Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
Azur wrote:
Hajde sto je tamo neki keramicar pogrijesio, ali je interesantno, kako je to moglo proci kraj nadzornog organa




Ja mislim da "nadzorni organ" nije bio prisutan,dok je keramièar lijepio ploèice iznad vrata

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Izgradnja u Tuzli i razvoj (bez komentara)
17-09-2012 at 17:41 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
hasand wrote:




Kao prvo, da pratiš onda bi znao o kojem objektu je rijeè, ali evo ponovit æu ja samo za tebe, objekat "Tuzlanka", hoæeš možda da ti kažem i koja je lamela.
Nemam ja gospodine ništa od toga da blatim Tehnograd, samo iznosim ono što jeste, platiš kvadrat skoro 2000km, a dobiješ smeæe od stana, bolja šupa u Luciani nego stan u Tehnogradu !

ako sumnjaš i dalje mogu te odvesti da se sam uvjeriš.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Izgradnja u Tuzli i razvoj (bez komentara)
18-09-2012 at 10:38 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

za sve komentare na izgradnju u tuzli imate poseban topic

18-09-2012 at 10:53 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
djecko wrote:

Ja mislim da "nadzorni organ" nije bio prisutan,dok je keramièar lijepio ploèice iznad vrata



ja mislim da jeste,samo je pitanje koje je struke taj "organ"...


Cico,ja sam te još davno dušo upozorila na ovo i da postoji moguænost da se to desi...

...savjet:ove slike saèuvati i obavezno priložiti uz primjedbe kod primopredaje kljuèeva(ako do nje uopšte doðe...ja ne bih preuzela kljuèeve,da se o mome stanu radi ,ja bih bila rigoroznija i zahtjevala bih ponovnu izradu keramièkih ploèica o trošku izvodjaèa radova i ako to ne pristanu tražila bih raskid ugovora i povrat novca za uložena sredstva...)miša mu njegovog,pa buduæi si pravnik
18-09-2012 at 12:43 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
soraya wrote:


ja mislim da jeste,samo je pitanje koje je struke taj "organ"...


Cico,ja sam te još davno dušo upozorila na ovo i da postoji moguænost da se to desi...

...savjet:ove slike saèuvati i obavezno priložiti uz primjedbe kod primopredaje kljuèeva(ako do nje uopšte doðe...ja ne bih preuzela kljuèeve,da se o mome stanu radi ,ja bih bila rigoroznija i zahtjevala bih ponovnu izradu keramièkih ploèica o trošku izvodjaèa radova i ako to ne pristanu tražila bih raskid ugovora i povrat novca za uložena sredstva...)miša mu njegovog,pa buduæi si pravnik


Draga soraya, znaš veæ kakvih je nepravilnosti bilo, nešto su popravili, nešto smo mi sami sredili, kljuèe je preuzet, stan primljen, ali je fazon što se to nije ni moglo vidjeti jer nisu htjeli da puste struju dok se ugovor ne potpiše i ne preuzmu kljuèevi, a sad znamo i zašto. Žalba je podnijeta, rekli su promjeniti ili taj dio ili cijelo kupatilo. Pa, vidjet æemo hoæe li i šta uroditi plodom.

a, nije to sve, jedna vrata i štok su mijenjali pet puta èak, kad su ko' fol napravili dobro, kroz mjesec dana štok se rascijepio

a sprat niže ljudi su morali vanjsku stolariju da mijenjaju.
18-09-2012 at 12:59 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
cica wrote:


Draga soraya, znaš veæ kakvih je nepravilnosti bilo, nešto su popravili, nešto smo mi sami sredili, kljuèe je preuzet, stan primljen, ali je fazon što se to nije ni moglo vidjeti jer nisu htjeli da puste struju dok se ugovor ne potpiše i ne preuzmu kljuèevi, a sad znamo i zašto. Žalba je podnijeta, rekli su promjeniti ili taj dio ili cijelo kupatilo. Pa, vidjet æemo hoæe li i šta uroditi plodom.

a, nije to sve, jedna vrata i štok su mijenjali pet puta èak, kad su ko' fol napravili dobro, kroz mjesec dana štok se rascijepio

a sprat niže ljudi su morali vanjsku stolariju da mijenjaju.

@Cico,garantni rok za otklanjanje nedostataka u stanu traje 2 godine od dana prijema stana i potpisivanja Ugovora o kupoprodaji(pregledaj temeljito Ugovor i stalno treba pisati zahtjeve za otklanjanje nedostatka sa pozivanjem na tu klauzulu o otklanjaju nedostataka u roku od 2 godine,obavezno opisati nedostatak na koji se kupac stana poziva i prilagati fotografiju).Obavezno svi ovi dopisi moraju imati datum i potpis kupca ,za sluèaj sudskog spora.Ni sluèajno ne raditi u stanu ništa samoinicijativno
18-09-2012 at 16:02 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

Danas svrnem do velike pijace i usput èujem kako se žale ovi koji rade na pijaci da je ovo što je napravljeno sa novom "strehom" sranje živo.Vele gore je sad zbog propuha i zime nego što je prije bilo.Podsjeæanja radi ta streha je koštala oko milionèeta  


<br /><br /><br /><br />

14-12-2012 at 16:52 | Ukljuèi u odgovor
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

citat:
yugi wrote:
Danas svrnem do velike pijace i usput èujem kako se žale ovi koji rade na pijaci da je ovo što je napravljeno sa novom "strehom" sranje živo.Vele gore je sad zbog propuha i zime nego što je prije bilo.Podsjeæanja radi ta streha je koštala oko milionèeta


Koliko znam to jos nije sve gotovo, na proljece idu dalje sa radom i nebi trebalo biti propuha
16-12-2012 at 16:20 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

Jel ono ponovo postavljaju one "prepreke" na Skveru? Danas kad proðoh tamo vidim one iz SIK da nešto rade, i uèini mi se da ponovo stavljaju one "kapice".

Nadam se da su prije postavljanja edukovali one iz Komunalnog.

20-12-2012 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
peshta
Nivo: Novi forumaš
ja ja ja
Registriran(a): 07-07-2010
Lokacija: Kuwait
Odgovori: 15
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II

Da se prikljucim diskusiji u vezi sa SPO Tuzlanka.

Ja kritika na kvalitetu izrade bas i nemam, jer sam znao u sta se upustam pa sam rekao da mi oni ne lijepe keramiku itd nego sam sve radio sam, brusio zidove sam, tako da je taj dio ok. Pocelo je useljenje ovih dana u lamelu 3 i vriska i cika po haustoru ... traze se majstori vuce za ruku ... krivi zidovi ... ( sirina kupatila na ulazu 190 na zadnjem zidu 170) ja se na to samo seretski smjeskam ... jer znam da im valja ili sami zapet ili se ganjat sa njima godinama da se to ispravi.

medjutim ja imam drugi problem, kazu da mi je stan narastao i traze 3000 maraka jos da im dam iako u ugovoru nigdje ne pise ... oni kazu da je ugovor sacinjen na osnovu idejnog rjesenja a po izvedbenom stan je veci za 2 kvadrata ... i nedaju kupoprodajnog dok im se to ne izmiri


Sta sad Pravnici please

13-01-2013 at 00:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 36
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: AK-47, Ceznja, Chello, dada, davor m, gardista4795, habul, komentatorka72, mihajlod, preslano, salt city boy
FORUM : Tuzlarije : Izgradnja u Tuzli (KOMENTARI) - part II New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice