Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Ma cupo ,ganjala sam neke papire pa nisam imala puno vremena ,a bas kontam da li da opisem unutrasnjost zgrade "kod Aljine kafane" .

U TZ suncano .Neki dan sam bila na jezeru ,bilo je zeledjeno ,ali vec se topi .
Krenem od Partizana ,(opet ja Partizan spominjem) ,pa do jezera .Da vidite te ljepote ,snijega po drvecu ,sve cisto ,malo setaca ,ma preskrasno ,a najljepse na jezeru ,sunce zalazi ,led sav svjetluca ,onaj snijeg okolo ,samo mala stazica utabana oko jezera i sve kao netaknuto.Treba tamo ici da se nadisemo svjeze have

02-02-2004 at 09:18
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

vesta radio 91,3 i jutarnje novine organizuju izbor top caffe bar-a u tuzli...tokom mjeseca februara glasajte za top caffe bar u tuzli koji ima najbolju,najukusniju i najkvalitetniju kafu-kavu-kahvu
Kako mozete glasati?
putem sms poruka na broj telefona vesta radija 061-660-660 i putem e miail-a [email protected] ili [email protected]
Kako mozete pratiti rezultate glasanja?
svakog radnog dana na talasima vesta radija od 12:00 do 14:00 u okviru emisije "kafe time" kao i u jutarnjim novinama svakog cetvrtka
A zasto bi glasali?
da bi osvojili nagradu sponzora za najorginalniji komentar
da bi nagradili svoj najdrazi caffe bar
i na kraju jer je zabavno
I jos nesto!
glasajuci za top caffe bar u Tuzli budite kreativni-posaljite zanimljiv ili duhovit komentar koji ce sadrzavati ima caffe bara i obrazlozenje...time dobijate mogucnost da budete jedan od dobitnika posebnih nagrada...sve ovo se radi pod motom poboljsajmo zajedno kvalitet zivljenja u nasem gradu
ovo danas cujem u kaficu u kojem ja ispijam kahve pa haj reko da podjelim s vama...pa ko voli nek izvoli....

03-02-2004 at 19:33
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Vrlo zanimljivo,steta samo sto se glasa samo za jedan caffe!!!

03-02-2004 at 22:38
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
andjela wrote:
Vrlo zanimljivo,steta samo sto se glasa samo za jedan caffe!!!




A za koje bi ti i Cupo a i ostali forumasi glasali ?

04-02-2004 at 21:37
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Pa tesko mi se bas odluciti...mozda Milenium ,pa se slazem i za Oscar ...

05-02-2004 at 21:58
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ja nesto i ne uzivam u kafi,pa ih neznam ni razlikovat.Uglavnom pivu (i Taru) saljevam,
glasanje se ne odnosi na pivo.
Helem,Oscar:najbolji ugodjaj za one od 25-35.
Pozoriste:Najbolja basta.
Flamenco:Najbolji interijer... 


06-02-2004 at 13:43
Konnie
Nivo: Forumski vuk
Konnie Sue von Eulenbrunnen

Registriran(a): 19-08-2003
Lokacija: D
Odgovori: 787
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ako smijem pitat´ , a gdje se nalazi Oscar ?

06-02-2004 at 17:55
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

oskar se nalazi preko puta pozorista....
a nije mi los ni ovaj novi kafic u robnoj kuci sjenjak zove se bumerang...

06-02-2004 at 23:31
himan
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

joj bas sam pozelio popit kafu kod kuce, mislim u tuzli, meni je bila dobra kafa u pub-u preko puta pozorista ali nisam bio tamo vec vise od 5 mjeseci...

07-02-2004 at 13:35
Auslander
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Procitah danas u "Oslobodjenju" da se u Sarajevu digla poprilicna frka oko promjene dijela Titove ulice u Ulicu Alije Izetbegovica. Koliko mi je poznato Titova ulica je "skracena" i u "Crvenoj" Tuzli no ne znam da li se iko tome protivio. Ili mozda jeste? Da li neko od vas zna nesto vise o tome? Mozda bi bilo dobro da neko za nas koji zivimo u inostranstvu napise nove nazive nekih ranijih (glavnih) ulica. Takodje kako se danas zovu neke ranije popularne kafane, restorani ("Zlatibor" npr).

Evo clanka iz "Oslobodjenja":

Cuvacemo Tita svim dozvoljenim sredstvima
-----------------------------------------

Kantonalna organizacija Socijaldemokratske partije Sarajevo saopcila je da ce koristiti sva zakonom dozvoljena sredstva i apelirati na gradjane Sarajeva da se ne preimenuje Ulica marsala Tita u Ulicu Alije Izetbegovica. SDP Sarajevo smatra da se u ovom slucaju radi o “prizemnoj i necivilizacijskoj kampanji ciji je cilj potiranje uspomene na svjetski relevantnog drzavnika i velikog poklonika i prijatelja BiH i njenog glavnog grada”. “Smatramo da su nosioci kampanje kratkog pamcenja i uskih pogleda na cinjenice i dogadjaje u vezi sa ulogom Josipa Broza Tita u uspostavljanju ravnopravnosti i drzavnosti BiH, kao i nacionalne afirmacije Muslimana - Bosnjaka. Alija Izetbegovic se suprotstavljao idejama o nasilnoj promjeni imena Ulice marsala Tita, pa je danasnje zalaganje nekih minornih licnosti iz njegove partije pretenzija da se u javnost predstavljaju veci Muslimani i Bosnjaci od samog Izetbegovica, sa krajnjim ciljem sopstvene promocije i napredovanja na kadrovskoj listi svoje stranke”, kaze se u saopcenju. SDP Sarajevo istice da Izetbegovic kao prvi predsjednik Predsjednistva BiH svakako zasluzuje trajno sjecanje i zahvalnost, koji treba da se manifestuju adekvatnim obiljezavanjem uspomene na njegovo djelo. Naravno, dodaje se, da to ne treba da bude na ustrb uspomene i sjecanja na Josipa Broza.


07-02-2004 at 15:41
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 14
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: ADO LAV, Boycie, CrazyBosnian, emirtz70, Fireman, Hamal, jadranka, objektivno_tz, zee2020
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice