Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
gosca
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

a tek bijelih muzgi poslije po cizmama.

08-01-2004 at 05:09
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
gosca wrote:
a tek bijelih muzgi poslije po cizmama.

jest´ tacno kako sam to zaboravila .

A kad smo kod zimskih i jesenskih "radosti" ,sjeca li se ko ,kakva se znala bara napraviti tamo kod Batve ,pa kad tu kola nekoga okupaju .
A ,evo i neki dan je bilo bara na sve strane ,jadni pjesaci .

Gosco ,samo ti salji slike ,(bas citam sta si pisala na Fotografijama)... neka su starije da malo uporedimo
08-01-2004 at 09:09
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Necko wrote:
bullet the blue sky, bullet the blue sky


Bilo bi veoma dobro kad bi preveo šta si htio reæi

a ha, dobro do mene je, nisam se razumljivo izrazio. by the way, ovo su rijeci jedne pjesme sa albuma Joshua Tree od U2, a u mojoj poruci od prije dao sam im slijedece znacenje:
ocito je da nam i ono malo svijesti sto je postojalo medju gradjanima lagano ali sigurno odumire. a ako vec nepovratno umire ispratimo je sa POCASNOM PALJBOM u cast svih razboritih ljudi koji su otisli u k**** kada su shvatili da je opet doslo vrijeme da razboritost predje u ilegalu. pomalo crno, ali posto se crno uvijek bolje primjecuje kada je na bijelom, eto ti crno na bijelo. 


sto je danas lijep i suncan dan?
08-01-2004 at 09:22
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Nemam vijesti ,pa da pisem o taksistima.

Prije su bili samo ,oni na stanici ,koji su dolazili na poziv a sada je mali milion onih koji vas za 1KM voze s kraja na kraj grada .A za ostale relacije cijena po dogovoru .
Kola uglavnom stari mercedesi ,i to zuti ,.pa jos malo pa smo kao New York .

Nezgodni su ako vozite iza njih ,jer ako im neko mahne s trotuara ,"ukopaju" se na mjestu ali sve u svemu imam osjecaj da se vise koriste od autobusa.
Autobuse uglavnom koriste penzioneri ,jer imaju neki popust a u Sarajevu je penzionerima besplatno .
A ,kad sam kod penzionera da kazem da su osigurana sredstva za pola zaostale penzije.

08-01-2004 at 22:04
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Jos nesto .
U Tuzli je prava epidemija gripe ,i ja sam imala bliski susret ,sada sam imuna .
Zanima me ,da li neko zna nesto o vakcinama protiv gripe ,da li ste kada primili ?
Ja mislim da bi svi stariji i hronicni bolesnici trebali da prime ,zbog eventualnih komplikacija.

08-01-2004 at 22:50
Necko
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 05-09-2002
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 1240
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
malisa wrote:
citat:
Necko wrote:
bullet the blue sky, bullet the blue sky


Bilo bi veoma dobro kad bi preveo šta si htio reæi

a ha, dobro do mene je, nisam se razumljivo izrazio. by the way, ovo su rijeci jedne pjesme sa albuma Joshua Tree od U2, a u mojoj poruci od prije dao sam im slijedece znacenje:
ocito je da nam i ono malo svijesti sto je postojalo medju gradjanima lagano ali sigurno odumire. a ako vec nepovratno umire ispratimo je sa POCASNOM PALJBOM u cast svih razboritih ljudi koji su otisli u k**** kada su shvatili da je opet doslo vrijeme da razboritost predje u ilegalu. pomalo crno, ali posto se crno uvijek bolje primjecuje kada je na bijelom, eto ti crno na bijelo.


Uh, pa i nije bilo baš intuitivno barem sam na vrijme shvatio da mi bukvalno prevoðenje neæe pomoæi , ali sad je jasno, hvala na pojašnjenju .
08-01-2004 at 23:29
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

cuo sam sunce od par ljudi koji su primili vakcinu da su opet bolovali gripu...tako da ne znam koliko je uopste pametno bacat pare na to.....c vitamin, sirce i sl provjereno
i ja sam skoro bolovo do pred novu godinu pa sam nastojao da za to vece budem zdrav....medjutim nisam bio skroz zdrav pa sam se oporavio stockom hehe....klin se klinom izbija......about taxi.,...imate sad par taxista koji dolaze besplatno po pozivu i poslije 24h 2 km za jedno....ja ponekad pozovem kad idem u dom....

09-01-2004 at 11:53
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Kad spremaju vakcinu, prognoziraju koja ce tri virusa biti najaktivnija te godine, pa ako promase ili ako te zadesi onaj za koji nisi vakcinisan...good luck. A moras se vakcinisati negdje u novembru posto treba jedno 4-6 sedmica da bude efektna.

Mislim da je uprkos svemu korisno. Da li se u Tuzli placa i koliko? Ovdje oni u rizicnim grupama ne placaju (stari i kronicni bolesnici, zdravstveni radnici), svi ostali da, ali ne znam koliko. 


vattene amore che siamo ancora in tempo...
09-01-2004 at 19:05
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Cupo ,sirce za temperaturu ,je li ?

Cutie ,i ovdje se pripreme za neke viruse ali vidis kako Cupo pise ,izgleda da dobiju za jedan a napadne ga drugi
,k´o u Bosnu uvijeke dodje neki divlji .

A joj da vidite vremena ,pa kisa ,sve sivo ,bas sam mislila slikati malo po gradu i odustala .

Haj´ bice bolje drugi put

09-01-2004 at 20:58
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Zaboravih napisati da sam danas vidjela da se prodaje KENIJADA ,ne znam sjeca li se ko tog pica ,ali ja sam to obozavala kad mi je bilo nekih 15 -16 .
Kao Jupi pice vase i nase mladosti

09-01-2004 at 23:41
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice