Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
samo da kažem da sam ja uèila vozit auto po toj "cesti"


Pa ti onda mora da si dobar vozaè?
18-07-2012 at 13:19 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
sunce wrote:


E vas dvoje, da vam kazem da je nacelnik porucio da ce kocke da se vade ako zafali za park
i staze oko spomenika kralju .
Meni su kocke super , tu "baca" pravo, a onda kod Djapa ko karaula a susreti sa autobusim su van konkurencije.

Inspektore, ne dirajte mi ravnice semafore, ja bih dodala i kod Jupitera nasi vozaci jos jedino semafor koliko toliko postuju.


Ma kakvo postovanje i kakvi bakraci...Licno sam se uvjerio nekoliko puta vec, a poslednji put juce na semaforima kod Merkatora, kako mladji (ludji) vozaci u malo jacim automobilima prolaze kroz signalizirano crveno svjetlo na semaforu, i to zaobilazenjem auta koja su se propisno vec zaustavila na istim...Samo raskrsca s kruznim tokovima i saobracajcima nabaviti presretace koji imaju stalno ukljucene online kamere povezane s unutrasnjom kontrolom u MUP-u i onog momenta kad se 'pokvare' staviti ih van upotrebe kao i preispitati odmah zbog cega je eventualno doslo do prekida ili kvara istih (ako je namjerno-sankcionisati policajca/rukovaoca iste -po dzepu ili nekom drugom mjerom), i samo po dzepu klepat' prestupnike - i punit' budzet (ionako im trebaju uniforme, auta, oprema - bla, bla, bla), a ne privatne dzepove pojedenih saobracajaca...Da vidis kako bi se zaveo red na cestama u rekordnom vremenu...
19-07-2012 at 10:59 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
cica wrote:


samo da kažem da sam ja uèila vozit auto po toj "cesti" a i danas dan kad prolazim krivinom, onom posle ðapa ja utrnem


Neka ba kocki, one doðu ko neka vrsta tehnièkog pregleda
19-07-2012 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
Inspektor wrote:


Ma kakvo postovanje i kakvi bakraci...Licno sam se uvjerio nekoliko puta vec, a poslednji put juce na semaforima kod Merkatora, kako mladji (ludji) vozaci u malo jacim automobilima prolaze kroz signalizirano crveno svjetlo na semaforu, i to zaobilazenjem auta koja su se propisno vec zaustavila na istim...Samo raskrsca s kruznim tokovima i saobracajcima nabaviti presretace koji imaju stalno ukljucene online kamere povezane s unutrasnjom kontrolom u MUP-u i onog momenta kad se 'pokvare' staviti ih van upotrebe kao i preispitati odmah zbog cega je eventualno doslo do prekida ili kvara istih (ako je namjerno-sankcionisati policajca/rukovaoca iste -po dzepu ili nekom drugom mjerom), i samo po dzepu klepat' prestupnike - i punit' budzet (ionako im trebaju uniforme, auta, oprema - bla, bla, bla), a ne privatne dzepove pojedenih saobracajaca...Da vidis kako bi se zaveo red na cestama u rekordnom vremenu...


svaka ti dala



19-07-2012 at 12:37 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

Sunce, pu, pu, pu, biži jana kakav sudar
a, et, za svaki sluèaj ti bježi ukanal ako vidiš žutog jatafi da ide

chap... nešto (promjeni nick, svaga ti) naravno da sam dobar vozaè

raco, ne miješaj se, ti ionako ode onoj svojoj zvrk hanumi

19-07-2012 at 12:42 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

Danas je opšti haos u gradu Yebem ti Jasmine sve od do  


<br /><br /><br /><br />

21-08-2012 at 14:15 | Ukljuèi u odgovor
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

Tacno. Formirala se kolona od merkatora do mosta kipova. Jasmine, pa mogao si tempirati pocetak radova ranije a ne sada kada je Tuzla puna gastarbajtera. Ali ne, mora se posao odraditi tacno pred izbore...

21-08-2012 at 18:39 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Saobraæajni haos

citat:
vodeni wrote:
Tacno. Formirala se kolona od merkatora do mosta kipova. Jasmine, pa mogao si tempirati pocetak radova ranije a ne sada kada je Tuzla puna gastarbajtera. Ali ne, mora se posao odraditi tacno pred izbore...


Hajde ba izdrzat cemo, pogotovo kada pocnu raditi i cestu prema gradini Tada ce nam biti jos bolje

Nego, da budem iskreno, drago mi je sto se radi sjeverna magistrala i da je hoce napraviti kako treba i rijesiti ogroman problem s kojim se dugo vec patimo. Nije frka malo se stisnut. Cinjenica je da je sve to zbog izbora i da se moglo i prije raditi ali gotovo je sada. Neka odrade kako treba, a dok je lijepog vremena ili pjehe ili biciklo, i ne diram auto...
21-08-2012 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

hoæe li novi skver da doprinese ovom haosu.

gledajuæu na licu mjesta èini mi se da se sa skvera neæe moæi skrenuti u 6. bosansku, kad se dolazi iz pravca doma zdravlja i isto tako se neæe moæi iz 6. bosanske iæi prema novoj pasareli.
novi "turbo" skver je sada umjesto prijašnjih 2 trake oko kruga (prostora za 3 vozila) sveden na samo jednu. iako imamo službu za saobraæaj, ona je evidentno tu samo da bi se reklo da postoji, jer od nje praktièno ništa nemamo.

cestotehnik, sa druge strane posao za koji je predviðeno 10 dana, odraðuje ga skoro 20. raèunam da bi od ponedjeljka trebao da prokine. znaèi plan je probijen za dvostruko vrijeme.

16-11-2012 at 18:36 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Saobraæajni haos

je l' 'vako u Norveškoj

16-11-2012 at 22:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Majstori parkiranja New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice