Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
KlOn wrote:


Ma ne,ja ovde samo malo "trabunjam" ,ne zamjeri mi ,a da su bas svi skontali povezanost gore navedenih i nisu,jer da jesu nebi se javljali,drago mi je vidjeti da si ti upoznat sa relacijom zlatko-bakir-60 min,..tebi ako smeta sto se ponavljam imam jako jednostavno rjesenje,zaobidji moje komentare





Care to smo apsolvirali. Eto jos jednom(haman ti treba potvrda -sta li?). Jeste, SDP= 60 minuta (eto jel bolje vako?). E, sta cemo genijalac sa ostalim dijelom moga komentara, ali i kompletne price o kojoj treba ovdje pricati? Vidim da se ne snalazis bas dobro sa konta argumentima. Znaci, sta cemo sa Shajom ali i ostalima: Dodik, Kucevic, Gasi, Fico, Miki Tebeis, Mirel Durakovic (neskolovani debil sto voza Audi A6 i ima vise privilegija nego ti i ja i svi forumasi zajedno) i ostali "prozvani", koji su JEDINO i SAMO prozvani u "60 minuta", a mi koji znamo neke od nih se krijemo iza svojih nickova (prvi ja) i sapucemo o tim stvarima jer se bojimo njihove odmazde. Ko to jos ima muda? Hajd neka se pojavi neki medij ili emisija makr bilo iz npr. radikalno muslimansko-cetnicko-ustaskog pokreta, ja cu ga/ih podrzati.
Ili si/ste misljenja da ne treba kriminalce prozivati? Svi vi deklarativno osudjujete kriminalce koje je IPAK samo 60 minuta obznanila i JAVNO na njih ukazala.
Onda nakon nekoliko recenica "kako svi kriminalci trebaju u zatvor i slicno" nastavljate sa dugackim komentarima "sto nije ovo?" "sto nije ono", kao da vam je cilj da amnestirate i zataskate taj isti kriminal. Sramotno, licemjerno. A o nacinu na koji vodite diskusiju da i ne govorimo.

[Edited by Coa on 09-03-2009 at 21:49 GMT]
09-03-2009 at 21:47 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

back to the subject

interesantan intervju d.lukaca.
i citav taj odnos lukac-lujic

09-03-2009 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:



Care to smo apsolvirali. Eto jos jednom(haman ti treba potvrda -sta li?). Jeste, SDP= 60 minuta (eto jel bolje vako?). E, sta cemo genijalac sa ostalim dijelom moga komentara, ali i kompletne price o kojoj treba ovdje pricati? Vidim da se ne snalazis bas dobro sa konta argumentima. Znaci, sta cemo sa Shajom ali i ostalima: Dodik, Kucevic, Gasi, Fico, Miki Tebeis, Mirel Durakovic (neskolovani debil sto voza Audi A6 i ima vise privilegija nego ti i ja i svi forumasi zajedno) i ostali "prozvani", koji su JEDINO i SAMO prozvani u "60 minuta", a mi koji znamo neke od nih se krijemo iza svojih nickova (prvi ja) i sapucemo o tim stvarima jer se bojimo njihove odmazde. Ko to jos ima muda? Hajd neka se pojavi neki medij ili emisija makr bilo iz npr. radikalno muslimansko-cetnicko-ustaskog pokreta, ja cu ga/ih podrzati.
Ili si/ste misljenja da ne treba kriminalce prozivati? Svi vi deklarativno osudjujete kriminalce koje je IPAK samo 60 minuta obznanila i JAVNO na njih ukazala.
Onda nakon nekoliko recenica "kako svi kriminalci trebaju u zatvor i slicno" nastavljate sa dugackim komentarima "sto nije ovo?" "sto nije ono", kao da vam je cilj da amnestirate i zataskate taj isti kriminal. Sramotno, licemjerno. A o nacinu na koji vodite diskusiju da i ne govorimo.

[Edited by Coa on 09-03-2009 at 21:49 GMT]


vidim ovaj put da se pise u mnozini,pa bih da priupitam ko smo to "mi" posto nas na forumu ima aktivnih oko tridesetak ?

Dakle,ono smo naucili,nema stavljanja svojih rijechi u tudja usta!

Sto se tice kriminalaca i hapsenja istih.Pa neces valjda od mene ocekivati da ja dizem Bakira u oblake i pravim od njega ovozemaljsko Bozanstvo zbog toga?Niti ih je Bakir prisluskivao,niti ima resursa za to,niti ih je hapsio.Njegov posao je da na drzavnom mediju izvjestava o tome i to objektivno.Spomenuh drzavni medij!A zar nije malo neobicno kada ti kazes da je njegova emisija ustvari propaganda SDP-a !?Dali je to uredu,obzirom da je to zajednicki,federalni odnosno drzavni medij?I koliko je to opasno?Pogotovo ako se radi o opozicionoj stranki koja jos uvjek ima kontrolu medija iako nije na vlasti?Obican covjek,uz malo intelekta vrlo lako moze doci do zakljucka da drzavom ne vladaju zapravo legalno izabrani politicari i partije vec nekakve "sive eminencije".Dakle ko je ta siva eminencija?Svasta se sapuce,a zli jezici cak govore da sve dolazi iz neke strane ambasade?Mozda grijesim,ali jedno je sigurno!Iako na vlasti,drzavni medij koji bi trebao biti pod kontrolom toga koji vlada je zapravo satanizirao Harisa Silajdzica!Cemu to i kome je to u interesu?Ocito je Haris kaznjen zbog neposlusnosti,a novinarske prostitutke koje dobijaju naloge iz stranih ambasada dobro obavljaju svoj posao.

Nemoj sta zamjeriti,i nemoj ´ljeba ti generalizovati ,ovo je ipak samo moje skromno misljenje.I nikakve teorije zavjere,niti kakva partijska pripadnost,cisto i samo moje misljenje


09-03-2009 at 23:54 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

I nemoj misliti da ja imam samo nesto protiv Bakira i njegovih sesdeset minuta.Njegova emisija je samo najekstremniji oblik novinarske prostitucije naseg bajnog mahalsko-udbaskog novinarstva.Ima se tu dodati jos...Evo jednog primjera najnizih udaraca novinarske prostitucije...



A da ne pominjem Senade Avdice i Pecanine."Nasi" mediji su katastrofa!

Sto se rs-a tice tu je vec sve pod apsolutnom kontrolom diktatora iz laktasa,jednoumlje totalitarnog nazzi_social_demokratskog rezima...

10-03-2009 at 00:24 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Bakir predstavlja klasicnu prljavu novinarsku prostituciju. Najbolji dokaz za to je njegov nekadasnji neprijatelj a sada miljenik Mirnes Ajanovic! Sve dok je neko u Zlatkovom krdu, taj uziva punu zastitu Bakira "profesionalca". Kada ta osoba stane na zulj vjecitom poglavici, taj je na*ebo, eto Bakira "profesionalca"...

Dno dna...!!
Al´ narod zna!!  


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
10-03-2009 at 01:54 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:



Care to smo apsolvirali. Eto jos jednom(haman ti treba potvrda -sta li?). Jeste, SDP= 60 minuta (eto jel bolje vako?). E, sta cemo genijalac sa ostalim dijelom moga komentara, ali i kompletne price o kojoj treba ovdje pricati? Vidim da se ne snalazis bas dobro sa konta argumentima. Znaci, sta cemo sa Shajom ali i ostalima: Dodik, Kucevic, Gasi, Fico, Miki Tebeis, Mirel Durakovic (neskolovani debil sto voza Audi A6 i ima vise privilegija nego ti i ja i svi forumasi zajedno) i ostali "prozvani", koji su JEDINO i SAMO prozvani u "60 minuta", a mi koji znamo neke od nih se krijemo iza svojih nickova (prvi ja) i sapucemo o tim stvarima jer se bojimo njihove odmazde. Ko to jos ima muda? Hajd neka se pojavi neki medij ili emisija makr bilo iz npr. radikalno muslimansko-cetnicko-ustaskog pokreta, ja cu ga/ih podrzati.
Ili si/ste misljenja da ne treba kriminalce prozivati? Svi vi deklarativno osudjujete kriminalce koje je IPAK samo 60 minuta obznanila i JAVNO na njih ukazala.
Onda nakon nekoliko recenica "kako svi kriminalci trebaju u zatvor i slicno" nastavljate sa dugackim komentarima "sto nije ovo?" "sto nije ono", kao da vam je cilj da amnestirate i zataskate taj isti kriminal. Sramotno, licemjerno. A o nacinu na koji vodite diskusiju da i ne govorimo.

[Edited by Coa on 09-03-2009 at 21:49 GMT]



Vidim ti se uhvatio obicnog kriminala,ja ovde njih i ne spominjem,a pogotovo ne branim,sdp je imao svoju sansu dok su bili na vlasti,ali taj su momenat koristili za obracun sa politickim neistomisljenicima i za bespravno slanje drzavljana BiH u guantanamo...sad kad su popusili izbore i kada su svjesni da ih vise nikada na federalnom nivou nece ni osvojiti mogu meketat kriminalu,i optuzivati sadasnju vlast da ih ko biva stiti,reci jedno ime koje je uhapseno i osudjeno za vrijeme vladavine koalicije za progon bosnjaka, a da je pripadao kriminalnom miljeu
10-03-2009 at 05:00 | Ukljuèi u odgovor
249955
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-12-2006
Odgovori: 572
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Pa, drustvo, barem smo jasno zauzeli pozicije. Posto ste SVE moje postove obrisali, a postove ovog xxxxx samo "retusirali", jasno ste odredili stranu. Ocigledno se ne uklapam u ovu "din i iman" idilu. Ostajte mi zdravo.

[Edited by yugi on 10-03-2009 at 12:33 GMT]

10-03-2009 at 08:13 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
249955 wrote:
Pa, drustvo, barem smo jasno zauzeli pozicije. Posto ste SVE moje postove obrisali, a postove ovog supka samo "retusirali", jasno ste odredili stranu. Ocigledno se ne uklapam u ovu "din i iman" idilu. Ostajte mi zdravo.


de ba,slobodno pisi ko i dosad,prije neg sto obrisu procita se post,primi k znanju i na osnovu njega donese vlasiti sud o postu,postacu

druga stvar mozes primjetiti da od ukupnog broja tuzlarijanaca,najveci dio njih podrzava 60 minuta,prema tome samo zivo i udri mishko jos si ziv
10-03-2009 at 08:51 | Ukljuèi u odgovor
Tiburon
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-08-2006
Lokacija: Sweet home Tz
Odgovori: 2033
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
primus inter pares wrote:
back to the subject

interesantan intervju d.lukaca.
i citav taj odnos lukac-lujic




Gledao sam sinoæ...
Èini mi se da je Lukaè ok lik..pravi onaj murga drot predratni i profesionalac
Buduæi da sam upoznat sa cijelom procedurom oko podnošenja Izvještaja o poèinjenom k.djelu, stoji sve ono što je rekao sinoæ. 


The only way to get rid of a temptation, is to yield to it..
10-03-2009 at 09:03 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

nije mi jasno samo,sto ga sada napadaju,ako mu mandat istice najesen,mogu ga fino onako hinjski bez pompe skinut,ko sto su navikli sve da rade.
jer ovde je ocigledno-da oni koji RADE svoj posao,smetaju.

i pitanje?mandat im je 4 god?koliko mandata ?
i ko predlaze ljude na te pozicije,mislim ono zvanicna procedura?

10-03-2009 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice