Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Evo ih i viseæa i stojeæa!



Hej, stvarno, ako hoæeš prodaæu ti ih u pola cijene! Stvarno!

15-05-2009 at 00:19 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:
Evo ih i viseæa i stojeæa!



Hej, stvarno, ako hoæeš prodaæu ti ih u pola cijene! Stvarno!


Hajde, dogovorimo se, na pp napisi Imam novi Ikea katalog(parimo oci), znam koje su lampe,ima i ona zelena slika, masline ili tako nesto ali sramotno skupa, cini mi se. Slika nije problem uradim ja sebi zeleno - bez.
15-05-2009 at 00:51 | Ukljuèi u odgovor
Bina52
Nivo: Forumski doajen
Brcanka

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: USA
Odgovori: 1038
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:


Ma joj zajebano je, pravo da ti kažem. Fazon je u tome da niko drugi ne vidi te fleke osim mene, a mene izluðuju. Perem ga dva put godišnje krajem aprila i krajem oktobra: prvo ga preko noæi ostavim da stoji u Vanish Oxy Clean Intelligence, a onda ga ujutro pospem najobiènijim sredstvom za suðe, dobro ga izgazim, i stavim u mašinu [/quot

Mozda ja nerazumijem.....jesiu li to neke presvlake za kauc te cupave bijele ili je to prikovano za konstrukciju kauca.
Razlog sto pitam je sto ti stavis u masinu nakon gazenja nogama u kadi-vjerovatno!!!!

OBJASNI BESKO !!!!


Tako sam prala Jambolije u Brckom,a fala Bogu vise ih nemam i nikad vise tako sta tesko za odrzavanje nebih nabavila.

Poderasmo se dok zaradimo pa kupimo ,a onda i odrzavamo-- jebes cejf ....sve ce ostat iza nas....ruke nizase i u crnu zemlju.

15-05-2009 at 03:47 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

nemoj bogati jambolije spominjat hahahaha joj alaj sam to mrzila najvise, cim dodjem kod nane, ja to skinem sa secije hahaha pa sto smo ba ono imali, nije mi jasno..ono kolje ko ludo...

15-05-2009 at 05:16 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:
Evo ih i viseæa i stojeæa!



Hej, stvarno, ako hoæeš prodaæu ti ih u pola cijene! Stvarno!




vidi mu ljiljana , znala sam da si patriota
15-05-2009 at 05:16 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
Bina52 wrote:
citat:
besmir wrote:


Ma joj zajebano je, pravo da ti kažem. Fazon je u tome da niko drugi ne vidi te fleke osim mene, a mene izluðuju. Perem ga dva put godišnje krajem aprila i krajem oktobra: prvo ga preko noæi ostavim da stoji u Vanish Oxy Clean Intelligence, a onda ga ujutro pospem najobiènijim sredstvom za suðe, dobro ga izgazim, i stavim u mašinu :)[/quot

Mozda ja nerazumijem.....jesiu li to neke presvlake za kauc te cupave bijele ili je to prikovano za konstrukciju kauca.
Razlog sto pitam je sto ti stavis u masinu nakon gazenja nogama u kadi-vjerovatno!!!!

OBJASNI BESKO !!!!


Tako sam prala Jambolije u Brckom,a fala Bogu vise ih nemam i nikad vise tako sta tesko za odrzavanje nebih nabavila.

Poderasmo se dok zaradimo pa kupimo ,a onda i odrzavamo-- jebes cejf ....sve ce ostat iza nas....ruke nizase i u crnu zemlju.

;mabjazi


Draga Bino ja se, da prostiš, izj***m dok ono ne operem. Ono je navlaka za kauè, skida se, a materijal je ko malo sabijenija ovèja kožica, kao kratkodlaka jambolija.

Perem je tako èesto zbog toga što je bijela i što JA vidim neke fleke na njoj, a nisu fleke nego eto tek tako malo posivi na mjestima gdje se sjedi. Jesam par puta prosuo crveno vino po njemu i jednom su mi djeca od prijateljice izmeljale èokoladu po njemu, ali ženo opra se ništa ne ostade!

Prvo ih pokiselim u tom Vanish Oxy Intelligence u kadi. Onda ga sutradan pospem najobiènijim sredstvom za pranje suða i u ruke i trljam ga cent po cent. Kad s tim završim, onda ga izgazim nogama, èisto da budem siguran, malo omekšivaèa, i u veš mašinu.

Slažem se sve s tobom, dok ovo istrljaš, dok ono istrljaš proðe život ni u èemu, mogu ja to sve i jednostavnije, ali moj moto u životu je: što bi jednostavno kad može komplikovano :D
15-05-2009 at 23:54 | Ukljuèi u odgovor
Bina52
Nivo: Forumski doajen
Brcanka

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: USA
Odgovori: 1038
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:


Draga Bino ja se, da prostiš, izj***m dok ono ne operem. Ono je navlaka za kauè, skida se, a materijal je ko malo sabijenija ovèja kožica, kao kratkodlaka jambolija.

Perem je tako èesto zbog toga što je bijela i što JA vidim neke fleke na njoj, a nisu fleke nego eto tek tako malo posivi na mjestima gdje se sjedi. Jesam par puta prosuo crveno vino po njemu i jednom su mi djeca od prijateljice izmeljale èokoladu po njemu, ali ženo opra se ništa ne ostade!

Prvo ih pokiselim u tom Vanish Oxy Intelligence u kadi. Onda ga sutradan pospem najobiènijim sredstvom za pranje suða i u ruke i trljam ga cent po cent. Kad s tim završim, onda ga izgazim nogama, èisto da budem siguran, malo omekšivaèa, i u veš mašinu.

Slažem se sve s tobom, dok ovo istrljaš, dok ono istrljaš proðe život ni u èemu, mogu ja to sve i jednostavnije, ali moj moto u životu je: što bi jednostavno kad može komplikovano


E bas si sladak....kako ti to meni lijepo objasnjavas.
Sad mi je jasno kad rece Navlaka...a mogu da ti kazem ,zagledala sam se u sliku i vidim sta je i koji je materijal,bas lijepa KNAP navlaka,tesko je takve perfektne i naci.
Ja radi cuke ,kojeg volim ko oci svoje, kupila drap boje pamucne navlake,slicno narodnom debljem platnu.Divno se pere ,a i osusim u masini sa listicima omeksivaca pa kao da sam ispeglala....ali ima gumu po stedini i tu naravno malo vise materijala koji moram svaki cas UGURIVATI IZMEDJU JASTUKA I SJEDALA. Nikad nam ugodit.
16-05-2009 at 07:16 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Ovol´ka tehnologija a on gazi navlake u kadi! Okliznes li se koji put pa je*bes po spisku?

16-05-2009 at 20:19 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

moj najmiliji, a i najskuplji hobby xD..
uredjivanje doma.. volim individualno, stoga dam dosta stvari izradjivati po vlastitim idejama. dok kupim neki namjestaj zna i po godinu dana proci, jednostavno ne volim se zaljetati i kupiti nesto sto trebam - a ne svidja mi se 100%..

pocetak moje primace sobe..
nijedan prijedlog mi se nije dopao, skrivanja kabla TVa koji vjesi na zidu. tako smo po kratkom postupku uradili "regal" od regipsa. svi kablovi (kucno kino, antena, tv kabal, sastelitska) se svode dole na dnu i nestaju u lajsni..



napravili smo otvore za DVD, za drugi sad jos nemam potrebe ali sigurna sam da ce se i on popuniti



pocelo je sve kupnjom kauc garniture u meni - prvo - jakim bojama (moja primaca u njemackoj je totalno bijela + creme). ovdje sam popustila muskim argumentima i prvo malkice mrzovoljno pristala ali vec u glavi razvijala konzept gotove sobe.. tako su nastale sare na zidu..



sad se kuca sredjuje.. ooj.. tu imam dosta soba xD..

02-07-2009 at 05:43 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

prostor salona. prvi utisak, ulazeci u prostor - chaos!

prostor nije koristen oko 10-15 god. zidovi - crni. mramor - neprepoznatljiv. paucine, prljavstine, cadza - ma totalno chaoticno..
izlog - staklo polupano. ma sve u svemu tako - da covjek nebi odmah pristao ovdje da ulaze. no ja jesam.. jer sam imala sliku gotovog salona vec u glavi, i tipicno jarac.. stepen po stepen .. do cilja pratila

prvo se narucio nov izlog u zivinicama kod aluplasta - boja drvo. zidovi oprali, grundirali - izravnali - krecili u blago zutom tonu (a. zuta boja - dobrodoslica, b. prostor duguljast stoga potaman)..

namjestaj (radni stol - opet tipicno nijedan od radnih stolova u rijetkoj (dosad bila samo jedna radnja sa interijerom za salone u tz) ponudi mi nije odgovarao) isplaniran i narucen kod stolara. te planove, kao i ostale nudimo danas na prodaju

opet se dosta sa regipsom radilo shank, panel na plafonu za rasvjetu itd..





azijski detalji su iz shanghaia



u medjuvremenu su narucena dva velika regala za veleprodaju itd. koja ce salon popuniti.. i svaki dan naletim na neke male detalje za dekoraciju

02-07-2009 at 06:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice