Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
primus inter pares wrote:
Moje misljenje,je da ne ide ta prica i generalu alagicu ovde na politici,nije mjesto,na.
imam njegovu knjigu sjecanja na rat pa ako hocete rado cu vam neke dijelove prenijeti ali dole negdje na vjecne teme,ako vas interesira njegovo misljenje o ratu,miru,dejtonu i tako to....
ali ovde na 60 minuta nema smisla,jer jednostavno nije tema ni emisije ni ovog topica..


p.s 60 minuta samo javno govori ono sto mi svi(ili bar vecina,ili veliki dio populacije )mislimo o politicarima,nadri biznismenima,korupciji,mitu,i inim lopovlucima , ali ko nas za sta pita...



Primke, jesi i ti bezbojan
na ovoj temi izgleda treba izabrati boju, a bezbojni je vrlo malo  


Sve je super i sve je za 5!
08-03-2009 at 20:15 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ja znam da smo ispod kože svi crveni kolko god se osipali na tu èinjenicu

08-03-2009 at 20:18 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Shaban wrote:
Ja znam da smo ispod kože svi crveni kolko god se osipali na tu èinjenicu


Èasna pionirska
 


Sve je super i sve je za 5!
08-03-2009 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
indijana wrote:



Primke, jesi i ti bezbojan
na ovoj temi izgleda treba izabrati boju, a bezbojni je vrlo malo




ma OBOJEN ko bistra voda


a ako vec moram birat boje,pa bar se kod mene zna
BLAUGRANA
MES QUE UN CLUB


[Edited by primus inter pares on 08-03-2009 at 08:51 GMT]
08-03-2009 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
primus inter pares wrote:
Moje misljenje,je da ne ide ta prica i generalu alagicu ovde na politici,nije mjesto,na.
imam njegovu knjigu sjecanja na rat pa ako hocete rado cu vam neke dijelove prenijeti ali dole negdje na vjecne teme,ako vas interesira njegovo misljenje o ratu,miru,dejtonu i tako to....
ali ovde na 60 minuta nema smisla,jer jednostavno nije tema ni emisije ni ovog topica..


p.s 60 minuta samo javno govori ono sto mi svi(ili bar vecina,ili veliki dio populacije )mislimo o politicarima,nadri biznismenima,korupciji,mitu,i inim lopovlucima , ali ko nas za sta pita...



Znaci da ipak prevedem sto sam postiro ovde?
Pa vako,za vas retardirane ,ako niste primjetili sef ovog lika koji sebe naziva novinarom i vodi emisiju sa plagijat imenom,je bio taj koji je poslao Generala u Haag kao da je okorjeli kriminalaca a ne heroj odbrane Bosne i hercegovine i Generalal Armije Republike Bosne i Hercegovine,sto je direktno uticalo da General naprasno umre,ali o tome se nece napraviti reportaza u plagijat emisiji,niti ce se ikada spomenuti ime Generala Alagica u istoj,a sve zbog direktive Zlatka L....ako kome i poslije ovoga nije jasno zasto je postirano ovde nek se slobodno javi,a da ne spominjem postiranje o gladnim borcima na temi o Islamskom objektu?!..gdje se niko ne pobuni...




[Edited by KlOn on 23-11-2009 at 04:59 GMT]
09-03-2009 at 05:04 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
cia wrote:
Sjasi malo Vejsile !


prijatelju,brate,druze ...

Nejasem ja tebe,to ti se ucinilo,ovo je ipak samo bio jedan obicni komentar.

Pa ne zivimo valjda u jednoumlju,bar jos za sada ne?

A to sto tebi smeta moj komentar dovoljno govori o tebi samom.Pogledaj se na sta licis?Jesi li svjestan sta su od tebe uradili? Vjerujes televiziji i medijima i to slijepo?Zivis onako kako ti kazu na televiziji!?Cak i djecu odgajas kako tv_choban kaze!? Pa vidi sta pobornik jednoumlja Drug Bush ,uz pomoc medija i lazi, uradi od Amerike od kako je ukinuo demokratiju 2001. godine?Jos malo pa hiper-inflacija,nedostatak hrane,zabrana izlaska,policijski sat i ko zna kako ce se sve to zavrsiti?

I tako dok slijepo vjerujemo medijima,sve vise gubimo svoja gradjanska prava.Ni Genocid vise nije sto je bio (mislim zakonski-niko ne postuje zrtve),nit´ smo svi jednakopravni... I nemoj niposto misliti da anti-teroristicki zakon vazi samo za neke ...

Svako danas bez ikakvog dokaza moze biti uhapsen i legalno mucen i likvidiran od strane drzavnih organa bezbjednosti .Samo te optuzi da si terorista i pojeo vuk magarca...
A da bi tv_ovcice slijepo prihvatile takav zakon onda ih je trebalo dobro prepasti...

Demokratija je ugrozena,prika moj ako uopste jos i postoji?Buducnost uopste ne izgleda ruzicasto...
09-03-2009 at 09:24 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta



To ti imas neke kredite na ovom forumu pa da neke od ucesnika diskusije nazivas glupima?
Postoji vas, 3-4 lika, koji ama nikako da prestanete sa pisanjem jednih te istih komentara tj.na svakom komentaru ove teme pominjete povezanost SDP-a, Lagumdzije sa novinarima 60-minuta. To su svi skontali. OK. Ako su tako ociti svi ti propusti zasto mnogi od kvazi-intelektualaca uz financijsku pomoc tajkuna (a ima ih vala dosta da mogu kupiti citavu BiH, a kamoli napraviti jak medij) ne rade priloge, emisije, reportaze o tim i takvim stvarima. Umjesto toga ova tema na onasem forumu sa svodi na dokazivanja povezanosti emisije sa politickom opcijom.Javite mi kada pronadjete bilo koji medij ili novinara u BiH (ma i u Svjetu) koji je nezavistan i koji nije politicki naklonjen?
Ipak, postoje sudovi na kojima se mogu dokazati lazi ili braniti istina. Koliko je do sada tuzbi podneseno protiv 60 minuta? Kakve su presude? Hajmo malo biti realni i korektni.
Ako vama smeta sto je 60 minuta objavio npr. one ogavne prijetnje Saje (da ce dovesti crnaca da siluje djevojcu od inspektora) onda stvarno ne zasluzujute bolju drzav.
Isti taj Saja bio piljar prije rata, a sada mu se bogatsvo mjeri milionima a kucni je prijatelj Izetbegovica.

Mislite li da bi to bilo koji drugi medij ili novinar objavio ove materijale? Koji?
60 minuta jeste SDPova emisija. To nema dvojbe. Ja nisam niti cu ikada biti SDP clan iliti simpatizet (najgore sto ovo moram uvijek pominjati jer se kod pojedinaca sve svodi na to da ako neko podrzava 60 minuta je automtski SDPovac). Ali i ovakva emisija je bolja nego sutnja?

[Edited by yugi on 09-03-2009 at 16:02 GMT]

09-03-2009 at 09:54 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:


To ti imas neke kredite na ovom forumu pa da neke od ucesnika diskusije nazivas glupima?
Postoji vas, 3-4 lika, koji ama nikako da prestanete sa pisanjem jednih te istih komentara tj.na svakom komentaru ove teme pominjete povezanost SDP-a, Lagumdzije sa novinarima 60-minuta. To su svi skontali. OK. Ako su tako ociti svi ti propusti zasto mnogi od kvazi-intelektualaca uz financijsku pomoc tajkuna (a ima ih vala dosta da mogu kupiti citavu BiH, a kamoli napraviti jak medij) ne rade priloge, emisije, reportaze o tim i takvim stvarima. Umjesto toga ova tema na onasem forumu sa svodi na dokazivanja povezanosti emisije sa politickom opcijom.Javite mi kada pronadjete bilo koji medij ili novinara u BiH (ma i u Svjetu) koji je nezavistan i koji nije politicki naklonjen?
Ipak, postoje sudovi na kojima se mogu dokazati lazi ili braniti istina. Koliko je do sada tuzbi podneseno protiv 60 minuta? Kakve su presude? Hajmo malo biti realni i korektni.
Ako vama smeta sto je 60 minuta objavio npr. one ogavne prijetnje Saje (da ce dovesti crnaca da siluje djevojcu od inspektora) onda stvarno ne zasluzujute bolju drzav.
Isti taj Saja bio piljar prije rata, a sada mu se bogatsvo mjeri milionima a kucni je prijatelj Izetbegovica.

Mislite li da bi to bilo koji drugi medij ili novinar objavio ove materijale? Koji?
60 minuta jeste SDPova emisija. To nema dvojbe. Ja nisam niti cu ikada biti SDP clan iliti simpatizet (najgore sto ovo moram uvijek pominjati jer se kod pojedinaca sve svodi na to da ako neko podrzava 60 minuta je automtski SDPovac). Ali i ovakva emisija je bolja nego sutnja?


Ma ne,ja ovde samo malo "trabunjam" ,ne zamjeri mi ,a da su bas svi skontali povezanost gore navedenih i nisu,jer da jesu nebi se javljali,drago mi je vidjeti da si ti upoznat sa relacijom zlatko-bakir-60 min,..tebi ako smeta sto se ponavljam imam jako jednostavno rjesenje,zaobidji moje komentare

09-03-2009 at 10:14 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

60 minuta i veceras na FTV! Jos ih ne ukinuse. Opet ce da nas lazu da zivimo u drzavi u kojoj je socijalna bijeda, siromastvo, propale firme,otkazi radnicima kriminal, nesposobna vlast itd. A,vala, lazu. Sve je obratno, ko god zivi u BiH vidi da je rahatluk i da toga uopste nema tj da je vlast postena, a ako je neko kriv za nesto gore navedeno i ako toga uoste ima u BiH, to je, kako i inace biva svuda u svijetu, opozicija. Kad ukinu 60 minuta, doci ce pravna drzava (u ponedjeljak, taj neki ), blagostanje i demokratija... . Medjutim, eto, nije to ovaj ponedjeljak, jbg-a...

Bio pred rat u jednoj demokratskoj stranci od akcije u BiH, jedan uspjesni i sposobni, a nadasve elokventni politicar, Muhamed Cengic Cenga (odlicno ´obradjen´ u Nadrealistima), koji je usao u istoriju izjavama ´Plata more bidne a more i ne bidne´ i ´Od ponedjeljka uspostavljamo pravnu drzavu´...
Pa ko ne voli 60 minuta (jer kao navijaju za SDP), a simpatise stranku doticnog ´genija´ (jedan od osnivaca iste,mislilac i idejni tvorac), nek ga nadju ako je ziv i pitaju ga kad ce taj ponedjeljak kad nece biti emisije 60 minuta i kad ce otpoceti pravna drzava samim time...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
09-03-2009 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Lijepa slika koja rusi ustaljene sterotipe




09-03-2009 at 20:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice