Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

preuzimam smjenu sad sam dosao s polja... svratio sam malo i do doma veceras da se nakupim vrucine i dima od cigara....ja sam danas u avazu procitao nesto zanimljivo naime za 15 dana pocinje izgradnja tribine na stadionu tusanj....izvodjac radova arkada lukavac...tribina ce imati 7 500 mjesta i bice natkrivena....a u sklopu komplexa bice i poslovni prostiri....krajem godine bi posao trebao biti zavrsen...i to me pravo raduje da nam i stadion konacno pocne liciti na nesto...ja i sve ide po fifinim standardima sto znaci da ce i reprezentacija bih mozda nekad zaigrati na tusnju

11-01-2004 at 00:53
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

dobro sam ovo gore napiso poslovni prostiri hehehe htio sam reci prostori...ma nesto me tastatura zeza heheh

11-01-2004 at 00:56
Olivera
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 29-04-2003
Odgovori: 234
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle - Tušanj

Skupština FK Sloboda iz Tuzle je u hotelu "Bristol", usvojila Odluku o poèetku gradnje istoène tribine stadiona "Tušanj".
Lukavaèko preduzeæe "Arkada", je izabrano za izvoðaèa radova, a ukupna vrijednost radova procijenjena je na 6,5 miliona KM.

Ekrem Šehoviæ, predsjednik Slobode i direktor Direkcije za obnovu i izgradnju Tuzle, je istakao da je ponuda lukavaèkog preduzeæa jeftinija za dva miliona KM, nego primjerice preduzeæa "Širbegoviæ" iz Graèanice.

Slobodi æe na istoènoj strani stadiona "Tušanj" ostati 1.000 kvadratnih metara poslovnog prostora. Podrumske prostorije obuhvatiæe èetiri svlaèionice po 100 kvadrata, te nove klupske prostorije.
U prizemlju tribine bit æe 1.920 kvadratnih metara komercijalnog prostora, koji æe se prodavati po cijeni od 1.700 KM za kvadratni metar, a na prvom spratu æe biti još 1.400 kvadrata komercijalnog prostora koji æe koštati 1.400 KM po kvadratnom metru.

Na zasjedanju bilo je muènih situacija kao nikad prije, iako je donesena "istorijska" odluka bila bez i jednog glasa protiv.
Naime, u jednom trenutku su se sukobili predjednik kluba Ekrem Šehoviæ i èlan Skupštine Hamdija Hodžiæ.

Šehoviæ se potom obukao i krenuo izaæi, ali ga je sa izlaznih vrata vratio predsjednik Skupštine Ante Raos.
Meðutim, po povratku uslijedile su psovke i svakojake uvrede, što ne ide u prilog klubu sa bogatom tradicijom.

Na koncu i Fikret Brðanoviæ je ušao u sukob sa Ekremom Šehoviæem, ali ovoga puta u pitanju nije bila gradnja tribine, veæ dogaðanja oko prvog tima Slobode. Naime, Brðanoviæ je optužio Upravni odbor kluba da se bavi menadžerskim poslovima, te da uništavaju mlade nogometaše Slobode. U ovom sluèaju Šehoviæ je zaprijetio Brðanoviæu da æe ukoliko nastavi sa neutemeljenim optužbama cio sluèaj završiti na sudu, te mu u nekoliko navrata rekao:

"Kako te nije sramota."

Sreæom po tuzlanskog premijerligaša predsjednik Skupštine Ante Raos okonèao je zasjedanje i najavio novo za petnaest dana kada æe se raspravaljati o prvoj ekipi Slobode.

Preuzeto sa www.075-tuzla.com ÿ

Unatoæ balkanskim istupima , evropski uspjeh.

 


Olivera
11-01-2004 at 13:58
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Bas da vidimo sta ce biti sa stadiona .

A u Frontu Slobode ,ima zanimljivih clanaka ,a evo ja sada izdvajam intervju sa Mirzom Kesetovicem ,direktorom Direkcije za zastitu okolice Tuzlanskog kantona ,pa kaze da su automobili naveci zagadjivaci zraka ,ne cudim se.Sto je nekome otpad nama izgleda dobro ili tacnije jeftino .

Za one koji mozda ne znaju da kazem da se sada vjencanja obavljaju u Hotelu Tuzla ,tako da je prostor malo gotivniji .

Cupo ,preuzmi hahah ja sam samo satnicu odradila a ti si vidim bio vrijedan .
Sta ima u Domu ,kako je sada tamo ?

Pozdrav svima iz Tuzle .

11-01-2004 at 19:57
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

meni je lijepo u domu...ne idem u disko nego odem u onaj ko restoran...samo ima puno ljudi i nema bas zraka....tako kad dodjes kuci usmrdis se na znoj cigare i sl....al sve u svemu spram ponuda u gradu nije lose...e cuo sam da best ponovo radi jasko i skoka sviraju moracu i tamo otici u izvidnicu....ulaz u dom je 1KM i u best takodje....

11-01-2004 at 23:25
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
meni je lijepo u domu...ne idem u disko nego odem u onaj ko restoran...samo ima puno ljudi i nema bas zraka....tako kad dodjes kuci usmrdis se na znoj cigare i sl....al sve u svemu spram ponuda u gradu nije lose...e cuo sam da best ponovo radi jasko i skoka sviraju moracu i tamo otici u izvidnicu....ulaz u dom je 1KM i u best takodje....


Ja sam nekada rado u Dom isla ,joj koja je znala biti guzva ,pa se bas usmrdimo na one cigare a opet nama super jos ja nikad nisam pusila ,pa kad dodjem kuci ,niko mi ne vjeruje .

Ma,nisam danas nesto ,cula sam da se jedna mlada zena ubila ,skocila kroz prozor pa mi zao .
Nikada ne znamo sta se u necijoj dusi krije ,treba ljude slusati .

Sto se tice vremena ,konacno suncano .
12-01-2004 at 11:48
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma slabo ovo nesto sunce....mislim ovo sunce na nebu heheheh....vrijeme nam je bas shit ubilo se za depresije...nego danas sam slusao utiske nekih prijateljica sinoc je bio tj preksinoc muski striptiz dole u klubu plus...kazu nije bilo puno svijeta al je bilo dobro...ipak mentalitet sto se tice tih stvari nam se ne mijenja....ja im predlagao da im ja napravim striptiz i to za manje pare...jos bi im vise pokazo hehehe....pa su rekle da ce uzeti na razmatranje.....jebiga svaki dinar je dobro dosao hehehe

13-01-2004 at 01:31
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ma slabo ovo nesto sunce....mislim ovo sunce na nebu heheheh....vrijeme nam je bas shit ubilo se za depresije...nego danas sam slusao utiske nekih prijateljica sinoc je bio tj preksinoc muski striptiz dole u klubu plus...kazu nije bilo puno svijeta al je bilo dobro...ipak mentalitet sto se tice tih stvari nam se ne mijenja....ja im predlagao da im ja napravim striptiz i to za manje pare...jos bi im vise pokazo hehehe....pa su rekle da ce uzeti na razmatranje.....jebiga svaki dinar je dobro dosao hehehe


Pa dobro Cupo ,majka mu stara nije ovo SRNA
,pa da sirimo lazne informacije, kad ja kazem da je suncano onda je suncano ,
A, ozbiljno evo stvarno danas lijep dan .
Cuj muske striptizete ,aaaa nisam znala da smo tako moderni i gdje to bude ? (cisto da znam )

13-01-2004 at 12:36
doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Izgleda da iz Tuzle samo tuzne vijesti.
Sad sam i ja cula za Nerminu pa mi pravo zao.Nazvala ja malo svoje kad otac mi rece.Poznavala sam je iz grada bila je jako fina kao osoba i nicim bas nicim nije odavala da bi mogla doci ruku ba sebe.Kao sto rece sunce ne znamo sta se u cijoj dusi krije.Uh bas mi nesto tesko.Jos teze jer sam je poznavala.

14-01-2004 at 00:27
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
doris wrote:
Izgleda da iz Tuzle samo tuzne vijesti.
Sad sam i ja cula za Nerminu pa mi pravo zao.Nazvala ja malo svoje kad otac mi rece.Poznavala sam je iz grada bila je jako fina kao osoba i nicim bas nicim nije odavala da bi mogla doci ruku ba sebe.Kao sto rece sunce ne znamo sta se u cijoj dusi krije.Uh bas mi nesto tesko.Jos teze jer sam je poznavala.


Zalosno stvarno ,vidjela sam bas posmrtnicu .

I vrijeme je neko tugaljivo ,kisa pada a meni opet nesto lijepo ,obuzeo me onaj osjecaj pripadnosti ovom gradu .

Cupo ,kupila ja Kenijadu ,evo tek sada vidim da je Keniada
,..nasi prave i dobra je .

Hajde rajo ,glavu gore
14-01-2004 at 21:06
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 36
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice