Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
Rodjeni wrote:
Ma dok onaj iz OSCE-a ne progura to u FIFA savez nece bit nikakvih promjena....

Ovako,ljudi kad skontaju da smo ono primitivci ima da nam roknu suspenziju na 2 godine i pusite se dok ne sredite stanje a mi stanje nikad necemo sredit jer nam to politicari ne dozvoljavaju...

Za Fanatikose,za Kodru za BH igrace a protiv politicara iz Saveza


Šta može BiH bez visokog predstavnika.U pravu si, ovaj treba da donese odluke za NS BiH isto onako kako su nam njegovi prethodnici donijeli zastavu, himnu i sve ono što bi nam trebalo biti sveto a politièari oko toga naprave sranje.
 


Sve je super i sve je za 5!
02-06-2008 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Ima i ona mjesta,da BiH savez bira 3 trenera(od svakog stada po jedan) i da po mogucnosti budu iz 3 vodece nacionalne partije a ove dijasporase da ne uzimaju u obzir posto oni i ne biraju politicare...

02-06-2008 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
Rodjeni wrote:
Ima i ona mjesta,da BiH savez bira 3 trenera(od svakog stada po jedan) i da po mogucnosti budu iz 3 vodece nacionalne partije a ove dijasporase da ne uzimaju u obzir posto oni i ne biraju politicare...




Predstavnici ovih stada ovdje su nas i doveli gdje smo.
 


Sve je super i sve je za 5!
02-06-2008 at 14:30 | Ukljuèi u odgovor
ledo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 22-03-2005
Odgovori: 1294
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
ledo wrote:




avaz - predrag pašiæ - mislim da su mediji stvorili famu da se kljuèni ljudi i stanje u nogometnom savezu bih ne može promijeniti,

parlament je taj koji može dati i oduzeti certifikat za nastupanje pod nacionalnom zastavom i nacionalnim grbom,

02-06-2008 at 15:23 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Zna li ko zakonsku regulativu za izmjenu èelništva NSBiH.Nije valjda njihova ostavka jedina opcija!!!!
A nije valjda i da se ne mogu smjeniti  


Sve je super i sve je za 5!
03-06-2008 at 11:48 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Ja vise nisam siguran, do skora se govorilo da ne postoji zakonska regulativa o smjeni, nego jedino ostavka. Osim toga novo predsjednistvo bi se valjda trebalo birati od onih 15 clanova izvrsnog odbora, koji uopste nisu razliciti od ove sadasnje stoke. Tako da ja stvarno ne znam kako bi dosli neki novi ljudi u FNSBiH bez ostavki i ove 15-orice.

03-06-2008 at 12:02 | Ukljuèi u odgovor
ledo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 22-03-2005
Odgovori: 1294
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
Abulafija wrote:
Ja vise nisam siguran, do skora se govorilo da ne postoji zakonska regulativa o smjeni, nego jedino ostavka. Osim toga novo predsjednistvo bi se valjda trebalo birati od onih 15 clanova izvrsnog odbora, koji uopste nisu razliciti od ove sadasnje stoke. Tako da ja stvarno ne znam kako bi dosli neki novi ljudi u FNSBiH bez ostavki i ove 15-orice.

__________________________

bilo ko iz Državnog Parlamenta da zatraži da se osnuje Neovisna revizorska komisija pri Parlamentu i od Parlamentaraca, koja bi utvrdila okolnosti rada Nogometnog Saveza BIH,

loši rezultati na ino sceni,

loše stanje u Premijerligi, loše stanje u klubovima, koji grcaju u dugovima, a dogadja se da im se malo malo iskljuèuje struja, uposlenicima se ne uplaæu sredstva penzionog i zdravstvenog osiguranja,

na osnovu Izvještaja mogli bi se raspisati izbori za novi kolegij,

a loši rezultati nemaju veze sa Dejtonskim Ustavom, niti triparitnom participiranju u istom.
03-06-2008 at 12:39 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Ma daj boze da ovi odu sa svojih pozicija, ali ja mislim da se fudbal ostavi nogometasima i drugim ljudima koji su u svijetu fudbala, a ne nekim politicarima koji pojma nemaju od toga.Sad lijepo nek oni svi daju ostavke i da dode neko iz fudbalskog svijeta i da vodi taj nas fudbalski savez.
Savez dole, fudbaleri gore. 


sad me ima sad me nema
03-06-2008 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Nogometni savez BiH ilegalna organizacija - nigdje nisu registrirani



sarajevski dnevni list "As" je došao do frapantnog podatka da Savez nije registriran ni u Ministarstvu pravde BiH, Federacije, niti Kantona Sarajevo.



SARAJEVO - Nakon što su èak i na svom službenom web site objavili statut, po kojem je Nogometni savez BiH nevladino, nestranaèko, nezavisno sportsko udruženje graðana od javnog interesa na razini BiH, te se "upisuje u registar nadležnog ministarstva BiH (op.a. Ministarstvo pravde), u skladu s Pravilnikom o registraciji udruženja graðana i fondacija BiH", sarajevski dnevni list "As" je došao do frapantnog podatka da Savez nije registriran ni u Ministarstvu pravde BiH, Federacije, niti Kantona Sarajevo.

- Nogometni savez BiH nije registriran kao udruženje na nivou BiH - kazala nam je Marina Bakiæ, glasnogovornica Ministarstva pravde BiH.

Da se nisu registrirali ni na Federalnoj razini potvrdio je federalni ministar kulture i sporta Gavrilo Grahovac, a ministar pravde Kantona Sarajevo Zlatko Mesiæ kazao je da "navedeni subjekt nije upisan u registar udruženja KS.

Iako se sport na državnoj razini tretira kroz Ministarstvo civilnih poslova, zamjenik ministra Senad Šepiæ kaže da ni ovo ministarstvo nažalost nema ingerencije da rješava situaciju u Nogometnom savezu.

Nermin Peæanac, predsjednik SDU-a na juèerašnjoj je press konferenciji ove stranke, održanoj upravo zbog dogaðanja u Savezu, kazao da bez obzira na nadležnost netko mora pokrenuti pitanje Saveza koje ne nosi dostojno ime BiH.

- Ovjde treba reagirati Ministarstvo pravde BiH, oni trebaju dati svoje mišljenje, jer Savez u svom nazivu ima BiH. Znam sigurno da su bili registrirani na federalnoj razini, a prije nekoliko mjeseci, kada je izašao državni Zakon o sportu, trebali su se preregistrirati - kazao je Peæanac.

Kako je kazala Marina Bakiæ, ako Ministarstvo pravde BiH bude imalo materijalne dokaze da Savez nije upisan ni u jedan registar, može postupiti u skladu s kaznenom odredbom Zakona o udruženjima i fondacijama BiH po kojoj je predviðena kazna od 300 do 3.000 KM.

30.5.2008.
Pincom.info

03-06-2008 at 20:59 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Ima li iko info o današnjoj sjednici mafijaške udruge NS BiH?
Živo me interesuje šta su danas palamudili!

04-06-2008 at 22:40 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice