Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : **Provale forumasha!!!**
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

Na vijest da je firma wispi postavila kameru na Panonskom i da æemo odsad moæi uživo pratiti dešavanja na jezeru :

( nemamidejezanick 30.07.2009. u 14:23

Taman da nas mogu ovi sto isplacuju regrese gledati sa laptopa dok ispijaju kafe na Stradunu...

 


<br /><br /><br /><br />

30-07-2009 at 16:31 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

(14) enna 30.07.2009. u 17:28

meni je takodjer ovo bezveze....sad svaki manijak i pedofil treba da nas gleda....bezveze...



(15) KlOn 30.07.2009. u 17:35

enna ne sikiraj se ,tvoje strije i celulit nikog ne zanimaju



30-07-2009 at 18:08 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

(23) BosniaN2 30.07.2009. u 23:38

Bolje da su kameru stavili u zenski wc ili u kabinu za presvlacenje... Ovo je bezveze

31-07-2009 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
Aykira
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 17-05-2009
Odgovori: 2062
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

citat:
primus inter pares wrote:
kod mene je pfening shui.kazem hanumi kolko imam p feninga, i ona to sve proshuji....


31-07-2009 at 00:37 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

Tema "Omiljeni forumas"...


citat:
besmir wrote:
Jimmy.


citat:
yugi wrote:

To ga još nisi bubno
11-08-2009 at 19:12 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

citat:
Aidatuzla wrote:
... bizi ne smijem ni citirat




znam ja... predobra je...

al' ima i vecih... ima i tuznih provala...
18-09-2009 at 10:39 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

HAHAHAHAAHAH Mogu je zamislit!!! HAHAHAHAHAAHAHAH

18-09-2009 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

kad vec spomenuste mog rahmetli (bio je zelen , pa zato rahmetli, umjesto pokojni ) da vam eto kazem da je preminuo prije nekih 10-tak dana

..."o mrtvima sve najbolje" sto ono kazu, ali ja mislim da je on bio malo retardiran kao papagaj...eno zna Drugarica(jer je i ona imala jednog takvog , sad je i njen Koki rahmetli ) kad sam se zalila kako nista ne zna, nit ga mozes cemu naucit...ne trazim ja sad da on meni prica price , al bar da kad izadje iz kaveza, zna da se vrati nego znao je provest cjeli dan na zaluzinama, ili na onim lusterima "na "shtrik" (jbg, ne znam kako se zovu , oni sto se paralelno razvuku po citavoj sobi pa se onda stave halogene lampice, i haj sad ... ) elem nit je sta jeo , nit pio, jer ... nije znao uc u kavez! pa ja sa onim uzdignutim kavezom hodam za njim , nebil skonto! Na kraju moram ugasit svjetlo i popet se na merdevine da ga skinem odozgo...onda navali jest i pit. Eh ,to sam tako probala 3-4 puta, reko, naviknuce se ...al nista ne bi od tog. Hajd reko da ga ne maltretiram , necemo ga ni pustat po kuci ... garant je dobio tako par infarkta , kad ga nesto shchepa u mraku i umro. Drugi razlog bi mogao biti da se sasushio na suncu ... kad ga iznesem na balkon(sad ima 5 eksera i dzali su kavez samo tako ) . Imao je vode i za pice i u onoj kupalici ( ni to nije skonto cemu sluzi!!! ,ikad se nije okupo, samo stane na nju i bleji, gleda i pita se "cemu lio ovo sluzi, pa se napije vode!" Joj , sto me nerviro...pa et, hajd kako ja da mu pokazem kako se koristi ta kupalica!!
...i nista, tako ga samo jedno vece nadjem mrtvog (pokusala sam ja njega i reanimirat...pa ribici sa jednoj tako spasila zivot ...ono masaza srca, pa ga zalih vodom,otvorih mu kljun , al nista.
Sahranila sam ga u kutiji od sladoleda pa u smece...brze bolje da Gloria ne vidi...poslije sam joj rekla da je pobjego svojoj mami ...pa u neku ruku i jest...

20-09-2009 at 04:31 | Ukljuèi u odgovor
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

citat:
Tanitha wrote:
kad vec spomenuste mog rahmetli (bio je zelen , pa zato rahmetli, umjesto pokojni ) da vam eto kazem da je preminuo prije nekih 10-tak dana

..."o mrtvima sve najbolje" sto ono kazu, ali ja mislim da je on bio malo retardiran kao papagaj...eno zna Drugarica(jer je i ona imala jednog takvog , sad je i njen Koki rahmetli ) kad sam se zalila kako nista ne zna, nit ga mozes cemu naucit...ne trazim ja sad da on meni prica price , al bar da kad izadje iz kaveza, zna da se vrati nego znao je provest cjeli dan na zaluzinama, ili na onim lusterima "na "shtrik" (jbg, ne znam kako se zovu , oni sto se paralelno razvuku po citavoj sobi pa se onda stave halogene lampice, i haj sad ... ) elem nit je sta jeo , nit pio, jer ... nije znao uc u kavez! pa ja sa onim uzdignutim kavezom hodam za njim , nebil skonto! Na kraju moram ugasit svjetlo i popet se na merdevine da ga skinem odozgo...onda navali jest i pit. Eh ,to sam tako probala 3-4 puta, reko, naviknuce se ...al nista ne bi od tog. Hajd reko da ga ne maltretiram , necemo ga ni pustat po kuci ... garant je dobio tako par infarkta , kad ga nesto shchepa u mraku i umro. Drugi razlog bi mogao biti da se sasushio na suncu ... kad ga iznesem na balkon(sad ima 5 eksera i dzali su kavez samo tako ) . Imao je vode i za pice i u onoj kupalici ( ni to nije skonto cemu sluzi!!! ,ikad se nije okupo, samo stane na nju i bleji, gleda i pita se "cemu lio ovo sluzi, pa se napije vode!" Joj , sto me nerviro...pa et, hajd kako ja da mu pokazem kako se koristi ta kupalica!!
...i nista, tako ga samo jedno vece nadjem mrtvog (pokusala sam ja njega i reanimirat...pa ribici sa jednoj tako spasila zivot ...ono masaza srca, pa ga zalih vodom,otvorih mu kljun , al nista.
Sahranila sam ga u kutiji od sladoleda pa u smece...brze bolje da Gloria ne vidi...poslije sam joj rekla da je pobjego svojoj mami ...pa u neku ruku i jest...



Meni je prije nekih godinu dana doletio na balkon jedan zeleni (ne ovo na relaciji crveno-zeleni)
Helem, zezno sam se pravo sto sam ga udomio. Inace vec duze vremena imam jednu mirnu nimfu koja sada ne moze da zivi jadna od ovog

Uglavnom, neki dan ti je on po ko zna koji put uhvatio nimfu za one njene siskice i iscupo par komada, da bi ga ja uhvatio i poceo ga cupati po glavi, da skonta da to ne valja.

Rezultat svega je da je ovaj pobjegao u drugu sobu, i vratio se u moju nakon nekih 10ak minuta (koliko mu je trebalo da skupi hrabrosti), popne se na vrata i meni govori: "mrš tam", i tako jedno po sata

Inace zna podosta tog pricati, dio ga razumijemo, a dio ce se nekada odgonetnuti
22-09-2009 at 09:34 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

citat:
Jimmy wrote:



Meni je prije nekih godinu dana doletio na balkon jedan zeleni (ne ovo na relaciji crveno-zeleni)
Helem, zezno sam se pravo sto sam ga udomio. Inace vec duze vremena imam jednu mirnu nimfu koja sada ne moze da zivi jadna od ovog

Uglavnom, neki dan ti je on po ko zna koji put uhvatio nimfu za one njene siskice i iscupo par komada, da bi ga ja uhvatio i poceo ga cupati po glavi, da skonta da to ne valja.

Rezultat svega je da je ovaj pobjegao u drugu sobu, i vratio se u moju nakon nekih 10ak minuta (koliko mu je trebalo da skupi hrabrosti), popne se na vrata i meni govori: "mrš tam", i tako jedno po sata

Inace zna podosta tog pricati, dio ga razumijemo, a dio ce se nekada odgonetnuti





oko za oko, zub za zub
...et sad! ...ja ovog em kupih ,em uzalud potrosih zivaca s njim !...ma pravi retard bio , al hajd sad je gotovo ... nisam ja te srece da mi doleti na balkon papiga i to jos dresirana, a njih inace nije lako naucit govoru... ili je kdo tebe progovorio to "mrsh tam" ?
...pa prica li ti sta ta nimfa u rijetkim trenucima kad je ovaj ne zayebava ? ...nosi strikove i spage, objesice se jadna :

[Edited by Tanitha on 23-09-2009 at 03:59 GMT]
23-09-2009 at 03:58 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : **Provale forumasha!!!** New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice