Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : **Provale forumasha!!!**
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: **Provale forumasha!!!**
Bez chatanja molim

citat:
Tanitha wrote:
Ovaj Rodjeni mi je idol, osim sto nam je i maskota tamo na "Ko je ko"

citiram :



Rodjeni :

Jooooooj kad sam ja bio sa djechinjom materom ono kad se ona poradjala

Ono heOj mamo

Noge su njoj na onim podupiracima normalno rasirene tako da gledas direktno u centar...dogadjanja

One zhice na stomaku sto budu jasno ti zvuk prenose kako djechije srce radi i kad se pokrece ono jache lupeta i lupeta

Hajd reko,"centar dogadjanja"znam kakav je al reko kako che to bit kad djete krene napolje.

Sve ja stojim i gledam i chekam,ono kazhu ljudi da su se neki vishe naprezali od zhene al ja bogami nisam.

Eh krenu "ono" valjda na izlaz,bebche mislim i sad posto poche da se razvlachi tj shiri izlaz"centara dogadjanja" pita mene ona sestra kao vidim li ja djechinju glavicu.
Reko,ja ne vidim nishta,hajd rashiri se ona jedno 2-3cm tad sam vec skonto da to je glavica djechinja.

Joooj kad nisam onu sestru spuco shtosem u jednom trenutku.Uze ona one zhce sa stomaka i stavi dijetu na glavu ma ko da ih zabode
Jooj reko mayku ti yebem pa djechesh zabadat zhice(jes da su to tanke zhichke ono ko u mobilnom) al svejedno meni vuna ipak dijete je to ko da je stakleno zvono reko puknuche

Hajd prodje to ovaj moj mali a on je izgleda upo akcije opet zaspo pa ga chekaj opet da nadodje da skupi morebit snage pa da opet upre u mater kako bi izletio

Krenu on tam nekad oko ponocha a znam dobro da je seansa pochela oko 20h,reko hajd sace to.Ma kakvi,jos satipo sam ga ceko.
Izadje njemu glavica do pola tek dodje ona babica zafati ona glavu i samo govori drukaj dishi drukaj dishi a ona imam osjecaj tegli li tegli
I nju sam htjeo za rame jamit da joj objasnim da je to moje dijete i da ne smije tako postupat
U pola 2 izleti kitonja nako ona glava krvava,ona njemu naku slamchicu gura u nos i pushe,valjda da mu da odushka-iberlauf
E onda on i prokinu plakat.
Daju meni makaze da presijechem,pupchanu vrpcu reko nemoj te mene ja sam elektricar nisam ja mesar
Presjecem ja vrpcu haj reko tradicija je tradicija i ona sestra uze dijete,odnese ga negdje a mene ostavise i bi tu josh i naki doktor.
Joooooooj kad iz nje ispade ona kesa kako se to i kazhe ne znam,a ono isto ko da si u neku vrechu natrpo na krupno mljevene dzigerice,ma od tad kad god jedem dzigericu padne mi napamet to..
Uze doktor pa neshta biska po toj dzigerici,nako ko po grahu da biska i kad je valjda ustanovio da je sve u redu kazhe meni,da je dobro i da mogu sad ic tamo kod bebcheta-
Malog taman u drugoj vodi oprali a treca je bla finish i izgleda da mu je to ostalo od tad pa sad kad se god isprlja moram ga u 3 vode okupat
Pa onda vaga,bi cini mi se 4100g pa metar 51cm dug i rodjen u 1h 31min..







Rodjeni mi je super lik. Ima on tih prica jos
Ne voli on ovo cmakanje po forumu..Ako ga koja
zabali on se namah otare
...

11-06-2015 at 09:56 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : **Provale forumasha!!!** New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice