Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Sportske vijesti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
harambasic wrote:
Ciro govori zasto prije par godina nije postao selektor BIH


Ma Ciri svaka cast, dobar je on kao trener, ali mislim da nece puno napraviti sa BiH reprezentacijom. Prvo je trebalo pocistiti onaj sljam u Savezu, pa tek onda birati selektora. A sad citam na index.hr da ce mu plata biti 5000 eura. Cini mi se malo previse, ozbiljno na samu situaciju u zemlji, a posebno u FS BiH.
10-07-2008 at 20:48 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sportske vijesti

citat:
Bosnjo wrote:
Ciro selektor BiH reprezentacije....





Velika sreca i dolazi u BiH



nadam se da ce dzabe biti selektor,PATRIOTAAAAAA
10-07-2008 at 21:21 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

kad je Æiro rek´o Igoru Štimcu: "Sine, žena ti je stvarno prava" ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
10-07-2008 at 21:32 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

......ili,kad je reko Bobanu,..kad on postane IGRACINA....pojest ce trenerku...ne pojede je mamu mu njegovu olinjalu

10-07-2008 at 21:50 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Ne mogu da vjerujem, je tudjmanov travnicki potrcko, koji je vrbovo toliko Bosanske djece da igraju za Hrvatsku, dobio priliku da vodi zemlju u kojoj je rodjen.
Fudbalski savez, mamu vam j***m, mislite da ce vam ovaj dugo trajati.
Pa svaka utakmica ce svakako biti prekinuta kad kvalifikacije pocnu
Ciro, vidimo se u Belgiji i Estoniji ako dozivis
A ona plasticna flaca puna mokrace, sto ce te pogoditi bit ce moja
Samo da znas

11-07-2008 at 07:59 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Eto, mogao je i Vlatko Markovic za predsjednika fudbalskog saveza BiH (rodom iz Bugojna)pa da se raja sastavi na proslavi 60-godisnjice mature ...

11-07-2008 at 08:14 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Na pitanje novinara dali ce mu neki u BiH zamjerit sto je bio politicki angazovan, Ciro odgovara:”Ja idem otvorena garda, da napravim najljepsi labudji pjev". I dalje nastavlja:"Znas li sta je labudji pjev"? On najljepse zapjeva prije nego umre zavrasava Ciro. Dali je Ciro uputio neku poruku ovom izjavom ili uopste nije razmisljao kada je ovo izjavio, vidjet cemo.

11-07-2008 at 20:04 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sportske vijesti

Iako je isprva odbio klupu reprezentacije BiH, na promjenu odluke nagovorio ga je Milan Bandiæ, za kojega kaže da je dobrièina kakve nema 15:52 | 11.07.2008. | Piše: Nikša GvardiolNakon Švicarske, Hrvatske i Irana, Æiro je od èetvrtka na klupi reprezentacije BiH. Iako kaže da je u “jeseni života”, motiva još ima pregršt, ali ovaj je put osim sportskog tu i politièki. Kljuènu ulogu u njegovu dolasku imao je zagrebaèki gradonaèelnik Milan Bandiæ, za kojeg tvrdi da daje novac svima kojima treba i da zbog toga nema šanse da mu on uzme i jednu kunu. U njegovu reprezentaciji jednako su dobrodošli Hrvati, Srbi i Bošnjaci, a tvrdi da æe se sad, kad je on postao izbornik, svi problemi u kojima grca tamošnji nogometni savez riješiti ekspresno, sami od sebe.

24SATA: Koji su pravi motivi Vašeg dolaska na klupu BiH?
Sine, iako sam u ´jeseni života’, još ih imam pregršt. Želim s BiH napraviti veliki rezultat.
24SATA: Imali ste i prije sportskih ambicija, ali ste odbili BiH. Navodno je Bandiæ ovaj put bio glavni “motivator”?
Jest, Milan Bandiæ je bio kljuèan èovjek, on me nagovorio. Rekao mi je da je to dobar politèki potez i onda sam odluèio doæi. Moji motivi su ovdje sportski, ali i politèki.
24SATA: Je li istina da Vam je nudio i novac samo da preuzmete BiH?
Nudio mi je, ali on je tolika dobrièina od èovjeka koja daje novac na sve strane, tako da nema šanse da i jednu lipu uzmem od 1/4
(S. Hanèiæ)Ma mene æe ovdje svi zavoljeti, kaže Æiro Blaževiæ



njega. Nema šanse!
24SATA: Kažu da ste hrvatski nacionalist. Kako æete onda voditi reprezentaciju u kojoj igraju i Srbi i Bošnjaci?
Sine, meðu Srbima i Bošnjacima imam velikih prijatelja. Vrijeme je da prestanu te gluposti. Ja nisam nikakav hrvatski nacionalist i nikad nisam nikom napravio bilo što nažao.
24SATA: A hoæe li oni moæi prihvatiti Vas?
Ma mene æe ovdje svi zavoljeti. I Hrvati, i Srbi, i Bošnjaci! Evo, upravo me zvala gospoða koja kaže da je pravoslavka, ali da imam njenu punu podršku.
24SATA: Znaèi, odsad su jedini kriterij za ulazak u reprezentaciju BiH igraèke kvalitete?
Pa naravno da æe to biti kriterij! Ja bih bio najveæi primitivac kad bi bilo ikako drukèije.
24SATA: Možete li obeæati da æete odvesti BiH na iduæi SP?
To bi samo budala mogla obeæati. Napravit æu dobar posao, imam recept i za te Španjolce, Belgijce, Armence... Ali hoæemo li se kvalificirati na SP, ne mogu reæi.
24SATA: Otkad ste postali izbornik BiH, nekoliko ste puta rekli “naša BiH”. Koja je onda prava “Vaša” država - Hrvatska ili BiH?
Ma moje su i Hrvatska, ali i Bosna i Hercegovina. Moja država je svojedobno bila i Švicarska. I Teheran je bio moj! Ha, ha...
24SATA: Je li ovo Vaš zadnji trenerski posao u karijeri?
Vjerojatno jest, ali tko zna..

BAŽDAREVIÆ: UVREDA ZA BiH
Za veæinu sportaša u BiH njegovo imenovanje je uvreda. Bolje biti 35. na svijetu bez Æire nego prvi u svemiru s njim - rekao je bivši veliki igraè Mehmed Baždareviæ.

HALIHODŽIÆ: MA, OVO JE SRAMOTA
Æiro Blaževiæ bi najviše volio da BiH uopæe ne postoji kao država, a sad æe voditi reprezentaciju. Ma, ovo je sramota, rekao je izbornik Obale Bjelokosti Vahid Halilhodžiæ. 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
11-07-2008 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Evo, bas citam nesto o Ciri, karijera trenerska, uspjesi i porazi.

Poceo je u Svicarskoj, zatim se vratio u Hrvatsku, trenirao Rijeku, preuzima Dinamo sa kojim osvaja ´82 prvenstvo drzave nakon 24 godine, bio prepoznatiljiv po bijelom salu, polovinom 80-tih preuzima Pristinu, potom odlazi u Francusku gdje do pocetka 90-tih trenira Nantes( pripisuju mu se razne afere u vezi namjestanja utakmica),postaje drzavni ljubimac, osvaja kupove i prvenstva novonastale drzave, odvodi Hrvatsku na prvo vece takmicenje-evropsko u Engleskoj 1996, osvaja do sada najveci uspjeh hrvatskog fudbala, trece mjesto u Francuskoj ´98. I tako...

Zadnjih deset godina mijenja klubove i reprezentacie, naravno, bez veceg uspjeha: Dinamo, Zagreb, Osijek, Iran, Xamax, Mura, Hajduk, Varteks...

Skandiraju mu:"...Ciro, pederu, bio zesci tudjmanovac, sad ce izgleda biti Veliki Bosanac. Muljator ili egzibicionista. Prevarant ili motivator. Plus ili minus. Je li on usitinu pravi izbor?

Nesto mi se cini ko ostarjela Severina...

12-07-2008 at 05:33 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Sportske vijesti

Negdje sam procitao da je Said Huseinovic presao u Werder. Nisam bio siguran da li vec znate...

17-07-2008 at 15:56 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Sportske vijesti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice