Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Komentar jednog forumasa sa Sarajevo-x.com

--------------------------------------------
Report this postReply with quote by gumifufna on 23/07/2008 21:34

Mene samo jedno interesuje kako su nadrealisti mogli predviditi i za culibrka doktora za alternativnu medicinu

--------------------------------------------

24-07-2008 at 09:47 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Putnik wrote:
Cak je i trebu sebi nasao. Kazu da su skoro uvijek zajedno bili, cak se drzali i za rucice...

Evo pa kome nije mrsko nek cita OVDJE




Citam kometare citaoca srbijanske stampe i ovaj zelim da podijelim sa vama.


"Karadjic nije optuzen sto je pisao knjige , bavio alteretivnom mediciniom , nego covek je optuzen za genocid , 3 godine bombardovanja Sarajeva i etnicko ciscenje. O tome bi narod Srbije trebao da bude informisan , a ne kako je inteligentan , pa se prerusio, pa zaposljen u lekarskoj ordinaciji...".



[Edited by Shiva on 24-07-2008 at 10:51 GMT]
24-07-2008 at 10:50 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Sejtan wrote:



ma kako da ti objasnim,volio sam i ja Momu Kapora pisca ali ne volim Momu Kapora cetnika to su dvije razlicite licnosti.Isti slucaj je i sa Kusturicom.U vremenima zajednickog zivota i suzivota cijenio sam ono sto je napravio.Imao je izbor i izabrao svoju stranu.Svojim izborom izubili smo mi jednog umjetnika iz onoga vremena ali je on izgubio svoje postovaoce,prijatelje i otadzbinu.I nemoj da ti bude krivo zbog jednog pisca ili rezisera neka ti vise bude krivo prijatelja sa kojim si dijelio lijepe trenutke i koji su zadojeni bolesnom ideologijom promjenili dres.


Potpisujem..i u to ime pijem jos jedan fildzan bosanske kahve.  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
24-07-2008 at 11:28 | Ukljuèi u odgovor
harambasic
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 22-02-2007
Odgovori: 69
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

http://www.index.hr/vijesti/clanak/karadzic-platio-slobodom-jer-je-na-celo-srpske-tajne-sluzbe-dosao-vukadinovic/396059.aspx

"BIA ga je èuvala, BIA ga je predala . Ustrajat æu da se do kraja rasvijetle okolnosti pod kojima je bivši predsjednik Republike Srpske uživao zaštitu srpske tajne policije"
Srpski ministar policije Ivica Daèiæ

24-07-2008 at 11:31 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Izjave "poznatih" nakon hapsenja krvoloka karadzica

LIDIJA VUKICEVIC (smrdikalaka)
Oèajna sam i mnogo mi je teško zbog svega što se izdešavalo. Sramota, izdaja i prevara su reèi koje bar približno mogu da opišu ovaj sraman èin. Nova vlada je imala smišljen scenario i mene je sramota što živim meðu nekim Srbima koji ne zaslužuju da nose taj epitet - tužno je prokomentarisala Vukiæeviæeva i dodala da je pitanje dana kada æe “ovi grešnici uhapsiti i Ratka Mladiæa”.

SAVO MILOŠEVIÆ:
Ovo je trebalo uraditi ranije, ali nikada nije kasno za pravi potez. Ovako je Srbija dobila jedan veliki plus, a Radovan æe, kao i svi drugi, dobiti priliku da dokaže da nije kriv za zloèine za koje ga tereti optužnica Haškog tribunala - izjavio je Miloševiæ i dodao da je narod zbog Karadžiæa i njemu sliènih platio previsoku cenu.

BRANISLAV LEÈIÆ:
Iskreno se nadam da više nikada neæemo morati da hapsimo naše ljude i izruèujemo ih stranim sudovima. Karadžiæ æe imati priliku da se brani i dokaže svoju nevinost, ali mislim da je mnogo bolje bilo za sve da se sam predao - rekao je Leèiæ.

ERA OJDANIÆ:
Jedan takav voða srpskog naroda da bude uhapšen usred prestonice, pa to je užas nad užasima! Sa formiranjem nove vlade, sve je krenulo nizbrdo - rekao je Ojdaniæ i dodao da zbog Karadžiæevog hapšenja zapao u tešku depresiju i da celu noæ oka nije sklopio.

VESNA VUKELIC VENDI
Vesna Vukeliæ Vendi izjavila je da se zbog Karadžiæevog hapšenja tražila smena Vojislava Koštunice, a da je on ostao na vlasti ovako nešto se nikada ne bi dogodilo.
- Nova vlada samo je “produžena ruka” prljavog Zapada, koji ima za cilj da nas sve porobi i pokrsti. Jadni su ovi naši plaæenici koji za male pare žele da “pomešaju pravo pravoslavno mleko sa katolièkim pomijama - rekla je Vukeliæeva.

24-07-2008 at 15:28 | Ukljuèi u odgovor
Ba**
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 15-06-2008
Lokacija: vaseljena
Odgovori: 528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Putnik wrote:
Izjave "poznatih" nakon hapsenja krvoloka karadzica



BRANISLAV LEÈIÆ:
Iskreno se nadam da više nikada neæemo morati da hapsimo naše ljude i izruèujemo ih stranim sudovima. Karadžiæ æe imati priliku da se brani i dokaže svoju nevinost, ali mislim da je mnogo bolje bilo za sve da se sam predao - rekao je Leèiæ.



NASI LJUDI??
Lecic je mnogo mnogo blag a reci za karadžiæa u superlativu "nasi ljudi" ?!!!!!!!!! Pa kako da ne psujem!
24-07-2008 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Ba** wrote:
NASI LJUDI??
Lecic je mnogo mnogo blag a reci za karadžiæa u superlativu "nasi ljudi" ?!!!!!!!!! Pa kako da ne psujem!


Ma ja pojedine i razumijem. Treba hodati i ulicom, a cinjenica je da je Srbija podijeljena i nikad covjek ne zna sta ga moze "poklopit" zbog neke izjave, a posebno ako se radi o poznatim licnostima.

[Edited by Putnik on 24-07-2008 at 15:40 GMT]
24-07-2008 at 15:40 | Ukljuèi u odgovor
Ba**
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 15-06-2008
Lokacija: vaseljena
Odgovori: 528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Putnik wrote:

nikad covjek ne zna sta ga moze "poklopit" zbog neke izjave, a posebno ako se radi o poznatim licnostima.


ma uvek covek ima izbora npr. da odbije da prokomentarise...ili da biranim recima ali biranim i ubitacnim recima kaze zapravo ko je karadžiæ.Ovo je sramota, pa on je bio u DEPOSu, DOSu ...hebote kako se brzo zaboravi sve. PLjujem ja njega.
24-07-2008 at 15:47 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Ba** wrote:

ma uvek covek ima izbora npr. da odbije da prokomentarise...ili da biranim recima ali biranim i ubitacnim recima kaze zapravo ko je karadžiæ.Ovo je sramota, pa on je bio u DEPOSu, DOSu ...hebote kako se brzo zaboravi sve. PLjujem ja njega.


Pa od kako se "zavadio" sa Cedom, covjek se promijenio 98%...Steta je za njega sto se mijesa u poso koji ne zna raditi. Bolji je kao glumac, a ovako sam sebi skace u ledja...
24-07-2008 at 15:50 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Aidatuzla wrote:
Ko je ova Vendi?


Pola zena, pola plastika...Valjda pjevacica, tako google kazu.
24-07-2008 at 15:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice