ut wrote:
Zasto i dalje nastojimo ubijediti srbe da zive skupa sa nama u istoj drzavi??

Zasto im jednostavno ne damo komad zemlje i tako ih posaljemo u PM??

Do kada cemo upropastavati svoje zivote i stojati u mjestu a sve radi ovakve gamadi??

eto daj im ti svoj stan/kucu, svoju bascu ako imas, vikendicu, kola. jel to tebi sazrelo vrijeme da rascerupas BIH.
30-05-2011 at 19:50 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
Black0ut wrote:
Zasto i dalje nastojimo ubijediti srbe da zive skupa sa nama u istoj drzavi?? Zasto im jednostavno ne damo komad zemlje i tako ih posaljemo u PM?? Do kada cemo upropastavati svoje zivote i stojati u mjestu a sve radi ovakve gamadi??

Obratite paznu na ovaj link:
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110526027#
Sta mislite koliko bi ovih "junacina" stalo u odbanu BiH ako bi se sutra zapucalo a koliko bi ih cmizdrilo i gledalo da pobjegne preko grane k'o zadnje p*c*e??



[Edited by Black0ut on 30-05-2011 at 19:48 GMT]


Prijatelju...i ovakvi koje si ti ovdje naveo SU BRANILI BOSNU I GINULI ZA BOSNU...NISU SAMO ONI KOJI IDU U DZAMIJU I KLANJAJU PET NAMAZA BILI BORCI...I molim te ne seri vise sa tim tvojim glupostima i ne ponizavaj niciju zrtvu pa bio neko vjernik molio se Bogu ili ne. Ti vodi svoju brigu, svoj zivot i boli te кurас za tudje. Na karaju krajeva ako si vjernik onda bi trebao znati da to sto cinis je grijeh. Grijeh zato sto ponistavas i omalovazavas sve ono sto nije u skladu sa tvojom vjerom pa kakva god ona da bila...
30-05-2011 at 20:49 | Ukljuèi u odgovor
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Putnik, ja nemam pojma o cemu ti pricas jer uopste nisam mislio na ono na sta si mi ti replicirao.

Ovi sto se slikaju sa petokrakama su van pameti i to je cinjenica, i to nema veze jesam li ja vjernik ili ne.

30-05-2011 at 22:43 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
cupo wrote:
Dodik podržava skup podrške Ratku Mladiæu

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik saopæio je danas da podržava pravo boraca i graðana RS-a da izraze svoj stav povodom hapšenja generala Ratka Mladiæa i izrazio uvjerenje da æe sva okupljanja proteæi mirno i dostojanstveno, bez najmanjeg incidenta.

U pisanoj izjavi Dodik navodi da „Vojska RS-a predstavljala je izraz volje srpskog naroda u BiH za opstankom i odbranom svojih ognjišta i prava“.

Kao predsjednik Republike Srpske æe, tvrdi, uvijek i na svakom mjestu "èuvati ugled i dostojanstvo Vojske RS-a, kao èasne vojne formacije od najveæeg znaèaja za oèuvanje srpskog naroda u BiH za vrijeme odbrambenootadžbinskog rata".

Podsjeæa na, kako se navodi, poznati i dosljedan stav da svako ko je odgovoran za ratne zloèine mora pred sudom da odgovara i na taj naèin dokaže svoju liènu nevinost ili krivicu, i odluèno „odbacuje svaki pokušaj nametanja kolektivne krivice“.

Dodik je naveo da, "umjesto što u Sarajevu likuju zbog hapšenja Ratka Mladiæa, bilo bi mnogo primjerenije da daju odgovor na brojna zvjerstva nad Srbima za koja niko nije odgovarao, a èije protagoniste bošnjaèki politièari tretiraju kao najzaslužnije graðane“.

Najavljuje i da æe RS, u skladu sa zakljuèkom Narodne skupštine RS-a,formirati fond za pružanje pravne pomoæi osobama koje su optužene u Haškom sudu , a od Vlade RS-a traži da hitno obavi neophodne procedure da bi taj fond bio formiran.

(FENA)



jebalo mater svoju demagošku. onoliki protesti, al' opet nema kolektivne krivice. da im j***m mamu genocidnu, svakom pojedinaèno da ne kažu da generalizujem, koji je izašo da protestvuje.
30-05-2011 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Pitanje je koliko je onih koji nisu na protestima, nisu nista ni rekli a misle kao oni koji javno zale hapsenje takvog "junacine"

30-05-2011 at 23:01 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

citat:
sunce wrote:
Pitanje je koliko je onih koji nisu na protestima, nisu nista ni rekli a misle kao oni koji javno zale hapsenje takvog "junacine"

nevjerovatno... posto sam strasno glasna i bas osudjujem podrsku, meni se vise osoba javilo na pp (haman su se prepoznali) da kazu da su to samo ekstremisti, da narod srbije i rs nije takav, bla bla, a ja se onda upitam: sto mi pises na pp, sto ne stavis javno na svoj zid na fb i kazes: ja nisam za podrsku mladicu!

licemjerno, nema sta!
30-05-2011 at 23:30 | Ukljuèi u odgovor
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapšen Ratko Mladiæ !!!

Svaka cast pojedincima, bilo ih je dosta, ali vecina srba nije i nikada nece biti za suzivot. Ono sto me je posebno strah da nas nekakva slatka prica ne zavade, pa se mi opustimo, i onda nam opet krenu klati najdraze. Zato, jedno oko uvijek otvoreno i na oprezu!

Koliko nasa djeca znaju o agresiji na BIH? Znaju li nasa djeca ko je bio rahmetli Izet Nanic ili rahmetli Hajrulahovic? Znaju li nasa tuzlanska djeca ko je bio rahmetli Mirza Hadzimehmedovic? Ne, ne znaju. To je zato sto mi nemamo obicaj da svojoj djeci prenosimo znanje i da ih ucimo historijskim faktima.

Ako zelimo da opstanemo, zivimo, i da nam djeca i njihova djeca zive u slobodi i miru, onda ih moramo uciti historiji. Ne zato da bi nekoga mrzili, vec zato da bi bili opomenuti i spremni, da im se ne dogodi ono sto se nama desilo. Znanje je najjace oruzje, podarimo ga nasoj djeci!

[Edited by Black0ut on 31-05-2011 at 01:00 GMT]

31-05-2011 at 00:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Uhapšen Ratko Mladiæ !!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice