Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:
Zalosno je ako je do ove odluke doslo kao posljedica neslaganja oko odredjenog politickog poteza, jer za politiku treba biti jako zreo, sto Komsic, bez obzira koliko ga ljudi podrzavali i voljeli, pa i dali svoje glasove na proslim izborima, nije...Da se razumijemo, nisam simpatizer Lagumdzije, ali je dovoljno jak da se suprotstavi i Miletu i Bakiru, bez obzira sta ko od vas mislio o njemu, sto vjerujem u ovom trenutku niko drugi nije u stanju da to uradi, i tko zna sta bi se s BiH dosada dogodilo da on nije tu...Slazem se da njegova arogancija ide jako daleko, i da se nadam da ovaj Komsicev potez je nista drugo do znak ukazivanja 'vodji' da je negdje dobrano pretjerao i da mora spustiti loptu nazad na teren, i nastaviti da igra timski, ali se iskreno nadam da ovakva Komsiceva odluka nece ojacati pozicije nacionalista, fasista, i ostalih rusitelja svega sto je bosansko, jer je izricito receno da nije istupio iz stranke ili odstupio s pozicije clana Predsjednistva, i da nece se ponoviti scenario kao s ministrom Suljagicem...Nazalost, ostavke daju samo oni u kojima ima morala, a oni koji stvarno treba da je daju i koji su zasluzili vec odavno da odu i koji se vucaraju godinama po raznoraznim Sudovima zbog zloupotreba polozaja, korupcije itd., bore se svim sredstvima objasniti kako nema osnova da i pomisljaju na takav moralni cin i da p svaku cijenu zadrze fotelje...



Slazem se sa tobom,ali treba biti oprezan....da li Komsic skace sa broda koji tone? Vrijeme ce pokazat svoje.....JA NE VJERUJEM NIKOME!!
19-03-2012 at 23:51 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Testosteron wrote:



Slazem se sa tobom,ali treba biti oprezan....da li Komsic skace sa broda koji tone? Vrijeme ce pokazat svoje.....JA NE VJERUJEM NIKOME!!


Razumljiv razlog za sumnju i tvoj stav...Samo zelim reci da treba sacekati i vidjeti izjavu za javnost iz kabineta SDP-a ili samog Komsica, mada ce se i tu 'turpijati' da se ne izrekne nesto sto moze stetiti stranci, i vjerujem da je Komsic dovoljno sazrio u tom smislu...Vjera u nekoga...hmmm...to je tako vruca tema o kojoj bi se moglo nasiroko, samo sto uvijek treba gledati malo dalje, ili dublje, ne samo ono sto mediji plasiraju, i ne uvijek prihvatati ono sto, u ovom slucaju, politicari kazu u predizbornim utrkama ili javno, jer politika je davno vec dobila svoj epitet, i podmetanja su prevrsila svaku mjeru, kako od opozicijskih, koalicijskih i inih partnera, tako i medija koji su sve samo ne nezavisni vec odavno...znaci vjerovati bi trebalo, ali pitanje u kojoj mjeri je ono o cemu bi svaki birac trebao da dobro razmisli prije no sto zaokruzi ime onoga ko ce u njegovo ime (ne)opravdano trositi placeni porez i utrositi ga i za ciljeve biraca koji su mu dali glas (pravde nema, uvijek neko jbg.)...
20-03-2012 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

ma, u svakoj stranci ima tabora i taborcica, jedni protiv drugih i slicno (ovo vis a vis sto putnik rece ne mozemo stranku gledat cijelu kroz lagumdziju ili tako nesto)... medjutim, ja, koja sam bila za SDP, do unatrag nekih 5-6 godina, sam izgubila vjeru u tu stranku i shvatila da mi je to bila "opcija", jer "drugu nisam vidjela". mislila sam "ili oni, ili nacionalizam", pa sam "od dva zla" birala "manje", a sve stavljam u navodnike, jer, sa ove distance od tog vremena, nisam sigurna da li su moje odluke i moje rezonovanje bili pravi i ispravni.

ja dugo vremena ne mogu da shvatim kako neka (ili bilo koja) stranka ili partija, moze da stoji iza pojedinca (bilo kojeg) koji radi takve (bilo kakve) gluposti i steti birackom tijelu koje ga je izabralo.

sdp mi se cini kao stranka koja ima najvise takvih primjera.

meni je ovaj komsicev potez (za sada) drag. kazem "za sada", zato sto jos ne znamo sta ce se desiti nakon ovoga i da li ce ovo biti "svaka cast" ili ce biti "u pm". nisam sigurna, cak i kada bi ovo dovelo do odlaska lagumdzije ili promjena unutar samog sdp-a, da ta moze (u mojim ocima) ikada biti neka opcija, bez obzira sto ja pripadam necem drugom (i bez obzira sto je to drugo slicno ovome, jer je socijalno-liberalnog opredjeljenja).

elem... ostaje nam da vidimo. ja, nekako, imam neku nadicu da je ovo mozda "pokret" u smijeru "covjek za ljude", no, moguce je da sam ja samo naivna...

20-03-2012 at 00:21 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:


Razumljiv razlog za sumnju i tvoj stav...Samo zelim reci da treba sacekati i vidjeti izjavu za javnost iz kabineta SDP-a ili samog Komsica, mada ce se i tu 'turpijati' da se ne izrekne nesto sto moze stetiti stranci, i vjerujem da je Komsic dovoljno sazrio u tom smislu...Vjera u nekoga...hmmm...to je tako vruca tema o kojoj bi se moglo nasiroko, samo sto uvijek treba gledati malo dalje, ili dublje, ne samo ono sto mediji plasiraju, i ne uvijek prihvatati ono sto, u ovom slucaju, politicari kazu u predizbornim utrkama ili javno, jer politika je davno vec dobila svoj epitet, i podmetanja su prevrsila svaku mjeru, kako od opozicijskih, koalicijskih i inih partnera, tako i medija koji su sve samo ne nezavisni vec odavno...znaci vjerovati bi trebalo, ali pitanje u kojoj mjeri je ono o cemu bi svaki birac trebao da dobro razmisli prije no sto zaokruzi ime onoga ko ce u njegovo ime (ne)opravdano trositi placeni porez i utrositi ga i za ciljeve biraca koji su mu dali glas (pravde nema, uvijek neko jbg.)...

Inspektore,dušo,pratim ova tvaja politièka izlaganja.ali kakva nama fajda ako se mi ovdje na forumu i složijemo u mišljenju?
20-03-2012 at 00:24 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
djecko wrote:

Inspektore,dušo,pratim ova tvaja politièka izlaganja.ali kakva nama fajda ako se mi ovdje na forumu i složijemo u mišljenju?



Kamen, po kamen - palac/ta.....Svaki glas je vazan...duso......Il' hoces na lijep nacin da mi kazes da sam dosadan?
20-03-2012 at 00:30 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:


Kamen, po kamen - palac/ta.....Svaki glas je vazan...duso......Il' hoces na lijep nacin da mi kazes da sam dosadan?

Jest vala dosadan si samo nisam ti mogo javno reæ ,al' et sad znaš
20-03-2012 at 00:39 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

gluho bilo, dobro melmel kaze! eto vas, jos malo da vam kupimo roze minija

PS. joj, moram dodat - ovo roze, to je razvodnjeno crveno

[Edited by statebriga on 20-03-2012 at 00:42 GMT]

20-03-2012 at 00:42 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
statebriga wrote:
gluho bilo, dobro melmel kaze! eto vas, jos malo da vam kupimo roze minija

PS. joj, moram dodat - ovo roze, to je razvodnjeno crveno

[Edited by statebriga on 20-03-2012 at 00:42 GMT]


Jbg, i crvena je boja, dok ne smislimo drugu, stariju i ljepsu......I samo jos da kazem da ja imam noge dlakave i krive (k'o Sabanadzovic ) pa mi mini ne stoji, bez obzira, koje je boje - kilt, mozda...

@ djecko - sto ba jednostavno ne kazesv- dosta je ba i tebe...
20-03-2012 at 00:45 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote: Jbg, i crvena je boja, dok ne smislimo drugu, stariju i ljepsu...
ima jos crvenih boja

(ovo se zove navodjenje vode na svoju vodenicu! mala, mala, majusna hidroelektrana... protocna )
20-03-2012 at 00:47 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
statebriga wrote:
ima jos crvenih boja

(ovo se zove navodjenje vode na svoju vodenicu! mala, mala, majusna hidroelektrana... protocna )


...Joj, ako Murat digne branu u zrak, eto poplave......Neka malih elektrana, i one tvornice mogu pokrenut', i jednom postat' velike...
20-03-2012 at 00:53 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 64
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice