Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
Inspektor wrote:


Mrtav ozbiljan, kad kazem da je jedini dovoljno jak da im se suprotstavi i zaustavi dalje cijepanje drzave, za razliku od svih ostalih trenutno, jer im je koncept cuvanja vlasti drukciji (jacanje torova), i ja gledam sta je realno a ne ono sto (ne)volim ...

Jel ti stvarno mislis da ce Srbija sebi dopustiti luksuz kakav je rehabilitacija zlocinca/fasiste, ili bi se mozda mogao sloziti sa mnom, da je u pitanju samo manipulacija tim likom do ostvarenja nekog drugog cilja u pravcu ojacavanja statusa lidera u regionu?


Taj "luksuz" Srbija je sebi veæ dopustila 2005 godine kada je izjednaèila partizane i èetnike omoguæivši èetnicima primanje penzija "kao pripadnicima antifašistièkog pokreta"Rehabilitacija "èièa Draže"(bezbeli ga je tako i Lagumdžija oslovljavao u susretima u Srbiji kao onomad Milorada sa dragi moj Miæo)bit æe samo definitivna potvrda èinjenice da se Srbija bez obzira ko bio na vlasti nikada neæe odreæi "èetnièkog naslijeða"!!
A u èemu se to molim te ogleda velièina Zlatka LagumdžijeŠta je to on konkretno napravio pa zaslužuje sa tvoje strane takvu glorifikaciju!? 


<br /><br /><br /><br />

21-03-2012 at 00:04 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
yugi wrote:


Taj "luksuz" Srbija je sebi veæ dopustila 2005 godine kada je izjednaèila partizane i èetnike omoguæivši èetnicima primanje penzija "kao pripadnicima antifašistièkog pokreta"Rehabilitacija "èièa Draže"(bezbeli ga je tako i Lagumdžija oslovljavao u susretima u Srbiji kao onomad Milorada sa dragi moj Miæo)bit æe samo definitivna potvrda èinjenice da se Srbija bez obzira ko bio na vlasti nikada neæe odreæi "èetnièkog naslijeða"!!
A u èemu se to molim te ogleda velièina Zlatka LagumdžijeŠta je to on konkretno napravio pa zaslužuje sa tvoje strane takvu glorifikaciju!?


Ah, svaka vlada ima svojih bisera, i istina je da ih srbijanska ima na pretek, a ni nasa ne zaostaje bas nesto - eto ti situacije u Sarajevu npr. gdje 'suborci' koji su se do juce tukli i gledali preko nisana, a danas zajedno leze na hladnoci i traze svoja prava zajedno.
Mozda je takav potez Srbiji trebao u datom momentu, sto ne znaci da je ispravan (svoje misljenje o tome cu zadrzati za sebe).
Ja ne znam kako 'vodja' oslovljava svoje sugovornike (ocito ti imas vise saznanja o tome ), ali ono sto sam zelio da kazem da nikoga ne glorifikujem, nego iznosim cinjenicu, a to je da on jedini moze da zaustavi i Bakira i Mileta Neko mora da radi i te 'prljave poslove', i realno da ga nije bilo, ko bi branio jos temelje bosanske multietnicnosti - Bakir, Mile, Sulejman, Dragan, ili mozda neko koga ti znas, a ja nisam uspio uociti kao dovoljno jakog... ..Jos samo zelim da kazem da sve ovo sto sam napisao ne znaci da ja simpatiziram Lagumdziju, kako se pokusava podmetnuti - ne simpatiziram ja ni Jasmina, pa opet cijenim sto je uradio za izgradnju Tuzle jer je to cinjenica...
21-03-2012 at 10:11 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

On kao dade ostavku a oni mu kao odbiše.

citat:
Odbijena ostavka, Komšiæ ostaje na svim funkcijama u SDP-u

Predsjedništvo SDP-a jednoglasno je odbilo ostavku Željka Komšiæa koji je prihvatio odluku i ostaje na svim funkcijama u stranci.

Na sastanku su se èlanovi Predsjedništva SDP-a izjasnili i o prijedlogu da se povuèe predsjednik Zlatko Lagumdžija i u skladu sa Statutom stranke imenuje Komšiæa za v. d. predsjednika, ali je taj prijedlog odbijen uz samo jedan glas "za". Prijedlog je uputio sam Zlatko Lagumdžija.

"Imao sam dug i iskren razgovor s Lagumdžijom juèer. Danas sam želio da èujem šta kažu moji drugovi. Rekli su mi svašta, da sam neodgovoran, a Hakija Meholjiæ mi je rekao da bježim što me povrijedilo. Rekao sam da ne bježim, veæ da æu iæi do kraja i na sljedeæem Kongresu SDP-a iæi za predsjednika stranke, iako mi to nije bila ambicija", rekao je Komšiæ.......

......."Kriv sam što sam stajao po strani. Kriv sam što sam prešutio mnoge stvari koje sam trebao reæi. Došao sam u situaciju da me ljudi pitaju zašto neke stvari nisu uraðene, i moja ostavka je bila produkt osjeæaja krivice", kazao je Komšiæ dodajuæi da je bio pogoðen brojnim lošim stvarima u državi, pa do stanja u SDP-u, "od situacija sa Emirom Suljagiæem pa do ovoga što se dešava sa Hamdijom Lipovaèom".......

.......Na konstataciju novinara da stranku vodi autokratski, Lagumdžija je kazao kako to nije taèno te se pozvao na prijedlog koji je uputio na sjednici Predsjedništva da se povuèe sa èela stranke a koji, eto, "drugovi nisu podržali".




21-03-2012 at 20:21 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

21-03-2012 at 21:03 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

O Lorda vud ju baj mi nepromoèive zimske cipele?
Hoštapleri su pokrali sve imaju u kola ugraðenu klimu.
O Lorda kupi mi metar drva da prezimim zimu
O Lorda...

21-03-2012 at 21:20 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Kako ce se muslimanchici sada razocharati u svog Zheljkica, mozhda ga sada izvuche ljubljenje Cericevog prstena.
Shta fali kad je mog'o Papi moRe i Cericu.

21-03-2012 at 21:45 | Ukljuèi u odgovor
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

komšiæ = PEEÈKA

21-03-2012 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SDP-ova predizborna prevara !!

citat:
tuba wrote:
Kako ce se muslimanchici sada razocharati u svog Zheljkica, mozhda ga sada izvuche ljubljenje Cericevog prstena.
Shta fali kad je mog'o Papi moRe i Cericu.


Ja ipak mislim da Zeljko nikome nista ljubit' nece, ali znam sigurno da nece u Zagreb il' u Grude po pamet ni ovaj put poput nekih svojih kolega politicara - uspjesnih bizmismena (kako se to popularno kaze) iz 'ercegovine, iz cega proizilazi da ce se mnogi 'rvatici jos jednom razocarat'...
22-03-2012 at 00:22 | Ukljuèi u odgovor
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Ovo bila izgleda neka predstava za široke narodne mase?

22-03-2012 at 09:18 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SDP-ova predizborna prevara !!

Želja pokazao koliki je politièki glumpko a Zlaja ga fino prevesl'o kao i sve svoje protivnike do sad.
Jado se nada da ima neke šanse na unutarstranaèkim izborima koje je Zlaja redovno dobijao, jednoglasno!
Nakon iduæih stranaèkih izbora Željko æe, kao gubitnik i buntvovnik brez razloga, nestati kao neki bitan politièki faktor.
Jedino novo je ogromna nepopularnost voðe crvenih kmera. Najveæa do sad. S obzirom da se isti toliko uživio u ulogu velikog voðe, meðu njima se niš' bitno neæe promijeniti. Osim broja glasova na iduæim izborima.
Živi bili pa vidjeli.

22-03-2012 at 11:36 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : SDP-ova predizborna prevara !! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice