Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : ribarenje
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
yugi wrote:
Ako æe me neko ,kada uðem u radnju, tretirati kao da sam mu pola familije pobio ne bih vala kod njega kupovao pa makar bio i 100 % jeftiniji.Ali da ne širimo polemiku oko radnji(pravimo im besplatnu reklamu ) veæ da to prepustimo liènom izboru


Ma samo sirite, jel to onaj muhanati sa senjaka, sto ga ne volite. Ako jeste, onda ga s razlogom ne volite, jer ga ni ja ne volim.
Ljetos ja otiso da vidim ima li kakvih sitnica koje mi trebaju, a treba mi milion k****a, palaca, i ja ga pitam, imal ovo ono, on odgovara ko da ga marisu za svaku rijec koju kaze. Kad ga pitam posto je nesto, kaze pise vam, pa pise mu materi na supku, nek pise, ja sam musterija i hocu da pitam, i hocu da odgovori. A stav zauzeo ko da je atomski fizicar a ja polupismeni coban, koji njega treba uciti ovcarenju. Ako mu se ne radi, nek zaposli nekog kome nece biti mrsko razgovarati s musterijama, a on neka sjedi i suti za sebe.
Jah....... sad mi je kud i kamo lakse
08-11-2007 at 12:12 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
Abulafija wrote:


Ma samo sirite, jel to onaj muhanati sa senjaka, sto ga ne volite. Ako jeste, onda ga s razlogom ne volite, jer ga ni ja ne volim.
Ljetos ja otiso da vidim ima li kakvih sitnica koje mi trebaju, a treba mi milion k****a, palaca, i ja ga pitam, imal ovo ono, on odgovara ko da ga marisu za svaku rijec koju kaze. Kad ga pitam posto je nesto, kaze pise vam, pa pise mu materi na supku, nek pise, ja sam musterija i hocu da pitam, i hocu da odgovori. A stav zauzeo ko da je atomski fizicar a ja polupismeni coban, koji njega treba uciti ovcarenju. Ako mu se ne radi, nek zaposli nekog kome nece biti mrsko razgovarati s musterijama, a on neka sjedi i suti za sebe.
Jah....... sad mi je kud i kamo lakse

 


<br /><br /><br /><br />

08-11-2007 at 12:14 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ribarenje

Sta mislite,koja je do sada najbolja napravljena masinica u povjesti ribarstva.Ja tvrdim da je to D-A-M Qvick serija 110,220,330,440 i ona robusna 550 za krokodile.Prvu Qvick finesu sam kupio 1968 i jos je koristim(crko mi samo feder koji sam zamjenio).Da cujem vasa misljenja.

08-11-2007 at 12:43 | Ukljuèi u odgovor
Zmaj
Nivo: Forumski vuk
ni na nebu ni na zemlji

Registriran(a): 23-04-2003
Odgovori: 743
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
kokobil wrote:
Sta mislite,koja je do sada najbolja napravljena masinica u povjesti ribarstva.Ja tvrdim da je to D-A-M Qvick serija 110,220,330,440 i ona robusna 550 za krokodile.Prvu Qvick finesu sam kupio 1968 i jos je koristim(crko mi samo feder koji sam zamjenio).Da cujem vasa misljenja.


ma iskreno ja jos nisam pokvario DAM-ovu masinu

pa bila ona il orginal il kopija

neznam za one skupe masine i stapove po 400 pa do neba cijena
onaj ko nije vrhunski sportski ribolovac malo mi je to pretjerano , nije to lovacko oruzije da ti falsifikat eksplodira u ruci
a svako ima vise komada pa ako jedan zakaze samo ga odlozi i nastavi dalje sa drugim

za musicarenje i plovkarenje hade de imati malo bolje i lakse
a za sjedi , piji , mezi sve je dobro

samo nek radi i ne skripi



bitan je mamac i da riba grize 


Biti Bosanac i Hercegovac nije geografski pojam veæ unutrašnje stanje èovjeka .

Siðimo meðu ljude i vratimo se sebi.

POGLEDAJTE MOJ BLOG
08-11-2007 at 13:05 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
Zmaj wrote:


ma iskreno ja jos nisam pokvario DAM-ovu masinu

pa bila ona il orginal il kopija

neznam za one skupe masine i stapove po 400 pa do neba cijena
onaj ko nije vrhunski sportski ribolovac malo mi je to pretjerano , nije to lovacko oruzije da ti falsifikat eksplodira u ruci
a svako ima vise komada pa ako jedan zakaze samo ga odlozi i nastavi dalje sa im

za musicarenje i plovkarenje hade de imati malo bolje i lakse
a za sjedi , piji , mezi sve je dobro

samo nek radi i ne skripi



bitan je mamac i da riba grize


Ma dobar je i rilex nekadasnja DDR ga proizvodila,kopija Qvicka,samo je imao jednu manu, a to je da mu brzo strada vodjica najlina.
08-11-2007 at 14:42 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
yugi wrote:
Ako æe me neko ,kada uðem u radnju, tretirati kao da sam mu pola familije pobio ne bih vala kod njega kupovao pa makar bio i 100 % jeftiniji.Ali da ne širimo polemiku oko radnji(pravimo im besplatnu reklamu ) veæ da to prepustimo liènom izboru

Dobro si opisao ulazak kod njega 100%
i mene to jebe kad odem kod njega, a veèinom ga izbjegavam.Jel bio u crnom kada si išao kod njega. upravu si i za reklamu ,ko ih jebe ,daj nama da se sredi naš Modrac 


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
08-11-2007 at 15:13 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
kokobil wrote:
Sta mislite,koja je do sada najbolja napravljena masinica u povjesti ribarstva.Ja tvrdim da je to D-A-M Qvick serija 110,220,330,440 i ona robusna 550 za krokodile.Prvu Qvick finesu sam kupio 1968 i jos je koristim(crko mi samo feder koji sam zamjenio).Da cujem vasa misljenja.

Jesu li bile u paru sa Germinama
stvarno mi je šou kad vidim koliko je ribara još uvijek zaljubljeno u te Germine
doduše i ja imam jednu koju sam reparirao al je ne koristim
A mašinie-ma svak ima nekog svog favorita-a da su mašine koje pominješ u svoj vakat bile No1 to svakako stoji  


<br /><br /><br /><br />

08-11-2007 at 15:24 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
yugi wrote:

Jesu li bile u paru sa Germinama
stvarno mi je šou kad vidim koliko je ribara još uvijek zaljubljeno u te Germine
doduše i ja imam jednu koju sam reparirao al je ne koristim
A mašinie-ma svak ima nekog svog favorita-a da su mašine koje pominješ u svoj vakat bile No1 to svakako stoji

Germina stapovi DDR su jako dobri stim da su nesto tezi od D-A-M-ovih.
08-11-2007 at 22:21 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ribarenje

citat:
kokobil wrote:
Sta mislite,koja je do sada najbolja napravljena masinica u povjesti ribarstva.Ja tvrdim da je to D-A-M Qvick serija 110,220,330,440 i ona robusna 550 za krokodile.Prvu Qvick finesu sam kupio 1968 i jos je koristim(crko mi samo feder koji sam zamjenio).Da cujem vasa misljenja.

koko ja mislim da imam istu to je ona što ima koænicu i kada se okreèe u rikverc
na njoj mi treba vodilica za najlon urezalo se baš mi je žao
a i rlex je legenda  


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
09-11-2007 at 12:18 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ribarenje

Dobro bi bilo napraviti izložbu starog pribora za ribolov,mislim da bi to itekako bilo posjeèeno.

Uz ovu manifestaciju pokrenuti oèuvanje jezera Modrac i ostalih voda u TK.
Zamislite old-Mašinijada i štapijada uz to stare udice,dozvole,èlanske karte ,isjeèci iz novina,stare fotografije iz ribolova.
Sponzori :sadašnji svijetski proizvoðaèi,a sve u korist zaštite naših ribolovnih destinacija  


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
09-11-2007 at 12:29 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Sport : ribarenje New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice