Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Ma IKEA je super, ove tantavice za dekoracije kud su skroz kulerski kud nisu skupe.

14-05-2009 at 04:00 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
Ma IKEA je super, ove tantavice za dekoracije kud su skroz kulerski kud nisu skupe. ;palacg


To im je zaista najprivlaènija odlika. Eto, oni paravani što ti se sviðaju (ono je iz stana mog Pomoænika Zamjenika Dojebnika za Dojebništvo i Razbibrigu, da prostiš), on ih je kupio za 12.99 Eura, doðu dva ogromna paravana dužine od tri metra. Mislim, stvarno džaba.

Nisam ti pokazao ogromnu reprodukciju "Poljubca" od Gustava Klimta na platnu koja je kod mene u stanu, znaš kako moæno izgleda, i ona je iz Ikee:




[Edited by besmir on 14-05-2009 at 04:10 GMT]
14-05-2009 at 04:10 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

ojj kul je, aj lajk´et a lat! imaju li oni u Hrvatskoj? cini mi se u Sloveniji da sam procitala da ima...ja odvela mamu ovdje, kad znas sta nas cojk samo moze kupit - PONJAVU HAHAHAHA ...daj reko ba, ostavi to...vidi kaze boje je ko tvoji zidovi u sobi, a samo 1.99$...haj daj reko onda, al nemoj pomisljat da ces mi ovo na kauc stavit haha..na pod u sredini sobe...

14-05-2009 at 04:14 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
ojj kul je, aj lajk´et a lat! imaju li oni u Hrvatskoj? cini mi se u Sloveniji da sam procitala da ima...ja odvela mamu ovdje, kad znas sta nas cojk samo moze kupit - PONJAVU HAHAHAHA ...daj reko ba, ostavi to...vidi kaze boje je ko tvoji zidovi u sobi, a samo 1.99$...haj daj reko onda, al nemoj pomisljat da ces mi ovo na kauc stavit haha..na pod u sredini sobe...


Ona koja je najbliža Bosni je u Maðarskoj, a uskoro se otvara jedna u Srbiji, tako sam ja èuo. Isto tako, kao ima neka firma preko koje možeš da naruèiš stvari iz Ikee, ali uzimaju proviziju od 10%.
14-05-2009 at 04:18 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Pomjesala sam sa H&M-om, posto sam gledala obje te radnje da li imaju blizu nas...H&M ima u SLO..Znaci, valja nam u Madjarsku, nista, idemo se prvo banjat pa onda shopping.

14-05-2009 at 04:24 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Šta æeš, što se mora, nije ni teško.

A ovo je pepeljara koju sam kupio u Moulin Rougeu u Parizu, da prostiš!


14-05-2009 at 04:29 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

fancy je...nek si napiso da je pepeljara, moze Yugi pomislit da tanjire cuvas po dnevnoj na stolu


kako odrzavas ovaj kauc...ja volim vidjet ovako bijeli namjestaj, al kod drugog, ovdje sam vidjela da neko stavlja plastiku preko kao neku, a bezze, klizavo, hladno..ja nebi dala nikom da sjedne da mi ne ufleka..

14-05-2009 at 04:33 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
fancy je...nek si napiso da je pepeljara, moze Yugi pomislit da tanjire cuvas po dnevnoj na stolu :lol ;redface


kako odrzavas ovaj kauc...ja volim vidjet ovako bijeli namjestaj, al kod drugog, ovdje sam vidjela da neko stavlja plastiku preko kao neku, a bezze, klizavo, hladno..ja nebi dala nikom da sjedne da mi ne ufleka..


Ma joj zajebano je, pravo da ti kažem. Fazon je u tome da niko drugi ne vidi te fleke osim mene, a mene izluðuju. Perem ga dva put godišnje krajem aprila i krajem oktobra: prvo ga preko noæi ostavim da stoji u Vanish Oxy Clean Intelligence, a onda ga ujutro pospem najobiènijim sredstvom za suðe, dobro ga izgazim, i stavim u mašinu :)
14-05-2009 at 04:53 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

@besmir
Zar baš karakova, draga Žarka?

Evo i divne dekice koju sam kupio u Ikei, ako hoæete kupiæu i vama, tako je divna!!!
---------------
Vidi ga!Hoces da vrijedjamo.......
dekica je bas super. Imam zelju da uradim nesto u zelenoj boji (detalje)..samo, ne mogu od smijeha Moze se kod nas sad kupiti super stvarcica za dekoraciju. Treba samo potraziti, jos uvijek je vise kica, ali potkrade se nasim dobavljacima i pokoja fina stvar za kucu.

14-05-2009 at 23:54 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
zara wrote:
@besmir
Zar baš karakova, draga Žarka? :lol :lol :lol :lol

Evo i divne dekice koju sam kupio u Ikei, ako hoæete kupiæu i vama, tako je divna!!!
---------------
Vidi ga!Hoces da vrijedjamo....... ;oklagija :lol :lol
dekica je bas super. Imam zelju da uradim nesto u zelenoj boji (detalje)..samo, ne mogu od smijeha :lol :lol Moze se kod nas sad kupiti super stvarcica za dekoraciju. Treba samo potraziti, jos uvijek je vise kica, ali potkrade se nasim dobavljacima i pokoja fina stvar za kucu.


Hej, bona, mogu ti ja ponijeti svoje dvije zelene lampe! One su ovakve, samo zamisli da je po njima zeleno lišæe:

http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S99861137
15-05-2009 at 00:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice