Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Što me nervira....
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
soraya wrote:

ja to ne gledam (pogotovo Dnevnik) iako mi je "podnosom".Kanal "na silu" kao i pola ostalih stvari u BH.

Ama Dnevnik je bila jedina stvar koju smo mogli odgledati od pocetka do kraja, a o programu BHT1-1 da ne pricam. Rijetko se moglo sta vidjeti jer slika prosto nestane...A novac uzmu redovno bez problema i ne zalim za tim novcem, ali isto tako zelim i uslugu za koju platim...
24-08-2009 at 19:37 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
Putnik wrote:

Ama Dnevnik je bila jedina stvar koju smo mogli odgledati od pocetka do kraja, a o programu BHT1-1 da ne pricam. Rijetko se moglo sta vidjeti jer slika prosto nestane...A novac uzmu redovno bez problema i ne zalim za tim novcem, ali isto tako zelim i uslugu za koju platim...

dovoljno je znati da im se upravni odbor imenuje po "ukusu" Mileta Ronhila,pa se ti ravnaj...
24-08-2009 at 19:47 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Što me nervira....

nerviram me sto se ne mogu vise ni zezati a da to forumske tetke ne prokomentarisu na svoj nacin,naravno izmedju sebebila sam sve,od progoniteljice,otimacice tudjih muzeva,mislim da nema forumasa s kojim me nisu dovodili u vezu,ne znam samo kako sve to uspijem,kapacitet.Nije vala ni da me toliko nervira al eto...vremenom dosadi 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
24-08-2009 at 23:59 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
Denci wrote:
nerviram me...

sta da ti kazem osim da se rijetko kad traca onaj kome nemas na cemu da pozavidis...
25-08-2009 at 00:01 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
Denci wrote:
nerviram me sto se ne mogu vise ni zezati a da to forumske tetke ne prokomentarisu na svoj nacin,naravno izmedju sebebila sam sve,od progoniteljice,otimacice tudjih muzeva,mislim da nema forumasa s kojim me nisu dovodili u vezu,ne znam samo kako sve to uspijem,kapacitet.Nije vala ni da me toliko nervira al eto...vremenom dosadi


Batali to nerviranje
25-08-2009 at 00:03 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
statebriga wrote:

sta da ti kazem osim da se rijetko kad traca onaj kome nemas na cemu da pozavidis...


sve u dvije-tri rijeèi stane
25-08-2009 at 00:10 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Što me nervira....

e, sad me praaaaaaaaaaavo iznervirao predsjednik kucnog savjeta i logika poznata kao: sta ona zna, zensko je to!

moram se izjadat...

vlaga na zidu u kupatilu prije 4 godine... zovem kucepazitelja i objasnim mu: ovuda prolazi ventilaciona cijev, iz nekog razloga, voda curi niz tu cijev (a ne radi se samo o kondenzatu), pa ide do zida i vlazi zid s druge strane, a tokokm dugogodisnjeg vlazenja, sad ta vlaga izbija meni u kupatilo. zatim ga upitam: moze li se ovo srediti!

nasmije se on meni i kaze: nije, ba, to, ne znas ti, to je tebi pukla cijev!

kazem: ok, ako dovedem vodoinstalatera, pa dokazem da sam u pravu, hocete li popraviti ventilaciju, da mi ne vlazi zid.

kaze: ok...

dovedem covjeka, razbucamo zid u kupatilu, dodjemo do cijevi... pratim sedmicama, fotografiram u vrijeme suhih i vlaznih dana, slikam cijev (suhu ko barut) + zid koji je mokar kad pada kisa, a suh kad je sunce (sto je i logicno, jer kad pada kisa ona ona voda iz moje teorije curi niz tu cijev)

kaze kucepazitelj da ja to kao jesam njemu pokazala, ali ipak, nije to bas tako, ne razumijem se ja

renoviram stan... prodje par mjeseci, dodje jesen, a s jesenju dodje i komsinica ispod mene... kaze: curi mi od tebe nesto...

sidjem, grohotom se nasmijem i kazem: nije od mene i nije da curi... to je vlaga, ide iz ventilacije, bujrum kod kucepazitelja...

ima sad tome i dvije godine... kucepazitelj sad zavlaci ovu ispod mene, jer haman nije tako gadnog i britkog jezika kao ja, a to vlazi li vlazi...

zove me zena neki dan, da pogledam... kod nje kupatilo crno od vlage, strava i uzas...

dovedem ja sad ovog tipa sto je meni radio stan (i vodo i sve ostalo), covjek pregleda i utvrdi da je kod mene, na par mjesta, pocelo da probija kroz zid, osjeti se na fugama u kupatilu, a ne vidim jer su plocice sve do plafona...

zovem kucepazitelja, kazem: halo, muflon, opet ista stvar...

a on ce ti meni: komsinice, de ti brata ili momka, da ja njemu objasnim, ne mogu ja to tebi objasnit, ti si zensko!



pa, je l' ovo da mu zapalim ono g***o od auta, da vidi sta zensko sve moze da uradi! ili mozda nesto na ovaj fazon da mu napravim...



pa, nek malo vise licka auto, umjesto da se bavi zgradom!

25-08-2009 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Što me nervira....

sta te briga...
Ipak je bolje da mu zapališ auto

25-08-2009 at 16:02 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
cica wrote:
sta te briga...
Ipak je bolje da mu zapališ auto

ja, ba, ko ce ove pijuke nosat... tesko
25-08-2009 at 16:08 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Što me nervira....

citat:
Denci wrote:
nerviram me sto se ne mogu vise ni zezati a da to forumske tetke ne prokomentarisu na svoj nacin,naravno izmedju sebebila sam sve,od progoniteljice,otimacice tudjih muzeva,mislim da nema forumasa s kojim me nisu dovodili u vezu,ne znam samo kako sve to uspijem,kapacitet.Nije vala ni da me toliko nervira al eto...vremenom dosadi



ne nerviraj se zbog isfrustriranih tetki koje su nedojebane a ako su muski onda garant imaju male chune , pa traze guzici cepa na ovom forumu i onako prikriveni pod nekim nickom pokusavaju unistiti sve dobro oko sebe, jer je njihov zivot vec odavno sjeban... ...oni ce umirat' ili umrijet malih dusa kakve su uvijek i imali......posljedica loseg djetinjstva... ...nista drugo...
25-08-2009 at 17:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Što me nervira.... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice