Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

haj´ vas dvojica,fino (kad vec tvrdite da nisu nacionalno optereceni,i kao to nisu bili prije ) otidjite u rs i recite da su nas zaveli nacinalni "torovi" te da treba graditi jedinstvenu normalnu drzavu ukinuti rs i njihovu policiju,koja je izmedju ostalog optuzena za genocid...

Od svih ´Srba, a znam ih mnogo,samo trojica nisu bila za ono sto se spremalo devedesetih a izvrsilo 92.I sada kad ih pitas niko se nije pokajao,cak smatraju to nuznim sto uradise...Jedino im je krivo na politicare,jer kao i u federaciji,tajkuni se obogatise a buranija dobi sipak...A valjda su ocekivali mnogo vise,a dobili samo sitnu pljacku sto prodadose na buvljacima beogradsko_novosadsko_kragujevackim ...

24-01-2008 at 14:03 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

clik_e

a poznajes li ti i jednu drzavu koja je clanica EU a ukinula vojsku ili ima namjeru da ukine?Ja ne! Pa sta mislis da jedna poljska,slovacka ili rumunija ima para na bacanje?

Pa znas li ti kakvi ce ratovi biti samo zbog klimatskih promjena?Kakva ce borba biti za obradivo zemljiste i energetske resurse?

Drugo,EU nije jedna drzava vec unija drzava iz koje svaka clanica moze izaci kada hoce .EU se moze i raspasti u buducnosi.Nista nije sigurno...
EU ne garantuje nikakvu sigurnost vojnu ili bilo kakvu drugu.EU je prije svega bazirana na zajednickoj ekonomiji da bi svima bilo malo bolje...

U Srbiji pobjedjuju radikali.A njihova politika je znamo kakva.Kakvo ukidanje vojske vojsku treba jacati i biti u savezu sa hrvatskom,jer pretenzije nisu samo na citavu bosnu vec i na dijelove hrvatske

24-01-2008 at 14:09 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - AD

citat:
weasel wrote:
haj´ vas dvojica,fino (kad vec tvrdite da nisu nacionalno optereceni,i kao to nisu bili prije ) otidjite u rs i recite da su nas zaveli nacinalni "torovi" te da treba graditi jedinstvenu normalnu drzavu ukinuti rs i njihovu policiju,koja je izmedju ostalog optuzena za genocid...

...


Ja sam veæ bio u RS i govorio nešto tako. Što se tièe ureðenja države, mora vam svima biti jasno da se ne može ništa na silu... pa tako ni držati podjeljenu policiju niti utvrditi RS. Ja sam stava da æe vrijeme samo da dovede do promjena. Ipak su naši argumenti razumniji i a namjere poštenije.
24-01-2008 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - asd

citat:
weasel wrote:
clik_e

a poznajes li ti i jednu drzavu koja je clanica EU a ukinula vojsku ili ima namjeru da ukine?Ja ne! Pa sta mislis da jedna poljska,slovacka ili rumunija ima para na bacanje?

Pa znas li ti kakvi ce ratovi biti samo zbog klimatskih promjena?Kakva ce borba biti za obradivo zemljiste i energetske resurse?

Drugo,EU nije jedna drzava vec unija drzava iz koje svaka clanica moze izaci kada hoce .EU se moze i raspasti u buducnosi.Nista nije sigurno...
EU ne garantuje nikakvu sigurnost vojnu ili bilo kakvu drugu.EU je prije svega bazirana na zajednickoj ekonomiji da bi svima bilo malo bolje...

U Srbiji pobjedjuju radikali.A njihova politika je znamo kakva.Kakvo ukidanje vojske vojsku treba jacati i biti u savezu sa hrvatskom,jer pretenzije nisu samo na citavu bosnu vec i na dijelove hrvatske


Kratko i jasno... ako se EU sutra može raspasti onda i mi možemo napraviti vojsku. Nemoj se držati teze da ako je jednom ukineš da je nikada više neæeš imati. Ja smatram da æe doæi vrijeme kada æe nam biti suvišna. To vrijeme možda nije sada ali ne znaèi da neæe doæi.
24-01-2008 at 14:23 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - AD

citat:
click_me wrote:


Ja sam veæ bio u RS i govorio nešto tako. Što se tièe ureðenja države, mora vam svima biti jasno da se ne može ništa na silu... pa tako ni držati podjeljenu policiju niti utvrditi RS. Ja sam stava da æe vrijeme samo da dovede do promjena. Ipak su naši argumenti razumniji i a namjere poštenije.



I sta su ti rekli?Tamo?

Pa sta mislis sada kad se odcjepi Kosovo,ti bi recimo da ukines vojsku ,i onda se tvoj Milence samo cepne bRez ikakvog problema i udje u najvece srpske mitove,kao najveci srpski junak
24-01-2008 at 14:24 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - asd - af

citat:
click_me wrote:

...To vrijeme možda nije sada ali ne znaèi da neæe doæi.





24-01-2008 at 14:25 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - asd

citat:
click_me wrote:


Kratko i jasno... ako se EU sutra može raspasti onda i mi možemo napraviti vojsku. Nemoj se držati teze da ako je jednom ukineš da je nikada više neæeš imati. Ja smatram da æe doæi vrijeme kada æe nam biti suvišna. To vrijeme možda nije sada ali ne znaèi da neæe doæi.



kada na ovoj planeti bude cvetalo cvece,kada svi budemo deca cveca ,kada nas nas komsija istocni bude ljubio i sve nam priznavao i kada sviu rese da ukinu vojske,jerbo - to je bespotrebno bacanje para,onda trebaju i bosanci da ukinu svoju.

A to ce biti u limburgu mjesecu...

I jednom kad je ukines,nikad je vise neces imati,jerbo,neces stici reci ni bismila...


U Izraelu,obavezan vojni rok.Cak i zene obavezno sluze vojsku.A nase okruzenje,pogotovo istocno,je i bolje naoruzano i vise rezi od okruzenja Izraelskog
24-01-2008 at 14:28 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - asd

citat:
weasel wrote:






U Izraelu,obavezan vojni rok.Cak i zene obavezno sluze vojsku.A nase okruzenje,pogotovo istocno,je i bolje naoruzano i vise rezi od okruzenja Izraelskog


Ti haman nisi dobar sa glavom...al nikako
 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
24-01-2008 at 14:33 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju - asd

citat:
Tiburon wrote:


Ti haman nisi dobar sa glavom...al nikako




na osnovu cega,uvazeni srpski junak ,izvlaci takav zakljucak?
24-01-2008 at 14:36 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
yugi wrote:


Je li to ista ona Evropa koja je branila Srebrenicu-ista ona Evropa koja je uvela embargo na uvoz oružja u BiH i tako nas onemoguæila da se branimo etc etc?
I još nešto kolega,tvoja teza kako su na sve tri strane ginuli zavedeni vojnici je jako opasna-razmisli malo o svojim rijeèima


potpis...

vazi i za ostale...
24-01-2008 at 14:38 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 70
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice