Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Tuzlanska djetinjstva 80-te
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

citat:
Walter did not know wrote:
Vanja sa Slatine.....

Quel giorno ho visto il Mediterraneo.


Klinac sam bio,mozda 14-15 godina kada sam ugledao prvi put uzivo Mediteran u nasem gradu.Mislio sam do tog dana da onakva lica postoje samo na filmovima.Vanja je bila starija,jedno 4 godine i nedustupna u svakom pogledu.

Ima jedan krug na Slatini gdje su oba Damira prvi put ubacila tricu,e tu nas jednom pozovu na basket.
Igrala se "velika" do 21 i Mi pobjedismo a Ja ubaci 19 koseva.Do tada Mi je prosjek bio "tri" kosa i obicno bi bio statista,poslije su me svi pitali "sta Ti bi"...
Ne sjecam se da li je Vanja ostala do kraja meca ali hvala joj jos jednom za taj moj nezaboravni basket nikad vise ponovljen

Cuo sam da je na jugu Italije u jednom lijepom gradu na Mediteranu i da je i sada onako lijepa.

Et, pojma nemam sto se ovog sjeti,valjda Juli i ovaj neki Italijanski film na TV...






...noc prije polaska na "odmor" dobih par doznaka od forumske Obavjestajne sluzbe , ali sto zbog vremena , sto zbog spremanja ...nisam dolazila, reko...bice vremena kad dodjem kod mojih, pa kad sjednem za pc... jas' ja... komp. rikn'o zbog pada napona u zemlji crnogorskoj , jedno hoce na more, drugo na planinu,treci da vide ljepote "nevidjene" ...i tako ...dodje septembar.
Nemam rijeci za ove tvoje tekstove , ukljucujuci i ovaj ...ko bi znao da te neko gleda... (dodushe Mediteran(film? ili inace ?? ) i ja veze s vezom , nit sam mediteranski tip ali mozda u Tz ...ma pojma nemam sta da ti odgovorim na ovu "poeziju" rijeci ... HVALA.LIJEPO JE PROCITATI (pogotovo za mene ...to mi je slaba strana ...najslabija-Tuzla, mladost, osamdesete pa i pocetak devedesteih ...SVE prije odlaska...sad je to samo SAN. San koji se ostvario kad napokon smogoh hrabrosti pa se vratih na mjesec dana u MOJ grad ... nije bilo puno moje raje, ali mi nije bilo bitno... 100 puta sam prosla grad uzduz i poprijeko (vize uzduz ) sama sa svojim sjecanjima. Poslije je sve bilo lakse ... Opet me dugo nije bilo ali sve zavisi od drugih i od dogadjaja manje ili vise prijatnih koji ti zivot servira... Doci cu , ali sama, to mu ga dodje nesto kao "neobjesnjiva potreba" ...napunim baterije ...ali se bojim da cu ovaj put OSTATI.
HVALA TI NA OVOJ EPIZODI SJECANJA , NEMAS POJMA KOLIKO CU RAZMISLJATI O TOME...I KAD DODJEM ...SJESCU TAMO I GLEDATI KAKO (nasi) KLINCI IGRAJU BASKETA...I DAJ BOZE DA MI NE KRENE KOJA SUZA...KAO SADA...


potrefi i pjesmu i grad i sve!
PS OGLAS: hoce li ko da se mjenja? ;hanka
10-09-2011 at 00:21 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

citat:
Tanitha wrote:



...noc prije polaska na "odmor" dobih par doznaka od forumske Obavjestajne sluzbe , ali sto zbog vremena , sto zbog spremanja ...nisam dolazila, reko...bice vremena kad dodjem kod mojih, pa kad sjednem za pc... jas' ja... komp. rikn'o zbog pada napona u zemlji crnogorskoj , jedno hoce na more, drugo na planinu,treci da vide ljepote "nevidjene" ...i tako ...dodje septembar.
Nemam rijeci za ove tvoje tekstove , ukljucujuci i ovaj ...ko bi znao da te neko gleda... (dodushe Mediteran(film? ili inace ?? ) i ja veze s vezom , nit sam mediteranski tip ali mozda u Tz ...ma pojma nemam sta da ti odgovorim na ovu "poeziju" rijeci ... HVALA.LIJEPO JE PROCITATI (pogotovo za mene ...to mi je slaba strana ...najslabija-Tuzla, mladost, osamdesete pa i pocetak devedesteih ...SVE prije odlaska...sad je to samo SAN. San koji se ostvario kad napokon smogoh hrabrosti pa se vratih na mjesec dana u MOJ grad ... nije bilo puno moje raje, ali mi nije bilo bitno... 100 puta sam prosla grad uzduz i poprijeko (vize uzduz ) sama sa svojim sjecanjima. Poslije je sve bilo lakse ... Opet me dugo nije bilo ali sve zavisi od drugih i od dogadjaja manje ili vise prijatnih koji ti zivot servira... Doci cu , ali sama, to mu ga dodje nesto kao "neobjesnjiva potreba" ...napunim baterije ...ali se bojim da cu ovaj put OSTATI.
HVALA TI NA OVOJ EPIZODI SJECANJA , NEMAS POJMA KOLIKO CU RAZMISLJATI O TOME...I KAD DODJEM ...SJESCU TAMO I GLEDATI KAKO (nasi) KLINCI IGRAJU BASKETA...I DAJ BOZE DA MI NE KRENE KOJA SUZA...KAO SADA...


potrefi i pjesmu i grad i sve!
PS OGLAS: hoce li ko da se mjenja? ;hanka

,u pravu si,ono "mediteran" je bio laznjak,vise gonis ka ST Petersburg-u

Treba cuvati uspomene,nekad dodju kao sigurno utociste.

kao sto rece nas tuzlak Mesa Selimovic

"Ja ne biram ono što imam. Ne biram ustvari nista, ni rodjenje, ni porodicu, ni ime, ni grad, ni kraj, ni narod, sve mi je nametnuto. Jos je cudnije što to moranje pretvaram u ljubav. Jer, nešto mora biti moje, zato što je sve tuðe, i prisvajam ulicu, grad, kraj, nebo koje gledam nad sobom od djetinjstva. Zbog straha od praznine, od svijeta bez mene."
10-09-2011 at 01:09 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

citat:
Walter did not know wrote:

,u pravu si,ono "mediteran" je bio laznjak,vise gonis ka ST Petersburg-u

Treba cuvati uspomene,nekad dodju kao sigurno utociste.

kao sto rece nas tuzlak Mesa Selimovic

"Ja ne biram ono što imam. Ne biram ustvari nista, ni rodjenje, ni porodicu, ni ime, ni grad, ni kraj, ni narod, sve mi je nametnuto. Jos je cudnije što to moranje pretvaram u ljubav. Jer, nešto mora biti moje, zato što je sve tuðe, i prisvajam ulicu, grad, kraj, nebo koje gledam nad sobom od djetinjstva. Zbog straha od praznine, od svijeta bez mene."




10-09-2011 at 22:00 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

http://www.facebook.com/event.php?eid=273100659374333

Bivši sportisti i sportski radnici ogorèeni zbog moguæeg gašenja KK Sloboda
8:59, 15 Septembar, 2011
Traže od naèelnika Imamoviæa da ne dozvoli gašenje kluba

Tuzlaci i bivši sportisti i sportski radnici Tuzle su ogorèeni na vijest da postoji moguænost gašenja KK Sloboda, jer se radi o klubu koji je uvijek bio ponos grada i koji je odgojio generacije obrazovanih i uticajnih graðana koji su dali veliki doprinos kvalitetnom životu u Tuzli.
½Bila bi neprocjenjiva šteta da Tuzla izgubi košarkaški klub, koji je postojao od poèetaka igranja košarke na ovim prostorima. KK Sloboda je zahvaljujuæi svojim košarkašima, sportskim radnicima te navijaèima i prijateljima kluba, doprinio razvoju i prepoznatljivosti grada i sporta na podruèju bivše Jugoslavije. Klub koji je odgojio Mirzu Delibašiæa, Dr. Bracu Markoviæa, Gradu Krajtmajera, Muharema Abdurahmanoviæa, Bratislava Mitroviæa, Damira Mršiæa, Damira Mulaomeroviæa kao i brojne druge kvalitetne košarkaše, privrednike i pozitivne liènosti našeg grada - ne bi trebao da se ugasi. Specijalno se ne bi trebao ugasiti pod opravdanjem nedostatka finansijskih sredstava. Svi sportski klubovi i sportska društva su imali svoje uspone i padove, teške finansijske, kadrovske i druge probleme, ali je i u teškim trenucima snagu davao neki viši interes - znaèaj sporta za igraèe, navijaèe, ljubitelje sporta, za grad½, navedeno je u pismu bivših sportista i sportskih radnika Tuzle. Potpisnici pisma traže od grada Tuzle i naèelnika Jasmina Imamoviæa da ne dozvole gašenje kluba koji je sa ponosom nosio ime našeg grada skoro stotinu godina.

Potpisnici pisma:

Drago Zec, Asmir Bejtiæ, Suad Graèiæ, Mujaga Korajkiæ, Zoran Talijan, Rizo Nurkanoviæ, Mensur Hajdarhodžiæ, Zoran Malbašiæ, Zoran Markoviæ, Siniša Novakoviæ, Zoran Jajèanin, Milan Petroviæ, Edin Uzeirbegoviæ, Stanko Petroviæ, Fuad Mujanoviæ, Minja Koncul, Esad Karamoviæ, Zijad Smajiæ, Nermin Pašaliæ, Vanja Koncul, Predrag Iliæ, Damir Štiliæ, Mirsad Razin Trnaèeviæ, Žarko Banjac, Jelica Markoviæ, Alan Karamoviæ, Almir Arnaut-Belli, Asim Pašèanoviæ, Damir Osmanoviæ, Darko Jesenek, Davor Vikiæ, Davorin Kreitmayer, Dejan Paviæ, Ekrem Jusiæ, Elmir Èustoviæ, Goran Jurèenko, Igor Todoroviæ, Igor Pejiæ, Ivan Fabijaniæ, Kenan Smailoviæ, Mario Juriæ, Mehmedalija Buco Dragiæ, Miša Mrkiæ, Nuraga Pašiæ, Predrag Pelemiš, Emir Ramiæ, Srðan Jovanoviæ, Vensan Pušonjiæ, Vladimir Vukièeviæ, Zlatan Ðapo, Zlatko Lediæ, Zoran Ilièkoviæ, Zoran Podžanin, Ademir Zurapoviæ, Zoran Milanoviæ, Dejan Dabetiæ, Bojan Dabetiæ, Goran Æulum, Davor Petroviæ, Ivan Fabijaniæ, Srðan Jovanoviæ, Beli Karamoviæ.



Sunovrat tuzlanskog sporta: I rukometašice Jedinstva odustale od takmièenja!
Èetvrtak, 15 Septembar 2011 11:04
Podijeli
36
Nakon odbojkašica ŽOK "Tuzle", juèer su od Premijer lige BiH odustale i rukometašice Jedinstva.

Razloge i ne treba posebno napominjati.

Sindrom nedostatka sredstava za takmièenje, zahvatio je i ovaj klub, koji veæ treæu sezonu jedva obezbjeðuje sredstva za opstanak u životu.

- Zbog izuzetno teške finansijske situacije primorani smo na ovaj oèajnièki èin. Nakon mnogih dopisa koje smo uputili Opæini Tuzla, nismo naišli na razumijevanje – istièu u peterostrukom prvaku BiH, koji æe rad nastaviti sa Školom rukometa

Reakcije nadležnih organa u opæinskim i kantonalnim vlastima i dalje nema. Koliko klubova još treba "sahraniti" da bi neko barem primjetio da se nešto dešava sa tuzlanskim sportom?!

16-09-2011 at 01:15 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te



Uploaded with ImageShack.us


Na nešto me sjeca taj grad

Na nešto me sjeca taj grad
Tri kuce na trgu i zastave
Zvuk neba je topal i jak
A ljudi su sjeli pod hrastove

Budi mi se stara cežnja
Budi mi se stara cežnja

Tu je bio njen visoki prozor
Da ga ne gledam
Da ga ne gledam
Svoj strmi hod kroz sjene
Birao sam sâm
A danas ugovor istice

Budi mi se stara cežnja
Budi mi se stara cežnja

Na nešto me sjeca taj grad
Tri kuce na trgu i zastave
Zvuk neba je topal i jak
A ljudi su sjeli pod hrastove

Budi mi se stara cežnja
Budi mi se stara cežnja

Reci im barem da ostave vrata
Dugo smo skupa i skoro smo braca
Da vidim zeleno i da vidim plavo
Dok nosi me davo
Oprosti, vrijeme je varavo

I budi mi se stara cežnja...




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


In memoriam: Ovako je pisao Sale Vilenjak

Ponedjeljak, 19 Septembar 2011 21:59 A.D. Sport

U ponedjeljak 19. septembra na vjeèni poèinak krenuo je Saša Grgiæ, meðu rajom, navijaèima Slobode, prijateljima... poznat kao Sale Vilenjak. Njegova partija, njegova stranka, njegov život - bila je Sloboda. Nažalost, izgubio je posljednju životnu bitku, ali sjeæanje na njega nikada neæe izblijediti. Postoji inicijativa da se ubuduæe dio vatrenih navijaèa okuplja pod imenom Vilenjaci, u spomen na dobroæudnog djeèaka "crveno - crnog" srca iz naselja Slatina.

U nastavku donosimo tekst, kojeg je svojevremeno pisao Saša Grgiæ, jednoj od redakcija medija u Sarajevu. Izmeðu ostalog i zbog Vilenjakovog pisma vjerni simpatizeri "crveno - crnih" boja ne bi trebali dopustiti da lokalni moænici ugase svetinju kakva jeste KK Sloboda.



Uploaded with ImageShack.us


[Edited by Walter did not know on 20-09-2011 at 00:42 GMT]

20-09-2011 at 00:21 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

Ovoj djeci tacno jednog dana treba spomenik dici.Vecina njih je odrasla u ovom sranju nemastine,nepotizma,korupcije,odlazeci po hebenim afganistanima da bi sebi omogucili iole pristojan zivot a i dalje bezuslovno pruzaju ljubav prema svom klubu i ovom gradu, onu cistu djetinju, koja te vole bez ikakvih uslovljavanja.


Uploaded with ImageShack.us


prisjeæam se prijašnjih vremena i mog prvog susreta sa kapijama stadiona
Tušanj. Ljetnog dana osamdeset i neke niz kaldrmu, pa preko mosta s Kipovima na kojima je
bio ispisan grafit: “Gerume hoæemo titulu”, krenuo sam ka stadionu kojeg sam do tada gledao
samo preko malih televizijskih ekrana kada bi momci u “crveno – crnim” majicama odmjeravali
snage s momèadima “velike èetvorke”.

Srce je kucalo jaèe i jaèe kako sam se svojim djetinjim koracima približavao zdanju gdje se
igra(o) prvoligaški fudbal.
Uvjek se pricalo da su reflektori na Tusnju isti kao na beogradskoj Marakani i i da smo ih dobili za prelazak Cvijetina Blagojevica u C.Zvezdu,meni kao djetetu je to ostalo tako i vise se nisam raspitivao da li je istina ili ne.Sjecam se kao danas gostovao je Dinamo a reflektori,nesrazmjerni velicini stadiona,su obasjavali cijelu Slatinu,Rudarsku,dobar dio Batve pa i dragodola.U mojoj djecijoj glavi je to bilo nestvarno kao da ulazis kroz velicanstvenu kapiju u svijet odraslih a Slatina Mi je izgledala onako obasjana svjetloscu kao NEW YORK.
Tada sam prvi put vidio legende YU fudbala sa Tusnja,ne sjecam se nijednog poteza tog dana ali sam imao cast da me cetvorica ASOVA sa pocetka price treniraju kasnije i budu dio moga sjecanja na jedno carobno vrijeme jednog grada i jednog kluba.




Uploaded with ImageShack.us

[Edited by Walter did not know on 25-09-2011 at 14:51 GMT]

25-09-2011 at 11:50 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te



Uploaded with ImageShack.us

ZA SVE DRUGOVE,POZNANIKE I ONE KOJE NE ZNAM ,ZA SVE ONE KOJIMA JE SRCE NEGDJE DRUGDJE I KOJI CEZNU ZA SVOJIM GRADOM.


U gradu gdje nisam rodjen, nit cu ikada biti
s parolom - sto bude, nek bude
u gradu gdje nisam rodjen, ja noci vrtim
uz kazete iz rodne grude

Ljudi su ovdje korektni i u folu
rucak je vazda na vrijeme na stolu
isti goblen, isto Zepter sudje kod sviju
skupi ramovi slika gdje se djeca ne smiju

Ali nekad se daleko mora biti
da bi bili zivi, zdravi, siti
Movement of Jah people!


U gradu gdje nisam rodjen, niti cu ikada biti
gledam fotke, pazim na izvjestaj za vrijeme
u gradu gdje nisam rodjen, ne znam ni ime
covjeku sto zivi vrata do mene

Ali nekad se daleko mora biti
da bi bili zivi, zdravi, siti
Movement of Jah people!


Zato me ne pitaj, ne pitaj
jer svaki put kad odem
ne pitaj, ne pitaj
mozda je zadnji put
ja sam poput ptica vodjen

Ne pitaj, ne pitaj
nikad se ne zna
kad cu zadnji put da prodjem
kroz ovaj grad
ooo, Exodus
gdje nisam rodjen.

02-10-2011 at 17:51 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

"Sufler"
"Imao sam 11 godina kad sam s drugom Arifom istraživao džunglu koja se nalazila u prostoru izmeðu pruge koja je vodila za rudnik Tušanj i toplovoda na prostoru gdje se danas nalazi pored ostalih cijelo jedno veliko naselje i novi tržni centar - kako život postaje bezlièan uz sve te molove koji nisu na morskoj obali - bila je to prava avantura - skoro kao Tom Sojer i Haklberi Fin, a u po Grada...Pored igrališta Proletera upali smo u neko blato, pa se sušili sjedeæi na toplovodu, na najveæim radijatorskim cijevima koje smo vidjeli... Jesam li prestar ako se sjeæam kako se prugom išlo u Kino Radnik prugom?"
"Sufler"

Kroz maglu se sjecam te pruge,mali sam bio.Radoznale oci kakve samo djecije mogu da budu dugo su ispitivale kuda pruga ide.Znam da Mi je otac govorio "do mora sine" ...Kada me vise nisu mogli lagati pruge nije vise bilo a huk mase sa Tusnja nedeljom je dobio prioritet u mom istrazivanju carobnog svijeta djetinjstva.Mnogi su kasnije navijali za Zvezdu,Hajduk,Partizan,Dinamo ali meni taj "huk" i dan danas odzvanja u usima.
Sjecam se toplovoda i kako smo drhtali dok smo ih prelazili vise puta u toku dana a ni sami ne znajuci zasto.Valjda da bi ocvrsnuli igrajuci se sa zivotom,to je valjda ta faza bila,mada kad boljem razmislim svi smo kasnije postali aktivni ili pasivni kockari.Ko zna,mozda je i taj toplovod odredio to

22-10-2011 at 00:47 | Ukljuèi u odgovor
mima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-08-2002
Odgovori: 785
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Bili je jedino pravo ... ¨po necemu znam da jest¨

Skriveno iz taraba sto mirisu na naftu, u bascama od Skvera to Sangaja, Hukica pekara i ascinica prije Samousluge ... Zvuk limarije ispod neninih prozora u 27. Juli 46 (nekad davno 60-tih) ... Uz Kipove vukuci nenin ceker s pijace ... dok ona selami kone i svako malo zastajkuje... ja upijam moju Tuzlu ... ONO nesto se zavuklo u dusu i tu zivi jos i danas ... Kemo, o kojem sam davno pisala ... prozor iz nenine kuhinje i pogled do Banje ... "Fato, ispeci nam kafu ... nismo je dugo pili ..." rekao bi moj rahmetli djed Salko, a kafu su pili prjie pola sata ... Moja mati, moja Behija, lijepa ko san smireno sjedi na seciji ispod tog prozora s findjanom u ruci ... Otac moj rahmetli odnedavna, snima predivnu crno- bijelu fotografiju u maniri najboljih fotografa ... GRAD u materinim i mojim ocima neizbrisivo ostao ... Sve lijepo i jasno, nevino i tesko od zivota bilo se skupilo u tim 60-tim i ranim 70-tim... i ne znam sada bole li me ili ne ove uspomene ... daleko sam od kuce, od djece, matere, brata, sama u "bijelom svijetu" ... pa su zato moja sjecanja tako ostra ... suza sama ide ... "sve sto me ne ubije - ojacat ce me" - tjesim samu sebe ...
Jedno toplo vrijeme tuzlanskih ljeta s brdima lubenica, paprika, zime sto mirisu na cumur i stari Aljo koji neni nosi cumur na 4. kat ... Stocna pijaca na mjestu gdje sada pocinje Slatina ... bijele sokacke nosnje i nene u dimijama ... stada ovaca koje tjeraju na pijacu ispod neninog balkona kod kina Mladost, Anto Olovka ... autobusi na kat do mojih Slavinovica i sira kod tetke Ramze kod slavinovicke skole ... ciglana i vagoneti s glinom dok radnik ciglane vice cuvaaaj, kao i Kemo dok se spustao niz Skver na dasci s malenim, malenim kotacicima (kakav skateboard)... I danas stoji Slani Grad ... dovela sma moju ceru Mimu da vidi grad materinih korijena... moje cupavo zelenooko djevojce sa zagrebacke spice zaljubilo se u Tuzlu na prvi pogled ... mama, mama , kaze moje curce, kako je lijepa tvoja Tuzla ... vodim je na bozu kod Iljazovica, pokazujem Korzo i spomenik poginuloj mladosti ... Netko i nesto (zlo) uzelo je moj Slani Grad djetinjstva ... i ljulje na Banji i medu u zooloskom vrtu ... i nema mog oca da me digne na ramena i nosi Tuzlom ... Bogata sam jer imam ova sjecanja. Cuvajte Slani Grad ... mima

[Edited by mima on 22-10-2011 at 11:09 GMT]

[Edited by mima on 22-10-2011 at 11:15 GMT]

22-10-2011 at 09:08 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska djetinjstva 80-te

mima

22-10-2011 at 10:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 60
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Tuzlanska djetinjstva 80-te New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice