Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
sretno s predavanjima!


ma, sretno njima (polaznicima)... hahahaha, ja sam baba roga
31-07-2009 at 00:15 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

kod mene je pfening shui.kazem hanumi kolko imam p feninga, i ona to sve proshuji....

31-07-2009 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
primus inter pares wrote:
kod mene je pfening shui.kazem hanumi kolko imam p feninga, i ona to sve proshuji....




i tebi haman je krevet okrenut al tebi su haman i pantole okrenute drz' nedaj se!
31-07-2009 at 00:45 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn



relax u plitkom za one sa dubokim...

03-08-2009 at 21:14 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn


što se mene tièe spavaæa soba iz mojih snova

03-08-2009 at 21:17 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
soraya wrote:

što se mene tièe spavaæa soba iz mojih snova


prelijepo..

a ovako primaca




[Edited by Aykira on 04-08-2009 at 02:32 GMT]
04-08-2009 at 02:07 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

na stranici www.interijerNET.hr moja rodica predstavlja par svojih radova.
bavi se ukrasavanjem interijera,
kao i oslikavanjem stakla, kristala, porculana, keramike, svile i drugih vrsta tkanine















sve je prije par godina poceo kao mali hobi, radeci neke detalje za vlastiti dom. danas se mnogi obracaju njoj i narucuju dekorativne ukrase, isto tako je angazuju za uljepsavanje svog doma.

04-08-2009 at 07:31 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
Aykira wrote:


prelijepo..

a ovako primaca




[Edited by Aykira on 04-08-2009 at 02:32 GMT]

wonderfull
04-08-2009 at 15:01 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

eroticni namjestaj xD

“Organska arhitektura I obline žene u kombinaciji sa mojom strašæu prema drvetu inspiriraju me za izradu ovih sexy proizvoda, kaže Mario, iako ne misli da æe veliki broj ljudi poželjeti kupiti ovakav namještaj.

Izraðujuæi crteže u prirodnoj velièini te sklapajuæi skulpture od komada drveta, reproducira savršene ženske obline. Težnju ka savršenstvu prepoznaje u naèinu na koji žene pristupaju modi, tjelovježbi I estetskom zahvatima.



Allan Jones I Salvador Dali takoðer inspiriraju Maria Philippona, jer su visoke potpetice I noge važan dio namještaja. Svi su proizvodi izvedeni od domaæeg drveta te obraðeni prirodnim uljem I voskom. Koristeæi boje I teksture razlièitih vrsta drveta, naglašava pojedine forme.

Pame-la je ladièar izraðen od drveta trešnje. Ovo je bio prvi komad erotiènog namještaja koji je umjetnik dizajnirao, razmišljajuæi o najboljem naèinu prikaza savršenih ženskih nogu, kakve viðamo po erotskim èasopisima. Da li je u tome uspio govori podatak da je ovaj primjerak prodan! Ovaj je ladièar skulpturalan pa ga je moguæe smjestiti u bilo koju prostoriju – dnevni boravak, spavaæu sobu, presoblje…

Trio je stol sa jedinstvenim erotiènim dizajnom inspiriran ženskim nogama. Prepun je jedinstvenih detalja- promatrajuæi ga sa razlièitih strana svaki par nogu je drugaèije tematski obraðen. Kontrast tamnog I svijetlog drveta stvaraju dojam profinjenosti I dinamike. Dimenzije stola su 220x220x80 cm. Ukljuèujuæi i sredstva za održavanje, cijena ovog stola je 19.950,00 eura!





Ukoliko se odluèite za kupovinu, pripazite da prostorija u koju æete smjestiti ovakav stol bude prostrana, a svi ostali komada namještaja minimalistièkog dizajna I u tamnoj nijansi stola, kako bi sexy detalji došli do punog izražaja!

Sanduk-grudi je inspiriran fantastiènim ženskim grudima koje je umjetnik vidio za vrijeme boravka u sauni. Šarke su drvene I integrirane u sanduk, što cijelom proizvodu daje dodatnu kvalitetu I originalnost. Dimenzije sanduka su 120x55x44 cm, a za sve zainteresirane, cijena je 9.995,00 eura!



Idealan je za montirati na zid, a u koju prostoriju - odluèite sami! Zid izvedite u tamnijoj boji, kako bi vaš novi komad namještaja bio dominamtan element u prostoru!

Moguæe je naruèiti skulpturu i prema vlastitim zahtjevima, koju æe umjetnik pretvoriti u ekskluzivan proizvod. Omiljeni dio tijela vašeg partnera umjetnik æe prenijeti na drvo. Potrebno je poslati fotografije i odljev u gipsu, a proizvod æe prema dogovoru biti izraðen realno ili stilizirano, sa manje ili više seksualnog izražaja u detaljima.

Ukoliko vam se nešto od predloženog svidjelo, krenite u izradu erotskih fotografija i pripremite krupne novèanice!

Svi ostali inspirirani erotskim dizajnom, krenite sa izradom namještaja u kuænoj radionici - užitak æe biti jednak!

04-08-2009 at 17:51 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

evo vam jedna kul stranica, iz SA...ima pravo kul stvari...satova pogotovo..i lustera..

http://www.ambiente.ba/index.php

24-08-2009 at 23:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice