Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Ogi
Nivo: Forumski doajen
Strpljiv

Registriran(a): 08-12-2005
Lokacija: Over the rainbow
Odgovori: 6443
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Šeki šeki bogami ce me mlatnut ovim kukuruzom
malo sale Sejtane i jesi Sejtan vala svaka cast ,ovo bijase i mudro i srceparajuce ozbiljno Dobar potez ..dobaarrrr....  


Burek bureæke,

žvaæem žmireæke
07-12-2007 at 00:17 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Ja ovo ni sebi ne bi kupio, a kamoli zeni

07-12-2007 at 08:16 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Abulafija wrote:
Ja ovo ni sebi ne bi kupio, a kamoli zeni

bil ženi kupio Finesu da zajedno zabacujete  


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
07-12-2007 at 11:38 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Nadimak wrote:

bil ženi kupio Finesu da zajedno zabacujete


Ne bi ni slucajno
07-12-2007 at 11:55 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
*grofica* wrote:
svaka cast Shetko bez obzira da li se radi o autu, laptopu ili necemu trecem lijepo je od tebe sto joj pokazujes da je vrijedna i voljena



Ima i toga al ima i drugo nesto ne godi joj "buba" radi ledja a ovo nije za nju prebrzo je za nju ovo je "azdaha"!
;hanka

 


I noga u guzicu je korak naprijed!
11-12-2007 at 04:27 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK - 18 godina poslije

Radjanje poslije smrti

Ako me sjecanje ne vara 18 godina je proslo od trenutka kada je Milan Kucan ustao ,pokupio svoje papire,strpao u tasnu i pozdravio se sa presedavajucim Milanom Pancevskim.Kucan i ostatak slovenacke delegacije is Sava centra zakoraci u Evropu ispraceni sarkazmom a bogami i aplauzom.Austrijski konjusari i sluge kako su ih na izlazu oslovljavali danas presjedavaju evropskom unijom.Na tom putu doduse imali su i teskih momenata ne smijemo zaboraviti da su i oni ratovali doduse nakratko braneci se od ostatka Jugoslavije.Pa dobro jest da je izgledalo da se rat vodio vodenim pistoljima a bogami bilo je tu i vazdusnih pusaka u upotrebi samo sto se dobro pazilo da netko nekoga ne pogodi.Ratovalo se tako sto se slovenacke majoneza odusevljeno pred tv camerama istresala u klozetske solje, poziv na bojkot kranjskih kobasica.!8 godina poslije kupujemo u Mercatoru koji nam je tu pod nosom.Slovencima pasos ne treba za ovamo juzno i koji ce im kad imaju svoje more,svoje alpe i svoju evropu.

14-ti kongres poslije napustanja slovenaca nikada vise nije nastavljen a siguran sam da se nece nastaviti samo iz razloga sto nedostaje kvorum.Izostaju hrvati jer oni imaju nekih precih obaveza proglasavajuci svoju neOvisnost.Bosnom u jednom smjeru izbjeglice iz Hrvatske a is suprotnog pravca tenkovi prema Hrvatskoj.JNA sa nekakvim drugacijim obiljezima sa drugacijim pozdravom sa izvikivanjem drugacijih parola i poruka tjera nas sa ulice u kuce.Jos uvijek "zajednicki" dnevnik emituje demonstraciju sile gazenjem vozila tenkom u punoj brzini osijeckim ulicama.I dok nasom Bosnom tutnje transporteri sa vojskom i teskim naoruzanjem,dok iznad glava u brisucem letu nadlijecu migovi Bosna ohrabrena idejom Slovenije i Hrvatske a u isto vrijeme uplasena od ostatka Jugoslavije proglasava svoju neOvisnost.I sta se desava,Hrvatska gura jna nazad a Srbija gura naprijed i bogami zastadose u Bosni.Haman im se svidjelo pa ostadose najduze.Napokon se i mi izborismo za svoju drzavu sa novom demokratijom.E kad je Crna Gora rekla Srbiji da im ovaj istopolni brak vise ne odgovara i rijesila da istupi iz te zajednice konacno sam shvatio da nema vise stare gospodje Yugoslavije.Znaci li to da na golu nase reprenzentacije nece biti Katalinic,znaci li to da plavi dres nece zajedno nositi Vaha,Piksi,Surjak,Pancev Secer...Sta na sve kaze Osim?Netko mi iz mraka tiho dosapnu...nece toga biti vise nikada i nikada zajedno.Sad smo mi svoji na svome sa svojom vjerom,kulturom i nacijom.Zaboravi ako hoces zaboravi odzvanjaju zvuci bijelog dugmeta.Novi zivot se radja u novoj drzavi sa novom demokratijom.18 godina poslije voze se skupocjena auta.18 godina poslije jos uvijek ljudi prebiru po kontajnerima.18 godina poslije kriminalne grupe teroriziraju .18 godina poslije prostitucija u porastu.18 godina poslije maloljetnici ubijaju na ocigled prolaznika.18 godina poslije maloljetnik ubica kaze da mu ne mogu nista.18 godina poslije izlazimo na ulice protestiramo ispred zgrada u koje su se uselili oni sto su nam obecavali a mi njih birali.18 godina poslije sudije se nagadjaju sa okrivljenima.Jeeeebeeeem mateeerr svima njima 18 godina poslije.

Sutra je nedelja,veliki dan za Kosovo i narode sa Kosova.Namjerno kazem narode jer ima tu i drugih osim albanaca.
Kosovo koraca istom ulicom kojom je iskoracila Slovenija,Hrvatska,Bosna i Crna Gora.
Ne vjerujem da ce Srbija ponovo u rat.Kosovo odlazi to je sigurno.Rusija sestra koja treba da pruzi ruku spasa pomaze na taj nacin sto ruzi evropu nazivajuci je kurvom.Evropa je kurva kao sto kaze Balas i zar ste ocekivali da ce ona pocrveniti od stida.Kad se kurva postidjela...nikad.
Odlazi jos jedan u nizu ,mnogi su umrli da bi se ovo rodilo...pa neka im je sretno i bericetno!  


I noga u guzicu je korak naprijed!
16-02-2008 at 22:02 | Ukljuèi u odgovor
luzer
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 24-11-2006
Lokacija: kako kad
Odgovori: 252
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Lega....

Vidim volis Deutsche autos



A fali ti ono hercegovako vozilo kao npr Mercedes M270 da imas i ti terenska koletina...

Ej,a znas li da bas ovih dana Golf(cvaja)II slavi 25 godina....

To ti je onaj "Bordo Golf" lutrije BiH-a

Sjecas li se?

Zoke Kapetanovica i kviza


P.S
Imas pozdrav od moje zemljakinje svabice Senzi
Rekla mi je da popusima,jel tebi?

Ja sam popusio cici-BAN a ti?

Zivio prijatelju,

Rodjeni



[Edited by luzer on 17-02-2008 at 10:59 GMT] 




17-02-2008 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK

Sejtane, nisam citala,ostavit cu za vecernju lektiru, da na miru procitam

Luzer, Zoka Kapetanovic jel to onaj sto je vodio Filigran?

17-02-2008 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
luzer
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 24-11-2006
Lokacija: kako kad
Odgovori: 252
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: SEJTANOV KUTAK

citat:
Shiva wrote:
Sejtane, nisam citala,ostavit cu za vecernju lektiru, da na miru procitam

Luzer, Zoka Kapetanovic jel to onaj sto je vodio Filigran?


Ma da,tuzlanski sarajlija jelti sarajevski tuzlak,il tacnije receno tuzlanski zet  




17-02-2008 at 20:58 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: SEJTANOV KUTAK - Rodjeni luzeru

E moj Sasha...rodjeni luzeru,hahahahaa
Evo sad vidjoh ovo da si kreno od kulina Bana pa crven Bana a nadam se da ces dogurati do Bana jebacica pardon jelacica hahahahaha.
Velis popusio i jos ti daju da pusis,neznam da li i kome pusis ali vidim da se dimi ko ono u proljece kad se basce ciste pa zapale one kamare.Covjece uvijek sam volio taj miris jaci je od marihuane hahahahhaha.
Ko sto napisah vidim da se pusi tj. dimi a bogami u ovoj se kafani toliko nadimilo sve nesto mislim da se nije sta zapalilo.Dime svi i oni sto nikad nisu pusili haman ce se propusiti.

Jebiga lega, ako ti se ulazi u ovu kafanu moras prvo procitati KUCNI RED koji je na vidnom mjestu i ne mozes uci a da ga ne vidis.To je gazda postavio jer tako zakon nalaze a tamo lijepo pise da se svi moramo uzajamno postivati mozemo u kafani zapjevati koju hocemo pjesmu jal onu zapadnu jal onu istocnu jal onu juznu samo ne pjevaju se ove nacionalnonacionalisticke.Jah, jos pise da su vrata otvorena za sve goste sve dok gost ne pocne da baljezga ili povrati za stolom e onda ga konobari izbace vani. Ima nesto sto nije napisano ali se sprovodi...nigdje nije napisano da gazdaricu ne smijes ustinuti za gujicu dok gazde nema(on je uvijek tu viri iza store) ili boze moj zamjeriti se konobarici oli konobaru ,mogu ti pljunuti u pice.Kad smo vec kod konobara i konobarica mogu ti reci da ih ima care ko ......kolko hoces.Svima moras dati zeton pardon kompliment (moj francuski) kad ulazis.Mahni,pozdravi a bogami naruci i pjesmu.Kad smo vec kod pjesama mozes ti naruciti (ima tamo u cosku juke box)koju hoces al pazi da nisu one sa Pink-a,sta ja znam nesto ne lezi kad je kafana puna ima tu onih kojima zasmeta pa odmah je tu neka pjesma iz ovih nama bratskih zemalja ,a sta ces novi trend dosao sa novom demokratijom.E jah,pazi sta i kako si obucen,jerbo to je veoma vazno.Nemoj da te pocnu nosati po jeziku kako oblacis ono sto je izaslo iz mode prije 20 god.Nego ja se raspiso a htjeo sam samo napisati kakvo je moje iskustvo sa ovom kafanom zasto dolazim,zasto odem ranije iz kafane il´ zasto ponekad izostanem...e vako...

Davno je to bilo kad se ova kafana otvorila tad je bio samo gazda i par stolova.On je posluzivao i naplacivao i jos tada je bio okacen ovaj kucni red.Ja sam isprva obilazio okolo virio kroz prozor,gledao ko ulazi ko izlazi i tako jednom davno udjem i ja. Eh sad ono, bio sam dobro prihvacen nije da nije.Poceli se gosti okupljati saliti pricati medjusobno razmjenjivati utiske i iskustva a bogami neki su poceli pricati i bezobrazluke i slike pokazivati.Bilo je tu i nekih prolaznika koji nisu bas volili kafanu,jal kafanu jal one u njoj pa tako u prolazu pocnu svasta dobacivati i vrijedjati e onda je gazda zatvorio kafanu i mogao je uci samo onaj tko je "upisan".E onda se nisu vise culi ovi sa ulice jerbo valjalo je imati muda pa uci u kafanu i reci sto mislis.
Prometna kafana treba konobara pa nas obasja Sunce jednog dana jer gazda zaposli jednu konobaricu tako da gazda koji je prije toga razmisljao da zatvori kafanu odjednom promjeni odluku.Zaposli ovu konobaricu dade joj i kljuceve da moze ona otvoriti i zatvoriti mislim kasu. Vrijedna je nema sta stalno joj kosa pokrivala lice nisi je mog´o zagledati u lice nego samo pretpostavljati kolko je lijepa.Proculo se za kafanu,gostiju kolko hoces moralo se ubaciti vise stolova .Zaposlio gazda i jednog momcica nazvo ga svojim potrckom a i konobarisao je u isto vrijeme.Ma nema, djevojka za sve.Poso ide a kako pokazuje gazda tako sto skida svoju sliku sa zida na kojoj se onako zabrinut drzi za bradu a postavlja novu gdje pokazuje samo ruke ono ...ruka ruku mije obraz obadvije,oli znaci nesto drugo kad protrljas ruke iz zadovoljstva.E ovdje bi trebao biti kraj price al´ nije...

Gostiju sve vise a bogami i konobara-ica.ne mozes ti popricati ozbiljno sa nekim na neku smislenu temu a da ti ne pridju za sto neki zajebanti i prekinu u pola price i nastave sa zajebancijom.Zalili se neki gosti gazdi on okaci neku tablu da nema upadanja drugima u pricu al nastavilo se po starom.U medjuvremenu ona prva konobarica postade prva hanuma a vec smo je poceli smatrati gazdaricom a uskoro zvanicno oslovljavati.Gazda se povukao samo prodje kroz kafanu jedva da pozdravi,prije navrati za sto,zovne pice a sad pravac u onu sobu dje se pare broje.Doduse priviri ponekad iza one store ili se pojavi samo ako mu se gazdarica potuzi na nekoga.
Potuzila se gazdarica na mene jednom sto sam jednu u kafani nazvao kravom pa me iscero iz kafane govoreci mi da krsim kucni red.U to vrijeme i drugi se nisu drzali kucnog reda al et haman se nisam bas dopadao gazdarici jer sam znao reci sta valja a sta ne valja u kafani.Bio je tu jedan onako nekim simpatican nekima ne a i dan danas zalazi u kafanu.E vidis i njemu je gazda reko jedne prilike da ne moze on prditi u njegovoj kafani a ovaj mi se pozalio ,veli vidi sta mi kaze ja koji sam redovni gost a nasto sam mu ja rekao nesto u smislu pa dobro ti je i rekao.E ovaj tije moj jaran onako ljut reko meni da mu se i ja vise ne javljam kad ga sretnem i et sretnemo se u kafani ali ne komuniciramo.Napisa ja "sretnemo se" pa ja dozvolio meni gazda opet u kafanu al sa vrata mi napomenu da gazdaricu ne zagledam a kamoli da ustinem za gujicu.Ha ja,jos mi rece da i onog momka njegovog ne uzimam u usta a ostale kako hocu...
Usao ja unutra onaj moj sto u cosku niko nista nije diro niko nije povracao po stolnjaku sve cisto milina jedna.Al...nesto brate nije ko prije,promijenilo se gosti nekakvi nabusiti jebu matere sestre nakote(cuj nakot)konobarica i konobara pa ima ih vise nego gostiju i svi se nesto okupljaju tamo iza sanka.Obican gost nije nikako mogao proviriti iza sanka tj. zabranjenu zonu za goste.E vidis tamo su se olajavali poneki gosti a pogotovo oni istjerani iz kafane.A znali su sve o svakome jer kad ostavis kaput u garderobu zacas ti "netko"
isprevrce djepove nebili nasao sta ,ko si odakle si kako ti je ime itd.Ovo novo vrijeme pa se mozes pokriti preko lica da te ne prepoznaju al vraga ha progovoris novo ime odmah tam iza shanka upozori se osoblje da je taj novi gost ustvari onaj stari pa neki tako mjenjali odoru i imena po nekoliko puta ali ozna sve dozna.I jednog dana... puklo.Posvadja se osoblje sa gazdaricom nesto oko nakih para a pocelo je izmedju njih samih poceli ogovarati gazdaricu,dousnici prenijeli gazdarica vrisnula na glas i et...podijelise se.Ode vise od pola osoblja a bogami i neki gosti odose da se ne vrate.Meni samo jedne osobe nije bilo zao a to je ona sto sam je nazvao kravom pa me gazda radi nje istjerao tj. gazdarica rekla gazdi da me ischera.A bilo je tu onih pametnih koji su znali napisati da te prikuje za stolicu,pisana je proza,price,postirala se umjetnost i sta ja znam a danas ...ja znam kad ne ide kafani,ha neko pocne pricati nesto sto se vec pricalo e nije dobro opet se slusaju price jel ko pisa u lavabo u koju stranu mu je zakrivljen koliko koja konobarica prolije one mjesecnice i sl.Dolazila jedna e ona je bila pravo osvjezenje,pocela nake price o sexu bil vako bil nako(nije klinton)bil zenu da drugi a ti da gledas i vidi svijet da se ona puno nacitala tamo po njemackoj pa nama sad po kafani palamudi.E rece ti njoj netko da je" vec vidjeno" i pobjeze ona al haman su joj rekli da ce u kafani biti ona shipka pa moze plesati uz nju niz nju eto ti nje opet.Dobavezala se stara koka ovih mastrubasa drago i njoj a bogami i njima.
Kafana radi 24/7.Imaju tv pa gledas malo Pink al ne zadugo namah neki ustane pa promijeni kanal na tamo neke druge.Iako je kafana otvorena za sve ipak se nekima preporucuje da idu u neki od srpskih kafica.Sreca da nema male djece da se naslusaju bljuvotina i psovki pa nesto kontam otkuda toliko mrznje u ljudima.Sta se to desilo sa tuzlacima ups...skontah da je kafana otvorena za svakoga.Nesto slusam ove sto pricaju po kafani pa jebote nije skoro da nije nitko iz tuzle.U redu je mozes ti biti tuzlak primjera radi vako...ti tamo negdje iz pm 248 km od tuzle ozenis se iz okoline tuzle i onda iz daleke amerike jebes nacelnika tuzle jer ti smeta jezero sojenice,njegova knjiga i sl.E to je pravi tuzlok patriota.Boli mene "happy place" za gradonacelnikom gracanice ,zenice il mostara ha ja.Kad spomenu mostar, jebote otvori se prica ko je odakle kaze jedan ja sam hercegovac kad ono svi hercegovci jebote kad se pocnu balit izmedju se.I sam si se tako deklarisao hahahaha.
O gostima koji navracaju imalo bi se pisati mnogo al da skratim,sve manje navracaju oni pametni od kojih mozes nesto lijepo cuti i nauciti.Navrati mada rijetko meni dragi lik al eto osoblje i neki gosti ga ne vole samo zato sto je srbin.Meni je drazi od mnogih ovih kafanskih muslimana i "tuzlaka".Ja et ponekad navratim kad nije guzva,procitam novine,popijem pice i na vrata.U zadnje vrijeme ulazim na zadnja vrata i odmah za svoj hastal u svome cosku koji je eto jos uvijek tu a dokle neznam jerbo moglo bi gazdama naumpasti da renoviraju kafanu.A vala i vrijeme je,mnogo se napusilo unutra, zadimilo a ne izvjetrava se.
Eto dragi moj lega to je moje vidjenje situacije u kafani i oko nje a ici cu u nju dok se jos od silnog dima mogu prepoznati drage osobe i prijatelji.
Ovo sam samo za tebe napisao i ostali nemaju prava na citanje jer svaka slicnost je namjerna!  


I noga u guzicu je korak naprijed!
20-02-2008 at 19:10 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Muški minder : SEJTANOV KUTAK New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice