Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Pjaniæ još uvijek bez pasoš

Zahtjev Miralema Pjaniæa za izdavanje bosanskohercegovaèkog pasoša još uvijek je na èekanju.


Porodica Pjaniæ sada živi u Luksemburgu, èije državljanstvo ima i Miralem. Njegov otac Fahrudin, koji radi kao skaut za Metz, kaže da je Miralem itekako zagrijan da zaigra za našu selekciju, ali da još nije dobio državljanstvo.

Odavno smo predali zahtjev Vijeæu ministara, ali još nismo dobili odgovor i strpljenje nas polako izdaje. Miralem ima pasoš Luksemburga i ponudu da uzme francuski. Ako uskoro ne dobije bh. državljanstvo, najrealnije je da prihvati francusko. Neæu utjecati na Miralemovu odluku, neka sam odluèi, kaže Fahrudin Pjaniæ za Avaz.

Prije šest mjeseci talentirani vezista je debitirao za prvi tim, a sada veæ ima i punu slobodu u igri. Izvodi sve prekide, a svoj debitantski gol je postigao protiv Marseillea iz penala.

Veliku zahvalnost dugujem treneru De Tadeu, koji mi je pružio priliku da zaigram u seniorskom timu, ali on je nedavno napustio ekipu. Mnogo su mi pomogli i saigraèi, kaže Miralem, dodajuæi da bi u buduænosti volio zaigrati za madridski Real
 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
03-01-2008 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
mrki
Nivo: Novi forumaš
prosjecan

Registriran(a): 27-12-2007
Lokacija: aut
Odgovori: 18
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Politiku van sporta,to nam je jedini recept za uspjeh..  


Zivi kako mozes, kad ne mozes onako kako hoces...
03-01-2008 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
mrki wrote:
Politiku van sporta,to nam je jedini recept za uspjeh..

to se nikad nece desit a nije problem politika jer je ona prisutna u svakom drzavnom timu ili klubu samo sto kod nas nisu pametni a prave se da sve znaju 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
03-01-2008 at 12:37 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Kodro prihvatio uslove N/FS BiH
Samir ŠIŠIÆ

03.01.2008 17:45

Meho Kodro, bivši kapiten fudbalske "A" repreznetacije BiH, pristao je na sve uslove N/FS BiH oko imenovanja za selektora našeg nacionalnog tima.

Ovo je epilog juèerašnjeg razgovora u Sarajevu na kojima su prisustvovali Kodro, Sulejman Èolakoviæ, Bogdan Èeko (potpredsjednici Saveza) te Munib Ušanoviæ, generalni sekretar N/FS BiH, i Hamdija Avdiæ, èlan Izvršnog odbora N/FS BiH.

Iako æe odluka o novom selektoru biti donesena u subotu na sjednici fudbalske vlade, sudeæi prema juèerašnjem sastanku èini se da je Kodro u velikoj prednosti nad svojim protivkandidatima Lotarom Mateusom i Zlatko Kranjèarom.

"Poštujem Mateusa i Kranjèara. Dosta utakmica se rješava u produžecima, pa tako niko ne zna šta æe se desiti u subotu. Drago mi je što imam podršku u svojoj kandidaturi ali još jednom istièem da æe Izvršni odbor donijeti konaènu odluku" rekao je Kodro i dodao:

"Razgovori s èelnicima Saveza bili su konkretni i korektni. Prièali smo o mnogim stvarima i došli do zajednièkih zakljuèaka. Ono što sam ranije izjavljivao ponovio sam i njima. Novac neæe biti problem jer volim ovu zemlju i osjeæao sam se dužnim odazvati ovom pozivu. U svom poslu tražiæu slobodu i nezavisnost a ako budem izabran za slektora, u struènom štabu æe biti èetiri èovjeka koji æe popratiti moju viziju."

U sluèaju da bude izabran za selektora Kodro æe ostati da živi u Španiji. Epilogom juèerašnjeg razgovora bili su zadovoljni i predstavnici N/FS BiH.

"Kodro je pristao na sve naše uslove, odnosno na ono što bi imali svi dosadašni selektori. Ne bih da prejudiciram stvari ali imenovanjem Kodre za nasljednika Fuada Muzuroviæa, biæe ispoštovane želje svih ljudi u BiH", rekao je Èolakoviæ.

04-01-2008 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

ma lazu oni drug samo nam oci mazu
da im yebem mater na njega sto bi rekli nasi albanci 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
04-01-2008 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
asmir wrote:
ma lazu oni drug samo nam oci mazu
da im yebem mater na njega sto bi rekli nasi albanci


Na njega, njega
04-01-2008 at 12:44 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Sad cemo mi opet kukati kako je Kodro lopov i kako nas je zajeb´o.

Sve najbolje Kodri i nek´ motku ponese da ih nauci pameti.

04-01-2008 at 15:38 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Meni ovo izgleda kao "Sliskovic" ponovo. Dovedi ljubimca masa pa dok ga potrose, mi cemo konsolidovati redove, pa opet po starom. Ja protiv Kodre stvarno nemam nista, ali se bojim da on nema ni autoriteta ni trenerskog iskustva da upravlja reprezentacijim, a koamo li da nas odvede na kakvo veliko takmicenje.

05-01-2008 at 09:27 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Meho Kodro novi selektor BiH

Jednoglasnom odlukom svih èlanova Izvršnog odbora N/FS BiH za novog selektora nogometne reprezentacije izabran je Meho Kodro.


Ono što smo prije nekoliko dana najavili danas je dobilo i službenu potvrdu. Legenda mostarskog Veleža i bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Meho Kodro, novi je selektor naše izabrane vrste.

Podsjetimo, pored Kodre kandidati za selektora bili su još Zlatko Kranjèar i Lothar Matthaus

Meho Kodro roðen je u Mostaru 12. 1. 1967. godine, a igraèku karijeru zapoèeo je u Veležu 1985. godine. Nakon Veleža odlazi u Real Sociedad u kojem pruža zapažene partije te ga u sezoni 1995/1996 Johann Cruyff dovodi u Barcelonu. Na 233 utakmice u španjolske Primere postigao je ravno 100 golova. Nakon Barcelone nastupao je za Tenerife, Alaves i Maccabi Tel Aviv u kojem je 2002. godine završio karijeru.

Kodro je upisao i dva nastupa za reprezentaciju bivše Jugoslavije, a za BiH je nastupio 13 puta. Od reprezentacije se oprostio ´u tišini´, na Koševu na utakmici sa svjetskim zvijezdama. Kaže da je iz reprezentacije otišao zato što je vidio da ne može da daje 100% od sebe.

Iako se spominjalo da je Kodro odluèio odustati od kandidature za selektora, on kaže kako to nije istina nego je samo želio direktno razgovarati sa èelnicima N/FS BiH.

Reprezentaciju Bosne i Hercegovine vidim u buduænosti u boljem izdanju nego ranije. Imamo dobar kadar i ukoliko se vrate potpisnici, mislim da imao realne šanse za plasman na Svjetsko prvenstvo, izjavio je novi selektor reprezentacije BiH
 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
06-01-2008 at 06:50 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Süd Afrika 2010

U Zagrebu je održan žrijeb za raspored utakmica u kvalifikacijskim grupama za SP koje nisu uspjele postiæi dogovor na ranijim sastancima. Ono što je nama bitno, jeste grupa 5 gdje je i naša selekcija. Pored naše selekcije tu su jos Španija, Turska, Belgija, Estonija, Armenija.

Spanija - BiH 06.09.08
BiH - Estonija 10.09.08
Turska - BiH 11.10.08
BiH - Armenija 15.10.08
Belgija - BiH 28.03.09
BiH - Belgija 01.04.09
Armenija - BiH 05.09.09
BiH - Turska 09.09.09
Estonija - BiH 10.10.09
BiH - Spanija 14.10.09

BHFPress

31-01-2008 at 12:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice