Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Razglabanja o autima..
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..


Matea, Raco... fala na savjetima

Ništa nije sigurno, èak i na forumu treba kaciga

05-04-2011 at 08:32 | Ukljuèi u odgovor
Matea
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-07-2007
Lokacija: Blizu
Odgovori: 6187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..

citat:
flor wrote:

Matea, Raco... fala na savjetima

Ništa nije sigurno, èak i na forumu treba kaciga



Ma ima i toga , aliiiii opet neka te ba u autu
Mene nervoza uhvati kad ih vidim na ulici, jos kad me pocnu obilaziti sa desne strane , meni se noge odsjeku, dodje mi da predjem na bus, dok oni ne zavrse sezonu

[Edited by Matea on 05-04-2011 at 09:14 GMT]
05-04-2011 at 09:13 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
cica wrote:



Ma, kolko oni vulkanizeri stegnu, kad bi se moje 52 kile umnožile dva puta ja ne bih mogla odvrnut

[Edited by cica on 04-04-2011 at 00:05 GMT]


Vjeruj mi da bi se iznenadila - ja sa svojih gotov pa 'voliko kila, zavrchem i odrvchem bRez ikakvih problema...
05-04-2011 at 10:41 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
Inspektor wrote:


Vjeruj mi da bi se iznenadila - ja sa svojih gotov pa 'voliko kila, zavrchem i odrvchem bRez ikakvih problema...


Jel mi to okolokole preporuèuješ da se ja uduplam fala, sinko, ne bih, taman su mi 52kg naiæi æe odveæ neko ako zatreba odvrtat
05-04-2011 at 10:51 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
flor wrote:

Matea, Raco... fala na savjetima

Ništa nije sigurno, èak i na forumu treba kaciga



Pusti ti Racu i Mateu, samo ti kupi, al nemoj one bjesnoæe od motora, hoæu reæ slažem se samo do 125 kub.

Kad je moj hairlija rekao hoæe motor, ja sam mjesecima se s njim raspravljalao ko toga, na kraju sam popustila, a sad ne bi silazila s njega motora, podrazumijeva se
05-04-2011 at 10:57 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
flor wrote:

Matea, Raco... fala na savjetima

Ništa nije sigurno, èak i na forumu treba kaciga


Ne dopusti da te Cica nagovori da kupiš motor
05-04-2011 at 11:00 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Razglabanja o autima..



Muškarci poludjeli za higijenskim ulošcima

U namjeri da imaju èisto auto a da pri tom proðu što jeftinie, brèanski vozaèi se ovih dana snalaze kako znaju i umiju. Prema rijeèima jednog od njih, najpopularnija tehnika trenutno je brisanje šoferšajbe ni manje ni više nego „always" ulošcima.




-Sjajni su. Brišu odlièno, odlièno upijaju vlagu sa stakla. Uz to, vrlo su praktièni, èisti i ima ih svaka žena, pa vam se uvijek našu pri ruci. Ne treba za svaku sitnicu iæi u autopraonu.Najbolji su ovi novi, ultra, sa nekoliko krilaca i slojeva isprièao nam je Milan, jedan od vozaèa, koji na ovaj naèin svakodnevno èisti vjetroban Golfa 2.



Ovu tehniku je, kaže, saznao od svojih kolega, gdje se i uvjerio da funkcioniše. Meðutim, iako i žene vole èist automobil, požalile su nam se da na ovaj naèin èesto ostaju bez uložaka i u onim najtežim situacijama, što može biti problem.



-Koliko god uložaka da kupim, Dragan ih potroši. Sramota me da ih stalno kupujem, pa mijenjam prodavnicu da mi komšinica ne bi pomislila da nisam normalna-kaže Draganova žena



Kako stvari stoje, ova tehnika æe trajati samo kod oženjenih muškaraca, koji uloške lako mogu „magnuti" od supruga, dok se malo ko od neoženjenih usudi uæi u prodavnicu kako bi kupio uloške za svog ljubimca.

06-04-2011 at 10:26 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
Bambi wrote:


Muškarci poludjeli za higijenskim ulošcima

U namjeri da imaju èisto auto a da pri tom proðu što jeftinie, brèanski vozaèi se ovih dana snalaze kako znaju i umiju. Prema rijeèima jednog od njih, najpopularnija tehnika trenutno je brisanje šoferšajbe ni manje ni više nego „always" ulošcima.




-Sjajni su. Brišu odlièno, odlièno upijaju vlagu sa stakla. Uz to, vrlo su praktièni, èisti i ima ih svaka žena, pa vam se uvijek našu pri ruci. Ne treba za svaku sitnicu iæi u autopraonu.Najbolji su ovi novi, ultra, sa nekoliko krilaca i slojeva isprièao nam je Milan, jedan od vozaèa, koji na ovaj naèin svakodnevno èisti vjetroban Golfa 2.



Ovu tehniku je, kaže, saznao od svojih kolega, gdje se i uvjerio da funkcioniše. Meðutim, iako i žene vole èist automobil, požalile su nam se da na ovaj naèin èesto ostaju bez uložaka i u onim najtežim situacijama, što može biti problem.



-Koliko god uložaka da kupim, Dragan ih potroši. Sramota me da ih stalno kupujem, pa mijenjam prodavnicu da mi komšinica ne bi pomislila da nisam normalna-kaže Draganova žena



Kako stvari stoje, ova tehnika æe trajati samo kod oženjenih muškaraca, koji uloške lako mogu „magnuti" od supruga, dok se malo ko od neoženjenih usudi uæi u prodavnicu kako bi kupio uloške za svog ljubimca.




"Always!"...
06-04-2011 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
cica wrote:


Pusti ti Racu i Mateu, samo ti kupi, al nemoj one bjesnoæe od motora, hoæu reæ slažem se samo do 125 kub.

Kad je moj hairlija rekao hoæe motor, ja sam mjesecima se s njim raspravljalao ko toga, na kraju sam popustila, a sad ne bi silazila s njega motora, podrazumijeva se


E baš taj, 125ccm ...mislim za poèetak

06-04-2011 at 13:42 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Razglabanja o autima..

citat:
flor wrote:


E baš taj, 125ccm ...mislim za poèetak




Ni slucajno bijesan motor, pa da jurcas gradom.
06-04-2011 at 14:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Muški minder : Razglabanja o autima.. New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice