Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Dijaspora : Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini?
Bez chatanja molim

citat:
XMRVICAxTZ wrote:


kakvi radnici..studenti bona...to poslje kafe s korza ode u plastenik

moRe i ta varijantaNe smijem ni zamislit na sta bi biljke licile za mjesec danaDa je rekao da kupimo kafice,onako neka gotivna radna mjesta,mozda bi i bilo sta al ovi traktori i plastenici,slaba investicijaZnas onu bolje sjedit kuci nego svasta radit 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
17-02-2010 at 19:31 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini?
Bez chatanja molim

citat:
Denci wrote:

moRe i ta varijantaNe smijem ni zamislit na sta bi biljke licile za mjesec danaDa je rekao da kupimo kafice,onako neka gotivna radna mjesta,mozda bi i bilo sta al ovi traktori i plastenici,slaba investicijaZnas onu bolje sjedit kuci nego svasta radit


Ja bih radije da se ulozi u vladu...da im se kupi jos koje auto, da im se jadnicima poveca plata, da im se poboljsa ishrana i udvostruci topli obrok jer kako ce jadni prazna stomaka rjesavati vazna drzavna pitanja...I zamisli dodje neki drzavnik npr. Silajdzicu u posjetu, a njemu hudniku crijeva krce...
17-02-2010 at 19:35 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini?
Bez chatanja molim

citat:
Denci wrote:

moRe i ta varijantaNe smijem ni zamislit na sta bi biljke licile za mjesec danaDa je rekao da kupimo kafice,onako neka gotivna radna mjesta,mozda bi i bilo sta al ovi traktori i plastenici,slaba investicijaZnas onu bolje sjedit kuci nego svasta radit


ma nek zajebu tu pricu..svako ima nekog u dijaspori, i svako iz dijaspore salje dole nekom lovu, glupa mi je ta prica skroz..cak je sramota da se ovako i prica, al mi smo inace mentaliteta da pljujemo po svom..nismo svi sanela jankins al se trudimo.
17-02-2010 at 19:37 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini?
Bez chatanja molim

citat:
Putnik wrote:


Ja bih radije da se ulozi u vladu...da im se kupi jos koje auto, da im se jadnicima poveca plata, da im se poboljsa ishrana i udvostruci topli obrok jer kako ce jadni prazna stomaka rjesavati vazna drzavna pitanja...I zamisli dodje neki drzavnik npr. Silajdzicu u posjetu, a njemu hudniku crijeva krce...



jah, nema smisla fakat...haj ponjet cemo mu bombonjeru, carape i sapun
17-02-2010 at 19:42 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
Denci wrote:

ma nesto nisam raspolozena za raspravljanjeA i profulala sam odgovor,on je mislio da mi to njima poklonimo,nista biznis fazoni,jer sta ce nama pare,u dijaspori sve dzaba dobijemoZato sad reci zdravo trospratnici i kreni u nabavku traktora i plastenika

[Edited by Denci on 17-02-2010 at 19:17 GMT]

Ne morate poklanjati, eto možete otvoriti neke mini tvornice,i to samo parama koje potrošite po kafanama slušajuæi Stoje i Æane, kad dolazite za vjerske praznike. Al znam ja u èemu je problem, vi ne želti da u BiH bude bolje, jer inaèe vi ne biste mogli na kome da lijeèite komplekse koje su vam nabili oni koji su vam gazde tamo gdje radite.Kad doðete ovdje, vidite da ima i gorih od vas, pa vam bude lakše. A i te kuæe imaju istu svrhu.Izvinjavam se pojedincima koji nisu takvi.
17-02-2010 at 20:33 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
racionalna manjina wrote:

Ne morate poklanjati, eto možete otvoriti neke mini tvornice,i to samo parama koje potrošite po kafanama slušajuæi Stoje i Æane, kad dolazite za vjerske praznike. Al znam ja u èemu je problem, vi ne želti da u BiH bude bolje, jer inaèe vi ne biste mogli na kome da lijeèite komplekse koje su vam nabili oni koji su vam gazde tamo gdje radite.Kad doðete ovdje, vidite da ima i gorih od vas, pa vam bude lakše. A i te kuæe imaju istu svrhu.Izvinjavam se pojedincima koji nisu takvi.



Eh, ja mislio pametan insan, a ono budaletina dibidus....
17-02-2010 at 20:40 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
racionalna manjina wrote:

Ne morate poklanjati, eto možete otvoriti neke mini tvornice,i to samo parama koje potrošite po kafanama slušajuæi Stoje i Æane, kad dolazite za vjerske praznike. Al znam ja u èemu je problem, vi ne želti da u BiH bude bolje, jer inaèe vi ne biste mogli na kome da lijeèite komplekse koje su vam nabili oni koji su vam gazde tamo gdje radite.Kad doðete ovdje, vidite da ima i gorih od vas, pa vam bude lakše. A i te kuæe imaju istu svrhu.Izvinjavam se pojedincima koji nisu takvi.

sve pare koje zaradim imam pravo da koristim kako god ja hocu,pa makar to bile kafane,Cana i Stoja.Isto tako samo je moja stvar koliku cu kucu praviti,ne otkidam ni od cijih usta nit' ugrozavam nekoga.Vidis tu si malo pogrijesio,gazde ovdje nisu kao gazde dole,ne nabijaju komplekse nit' te gledaju ko nizeg od sebeSvi pomazu onako kako mogu i misle da trebaju,neko porodici,neko prijateljima...A nismo obavezniI da potpisem forumasa iznad 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
17-02-2010 at 20:51 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:



Eh, ja mislio pametan insan, a ono budaletina dibidus....

Tvoja ljutnja pokazuje da si se pronašao u onom što sam napisao.Ipak je Frojd bio u pravu. Peace brother
17-02-2010 at 20:53 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
racionalna manjina wrote:

Tvoja ljutnja pokazuje da si se pronašao u onom što sam napisao.Ipak je Frojd bio u pravu. Peace brother


Jasta sam se nego naso, jest otaj, kako rece..... Frojd.
Jest, jest, jel i on dvije kuce napravio, otac ga hebo njemacarski, dijasporaski
17-02-2010 at 20:56 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini
Bez chatanja molim

citat:
Denci wrote:

sve pare koje zaradim imam pravo da koristim kako god ja hocu,pa makar to bile kafane,Cana i Stoja.Isto tako samo je moja stvar koliku cu kucu praviti,ne otkidam ni od cijih usta nit' ugrozavam nekoga.Vidis tu si malo pogrijesio,gazde ovdje nisu kao gazde dole,ne nabijaju komplekse nit' te gledaju ko nizeg od sebeSvi pomazu onako kako mogu i misle da trebaju,neko porodici,neko prijateljima...A nismo obavezniI da potpisem forumasa iznad

Racionalizacija, projekcija i agresija., Frojd je opet u pravu. Samo problem je što je danas Stoja mnogo popularnija od njega.
17-02-2010 at 20:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Dijaspora : Kako dijaspora moze pomoci Bosni i Hercegovini? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice