Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

danas u 13.00, špica, Klosterska, parking prazan, 8 automobila zajednos parkingom iza Tehnièkog pregleda na Kajmaku.

Parking ispred Opštine se ne naplaæuje, vjerovatno da æate ne plaæaju iako imaju parking iza Komande ali zato ispred Jupitera se plaæa mada se u cijenu stana uraèunava i ureðenje oko zgrade. ... nešto je truhlo, debelo. ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
17-06-2009 at 14:44 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

citat:
RPM wrote:
danas u 13.00, špica, Klosterska, parking prazan, 8 automobila zajednos parkingom iza Tehnièkog pregleda na Kajmaku.

Parking ispred Opštine se ne naplaæuje, vjerovatno da æate ne plaæaju iako imaju parking iza Komande ali zato ispred Jupitera se plaæa mada se u cijenu stana uraèunava i ureðenje oko zgrade. ... nešto je truhlo, debelo. ...


Sta ces, oni koji su to napravili i sebe su uracunali, da slucajno i sebi ne opale naplatu parkinga i sl. Nita novo, nista cudno...
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
17-06-2009 at 16:01 | Ukljuèi u odgovor
cipelici
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-05-2009
Odgovori: 97
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

citat:
RPM wrote:

Parking ispred Opštine se ne naplaæuje, vjerovatno da æate ne plaæaju iako imaju parking iza Komande ali zato ispred Jupitera se plaæa mada se u cijenu stana uraèunava i ureðenje oko zgrade. ... nešto je truhlo, debelo. ...


Gdje je ta opstina ? Jel to ona zgrada gdje je bio onaj top ? Ako je ono parking ?? Onda ja ne znam sto policija ne stavlja kazne od 40 KM za parkiranje po trotoaru ?
Po ovom se vidi tko je iznad zakona i poreza i naplate parkinga. To je svugdje u svijetu.


[Edited by cipelici on 18-06-2009 at 01:18 GMT]
18-06-2009 at 01:17 | Ukljuèi u odgovor
Serpiko
Nivo: Novi forumaš
razvihorac

Registriran(a): 12-06-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

Kada ce vise supci naloziti da se napravi semafor kod Jupitera?
Kada ce postaviti automat za naplatu preko puta faraonske kuce?
Jasmine glaso sam za tebe al si paksu!
Paksu si jer ne vidis na svoje oci nego samo po direktivi Lagumdjije, jer ako on ne kaze da se stavi semafor nece se staviti!

18-06-2009 at 08:20 | Ukljuèi u odgovor
NOB
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 27
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

I asked God for a bike, but I know God doesn´t work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.

18-06-2009 at 15:50 | Ukljuèi u odgovor
Serpiko
Nivo: Novi forumaš
razvihorac

Registriran(a): 12-06-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

citat:
NOB wrote:
I asked God for a bike, but I know God doesn´t work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.



Neden bizim dil yazılı?
18-06-2009 at 18:48 | Ukljuèi u odgovor
emirolini
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 25-07-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 62
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

evo kako Rusi "nagradjuju" one koji se parkiraju svakako... kod nas je ovo NORMALNO parkiranje



i Rusi su se civilizovali i odlucili da kazne oni koji nisu, kad cemo mi/ cete vi? Ovaj parking sistem je nesto najbolje sto se moglo desiti centru grada... jos malo da cijene koriguju i bude ekstra!

[Edited by emirolini on 18-06-2009 at 22:13 GMT]

18-06-2009 at 22:10 | Ukljuèi u odgovor
cipelici
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 14-05-2009
Odgovori: 97
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

citat:
emirolini wrote:
evo kako Rusi "nagradjuju" one koji se parkiraju svakakoi Rusi su se civilizovali i odlucili da kazne oni koji nisu, [Edited by emirolini on 18-06-2009 at 22:13 GMT]



Jesi mi ti civilizovan. Nasao nekog dzipa koji je parkirao na magistrali. Sto ti malo ne uslikas ono gdje se ljudima ispred zgrade parking naplacuje. Ti ne placas mjesecno sigurno ... i nesto mi tu zagovars nekakvo placanje parkinga. I poredis Ruse koji nisu nigdje na tabeli sto se tice zivljenja a i razvijenosti gdje 500.000 ljudi godisnje umre od alkohola i gdje vlada i dalje mafija.
18-06-2009 at 22:27 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

ocigledno je ovdje dosta onih koji ne razumiju danasnju situaciju u tuzli, bih, a boga mi i svijetu. citajte malo koliko je tuzla napredovala u zadnjih par godina, pa ljudi budite malo realni i posteni. trazite sve da se odjednom napravi, i pijaca i stadion i 3 jezero i pokrivanje jale i jos more sitnica, pa odakle, nismo mi dubai pa da imamo toliko silne pare samo za gradnju okolo.
sto god je nacelnik obecao bilo je ispunjeno, cinjenica jeste da je uz odredjena kasnjenja ali moramo razumiti da smo mala drzava i jedna od siromasnijih. tako da nepricajte gluposti, sve obecano ce biti za koju godinu, nemoze se sve odjednom.

a sto se tice parkinga dobro je sto je uvedena naplata napokon ali mislim da je previse 2 KM za 1 h. sto jest jest. pa nemozemo se porediti sa sarajevom u koji godinje prodje preko milion ljudi i mi koji se tek uzdizemo na turistickom pogledu.
polako treba staviti 1 KM za 1 h i bilo bi sasvim realno. jer fkt 2 KM je bas previse.

18-06-2009 at 22:41 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli?

citat:
cipelici wrote:



Jesi mi ti civilizovan. Nasao nekog dzipa koji je parkirao na magistrali. Sto ti malo ne uslikas ono gdje se ljudima ispred zgrade parking naplacuje. Ti ne placas mjesecno sigurno ... i nesto mi tu zagovars nekakvo placanje parkinga. I poredis Ruse koji nisu nigdje na tabeli sto se tice zivljenja a i razvijenosti gdje 500.000 ljudi godisnje umre od alkohola i gdje vlada i dalje mafija.



A u nas ne vlada mafija?
19-06-2009 at 05:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Trebaju li nam i kakve parkinge zelimo u Tuzli? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice