Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Admine ,sad sam vidjela tvoje vijesti na Tuzlarijama , eto ponavljam se ,ali nema veze ,pozdrav

15-01-2004 at 23:25
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:
Admine ,sad sam vidjela tvoje vijesti na Tuzlarijama , eto ponavljam se ,ali nema veze ,pozdrav

Primjetio sam ja da ti moje vijesti ne citas tako redovno kao ja tvoje
Cujes, jednom sam ti vec predlagao, evo predlazem ti opet ... napisi koju vijest direktno u rubriku Tuzlarije. To bi mi stvarno bila velika pomoc. Ta rubrika je i zamisljena tako da Tuzlaci sami upisuju vijesti. Mozda ces podstaknuti i druge da pocnu da pisu.
15-01-2004 at 23:52
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Pa znas da sam ja forumski moljac ,prvo ja na Forum idem a ostalo ako stignem ,a ti mi sada dodjes kao konkurentska kuca .

Ma ,salim se ja ,nego ovdje ne moram misliti kako ce to izgledati ,pisem sta mi padne na pamet .

Evo opet iz Juranjih ...Upozorava Podravka iz Hrvatske da se lazna vegeta pakovala u Sarajevu, ...u ilegalnom je prostoru navodno otkiveneno 50 tona pripremljene smjese krivotvorene Vegete .

-Ovdje stalno neki radnici strajkuju ,juce jedan radnik kaze (zao mi je sto nisam stigla cuti ni gdje radi) da nema u kuci ni 2 KM .
E, to je ono sto mi stalno pada u oci.Velike razlike u standardu gradjana .
Grad (Korzo)je uvijek pun ,svaka kafana ,kafic ,restoran ....ali to su uglavnom isti ljudi ,koji kada se ne grebe ispod povrsine daju pomalo laznu sliku grada .
Koliko u gradu ima onih sa dna drustvene ljestvice govori narodna kuhinja ,mislila sam da toga vise i nema (u ratu je bila).
I svi koji citaju Tuzlarije ,su daleko iznad tih o kojima pokusavam nesto reci ,jer eto imaju racunar .
Skoro sam ja cula procenat onih koji koriste internet ,pa malo je to ,skroz malo a opet cini mi se da svi imaju racunar u kuci .
U principu ,najvise mi je zao ljudi koji su posteno zavrsili svoj radni vijek i poslije se nisu snasli ili nisu mogli .

-Mnogi Tuzlaci zbog svije buducnosti sada uplacuju za neko od brojnih privatnih osiguranja .Nije to lose ,kao vidi stednje .

Sto se tice vremena ,nema padavina ,suncano je ali izgleda puno hladno .

16-01-2004 at 09:13
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Stanovi u Tuzli

se vise ne mogu dobiti kako je to nekada bilo ,tj. ima se stanarsko pravo koje se ,ako se dobro sjecam prenosilo i na djecu .
Sada se stanovi mogu samo kupiti i ima ih na prodaju jako puno.
Uglavnom stanove prodaju bivsi gradjani Tuzle ,koji su u ratu ili poslije rata otisli u Srbiju (uglavnom), Hrvatsku ...

Ako nije neka udarna lokacija stan se moze dosta povoljno kupiti ,ko moze ,naravno ,a izgleda moze jer neki imaju i 2-3 .

Ipak se ostvaruju neciji planovi ,da se mi svi podijelimo ,ocistimo ,jer slabo se ko vraca .Povratak je za mnoge misaona imenica.

Tuzla je puna izbjeglica (ima li neki drugi izraz)koji se nemaju gdje vratiti a ima i manji broj onih koji to nece .
Nekada je u Tuzli bilo puno Crnogoraca a sada je najvise onih iz Bijeljinje (tako mi se cini).

16-01-2004 at 09:23
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ja zaista uzivam u vasim vijestima iz Tuzle. Sunce imam pitanje, novine koje citas, da li se one zaista zovu Juranje (ja nikad cula) ili ti se potkrala tipo greska dva puta ista, a novine su jutarnje?

citat:
Listala sam Juranje novine ,pa evo koji naslov
citat:
Evo opet iz Juranjih ...
 


vattene amore che siamo ancora in tempo...
16-01-2004 at 15:27
Hmmmm!
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

Pa ima li to ikakve logike, kod Elme praviti ista??...pa tamo ni parking ne moze ostat ravan, a kamoli zgrada da izdrzi... ne kontam.

17-01-2004 at 01:53
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

i ja se to pitam...al opet kontam ne bi djaba pare ulagali ako ce to potonuti ha ja...mislim da je sad usporen proces slijeganja...

17-01-2004 at 15:42
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Slika=1350, Zar na Sonom trgu nije ogromni parking? Da li se planira ikakvo rjesenje za tolike automobile u Tuzli? Zadnji put kad sam bila nisam mogla vjerovati koliko auta i ljudi u Tuzli.

Pozdrav svima sto nam javljaju s´a ima u Tuzli novog. 


vattene amore che siamo ancora in tempo...
17-01-2004 at 21:47
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

da cutie u pravu si jeste parking...tu ce se graditi trg...i kad ti spomenu parking bas se pitam da li imaju namjeru po tom pitanju sta uraditi...uzasno je za parking mjesto u centru, onda su ulice uske, puno automobila stvarno bi se nesto trebalo preduzeti...
ja sam evo sad stigao kuci pa odmah na net...bio sam veceras na tekmi kosarka je u pitanju sloboda dita i bosna asa 79:96 (( bice bolje drugi put...peti smo na tabeli

17-01-2004 at 23:52
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

cupo se pita gdje je sunce da nisi gdje otputovala hehehe kamo srece jelde

17-01-2004 at 23:57
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice