Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Tuzlanski aerodrom
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

Danas sam na web stranici sarajevskog aerodroma vidio i dva dolaska iz Tuzle. Zna li neko o kakvim je letovima rijec?

22-06-2006 at 16:40 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

To je charter linija sarajevo-tuzla-tunis, provjericu danas detalje sa pilotom

[Edited by THALES on 23-06-2006 at 11:12 GMT] 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
23-06-2006 at 11:07 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Tuzlanski aerodrom

Joj pravo da vam kazem, meni nema nista mrze nego ona relacija Zagreb-Tuzla kad idem kuci ili Sarajevo-Tuzla.

Evo recimo kad sam ja zivio u Americi. Njujork-Amsterdam 6 sati, Amsterdam-Zagreb 2 sata, Zagreb-Tuzla JOS 6 SATI! Pa to je stvarno ubistvo. Ili Njujork-Pariz 7 sati, Pariz-Sarajevo 2 sata, Sarajevo-Tuzla 3 sata. Stvarno je smor smoreva! Narod je nakon dugih putovanja umoran i gladan i rezigniran... mislim ja sam takav jebiga. Kad bukiram kartu prije, pa stomak me cisto zaboli kad pomislim da mi valja ic onim autobusom ili autom kuci... ni ne ide mi se vise... Bas je steta jebiga.

23-06-2006 at 11:15 | Ukljuèi u odgovor
lili
Nivo: Forumski vuk
brizna
Registriran(a): 03-03-2006
Lokacija: germany
Odgovori: 469
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

A sta reci besimire za ljude koji putuju iz Sidneja. Let raje 30 sati do ZG pa onda 6 sati do TZ.
Putovanje do 9 sati je super, za razliku od ovih 30 .

23-06-2006 at 12:44 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Tuzlanski aerodrom

Joj Lili, al me najvise umore tih zadnji 6 sati pravo da ti kazem! :lol Budem ko pasce nervozan!

23-06-2006 at 12:48 | Ukljuèi u odgovor
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
besmir wrote:
Joj Lili, al me najvise umore tih zadnji 6 sati pravo da ti kazem! Budem ko pasce nervozan!

Pa covjece kako te ne bi umorili. Ja bi nekako i proguto da je to autobus kako treba pa da se normalan svijet vozi. A ovako, stani na svaku stanicu da svako udje i izadje sto tusa nije po sedam dana vidio.....a s mene hoce nesto da bude.

A avionu ko car, volj ti gledat TV, filmove(na interkontinentalnim letovima) il sta popit i procitat i nisi ni uzletio kako treba i popio kafu vec slijeces ako vec imas konekciju iz VIE, AMS ili Pariza....

A da vam ne pricam o svojim dogodovstinama na liniji Bec-Tuzla....autobuskoj naravno
23-06-2006 at 16:27 | Ukljuèi u odgovor
Amelina
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2001
Odgovori: 78
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

Sto se mene tice, ja bih bila spremna platiti avionsku kartu i puno vise od ove cijene koju placam (a nije bas neznatna suma), samo da sletim na Dubrave. I to ne bih razmisljala ni pola sekunde, samo da postoji ta opcija.
Moje musko prosle godine sletilo na Dubrave jer valjda aerodrom u Sa se nesto renovirao. I bas svo vrijeme komentarise da biti kuci za 20min i vec srkati kafu se i suhim zlatom placa.  


When you lose, don't lose the lesson!
23-06-2006 at 18:01 | Ukljuèi u odgovor
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

Istu sam stvar prezivio prosle godine....i moram priznati, ma koliko to daleko od stvarnosti bilo, kad sam prelijetao grad izgledao je kao metropola......

valjda se od tog industrijskog dijela grada cini da su i to naselja ili ne znam ni ja sam.......neopisiv osjecaj!!!!

23-06-2006 at 18:03 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

torque
evo kopam i rukama i nogama da nadjem zamjenu u subotu za blanik kup u livnu, ali izgleda mrka kapa, moracu da radim. kolega iz tima kupio cessnu 172 pa me planirao u posadi, moracu da ga razocaram. ko mi je kriv sto nisam planirao godisnji odmor na vrijeme. vecina kolega kontrolora letenja iz mog tima je na godisnjem pa mi ne gine radna subota. 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
29-06-2006 at 07:10 | Ukljuèi u odgovor
TORQUE
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 17-12-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1449
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
THALES wrote:
torque
evo kopam i rukama i nogama da nadjem zamjenu u subotu za blanik kup u livnu, ali izgleda mrka kapa, moracu da radim. kolega iz tima kupio cessnu 172 pa me planirao u posadi, moracu da ga razocaram. ko mi je kriv sto nisam planirao godisnji odmor na vrijeme. vecina kolega kontrolora letenja iz mog tima je na godisnjem pa mi ne gine radna subota.

Ja opet ostajem u Tuzli ali zbog drugih obaveza, npr. izbor za "Miss Motori BiH" u subotu u tuzli, to se ne propusta jer sam ja i jedan od sponzora. Al Znam da ce nam Mladen donijeti par pehara u Tuzlu
29-06-2006 at 08:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Tuzlanski aerodrom New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice