Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Ja i moja svekrva
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Ema
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 4829
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
Sanjarka wrote:
Mozda se neko prisjeti mog nicka i moje dogodovstine sa svekrvom



Inace odnos nam se samo pogorsao.. ovaj put je uplela i moje roditelje.. saznala sam naime da ih je krisom malo malo pa zvala i zalila se na mene, cak im je i lazi iznosila i pokusala me zavaditi s rodjenim roditeljima.. evo vec 2 mjeseca ne pricamo nikako i ne namjeravam imati bilo kakav kontakt s njom.

Shvatila sam jednu stvar kroz sav ovaj haos. Nije to sto je svekrva, niti sto joj je sin jedinac. Ona je jednostavno losa osoba. Ti ako nisi dobra osoba, ne mozes ni biti dobra svekrva/snaha/punica/itd.

Kad je neko zavidan, pogan, bezobrazan, kakvu god ulogu imao u zivotu, nece biti pozitivna.

Tako da.. ne postoji losa svekrva, losa snaha, samo losa osoba.





Aaaa i ja te se sjeæam
Ja Boga mi sa svojom svekrvom prièam veæ 5 godina i ako Bog da bit æe tako dovijeka
Prosto mi je žena u SRCETU

Doduše,meni je gotov pa svako drag
28-01-2014 at 15:23 | Ukljuèi u odgovor
Sanjarka
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 15-02-2013
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
MelMel wrote:


aha, prisjetila sam se.

ti si ona sto zivi pod svekrvinim krovom i sto se pomarisala sa svekrvom, jer ti je ona po tvojim rijecima izbijala Kuran iz ruku.

jel jos uvijek zivis pod svekrvinim krovom?

Ta sam Necu se osvrnut' na tvoju interpretaciju moje price, mrsko mi

Sad sam rahat, ne gledam je, ne vidim je, ne slusam je Sad je samo njen sin i muz trpe, ja zavrsila s njom
28-01-2014 at 19:37 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
Sanjarka wrote:
Mozda se neko prisjeti mog nicka i moje dogodovstine sa svekrvom



Inace odnos nam se samo pogorsao.. ovaj put je uplela i moje roditelje.. saznala sam naime da ih je krisom malo malo pa zvala i zalila se na mene, cak im je i lazi iznosila i pokusala me zavaditi s rodjenim roditeljima.. evo vec 2 mjeseca ne pricamo nikako i ne namjeravam imati bilo kakav kontakt s njom.

Shvatila sam jednu stvar kroz sav ovaj haos. Nije to sto je svekrva, niti sto joj je sin jedinac. Ona je jednostavno losa osoba. Ti ako nisi dobra osoba, ne mozes ni biti dobra svekrva/snaha/punica/itd.

Kad je neko zavidan, pogan, bezobrazan, kakvu god ulogu imao u zivotu, nece biti pozitivna.

Tako da.. ne postoji losa svekrva, losa snaha, samo losa osoba.



Nisu svi ljudi rðavi ko što misli rðav èovjek
nego deder da se mi to dogovorimo bona i da riješimo jednom za sva vremena sa tom svekrvom
ja sam tu ako šta uztreba

28-01-2014 at 20:02 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
Sanjarka wrote:
Ta sam Necu se osvrnut' na tvoju interpretaciju moje price, mrsko mi

Sad sam rahat, ne gledam je, ne vidim je, ne slusam je Sad je samo njen sin i muz trpe, ja zavrsila s njom

ne odgovori ti na pitanje! jel jos uvijek zivis pod svekrvinim krovom?
28-01-2014 at 23:51 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
Sanjarka wrote:

Sad sam rahat, ne gledam je, ne vidim je, ne slusam je Sad je samo njen sin i muz trpe, ja zavrsila s njom


Pametan potez, je li te svekrva istjerala ili si dobrovoljna otisla

29-01-2014 at 08:30 | Ukljuèi u odgovor
Sanjarka
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 15-02-2013
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
djecko wrote:

Nisu svi ljudi rðavi ko što misli rðav èovjek
nego deder da se mi to dogovorimo bona i da riješimo jednom za sva vremena sa tom svekrvom
ja sam tu ako šta uztreba


Imacu te u vidu
29-01-2014 at 11:04 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
Sanjarka wrote:
Imacu te u vidu


Cijelo vrijeme ti prièam,a žao bi mi bilo da ti se svekrva "hiti" s mosta ,ispašæeš kriva ,ni luk jela ni mirisala
Ovako nek' bude ,
djeèko je svemu kriv!
i svi rahat spavaju
ne bi bilo ni uzbune po forumu,nikog više ne bi glava boljela
29-01-2014 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ja i moja svekrva


Sigurno sam ranije ovdje pisala, samo da kazem, da mi je i danas zanimljivo koliko se neki zacude kad vide kako se svekrva i ja dobro slazemo. Zaista sam imala srece i sa svekrom i svekrvom, ali i oni su sa mnom , pa neka neskromno zvuci. Postovanje, uvazavanje, toleracija pa ostalo do dobrih odnosa.

29-01-2014 at 16:53 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ja i moja svekrva

citat:
sunce wrote:

Sigurno sam ranije ovdje pisala, samo da kazem, da mi je i danas zanimljivo koliko se neki zacude kad vide kako se svekrva i ja dobro slazemo. Zaista sam imala srece i sa svekrom i svekrvom, ali i oni su sa mnom , pa neka neskromno zvuci. Postovanje, uvazavanje, toleracija pa ostalo do dobrih odnosa.


Neznam dali je to iskljucivo stvar srece, za belaj potrebno je dvoje, a isto tako za uzajaman, tolerantan i s'postovanjem odnos potrebno je ponovo dvoje.

Malo me iznenadi pitanje Shive: dali te je svekrva istjerala ili pak izjurila, tako nekako.

Pitam se, kako je uopste moguce da svekrva izjuri snahu, gdje je u cijeloj prici svekar a povrh svih njihov sin, muz njihove snahe.

Dakle, prica koliko god da je za zaliti nije mi bas vjerodostojna, jerbo, ako je svekrva i zaisat vjestica, sta je i gdje su drugi ukucani.
Dakle, prica o iskljucivo zloj svekrvi ne pije vodu.

29-01-2014 at 19:24 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ja i moja svekrva

citat:
Bongo wrote:


Neznam dali je to iskljucivo stvar srece, za belaj potrebno je dvoje, a isto tako za uzajaman, tolerantan i s'postovanjem odnos potrebno je ponovo dvoje.

Malo me iznenadi pitanje Shive: dali te je svekrva istjerala ili pak izjurila, tako nekako.

Pitam se, kako je uopste moguce da svekrva izjuri snahu, gdje je u cijeloj prici svekar a povrh svih njihov sin, muz njihove snahe.

Dakle, prica koliko god da je za zaliti nije mi bas vjerodostojna, jerbo, ako je svekrva i zaisat vjestica, sta je i gdje su drugi ukucani.
Dakle, prica o iskljucivo zloj svekrvi ne pije vodu.




Pa i ne mislim da je sve stvar srece, na odnosima sa svima se radi, i puno je interakcije.

Tesko mi je i da shvatim da je bilo kome u interesu da kvari srecu svoga sina. Kompleksno pitanje, a mislim da definitivno nije nista crno i bijelo
29-01-2014 at 19:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 19
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: cantra, consiliere, Dva kalja, gocamm, jasmin_m, Klikly, Kraut, Lejla k, naj jaci, Tiburon, VY Canis Majoris
FORUM : Ženski minder : Ja i moja svekrva New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice