Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

3D prezentacija treæeg slanog jezera i nadvožnjaka

20-06-2012 at 14:14 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

bila tema prije jedno dvije godine i (nažalost) veæina komentatora se izjasnila da je to "bacanje para" veæina ih je nabavila kuæna kina i plazma ekrane,a bez pojma o tome kakav je osjeæaj gledanja filma u akustiènoj i tehnièki opremljenoj dvorani...elem teme više nema ni u arhivi,bezbeli je završila u smeæu...


A nebi bilo lose multiplex u nasem gradu. Vjerujem da ce se to desiti, samo je pitanje vremena.
Iskreno mislim da bi se dobro mogla iskoristiti lokacija na Sjenjaku, da se napravi velik kompleks raznih sadrzaja uz to da se i gura gradnja prema gornjem dijelu grada
20-06-2012 at 17:45 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
e_M_i_r wrote:


A nebi bilo lose multiplex u nasem gradu. Vjerujem da ce se to desiti, samo je pitanje vremena.
Iskreno mislim da bi se dobro mogla iskoristiti lokacija na Sjenjaku, da se napravi velik kompleks raznih sadrzaja uz to da se i gura gradnja prema gornjem dijelu grada

slažem se @emire u potpunosti...mislim da je multiplex potreban Tuzli,a o lokaciji neka odluèuju ljudi od struke...na onolikom Trgu slobode još se niko nije sjetio da montira (recimo ) teleskopske tribine i da bar preko ljeta može da se organizuje neka od projekcija....zatim lokacija okupljališta omladine uz Jalu....plato one bašte uz Pozorište kao stvoren za ljetnu scenu..dovoljno bi èak i tu bilo postaviti mobilni ekran i 200-tinjak stolica--eto kina na otvorenom...na onoj Panonici ja ne bih gasila reflektore do 24.00...nakon što se povuku kupaèi,mobilni pontoni idu u vodu,na njima se može mnogo toga organizovati...ponekad mi se èini da za takve stvari uopšte ne treba nešto mnogo para,samo malo pustiti kreativnim i mladim ljudima na volju...

[Edited by soraya on 20-06-2012 at 18:28 GMT]
20-06-2012 at 18:07 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

slažem se @emire u potpunosti...mislim da je multiplex potreban Tuzli,a o lokaciji neka odluèuju ljudi od struke...na onolikom Trgu slobode još se niko nije sjetio da montira (recimo ) teleskopske tribine i da bar preko ljeta može da se organizuje neka od projekcija....zatim lokacija okupljališta omladine uz Jalu....plato one bašte uz Pozorište kao stvoren za ljetnu scenu..dovoljno bi èak i tu bilo postaviti mobilni ekran i 200-tinjak stolica--eto kina na otvorenom...na onoj Panonici ja ne bih gasila reflektore do 24.00...nakon što se povuku kupaèi,mobilni pontoni idu u vodu,na njima se može mnogo toga organizovati...ponekad mi se èini da za takve stvari uopšte ne treba nešto mnogo para,samo malo pustiti kreativnim i mladim ljudima na volju...

[Edited by soraya on 20-06-2012 at 18:28 GMT]


Upravno tako, a i ne treba puno para samo treba malo volje i sve se da organizovati. Valjda neko bude mislio i na to u buducnosti, a do tad..
20-06-2012 at 19:05 | Ukljuèi u odgovor
piknik
Nivo: Forumas sa iskustvom
1010123

Registriran(a): 29-12-2011
Odgovori: 216
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

bila tema prije jedno dvije godine i (nažalost) veæina komentatora se izjasnila da je to "bacanje para" veæina ih je nabavila kuæna kina i plazma ekrane,a bez pojma o tome kakav je osjeæaj gledanja filma u akustiènoj i tehnièki opremljenoj dvorani...elem teme više nema ni u arhivi,bezbeli je završila u smeæu...



eh zalosno je to sto ljudi tako misle , to sa plazmama i kucnim kinima je ok , al i to moze dok nema zakona protiv piraterije i dok je najam dvd-a maraka dvije al to ce se promijenit a kino je nezamjenljivo ipak. Tuzla nije neko selo , sve mladje generacije su zakinute za dozivljaj filma u kinu, pogotovu danas sa 3D filmovima i slicno .
Mislim da bi jedan multiplex upotpunio sliku tuzle kao pristojnog grada .
21-06-2012 at 13:35 | Ukljuèi u odgovor
emirolini
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 25-07-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 62
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

mala greskica tuzlarija, ne postavljaju se prozoru na mellainu nego se vrsi testiranje za isto

05-07-2012 at 10:15 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

slažem se @emire u potpunosti...mislim da je multiplex potreban Tuzli,a o lokaciji neka odluèuju ljudi od struke...na onolikom Trgu slobode još se niko nije sjetio da montira (recimo ) teleskopske tribine i da bar preko ljeta može da se organizuje neka od projekcija....zatim lokacija okupljališta omladine uz Jalu....plato one bašte uz Pozorište kao stvoren za ljetnu scenu..dovoljno bi èak i tu bilo postaviti mobilni ekran i 200-tinjak stolica--eto kina na otvorenom...na onoj Panonici ja ne bih gasila reflektore do 24.00...nakon što se povuku kupaèi,mobilni pontoni idu u vodu,na njima se može mnogo toga organizovati...ponekad mi se èini da za takve stvari uopšte ne treba nešto mnogo para,samo malo pustiti kreativnim i mladim ljudima na volju...

[Edited by soraya on 20-06-2012 at 18:28 GMT]


Ja zivim u gradu velicine Tuzle, pa iako svi u kuci imaju najmanje jedam ili dva televizora i jedan ili dva kompjutera, ipak u ovom gradu rade tri kina sa solidnim brojem gledatelja po predtsavi.

05-07-2012 at 10:21 | Ukljuèi u odgovor
emirolini
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 25-07-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 62
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

slažem se @emire u potpunosti...mislim da je multiplex potreban Tuzli,a o lokaciji neka odluèuju ljudi od struke...na onolikom Trgu slobode još se niko nije sjetio da montira (recimo ) teleskopske tribine i da bar preko ljeta može da se organizuje neka od projekcija....zatim lokacija okupljališta omladine uz Jalu....plato one bašte uz Pozorište kao stvoren za ljetnu scenu..dovoljno bi èak i tu bilo postaviti mobilni ekran i 200-tinjak stolica--eto kina na otvorenom...na onoj Panonici ja ne bih gasila reflektore do 24.00...nakon što se povuku kupaèi,mobilni pontoni idu u vodu,na njima se može mnogo toga organizovati...ponekad mi se èini da za takve stvari uopšte ne treba nešto mnogo para,samo malo pustiti kreativnim i mladim ljudima na volju...

[Edited by soraya on 20-06-2012 at 18:28 GMT]


odlicno receno, eto recimo umjesto stare gradske kuce na trgu mogao bi se napraviti amfiteatar / ljetno kino
05-07-2012 at 10:57 | Ukljuèi u odgovor
Kicho
Nivo: Novi forumaš
Zgodan :)
Registriran(a): 20-07-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

A raspolaze li neko informacijama sta ce biti sa zgradom stare opstine i kucicama iza nje, zatim zgrada stare biblioteke na skveru, te stara zgrada preko puta Intermezzo kafica?

Prikrivanje reklamnim platnima i nije neko dugorocno rjesenje, lokacije su i vise nego atraktivne.

Ogranicen poslom i pristupom internetu posljednjih par godina, i nisam u potpunosti pratio teme na ovom portalu, te nisam bio siguran kako poslati iste upite urednicima ovog portala.

20-07-2012 at 18:04 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
Kicho wrote:
A raspolaze li neko informacijama sta ce biti sa zgradom stare opstine i kucicama iza nje, zatim zgrada stare biblioteke na skveru, te stara zgrada preko puta Intermezzo kafica?

Prikrivanje reklamnim platnima i nije neko dugorocno rjesenje, lokacije su i vise nego atraktivne.

Ogranicen poslom i pristupom internetu posljednjih par godina, i nisam u potpunosti pratio teme na ovom portalu, te nisam bio siguran kako poslati iste upite urednicima ovog portala.


Sto se tice zgrade Opcine jos nista.. projekat se radi novi, ali jos nesto ispituju i nece raditi. Za staru biblioteku sam saznao da ce se uskoro rusiti u sklopu obnove sjeverne magistrale jer je u jako losem stanju i obnova nije moguca, a direktno ugrozava ucesnike saobracaja i pjesake.
Kino centar, tu se jos vodi spor, jer ne mogu uganjat sve vlasnike Mozd aima pomaka ali ja ne znam..
22-07-2012 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice