Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:
Jos nismo dotakli sustinu tematike na podforumu - koja je to prevara zbog koje je tema otvorena, jer ispade k'o tema otvorena i ceka se na pogresan korak pa da se ima o cemu pisat', sto je ravno raznju koji se okrece, a lovina jos u sumi...

Pa napad je oduvijek bio najbolja odbrana...Ovo mi dodje nekako isto kao kad bi kurva rekla da je ona jedina nevina, a sve ostale su itd...
18-08-2012 at 00:54 | Ukljuèi u odgovor
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
sunce wrote:


Ni manje ni vise nego 30 miliona,
, de ba ljudi pa kome se ovdje zamazuju oci. Ko pise ove gluposti da mi je samo znati, pa bez i jedne tacne cifre.

Nisu bolju stvar napravili za manje pare za svijet koji nije mora vidio 20 godina.


Ako sebe smatraš novinarkom ili priuèenom novinrakom onda bi trebala baratati s èinjenicama i taènim podacima. Ove cifre su iz Finansijkog izvještaja za 2011. godinu kojeg je potpisalo odgovorno lice a prihvatio naèelnik i njegova administracija. Ko god hoæe mogu mu ga poslati na email.

Takoðe u izvještaju stoji da je prosjek plata za stalno zaposlenog 21-og radnika (ni manje ni više hej 21)~1000 KM s toplim obrokom i uredno isplaæenim regresom od 600 KM kojeg, recimo ljekari na UKC-u nisu veæ godinama vidjeli.
A ovi koji mora nisu vidjeli 20 godina ako se ovako nastavi s trošenjem NAŠIH novaca na svim državnim nivoima onda vjerojatno ga neæe vidjeti ni slijedeæih 20 godina.
18-08-2012 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Onako kad èovjek malo istražuje i èita stvarno se može kiselo nasmijati ...

Izvor informacija "IZVOD IZ STENOGRAMA S ÈETRNAESTE SJEDNICE OPÆINSKOG VIJEÆA TUZLA ODRŽANE 15. decembra 2009. GODINE U KRISTALNOJ DVORANI HOTELA “TUZLA” S POÈETKOM U 9,30 SATI"

Naèelnik: "...Nastavit æemo s našim pravcima. Kada je u pitanju turizam vi ste vidjeli da smo napravili dobar, dakle, na svjetskom je nivou djeèije igralište koje je vrlo posjeèeno od djece i roditelja i Panonika je tu prodala mnogo karata.
Evo sada isto i klizalište, ne znam više da li je poèelo ili nije, tako da Panonici vidite nije predviðeno ovdje neka podrška iz budžeta, jer joj nije ni potrebna."

a onda pogledate budžet Opštine za 2007, 2008, 2009 i 2010 godinu i fino stoji da je transfer za JKP Pnonika pored svih "pozitivnih poslovanja" za Nobelovu nagradu bilo:

2007 - 150 000 KM
2008 - 150 000 KM
2009 - 150 000 KM
2010 - 100 000 KM

Preko pola miliona na sve one prethodne milionèine, ma BRAVO!!! Fino èitajte i gledajte kako nam prhte novci moji Tuzlaci!! ...


18-08-2012 at 02:02 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:
Jos nismo dotakli sustinu tematike na podforumu - koja je to prevara zbog koje je tema otvorena, jer ispade k'o tema otvorena i ceka se na pogresan korak pa da se ima o cemu pisat', sto je ravno raznju koji se okrece, a lovina jos u sumi...


Naði eto i jedno predizborno obeæanje SDP-a koje je ispunjeno a ja æu na svako to ispunjeno obeæanje naæi deset onih koja nisu ispunjena!!zato naslov SDP-ova predizborna prevara!
O prethodnoj vlasti pisao sam mnogo postova u kojima sam opravdano kritikovao sve loše što su uradili ali problem komunista(ovdje ne mislim na tebe jer ne znam kojoj opciji pripadaš niti me to iskreno zanima)je taj što oni NIKADA ali baš NIKADA ne mogu prihvatiti gole èinjenice koje ukazuju na to da je sadašnja vlast po svim moguæim parametrima za nekoliko stepenica gora od one prethodne!!!
Dok je federalna televizija i ona slina od novinara Bakir Hadžiomeroviæ i ostala bulumenta podguznih muha titrala jajca Džugašviliju i sviti oko SDP-a tad su gospoda komunisti govorili kako se radi o mediju koji je ustrojen po svjetskim standardima ,neovisan, nepristrasan etc etc, a sad kad je napokon ustrojena na naèin da se kritièki osvræe na vlast e sad drugovi komunisti karakterišu tu istu televiziju kao nedemokratsku,pod patronatom SDA etc etc!!!!
Ukolko bi morao svoje misli sublimirati u jednu reèenicu ona bi otprilike glasila-sadašnja vlast su g***a neviðena koje treba pod hitno motkama i to g***jivim otjerati sa politièke scene i zabraniti im da se ikada više bave politikom!!!!!Pa sad okarakterišite moj stav kao totalitarni ovakav onakav zaboli me!!!! 


<br /><br /><br /><br />

18-08-2012 at 15:58 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Malo razocarava sto spominjes neke primjere koji i nisu neki aduti, ili mozda tebi i zvuce kao takvi ali zavisno iz koje perspektive se gleda, ne izgledaju bas drukciji puno od stranica 'nekadasnjeg' Avaza, koji danas, slozicemo se oko ovoga vjerujem, velica lik i djelo Zlatka Lagumdzije, ili u najmanju ruku se ponasa djelimicno zastitnicki kada je ovaj lik u pitanju, ili SDP uopste (pretpostavljamo i zbog cega, posto znamo sabrati 2 i 2 )...Meni vise bude smijesno sto se ljudi loze na taj 'komunizam' koji spominjes, a koji realno nikad nije ni zazivio na ovim prostorima, a cijih bivsih clanova je najvise upravo u onim strankama s nacionalnim predznakom - mada cu se sloziti i ako ciljas na to, da je veliki broj tih koji i danas velicaju lik i djelo Josipa Broza, je najzastupljeniji u SDP-u, i mene kad bi se pitalo, ja bih te vec odavno odstranio iz stranke, ili bih umanjio njihov uticaj i stetu koju donose samo stranci time sto ne mogu da se pomire da zive u nekim novim modernijim vremenima, i da sam Tile ne bi mozda mogao da se nosi sa problemima koje danas svaka od bivsih jugo-drzava ima...Danas, kod nas i u svijetu, politicke igre vode neki novi klinci, kojima nista na ovozemaljskom svijetu nije sveto, i to je po meni, problem - i ako bismo izokrenuli teze, mozda bas oni i furaju neke stvari koje bi u konacnici mogle da dovedu do trajnog rjesenja konstantne problematike na Balkanu i BiH, medjutim, previse su korumpirani, arogantni, neobrazovani, da ne kazem neotesani, nemoralni, a kunu se u ono u sto najmanje vjeruju - u Boga, i 'svoj' narod, tako da od toga nema nista - tacka...

Kazes da navedem bar jedan primjer predizbornog obecanja SDP-a, a ti ces nabrojati bar deset onih koja nisu sprovedena...Meni je ta recenica smijesna, jer bismo ti i ja pisali na ovom podforumu danima, a ta tvoja recenica se principijelno gledajuci, odnosi na svaku stranku, ne samo na SDP - jer i sam kazes da si kritikovao i prijasnju vlast, znaci isti problem - i ako si ti kojim slucajem jedan od postenih gradjana ove napacene zemlje, koji stvarno vjeruje u predizborna obecanja i price, onda mi je zao, i savjetovao bih ti da dvaput razmislis kome ces dati svoj glas kada budes isao da glasas - naravno, ako odlucis to da uradis...

Ja sam racionalan covjek, ne donosim odluke srcem nego mozgom, i da te ne zavede ovo sve sto napisah, i da pomislis da favorizujem SDP - naprotiv, mislim da kad bi ljudi svoje glasove davali po rezultatima i cinjenicnom stanju koliko zdrava logika dopusta, te izbjegavajuci omalovazavanje ijednog od naroda ili bilo koga od gradjana koji zive na ovim prostorima , te priznali sebi da su i sami grijesili, i mozda dali glas ranije ljudima koji odrzavaju nista do statusa quo svih proteklih godina od i poslije rata, da bi neko od izabranih i mogao poceo da ih dozivljava ozbiljno i poslije izbora, a ne samo na dan izbora kada su im gradjani jedino vazni, kao sto je to dosada bio slucaj...Znaci kategoricno NE svim partijama s nacionalnim predznakom, i sa ljudima koji su bili u tim strankama i bili zastupljeni u politici i rukovodjenju drzave, entiteta, opstina u toku rata, te svih ovih godina poslije rata, jer jedino sto su oni promijenili je nevjerovatno uvecan konto na njihovim racunima, bezbroj stanova, vila, skupocjenih automobila, i sto su brutalniji bili, to bi ukljucivalo sansu za napredovanjem...Bez obzira za koga se bude ubuduce glasalo, ono sto glasaci treba da rade je, da ruse tu izabranu vlast ako ona radi protiv njih i njihove djece, te da i podrzava istu ukoliko nekad i povuce neki potez koji mozda tog momenta ne izgleda popularan ili prihvatljiv, ali koji ima argumentovan dokaz da bi od njega korist mogli da imaju svi u dogledno vrijeme, jer nije lako voditi zemlju kakva je Bosna, pored svih nezasitih parazita koji ako sad budu izbrisani iz politike, nikad vise nece moci da se u istu vrate, jos bi mogli i da odgovaraju... Mislio sam krace, ali kao sto rekoh, mogli bismo unedogled, a vjerujem da bismo mogli stosta rec', no Bajram je, a nesto ne bih o temi koja me se tice kao gradjanina ove zemlje, ali i ne tice, jer oni koji vladaju, ili koji se spremaju da zavladaju (opet) vec kalkulisu koliko nas ima koji su spremni da na nasim nivoima ispisuju redove na web stranicama, u novinama, razglabaju o tome u kafanama, parkovima, medju prijateljima, ili koliko ima onih na koje sigurno mogu racunati (njima najdrazoj kategoriji populacije)- oni koji ce doci, glasati za njih, i ponekad ako se pojave na nekoj lokalnoj, federalnoj ili inoj TV, onako - slucajno 'u prolazu' rec': "Sta ja znam, sve su to lopovi, ne znam dokle ce 'vo 'vako.."

Tebi Bajram Sherif Mubarek Olsun, te da te sreca i mir Bozji prati - nemoj se puno nervirati, i daj sve od sebe da kazes ono sto te 'zulja i boli', i ukljuci se i u politiku ako vec nisi, ali nemoj vrijedjat' drugoga zato sto nije isti k'o ti, ili ne misli k'o ti - jer volit' se niko ne mora, al' se postovat' treba...


[Edited by Inspektor on 19-08-2012 at 21:45 GMT]

18-08-2012 at 23:55 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Ja nikome ne vjerujem. Svi fino pricaju a ucinak nikakav.



[Edited by Dajdza on 19-08-2012 at 01:19 GMT]

19-08-2012 at 01:16 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:


Kazes da navedem bar jedan primjer predizbornog obecanja SDP-a, a ti ces nabrojati bar deset onih koja nisu sprovedena...Meni je ta recenica smijesna, jer bismo ti i ja pisali na ovom podforumu danima, a ta tvoja recenica se principijelno gledajuci, odnosi na svaku stranku, ne samo na SDP - jer i sam kazes da si kritikovao i prijasnju vlast, znaci isti problem - i ako si ti kojim slucajem jedan od postenih gradjana ove napacene zemlje, koji stvarno vjeruje u predizborna obecanja i price, onda mi je zao, i savjetovao bih ti da dvaput razmislis kome ces dati svoj glas kada budes isao da glasas - naravno, ako odlucis to da uradis...

Znaci kategoricno NE svim partijama s nacionalnim predznakom, i sa ljudima koji su bili u tim strankama i bili zastupljeni u politici i rukovodjenju drzave, entiteta, opstina u toku rata, te svih ovih godina poslije rata, jer jedino sto su oni promijenili je nevjerovatno uvecan konto na njihovim racunima, bezbroj stanova, vila, skupocjenih automobila, i sto su brutalniji bili, to bi ukljucivalo sansu za napredovanjem..


Kao prvo, kako ti molim te valorizuješ neèiji radDa bi donio sud o neèijem radu, u ovom sluèaju o neèijoj vladavini jer u BiH se baš radi o vladavini moraš svoj sud bazirati na neèem a to nešto samo se može mjeriti realizacijom famoznih predizbornih obeæanja.
Kao drugo, tvrdiš da si racionalan i razmišljaš svojom glavom.Ok.Ne želim implicite reæi da meni onako izmeðu redova imputiraš da ja mislim guzicom ali ako bi bio maliciozan lako bi tu tvoju izjavu mogao dovesti u taj kontekst.Ali evo i da to nije tako.Objasni na osnovu èega ti molim te nekome daješ svoj glasZato što je neko lijepIma dobar program
A tek mi je ova izjava o nacionalnim strankama zaparala uši!
Da jednom za svagda razbijemo tu famu.SDP je nacionalna stranka!!!Ende!!!!
Pa pristanak SDP-a da u dogovoru sa HDZ-om prepusti "èimbenicima" da preuzmu mjesta koja pripadaju Hrvatima tebi ne govori ništa ili
Nadalje, pristanak istog tog "nenacionalnog" SDP-a da uðe u izmjenu Izbornog zakona, of course opet po diktatu HDZ-a i druga mu Miæe po kome æe glasovi Bošnjaka u Hercegovini i Hrvata u Bosni kao i Srba u Federaciji biti determinisani "kao manje vrijedni" je jakoo jakooo blizuuu neèemu što bi neki mogli definisati kao "rub fašizma"(mada ja ne bi išao tako daleko)!!!
I ti meni prièaš o nacionalnim strankama.Ma daj molim te!!!
I na kraju, period od 2006 do 2010 bio je Džennet spram ovoga!!!!!Poèinju to polako uviðati i svi oni koji su bili željni(opravdano moram to reæ)promjena i koji su glasajuæi za SDP raèunali da æe do tih promjena i doæi.Došlo je naravno do promjena ali na gore!!! 


<br /><br /><br /><br />

21-08-2012 at 14:31 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
yugi wrote:


Kao prvo, kako ti molim te valorizuješ neèiji radDa bi donio sud o neèijem radu, u ovom sluèaju o neèijoj vladavini jer u BiH se baš radi o vladavini moraš svoj sud bazirati na neèem a to nešto samo se može mjeriti realizacijom famoznih predizbornih obeæanja.
Kao drugo, tvrdiš da si racionalan i razmišljaš svojom glavom.Ok.Ne želim implicite reæi da meni onako izmeðu redova imputiraš da ja mislim guzicom ali ako bi bio maliciozan lako bi tu tvoju izjavu mogao dovesti u taj kontekst.Ali evo i da to nije tako.Objasni na osnovu èega ti molim te nekome daješ svoj glasZato što je neko lijepIma dobar program
A tek mi je ova izjava o nacionalnim strankama zaparala uši!
Da jednom za svagda razbijemo tu famu.SDP je nacionalna stranka!!!Ende!!!!
Pa pristanak SDP-a da u dogovoru sa HDZ-om prepusti "èimbenicima" da preuzmu mjesta koja pripadaju Hrvatima tebi ne govori ništa ili
Nadalje, pristanak istog tog "nenacionalnog" SDP-a da uðe u izmjenu Izbornog zakona, of course opet po diktatu HDZ-a i druga mu Miæe po kome æe glasovi Bošnjaka u Hercegovini i Hrvata u Bosni kao i Srba u Federaciji biti determinisani "kao manje vrijedni" je jakoo jakooo blizuuu neèemu što bi neki mogli definisati kao "rub fašizma"(mada ja ne bi išao tako daleko)!!!
I ti meni prièaš o nacionalnim strankama.Ma daj molim te!!!
I na kraju, period od 2006 do 2010 bio je Džennet spram ovoga!!!!!Poèinju to polako uviðati i svi oni koji su bili željni(opravdano moram to reæ)promjena i koji su glasajuæi za SDP raèunali da æe do tih promjena i doæi.Došlo je naravno do promjena ali na gore!!!


E, jbg - ako je doslo do toga da moje objasnjenje valorizacije necijeg rada treba da bude zvijezda vodilja nekome kao pomoc da zna kako ce on drugi put glasat', onda ta osoba ne treba ni glasat', jer bih glasao ja, a ne ta osoba

Ne znam ja cime ti mislis, ali ja mislim svojom glavom kad je glasanje u pitanju, i opet ponavljam da je glasanje za stranke koje 'predvode svoj nacionalni tabor' u BiH je ponavljanje greske i produzavanje agonije i korak unazad, a ako to ne zeli ili stvarno ne vidi, onda bezveze gubimo vrijeme i ti i ja ovdje - jedan objasnjavajuci kako je to lose, a drugi kako je to pravilna stvar.
Slazem se s tobom da je SDP nacionalna stranka - ali svih Bosanaca, onih iskrenih koju ovu zemlju i dozivljavaju kao takvu, bez obzira sto neko pokusava da podmetne drukcije, pa i otvaranjem ovakvih tema u godinama izbora - ali pokazalo se neuspjesno i sve manje uspjesno, kako na ovakvim forumima, tako i kroz dnevne vijesti, u tvrdom ili elektronskom formatu...

Sklapanje koalicija s svima koji pokazu interes na putu stvaranja i jacanja drzavnosti i jeste jedan od nacina kako se i radi u politici, a to sto smatramo da je to trenutno los potez, pokazace se kasnije, kao upravo sto se i dogadja poslednjih mjeseci - utvrdjivanje onih sastavnih dijelova vlasti koji zele samo vlast i amputacijom istih kada pokazu da su im sopstveni interesi vazniji od jacanja drzavnih institucija...

A, to sto kazes da je doslo do promjena 'na gore' od 'dzenetskih' kasnih godina protekle dekade, to je zato sto se prevrnulo dosta para i poslalo na privatne racunu, pa sad kad dolazi vrijeme objasnjenja malo se nervozno postalo, a i nacin da se nesto promijeni je da se 'trehne' pa ustane da bi znao sta tacno boli i koliko boli...Iskreno, da ne vidim koliko poznajes prilike u Tuzli (iz tvojih postova vidi se da zivis u ovom gradu), pomislio bih da ne razumijes ko je ko u Tuzli, i da dolazis odnekud, pa tolika averzija prema svemu sto ima veze s vlastima u ovom gradu koje, slazem se, trebaju osvjezenje u uspjesnijem vodjenju ove zajednice, i dosta toga treba promijenit', zamijenit', ptjerat', pozvat' na odgovornost i sudit', ali su dosta posla odradile za ovaj grad u poslednjih desetak godina - koliko je to kome dobro- to je individualna stvar, i treba govoriti ako se misli da nije dobro, jer je cinjenica da se kritike vise cuju od pohvala...

Program i koliko je ko lijep uopste nisu mjerila koja uticu na moj izbor i davanje glasa, pomijesao si me s nekim is SBiH...

Rado bih diskutovao, ali cijenim tvoje a i svoje vrijeme, pa nekom drugom prilikom, ako je bude...
21-08-2012 at 15:27 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:


E, jbg - ako je doslo do toga da moje objasnjenje valorizacije necijeg rada treba da bude zvijezda vodilja nekome kao pomoc da zna kako ce on drugi put glasat', onda ta osoba ne treba ni glasat', jer bih glasao ja, a ne ta osoba


Sklapanje koalicija s svima koji pokazu interes na putu stvaranja i jacanja drzavnosti i jeste jedan od nacina kako se i radi u politici, a to sto smatramo da je to trenutno los potez, pokazace se kasnije, kao upravo sto se i dogadja poslednjih mjeseci - utvrdjivanje onih sastavnih dijelova vlasti koji zele samo vlast i amputacijom istih kada pokazu da su im sopstveni interesi vazniji od jacanja drzavnih institucija...

A, to sto kazes da je doslo do promjena 'na gore' od 'dzenetskih' kasnih godina protekle dekade, to je zato sto se prevrnulo dosta para i poslalo na privatne racunu, pa sad kad dolazi vrijeme objasnjenja malo se nervozno postalo, a i nacin da se nesto promijeni je da se 'trehne' pa ustane da bi znao sta tacno boli i koliko boli...Iskreno, da ne vidim koliko poznajes prilike u Tuzli (iz tvojih postova vidi se da zivis u ovom gradu), pomislio bih da ne razumijes ko je ko u Tuzli, i da dolazis odnekud, pa tolika averzija prema svemu sto ima veze s vlastima u ovom gradu koje, slazem se, trebaju osvjezenje u uspjesnijem vodjenju ove zajednice, i dosta toga treba promijenit', zamijenit', ptjerat', pozvat' na odgovornost i sudit', ali su dosta posla odradile za ovaj grad u poslednjih desetak godina - koliko je to kome dobro- to je individualna stvar, i treba govoriti ako se misli da nije dobro, jer je cinjenica da se kritike vise cuju od pohvala...

Program i koliko je ko lijep uopste nisu mjerila koja uticu na moj izbor i davanje glasa, pomijesao si me s nekim is SBiH...

Rado bih diskutovao, ali cijenim tvoje a i svoje vrijeme, pa nekom drugom prilikom, ako je bude...


Kao tvoje objašnjenje valorizacije nije bitno i onda uzgred opservacija na raèun mog mišljenja o SDP-u uz neizbježnu konstatciju kako se uradilo dosta a onda malkice proradi savjest pa se doda i ono kurtoazno "moglo se i više"
Bez imalo malicioznosti æu reæi da me èak i nasmijala tvoja konstatacija :"Sklapanje koalicija s svima koji pokazu interes na putu stvaranja i jacanja drzavnosti.." O èemu ba govorišIspade HDZ neko kome je stalo do jaèanja državnosti ili si pak aludirao na Džugašvilijevog od milja zvanog Miæu
Saberi se malo
Na opservacijama tipa "ovi prije su zasrali tolko da se to ne može ispraviti" kao i onoj " da je SDP nacionalna stranka - ali svih Bosanaca, onih iskrenih koju ovu zemlju i dozivljavaju kao takvu" pozavidili bi ti i najbolji ðaci "Kumrovaèke škole"
I ne odgovori ti na kljuèno pitanje-šta je to tvoja vodilja koja te opredjeljuje za koga æeš glasatiIl æeš opet malo pokušati floskulama prikriti to da si ti bez obzira na sve davno donio odluku da nikada neæeš glasati ni za koga drugog osim za voljenog ti voðu Džugašvilija i kamarilu okupljenu oko njega
 


<br /><br /><br /><br />

21-08-2012 at 16:51 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:



Program i koliko je ko lijep uopste nisu mjerila koja uticu na moj izbor i davanje glasa, pomijesao si me s nekim is SBiH...

citat:

...ti kad ubodeš ubodeš na pravo mjesto ...elem dok je Lepi Hare i njegovi razbojnici krali i razbucavali ovu državu (u duJetu sa sve Lepim Miæom) nešto nisam primjetila ovoliko žuèi i jeda u pojedinim komentarima ...Elem SDP,kakav god da je (a odvratan je upravo zbog srolje zvanog Zlatko Lagumdžija) je JOŠ uvijek bolji zbog ideje koju baštini u svome programu...Kad mi neko objasni i nadje valjan razlog zašto je Haris Silajdžiæ i njegova klika (s)rušio aprilski paket ustavnih promjena (skupa sa nacionalistima iz SDA i ostalih nacionalistièkih stranaka),onda æe imati prava da ukazuje na "sve predizborne prevare SDP-a"...i to 100%.Ali prvo da pretkeljamo vladavinu velikih muslimana,srba i hrvata...Meni lièno ih je pun qrac i moj glas nikada neæe dobiti makar i ne postojao SDP
21-08-2012 at 17:27 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice