Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
sunce wrote:



Na terenu su bili vjerovatno nasi duhovi, a predlazem ti da i ti sutra krenes sa mnom, kao i "daleko" pa da vidim kako cete to vi napisati. Ne idem ja dole da od nekoga dobijem plus ili minus nego da dokumentujem dogadjaj, a ako je nase pisanje suhoparno fotografije i snimci govore vise od rijeci.

I jos nesto jesi li ti bio dole?






OK, povlacim ono sto sam napisao.
06-02-2014 at 23:29 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Tuzlanska buna

policija hapsi i tuèe one koji bacaju kamenice i uništavaju imovinu a one koji su uništili imovinu tipa Konjuh, TTU, Livnica, Polihem, HAK, Front Slobode, Guming, Soda SO, Aida itd. s njima fino sjede i kafanaju ... do kriminalaca koji obnašaju vlast izgleda jedino se može kamenom dobaciti ...
na kraju æe ispasti jadni novinari i policajci ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
06-02-2014 at 23:37 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Odgledajte do kraja ovaj video klip, od 8. minute se vidi koliko su kamenica policajci dobili od naroda. onom zadnjem cak i stit puce od udarca kamena.





[Edited by MelMel on 07-02-2014 at 01:09 GMT]

06-02-2014 at 23:38 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Evo vam jos jedan ne stigoh ranije od do kamenovanje u vise navrata, izmedju dvije vatre itd itd...





[Edited by cupo on 06-02-2014 at 23:49 GMT]

06-02-2014 at 23:47 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
RPM wrote:
policija hapsi i tuèe one koji bacaju kamenice i uništavaju imovinu a one koji su uništili imovinu tipa Konjuh, TTU, Livnica, Polihem, HAK, Front Slobode, Guming, Soda SO, Aida itd. s njima fino sjede i kafanaju ... do kriminalaca koji obnašaju vlast izgleda jedino se može kamenom dobaciti ...
na kraju æe ispasti jadni novinari i policajci ...


To su kolateralne stete, koga to interesuje.
Bitno je da su nasi politicari na nivou Evropskih velikana u najsiromasnijoj drzavi Evrope, Bosni i Hercegovini...mazohisti su na vlasti i nista drugo a i mi smo jos veci mazohisti da ih ponovo biramo.

06-02-2014 at 23:53 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

citat:
sunce wrote:



U dva navrata sam bila ukupno preko 5 sati, dio mase se ponasa vrlo nekorektno. Zao mi je zbog toga, jer su ovi protesti mogli rezultirati i necim dobrim, ovako ce ispasti vandali. Trebali bi se radnici, nezaposleni i ostali ograditi od onih koji dolaze sa punim ruksacima kamenica, i unistavaju imovinu gradjana i grada.

Mene su danas dvojica gurali i otimali aparat jer sam slikala kako pale zastave, pokvarili su mi objektiv. O kamenicama koje su padale na sve strane da ne pricam, to jednostavno nije nacin.

Toliko neki nemaju pojma sto su tu da uzvikuju "Izadji Jasmine".

Za potreste DA, za vandalizam NE


Sunce,

Gradjani vec 20 godina trpe politicare, lopovluk, i njhovo izivljavanje. Potresi se ne mogu desiti ako se protestuje na kulturan nacin jer nasi politicari ne mare za takvim protestantima. Valjda si to do sada mogla skontati. Na zalost, da bi doslo do nekih promjena i da bi vapaji naroda dosli do pticijih mozgova nasih politicara, mora se biti grub. Nema promjena i revolucije bez arapskog ili ukrainskog scenarija. Tek onda kada su arapi i ukrainci poceli da obaraju sve pred sobom tek tada su tamosnji politicari poceli drhtati i padati kao kruske. Tako mora biti i kod nas jer druge nema!

Jer, odakle ti ideja da bez vandalizma mozes ukloniti ovakve korumpirane politicare koji misle da su Bogom dati da se vozaju u limuzinama i ubiraju ogromne plate? Zar ne kontas da oni razumiju samo silu?

A sto su neki vikali "Izadji Jasmine", pa mozda to i nije bila greska. Narodu je i on podosta naor'o jer ni on nije bas neka cvjecka. Sve je to ista klika.

Dakle, sada ili nikada, ma koliko to kostalo. Ako sada posustanemo, nas gradjane ce to kostati jos puno vise.
06-02-2014 at 23:55 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

A fotogaleriju sa danasnjih i jucerasnjih protesta mozete pogledati ovdje

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.734660643210682.1073741900.136811512995601&type=1

that is it...

06-02-2014 at 23:58 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
cupo wrote:
A fotogaleriju sa danasnjih i jucerasnjih protesta mozete pogledati ovdje

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.734660643210682.1073741900.136811512995601&type=1

that is it...


Svaka cast Cupo!!
07-02-2014 at 00:00 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
RPM wrote:
policija hapsi i tuèe one koji bacaju kamenice i uništavaju imovinu a one koji su uništili imovinu tipa Konjuh, TTU, Livnica, Polihem, HAK, Front Slobode, Guming, Soda SO, Aida itd. s njima fino sjede i kafanaju ... do kriminalaca koji obnašaju vlast izgleda jedino se može kamenom dobaciti ...
na kraju æe ispasti jadni novinari i policajci ...


Rek'o Nikšiæ da æe se pravo nagovoriti ovima što su proveli nakaradnu privatizaciju i odma ima da sve krene na bolje
Ja koji je ono ublehaš i demagog majko mila i draga  


<br /><br /><br /><br />

07-02-2014 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
yugi wrote:
Rek'o Nikšiæ da æe se pravo nagovoriti ovima što su proveli nakaradnu privatizaciju i odma ima da sve krene na bolje
Ja koji je ono ublehaš i demagog majko mila i draga

jeste, kao "Svi imaju pravo na mirno okupljanje, ali ne i na uništavanje imovine, što bi rekli demagog par excellence ... ... koliko je samo on "po zakonu" štetov'o narod i državu i njemu slièni u halki naravno ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
07-02-2014 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 49
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice