Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

Soraya, nemoj zahebavat, u pravu si ti, slažem se, ali šta da se radi kad se uplati 60% novca odma, kad ti držiš u šaci da æe sve bit super, radovi se priveli kraju, naruèiš sav namještaj po mjeri, a onda kad oni kažu eh, eto, gotovi su radovi svi, tad se uvide te greške, za nekoga banalne, a nekome bogami ogromne, jer ipak kvadrat ne košta 1,90km nego 1,900km

03-02-2013 at 09:47 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

Ne daji pare sve dok dobro ne vidish kako je sve uradjeno.

03-02-2013 at 09:49 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
tuba wrote:
Ne daji pare sve dok dobro ne vidish kako je sve uradjeno.



pa, tuba, moraš dat nešto para, jebiga, neæe oni tebi na rijeè stan èuvat
03-02-2013 at 09:50 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
cica wrote:


pa, tuba, moraš dat nešto para, jebiga, neæe oni tebi na rijeè stan èuvat



Pa eto dash 60% i ono tek kad vidish da je sve OK.
03-02-2013 at 09:52 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
cica wrote:
Soraya, nemoj zahebavat, u pravu si ti, slažem se, ali šta da se radi kad se uplati 60% novca odma, kad ti držiš u šaci da æe sve bit super, radovi se priveli kraju, naruèiš sav namještaj po mjeri, a onda kad oni kažu eh, eto, gotovi su radovi svi, tad se uvide te greške, za nekoga banalne, a nekome bogami ogromne, jer ipak kvadrat ne košta 1,90km nego 1,900km


ne zahebavm Cico,bar sam tebe upozorila šta te sve može snaæi...i 6% kapare je za ovakvo ruglo od stana je mnogo para..."držanje u šaci je" je moguæe samo kad se povede raèuna šta se potpisuje kod ugovaranja (udruživanja sredstava)...u graðevinarstvu nema ništa na "majkemi"...
03-02-2013 at 09:53 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
tuba wrote:



Pa eto dash 60% i ono tek kad vidish da je sve OK.



e, moj tuba, šta æeš ba vidjet da je sve ok, jebena vrata, štok, oni skidaju i stavljaju 10 puta, majke mi mile, zid lupaju 4 puta, navuku mrežicu širine 3cm da prikriju pukotinu, a za 2 sedmice opet se pukotina javi preko cijelog zida .... èesma u kabini se ljulja èovjeèe, oni kaže ne mogu zamijenit nešto im plitko wtf postavljala sam ja slike kako su lijepili ploèice iz komadiæa, a o tome kako je radijator na po zida u sobi stavljen neæemo uopšte zamjerili mjesto za veš mašinu, a èak ni ona naj uža mašina ne može se uglavit i ovo su samo neke od stvari, al' nema ništa dok èovjek ne uzme stvari u svoje ruke, jebo njihov garantni rok 2 godine kad ti odu svi nervi
03-02-2013 at 11:45 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
cica wrote:


e, moj tuba, šta æeš ba vidjet da je sve ok, jebena vrata, štok, oni skidaju i stavljaju 10 puta, majke mi mile, zid lupaju 4 puta, navuku mrežicu širine 3cm da prikriju pukotinu, a za 2 sedmice opet se pukotina javi preko cijelog zida .... èesma u kabini se ljulja èovjeèe, oni kaže ne mogu zamijenit nešto im plitko wtf postavljala sam ja slike kako su lijepili ploèice iz komadiæa, a o tome kako je radijator na po zida u sobi stavljen neæemo uopšte zamjerili mjesto za veš mašinu, a èak ni ona naj uža mašina ne može se uglavit i ovo su samo neke od stvari, al' nema ništa dok èovjek ne uzme stvari u svoje ruke, jebo njihov garantni rok 2 godine kad ti odu svi nervi


Najbolje je onda kupiti stan sa golim zidovima i sam sebi sredjivati da valja.
03-02-2013 at 12:03 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
tuba wrote:


Najbolje je onda kupiti stan sa golim zidovima i sam sebi sredjivati da valja.



Ili možda kupit plac i izgradit kuæu. Milina.
03-02-2013 at 12:43 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
VV Cephei A wrote:


Ili možda kupit plac i izgradit kuæu. Milina.



To je po meni najbolje.
03-02-2013 at 12:49 | Ukljuèi u odgovor
peshta
Nivo: Novi forumaš
ja ja ja
Registriran(a): 07-07-2010
Lokacija: Kuwait
Odgovori: 15
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:

sad je kasno da se plaèe nad prosutim mlijekom ...meni samo nije jasno kako neko ko prolije toliko znoja da skupi tu peto ili šestocifenu sumu novaca može tako lako da istu ulupa kupujuæi maèku u vreæi...Peshta ,fakat si mogao da se uvjeriš prije kupovine toga stana koji je "stil" i "image" gradnje Tehnograda Company,nije da nisi...Naroèito kada se radi o stanogradnji...Ili je možda bila presudna cijena metra kvadratnog?
Znaš kako se kaže "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari"...Mada znam da to što si ti kupio nije ni malo jeftino.

[Edited by soraya on 03-02-2013 at 09:44 GMT]


ma znam kasno je sad poslije ****** nema kajanja ...

Ne znam ni sam sta me tada sve vodilo, bilo mi je u interesu da sacuvam pare, a kontao sam ulaganjem u nekretninu cu ustediti nesto, bila je i povoljna cijena. I roditelji navalili kupuj kupuj i et ja kupih i sad sam potrosio maltene jos jednog cenera da to dovedem u red i da to lici na nesto. Vjerovali ili ne kod mene je razlika u zidovima u kupatilu bila cijelih 20 cm. Sirina kupatila na ulazu 175 cm na drugoj strani 195 ... vadi instalaciju navuci tonu maltera ponovo stavljaj instalaciju ma haos ...

Tuba je djelimicno u pravu, ali ako ces graditi kuci i sjediti kraj majstora 24/7. Ja nisam to mogao jer nisam u BiH. A majstora mi je preko ***** vise svi su se digli kao da su nuklearni fizicari u startu im je odma cilj kako da ti uzmu vise para i da ti, ne ne urade kako si ti zamislio, nego ne urade uopste nesto. Ako treba zalijepit 5 plocica on ce odma kontat kako da ti uzme pare a da zalijepi 4 i onda valja price nestalo ovog ne moze ovo los materijal brrrrrrrrrrrrrr .... odo sebi vigvam na banju razapet

[Edited by peshta on 03-02-2013 at 21:08 GMT]
03-02-2013 at 20:07 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice