Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

evo pomoæ,ako zatreba kome
http://images.google.com/images?hl=hr&lr=&q=Opryland&btnG=Tra%C5%BEi

12-10-2004 at 22:48 | Ukljuèi u odgovor
Breza
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
KlOn wrote:
evo pomoæ,ako zatreba kome
http://images.google.com/images?hl=hr&lr=&q=Opryland&btnG=Tra%C5%BEi



Ovaj link je bolji
http://www.gaylordhotels.com/
12-10-2004 at 23:01 | Ukljuèi u odgovor
Breza
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: SEJTANOV KUTAK - Plavuse

P: Zašto je Bog stvorio plavuše?
O: Jer ovce nisu znale donijeti pivo iz frižidera.

--------------------------------------------------------------------------------
P: A zašto je onda stvorio crnke?
O: Ni plavuše nisu znale.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kakva je razlika izmeðu plavuše s PMS-omi i pitt-bulla?
O: Ruž za usne.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako se zove plavuša s pola mozga?
O: Nadarena.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako umire moždana stanica plavuše?
O: Sama.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako se zove plavuša s dvije moždane stanice?
O: Trudnica.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako se zove kad plavuša oboji kosu u crno?
O: Pokušaj umjetne inteligencije.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Što je rekla lijeva noga plavuše desnoj nozi?
O: Ništa. Nikad se nisu srele.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše peru svoju kosu u sudoperu?
O: Zato što je to mjesto na kojem se pere povræe.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto je dobro imati plavušu za suputnika u automobilu?
O: Možeš parkirati na mjesto za invalide.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto je plavuša poput kornjaèe?
O: Oboje se jebu kada su na leðima.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako postigneš da plavuši svijetle oèi?
O: Uperiš joj bateriju u uho.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako æeš ubiti plavušu?
O: Staviš joj iglu u jastuèiæ za ramena.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše ne jedu banane?
O: Ne mogu naæi šlic.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše nose zeleni ruž?
O: Zato što bi crveni znaèio STOP.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše ipak nose crveni ruž?
O: Zato što on znaèi STOP, KRIVA RUPA.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše nikad ne koriste vibratore?
O: Zato što im uvijek razbiju zube.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Zašto plavuše nose donje rublje?
O: Zato što im dobro grije gležnjeve.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Što plavuše èine za predigru?
O: Skinu donje rublje.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako se zove crnka pokraj plavuše?
O: Prevodilac.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Kako plavuši promijeniš mišljenje?
O: Kupiš joj još jedno pivo.

--------------------------------------------------------------------------------
P: Koja je razlika izmeðu zamzivaèa i plavuše?
O: Zamrzivaè ima pregradu za jaja!

--------------------------------------------------------------------------------
P: Što plavuša prvo uèini ujutro?
O1: Predstavi se.
O2: Kaže: - Hvala deèki!
O3: Ode kuæi.

P: Kako se zove kad plavuša oboji kosu u crno?
O: Pokušaj umjetne inteligencije.

15-10-2004 at 18:42 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK


Definitivno mijenjam boju kose...

16-10-2004 at 21:09 | Ukljuèi u odgovor
Breza
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
hurija wrote:

Definitivno mijenjam boju kose...


Ma ovo se odnosi samo na glupe plavuse bona...
sudeci sto procitah ono sto ti napisa za tebe se to ne moze reci
Ono zadnje mi je najbolje...zasto se farba...
hajmo sad voda VRI ko ce ZAKUHAT
16-10-2004 at 21:19 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK


Šta dobiješ kad plavušu okreneš naopaèke?
Crnku kojoj smrdi iz usta..

21-10-2004 at 10:02 | Ukljuèi u odgovor
povjetarac2004
Nivo: Forumski vuk
bubaj sine bubo bi i caca

Registriran(a): 07-06-2004
Lokacija: Luxemburge
Odgovori: 818
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Kako znas da pavusa ne nosi gace?

Pa ima peruti (prhuti) po cipelama!!

25-10-2004 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
povjetarac2004 wrote:
Kako znas da pavusa ne nosi gace?

Pa ima peruti (prhuti) po cipelama!!




Plavuše, èetke za cipele u tašnice
25-10-2004 at 22:22 | Ukljuèi u odgovor
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK - Pismo prijatelju Ziji

Dragi moj Zijo,
Evo prosla je skoro godina a ja ti se ne javi mada sam ti na atobuskoj staninci obeco da cu ti odma napisati pismo.Ko prvo nisam ti se mogo javiti iz tehnickih poteskoca.Ovdje puno nekih brojeva ispred I na kraju adrese a posteno da ti kazem proso je I mjesec dok ja nisam skonto koja mi je adresa.Telefonom kad hos nekoga zovnuti u Bosnu bolje nemoj.Kolko je samo tu brojeva prvo onaj pozivni za Beograd haman sve ide preko beograda 011 pa 387 pa 75 pa onda tebe.Pokusavo sam ja tebe nekoliko puta al uvijek se ukljuci ono tiruri pa neka zenska pocne govoriti nesto.Dzaba ja njoj govorim da se nemjesa ona me ne slusa samo govori isto nesto sori I dajal.E onda sam mislio da sam dvojnik snekim Kad sam sve to naucio I prevaziso onda ti nisam imo o cemu pisati.Pravo da ti kazem nisam se htio sramotiti a ni po cemu pofaliti ono da mi malo zavidis a da sam ti odma istinu napiso ti bi reko …e nek se zajebo sto je otiso j***** ga amerika.Nije ti to moj Zijo ko u filmu tamo sve lijepo uredno cisto a vako …I vruce ovdje I previse.

Moj ti Zijo ovdje ti nemozes nikoga vidjeti na ulici da hoda,svi se oni bolan vozaju a sto je jos gore niko se ne voza sa nekim sve je to po jedno u autu.I opet niko da ti stane.Evo ja imam ici oko tri kilometra podici one bonove za hranu I nesto para to je ta njihova neka socijalna pomoc.Stojim na cesti digo prst vrijeme prolazi niko ni mukajet.Okasni cu za bonove j***m ti ameriku I njihovu kulturu.nesto kontam u sebi pa jesam li digo pravi prst.Kod nas brate kad vidis auto u daljini digni palac smjeskaj mu se nadaj se da ce stati a ako ne usporava polako ruka dole pogled za autom I onda mu po familiji.Ovdje ti je drugacije ja njemu palac gore on meni srednji prst pokaze a jos se smjeska.Hajd onda kontam nisam pravilno postupio mozda I ja trebam srednji prst podici.A to sto se smjeska vjerovatno ono ko izvinjava se ne moze stati zuri mu se.Kod nas oni kulturniji pokazu kaziprstom da nece daleku tu ce blizu e tim onda nista ne sujes .Probo sam ja dici I srednji ja dragi Zijo kad su poceli I oni meni pokazivati taj srednji prst …ma hoce kroz sofersajbnu rukom jos sviraju govore mi nesto I niko se ne smije.Vidim ja da opet nista ne valja I odlucim se ja na pjesaka.A vruce,vruce brate kazu oni stotina stepeni al ja njima nevjerujem kod nas bude vako vruce ono kad je trijes osam,devet a sto pretjeruju brate.I ovi njihovi na televiziji lazu kad kazu devedes osam ili sto.E vidis dugo sam ti ja bio tako zbunjen tim njihovim mjerama a pravo da ti kazem I danas sam malo.Ti stepeni nisu sa onim C nego sa F e tu ti je neka razlika koju ti ja sad nemam vremena objasnjavati.Nema ti moj Zijo ovdje ni metra ,cantimetra a o milimetru da ne govorim.Kod njih su ti druge mjere u koje ja ne vjerujem bas da su tacne jer kad kaze stopa …j***m ga nije moja stopa I njegova ista.Il kad kaze jard ja znam da je to u prevodu nesto ko avlija e pa de mi reci matere ti jesul u svakog iste avlije…nisu naravno.E sad ovi inci su me jednom mogli osramotiti ja sam konto da je to priblizno nasem centu j***m li ga I tako jedne prilike sjedim ja sa svojim komsijom crncem sjedimo mi cesto uz pivu kad god ja podignem one bonove I unovcim ih jer za taj fud stems ne mozes kupiti cigara I pivo.Hranu moze,toalet papir I pelene I sta ja znam sapun.E meni je rekla ova na kasi,vidim ja prvi puta ona odvaja cigare,pivu I kad zavrsi ispade ko da nije naplatila pivo I cigare I nesto mi jeftino skroz.Sutim ja pravim se englez,cuj englez u americi al haj nema veze poso ja ono trpati u kesu kaze ona ne moze to za bonove.Pocela ona to meni objasnjavati e tek sam onda jebo ameriku.Osta steka malbora oci mi ostase na njoj.Veli zena sta cemo pusiti ?Ja znam sta ces ti velim a sta cu ja vidjet cemo.Sjetim se ja mog komsije tog crnca Devona. On ti je pusio nekakav mentol Cool tako se zvale te cigare a nekad nekake bijele bez filtera ko one sto nasi starci smotaju..Sto su te smrdile j*** te gore neg skija hercegovacka.On tu ispusi ispred vrata I kad udje u kucu ne izlazi dojutra.
Dje sam stao…ja inci.Sjedimo ja I taj devon a to je bilo vec ono kasnije mi smo se upoznali dobro I druzili se ono nije bas ko ja I ti al et ucio ga ja nas jezik,a prvo sto hoce da zna kako se kaze ona muska I zenska stvar. .Pita on mene kako se kaze to na nasem,pa kako necu znati kako se kaze na nasem nisam ja jos zaboravio nas jezik za ovih par mjeseci.Al ne mogu oni to izgovoriti onako ko mi nekako to oni sta ja znam… mehko kaze piska.Nije piska nego pichka tvrdo ch j***m te.Haj reci pichkurina…on opet …piskurina.Ma mogo sam ga uciti jos to taman je poceo shvacat izadje mi zena pa sam moro prekinuti.
E vidis pito ja njega ono ko culi smo mi da oni imaju velke…znas I pitam ga ja a da se ne uvrijedi koliko je u njega a on kaze misli da je oko osam ,osam I po do devet nije siguran.E seri se na njega j*** te da ga uduplas opet nije ko mojSrusi se fama o kuratim crncima jer kontam ako je ma da je I devet a taj inch je priblizno centu nasem kolko je meni poznato I nema tu neke razlike sve dok nisam nesto trazio po planu grada neku ulicu.E vidis Zike tu na tom planu grada sa druge strane imaju sve moguce mjere I temperature na nasem I njihovom.I kilometri I centimetri .De sad da maksuz preracunam to 9 inchi u milimetre…pretvaro ja nako prvo u sebi pa olovkom dok se nisam dokopo digitrona.Zijo da ne vjerujes 22 centa 8 milimetara I vazda nekih sesticaOpet nesto kontam laze jebo mater nije mu tolki.Bilo kako bilo pivo nismo bas tako cesto pili zajedno a I kad smo pili nismo kod mene.Obicno smo to napolju ili tamo kod bazena.E ovo sam ti bolan zaboravio spomenuti,imamo bazen I dzakuzi.U bazenu je voda onako malo hladna malo mlaka al u ovom dzakuziju vrela da nemoze biti vrelija.Tu pjan nedo ti bog crko bi poprijeko.Jednom ja I zena usli a ja nasuo casu nije ko u filmovima oni naspu pri dnu ja vise odpola.Haj nekako se ja priviko na onu vrelinu udara ona voda u bubrege sve bridi zapalio potego podobro kad jebote nakon nekoliko minuta nesto me steze u prsima dize se nesto u meni zuji u usima …izlazi jebote ocel me srce prekinuti.Da ja na vrijeme ne izadjoh ti sad nebi imo sta citati.
Nastavit cu ti ja pisati samo da nesto uradim zena stalno zivka,oduzilo se ovo pisanje jerbo tipkam na pisacu masinu elektricnu sto sam dobijo od jednog ovdje amerikanca.Malo je zajebano ja pritisnem malo jace pa mi izadje vise isti slova pa ja to moram brisati al ide nabolje sto bi onaj hipnotizer iz onog filma reko ... svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujem.Tako I ja u americi.
Hajd sad nastavit cu ja kad se vratim…


[Edited by Cutter on 30-03-2005 at 04:24 GMT] 


Sejtan
29-03-2005 at 23:38 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

meni se povraæa kad proèitam ove prièe u kojim je uvijek Zijo,Huso Mujo...glupsoni,dokle ba više?

ps: nista lièno

30-03-2005 at 01:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice