Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

E Vejsile. Tebi ni Bog ne moze pomoci. Cuj mu samo pitanja:"Kako si dosao do spoznaje da (to´ bejarabi) Bog postoji?"...cccc...
Hahahaha.Idi ti cika-doktoru, al mu ponesi sve ove svoje komentare. Mozda ti pronadje kakav lijek.
Mada cisto sumnjam.
Jao kakve si gluposti navaljao.Jao. Kao da si pred nervnim slomom. Opusti se. Ovo je samo Forum.hehehehe

26-02-2009 at 13:09 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
ajaz wrote:

odakle ti crpiš ove stvari koje nemaju veze s vezom i koji je razlog da se ti pozivaš i koristiš obilježja islama da bi ti potkrijepio neka svoja mišljenja koja izazivaju revolt prema neèemu što je sveto i što je daleko od toga što ti znaš i misliš


a ko si ti i ko ti daje za pravo da odredjujes drugima sta ce pisati,da odredjujes sta je sveto i ispravno i da nameces nesto sto je daleko od istine?

reci mi da nosis trofrtaljne hlace i sve cemio biti jasno
26-02-2009 at 13:10 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:
E Vejsile. Tebi ni Bog ne moze pomoci. Cuj mu samo pitanja:"Kako si dosao do spoznaje da (to´ bejarabi) Bog postoji?"...cccc...
Hahahaha.Idi ti cika-doktoru, al mu ponesi sve ove svoje komentare. Mozda ti pronadje kakav lijek.
Mada cisto sumnjam.
Jao kakve si gluposti navaljao.Jao. Kao da si pred nervnim slomom. Opusti se. Ovo je samo Forum.hehehehe



nisu gluposti fino sam te pitao.Ubjedi me na osnovu svoje spoznaje da Bog postoji?
26-02-2009 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


nisu gluposti fino sam te pitao.Ubjedi me na osnovu svoje spoznaje da Bog postoji?



Svako onaj, kao sto sam i sam, ko je odgojen u duhu Islama (ne samo Islama nego i drugih monoteistickih, pa i nekih drugih religija) vjeruje da ovaj svijet nije "sam od sebe" nastao. Smjena dana i noci, repordukcija biljnog i zivotinjskog svijeta, harmonij po kojoj se odvija svaki proces na zemlji i u onome sto nazivamo Galaksija itd.itd.itd. Sve u svemu. Bog je Veliki. I nemoj da svojim pitanjima bilo kome ospravas ili dovodis u sumnju njeno/njegovo vjerovanje.
Na kraju krajeva ko si ti da pitas nekoga da ti dokazuje postojanje Stvoritelja. To je covjekov intimni duhovni element na osnovu kojeg on zivi.



26-02-2009 at 13:20 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


a ko si ti i ko ti daje za pravo da odredjujes drugima sta ce pisati,da odredjujes sta je sveto i ispravno i da nameces nesto sto je daleko od istine?

reci mi da nosis trofrtaljne hlace i sve cemio biti jasno

da pogledaš još neku temu osim onih u kojim braniš hodže i njihovu seosku pamet vidio bi kakve hlaèe nosim,uostalom bez ljutnje ono što ti radiš po pitanju ovih tema je 100% pogrešno tj,od poèetka do cilja koji vjerovatno nemaš, sprovodiš nešto a ni ti ne znaš šta ,pa se urazumi i radi nešto korisno...pozdrav

[Edited by ajaz on 26-02-2009 at 13:35 GMT]
26-02-2009 at 13:25 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
ajaz wrote:

da pogledaš još neku temu osim onih u kojim braniš hodže i njihovu seosku pamet vidio bi kakve hlaèe nosim,uostalom bez ljutnje ono što ti radiš po pitanju ovih tema je 100% pogrešno tj,od poèetka do cilja koji vjerovatno nemaš, sprovodiš nešto a ni ti ne znaš šta ,pa se urazumi i radi nešto korisno...pozdrav

[Edited by ajaz on 26-02-2009 at 13:35 GMT]


Coa se vec naucio a vidim ti opet kao on nekada..Dakle,NE STAVLJATI SVOJE RIJECI U MOJA USTA,izvrtati cinjenice i pisati nesto da sam ja navodno rekao a nisam!Dakle ja nigdje ne branim hodze,niti je to tema,vec je tema bakirov 60 min.Dakle to sto je napisano su ipak samo tvoje rijeci,a to sta ja radim i je li to pogresno ili nije,je opet samo tvoje misljenje.ja znam sta radim i sta pisem,a zamjena teza,provokacije i slicne metode kod mene ne prolaze...
26-02-2009 at 13:46 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


Coa se vec naucio a vidim ti opet kao on nekada..Dakle,NE STAVLJATI SVOJE RIJECI U MOJA USTA,izvrtati cinjenice i pisati nesto da sam ja navodno rekao a nisam!Dakle ja nigdje ne branim hodze,niti je to tema,vec je tema bakirov 60 min.Dakle to sto je napisano su ipak samo tvoje rijeci,a to sta ja radim i je li to pogresno ili nije,je opet samo tvoje misljenje.ja znam sta radim i sta pisem,a zamjena teza,provokacije i slicne metode kod mene ne prolaze...




Koliko je KOS pustio pipke,svjedoci smo u politici gdje je medju Bosnjacima zavladala totalna agonija.Sta je jos prepreka u potpunom rusenju bica i duha jednog naroda?Pa vjerske institucije na celu sa uglednim Reisom.Za razliku od domacih medija sada cete imati priliku da vidite koliko je ugledan u svijetu nas Reis Mustafa Ceric.Vazi za zagovornika tolerantnog Islama,covjek koji se bori protiv militantnih ekstremnih islamista zagovarajuci suzivot i toleranciju izmedju krscana,jevreja i muslimana....
jesil ti ovo napisao ?
26-02-2009 at 13:55 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
ajaz wrote:



Koliko je KOS pustio pipke,svjedoci smo u politici gdje je medju Bosnjacima zavladala totalna agonija.Sta je jos prepreka u potpunom rusenju bica i duha jednog naroda?Pa vjerske institucije na celu sa uglednim Reisom.Za razliku od domacih medija sada cete imati priliku da vidite koliko je ugledan u svijetu nas Reis Mustafa Ceric.Vazi za zagovornika tolerantnog Islama,covjek koji se bori protiv militantnih ekstremnih islamista zagovarajuci suzivot i toleranciju izmedju krscana,jevreja i muslimana....
jesil ti ovo napisao ?


ne znam zasto ovo radim,jer fakat se smjenjujete sve tezi od tezeg slucaja,ali eto,da kazem...

Dakle sta je pisac sa ovim htio reci?prvo tekst je sa sasvim druge teme,dakle sa teme o reisu Mustafi Cericu.Dakle nije sa ove i ako si mislio da dokazes da ja "branim nekakvog hodzu" kako si to rekao,onda da ti kazem da je ovo Reis i nije hodza.I ne branim ja ni reisa,samo pokusavam diskutovati na jedan normalan nacin,bez pristrasne medijske hampe,mahalskih novinara,hampe slicne poput onih iz doba jednoumlja.
ako nisi sposoban za diskusiju,nemoj se brate ni javljati pametniji si kada sutis,a ja nemam ni vremena ni zivaca da ih gubim na takve.Nisam ja brate kriv sto se priroda poigrala sa vasim intelektom ...zao mi je nije do mene...
26-02-2009 at 14:02 | Ukljuèi u odgovor
ajaz
Nivo: Forumas sa iskustvom
i najbolji i najgori
Registriran(a): 13-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 123
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


ne znam zasto ovo radim,jer fakat se smjenjujete sve tezi od tezeg slucaja,ali eto,da kazem...

Dakle sta je pisac sa ovim htio reci?prvo tekst je sa sasvim druge teme,dakle sa teme o reisu Mustafi Cericu.Dakle nije sa ove i ako si mislio da dokazes da ja "branim nekakvog hodzu" kako si to rekao,onda da ti kazem da je ovo Reis i nije hodza.I ne branim ja ni reisa,samo pokusavam diskutovati na jedan normalan nacin,bez pristrasne medijske hampe,mahalskih novinara,hampe slicne poput onih iz doba jednoumlja.
ako nisi sposoban za diskusiju,nemoj se brate ni javljati pametniji si kada sutis,a ja nemam ni vremena ni zivaca da ih gubim na takve.Nisam ja brate kriv sto se priroda poigrala sa vasim intelektom ...zao mi je nije do mene...

upravu si brate ko što sam mislio s èovjekom poput tebe bez stava i ne treba raspravljati pogotovo kad èovjek svoje sopstvene izjave koristi kako njmu odgovara sad ovako sad onako, al jarane nemoj se ljutit veè sam te zamolio, pa nisam ja onaj koji brani seoski intelekt veè ti ,kažem ti to više nije iz veè sz.kako to da rejs nije hoðža on je glavni hodža
26-02-2009 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
ajaz wrote:
upravu si brate ko što sam mislio s èovjekom poput tebe bez stava i ne treba raspravljati pogotovo kad èovjek svoje sopstvene izjave koristi kako njmu odgovara sad ovako sad onako, al jarane nemoj se ljutit veè sam te zamolio, pa nisam ja onaj koji brani seoski intelekt veè ti ,kažem ti to više nije iz veè sz.kako to da rejs nije hoðža on je glavni hodža



jarane da skratimo malo muke i tebi i meni.

haj ti fino malo vise nauci o Islamu pa se onda javi,pa fino opleti po reisu i islamskoj zajednici ...

26-02-2009 at 14:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice