Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

Ova tema je otvorena u svrhu identifikovanja kao što je veæ reèeno , svih mjesta ; institucija, službi i td. gdje ste bili nezadovoljni uslugom i imate kritiku.
Molim vas, da u tom smislu date svoj doprinos ovoj temi i samo na takav naèin ova tema æe biti od koristi!
Dakle; bitno je navesti slijedeæe pojedinosti:
-Gdje se taèno desilo (objekat, institucija, služba) u Tuzli?
-Šta se desilo ?
-Kada se desilo?
-Šta ste vi poduzeli povodom toga i ima li efekta?
Moji dati primjeri nemaju cilj da se neko otpusti i slièno, nego jednostavno da graðani znaju šta ih èeka na nekom mjestu, u toj instituciji, službi i nek sami odluèe da li æe nastaviti ili tražiti alternative!

Dakle, temu sam otvorio podrazumijevajuæi da æe se javljati oni koji borave u Tuzli i oko Tuzle , a koji koriste razne usluge. No, pošto vidim da se javljaju i iz dijaspore, to je sasvim u redu, i ako imaju neku kritiku prilikom svoje posjete Tuzli, bilo bi korisno da to iznesu. Njihovo praæenje ovog foruma predstavlja njihovu želju da znaju šta se dešava u domovini i to je jedan patriotski stav i pozitivna stvar!





[Edited by Platonix on 01-12-2011 at 08:00 GMT]

01-12-2011 at 07:46 | Ukljuèi u odgovor
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

Platonix naslov tvoje teme i tvoj licni primjer koji si naveo su barem MENI nebo i zemlja jarane.Necu bas da se hvatam detalja,ali cu pratit ovu temu da vidim dokle ce dogurat.
Sto se tice dijaspore da odmah to rascistimo sva ta raja sto tipka van nase Bosne i Hercegovine su nasi Bosanci i Hercegovci(Tuzlaci) i ne bi bili ovde na forumu da im nije stalo.(barem ja tako mislim)Puno poz.

01-12-2011 at 15:51 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

mogu l' ja da ne dam kritiku, nego suprotno!

u opcini, kako dolje na salterima, tako gore u uredima, sam vise puta u posljednjih par mjeseci (skoro vec i pola godine) jako prijatno iznenadjena izvanrednim odnosom sluzbenika, strpljenjem, savjetima i reakcijom.

imala sam zavrsit tonu papira, za svasta nesto, odgadjala sam odlazak u opcinu cekajuci pogodan momenat da budem sama psihicki dovoljno spremna za njihovu "ljenost, bezobrazluk, itd.", koju sam, vodeci se stereotipizacijom, ocekivala.

medjutim! ne da su se stereotipi razbili u paramparcad, nego sam ja zavrsila sve sto je trebalo, brze nego sto sam ocekivala...

stvrno, nemam rijeci! kuc-kuc da ih ne ureknem!

01-12-2011 at 15:56 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
Platonix wrote:
Ova tema je otvorena u svrhu identifikovanja kao što je veæ reèeno , svih mjesta ; institucija, službi i td. gdje ste bili nezadovoljni uslugom i imate kritiku.
Molim vas, da u tom smislu date svoj doprinos ovoj temi i samo na takav naèin ova tema æe biti od koristi!
Dakle; bitno je navesti slijedeæe pojedinosti:
-Gdje se taèno desilo (objekat, institucija, služba) u Tuzli?
-Šta se desilo ?
-Kada se desilo?
-Šta ste vi poduzeli povodom toga i ima li efekta?
Moji dati primjeri nemaju cilj da se neko otpusti i slièno, nego jednostavno da graðani znaju šta ih èeka na nekom mjestu, u toj instituciji, službi i nek sami odluèe da li æe nastaviti ili tražiti alternative!

Dakle, temu sam otvorio podrazumijevajuæi da æe se javljati oni koji borave u Tuzli i oko Tuzle , a koji koriste razne usluge. No, pošto vidim da se javljaju i iz dijaspore, to je sasvim u redu, i ako imaju neku kritiku prilikom svoje posjete Tuzli, bilo bi korisno da to iznesu. Njihovo praæenje ovog foruma predstavlja njihovu želju da znaju šta se dešava u domovini i to je jedan patriotski stav i pozitivna stvar!


a u tom restoranu, jesil platio samo jelo i piche, il si uz to, bacio koju marku baksisa?
01-12-2011 at 16:04 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
camac wrote:

a u tom restoranu, jesil platio samo jelo i piche, il si uz to, bacio koju marku baksisa?


Oprosti, ali kakve veze ima da li je ostavio baksis ili ne? Pretpostavljam da aludiras kako je konobar na mizernoj plati, itd, itd sto je vjerovatno tacno i da je zato neraspolozen i da zato galami i psuje.

Bez obzira sta su razlozi za necije nezadovoljstvo, generalno nigdje u svijetu nije prihvatljivo da se psuje u usluznim djelatnostima. Jedno je kad se zezas i psujes sa svojim radnim kolegama, a sasvim je drugo kad se psuje pred strankama.

Ako se covjeku nije svidjelo da jede i pije u takvom okruzenju, ima potpuno pravo da ode negdje drugo gdje ce mu se kao gostu koji placa ukazati normalna, standardna usluga.

01-12-2011 at 16:23 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
MelMel wrote:

Oprosti, ali kakve veze ima da li je ostavio baksis ili ne? Pretpostavljam da aludiras kako je konobar na mizernoj plati, itd, itd sto je vjerovatno tacno i da je zato neraspolozen i da zato galami i psuje.

Bez obzira sta su razlozi za necije nezadovoljstvo, generalno nigdje u svijetu nije prihvatljivo da se psuje u usluznim djelatnostima. Jedno je kad se zezas i psujes sa svojim radnim kolegama, a sasvim je drugo kad se psuje pred strankama.

Ako se covjeku nije svidjelo da jede i pije u takvom okruzenju, ima potpuno pravo da ode negdje drugo gdje ce mu se kao gostu koji placa ukazati normalna, standardna usluga.



jbga, pa nije mu valjda konobar priso stolu i reko:"sta's popit, yebo te pita?"
u pravu si, nek ide na drugo mjesto, ako mu se ne svidja tu.. njegove pare, njegov izbor..
01-12-2011 at 16:37 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
Azur wrote:


Cuj momak, da ti odgovori neko ko je zavrsio fakultet, i to onaj u Bosni.Nostrifikacija, uopste, nema veze sa znanjem jezika...to bi ti kao GOSPODIN trebao znati.



Da li ti znas uopste sta znaci NOSTRIFIKACIJA
01-12-2011 at 16:38 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
kagemusha wrote:
NOSTRIFIKACIJA


nostra - nasa
figa - smokva ili zenski spolni organ
cija - zlocinacka organizacija

elem, kad se g nadje pred a, koje je pred c, onda se promijeni u k, jer tako treba u svrhu rasprave. na isti nacin a kod nostra, prelazi u i ispred f. te se promjene zovu palamudizacije

dakle, nostrifikacija je: kad zlocinacka organizacija ima nasu stvar!

tako nesto
01-12-2011 at 16:44 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
camac wrote:

jbga, pa nije mu valjda konobar priso stolu i reko:"sta's popit, yebo te pita?"
u pravu si, nek ide na drugo mjesto, ako mu se ne svidja tu.. njegove pare, njegov izbor..


Mozda jeste, mozda nije. A mozda je prolazio pored njegovog stola i psovao non stop. Ko to zna! Poenta je da on vise nece ici tamo, jer ne zeli biti izlozen bahatom ponasanju, pa ce otici na neko drugo mjesto gdje konobari ne psuju. Njegove pare, njegov izbor gdje ce ih potrositi.
01-12-2011 at 16:45 | Ukljuèi u odgovor
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
statebriga wrote:


nostra - nasa
figa - smokva ili zenski spolni organ
cija - zlocinacka organizacija

elem, kad se g nadje pred a, koje je pred c, onda se promijeni u k, jer tako treba u svrhu rasprave. na isti nacin a kod nostra, prelazi u i ispred f. te se promjene zovu palamudizacije

dakle, nostrifikacija je: kad zlocinacka organizacija ima nasu stvar!

tako nesto


Slazem se sa tobom...
01-12-2011 at 16:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Tuzlarije : KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI .. New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice